bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale piękne Panie ;)
28
Nie rozumiem stwierdzenia. To na ile zasługuje według Ciebie ? Jak to wyliczyć ? Zasługuje na najwięcej na świecie bo jest najlepszy na świecie, a zarobki jakie są ogólnie na świecie dla piłkarzy każdy widzi. Bardziej sensowne byłoby stwierdzenie, że piłkarze nie zasługują na tak wysokie zarobki aczkolwiek ja uważam, że zasługują po prostu na tyle ile ktoś jest w stanie im dać. Jakby maksymalnie im dawali 10 tys. tygodniowo to brali by 10 tys., jak ktoś płaci 300 tys. tygodniowo to biorą 300 proste.
28
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24068175_2116440278580025_2680385987221657357_n.jpg?oh=f30d2dfab00bc5cd70970a13922e39b5&oe=5AD0A232
Hehe :D
0
BTTS na Alaves - Eibar i czerwo dla Alaves przy 0-1 :/ Ehh chyba znowu do tyłu.
0
Aha to ironii nie wychwyciłem niestety :D
14
Whaat ? :D Dla mnie to właśnie był tragiczny okres, brak meczów i gazety prześcigające się w bzdurnych informacjach na temat transferów.
0
Ja polecam Fortunę. Założyłem kilka dni temu i:
- po 1 jest zakład do 100 bez ryzyka, że jak Ci nie wejdzie to zwracają Ci (ze stówki jak postawisz to chyba 88 zwrócą jak nie wejdzie bo podatek)
- po 2 jak wpłacisz 100 to dostaniesz drugą 100 za darmo jeżeli 4x obrócisz tą kwotą czyli 4x100 =400 minimum 3 zdarzenia na kuponie, minimalny kurs 1,9 więc i masz na to 60 dni, pierwszy bonus 20zł jest jeszcze przy obróceniu 100+-, a reszta (80) przy pełnej 400
Nie wiem czy do końca jest to zrozumiałem, ale warto założyć i wpłacić przynajmniej 100 :D
2
Poczekaj do 50-siątki to będziesz jeszcze szukał takich metod :D
54
Widzi "popisy" CR i się pewnie zastanawia: "Czy ja jestem taki słaby skoro ludzie porównują CR do mnie ?" :D
0
Jak tam mordo ? :D Ja popłynąłem na tym, ale postawiłem live, że West Ham vs Leicester nikt nie strzeli od stanu 1-1 i kurs 2,7 siadł, a postawiłem 100 więc jestem na + :D Ratowałem się czym mogłem :D
1
Proponuję przede wszystkim udać się do innego lekarza jeżeli jeden stwierdził to. Ja poszedłem z mamą za małolata do Pani "doktor" która stwierdziła, że nie mogę ćwiczyć na WFie nie mogę grać w piłkę ani uprawiać żadnego sportu bo mam strasznie krzywy kręgosłup. Załamany byłem, a mama zapisała mnie do innego lekarza który stwierdził: "lekkie skrzywienie jest, ale życie go wyprostuje" i dziś mam 27 lat uprawiam sport w sumie całe życie i nie mam żadnych problemów ani żadnego skrzywienia. Oczywiście nie musi być tak w twoim przypadku, ale warto zaczerpnąć kilku opinii specjalistów bo niektórzy specjalistami są tylko z nazwy.
0
Haha :D Kurde Leicester wygrywa a mam z podpórką, Gornik vs Jaga obie strzeliły, brakuje mi over 1,5 w meczu Celty i ten Hannover z podpórką :d Wierzę w nich do końca :D
1
Nie załamuj mnie... Ja mam typ 10 na Hannover...Musi wejść !
0
Jakieś typy na jutro ? To postawię odwrotnie :D Żart już puszczone taśmy :D
6
Wiedziałem ! ;D
0
Ja polecam Hugo Bosiki ;)
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23659359_10154881721095614_328718049648050710_n.jpg?oh=b8e004d73151f24effe6ca67a3c26bb7&oe=5AD1EE9A
Dlaczego ?
23
Naje**ny jak Messerschmitt - teraz juz wiem ze to od samolotu :D Dzieki :D
1
Kiedy masz czas ;) Nie spieszy mi sie. Jak masz robic dluzej a ma byc lepiej to wolę poczekac dluzej na super efekt :) Z góry dziękuję kolego ;)
10
Heh CR pilkarzem kolejki w LM... Za 2 bramki i asystę w meczu z potężnym APOEL'em...Żenada to mało powiedziane.
2
Tak zeby fajnie sie na pulpicie prezentowalo w miare :)
0
Do speców od grafiki (a wiem ze sa tutaj tacy :D)
Widzialem wlasnie piekne zdjecie Leo z czterema złotymi butami. Dalibyscie rade zrobic tapetę na która beda sie skladac 2 zdjecia ? Messiego ze złotymi pilkami i Messiego ze zlotymi butami. Podejrzewam ze bedzie to wspaniale wygladalo tylko musi to zrobic ktos kompetentny :D
0
Ten zakaz sprzedazy alkoholu to żart chyba... Co za durnota...
0
Ja :D
0
Właśnie na rzut wolny był :D Więc chyba to samo.
1
Postawiłem na live, pierwszy rzut wolny w drugiej połowie w meczu Everton - Atalanta na Atalantę. Zaczyna się druga połowa, Everton przy piłce, patrzę gracze Atalanty doskakują agresywnie do nich, krzyczę w myślach nie fauluj :D Nagle piłka do gracza Atalanty odwrócony tyłem do bramki, myślę zaraz go sfaulują i będzie pięknie, ale nic z tego znowu Everton odzyskuje piłkę, przeczuwam ,że już po kuponie. Nagle Atalanta przejmuje i akcja, biegnie biegnie gracz Atalanty i...... pięknie wycięty w polu karnym, sędzia gwiżdże 11, kupon na +, ale jakie emocje :D Fajnie chyba częściej będę stawiał coś takiego jak będę oglądał mecz ;D
1
Proszę Cię.... :D
0
Ja mam Lazio over 2,5 ;D
1
Ehh overów rzuciłem na LE, a tu jak nigdy mało bramek ;D
74
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23905554_2015113058723678_5068041030999677726_n.jpg?oh=075aa1fd661f410db98f556a8a1d6d71&oe=5A98C195
7:1 ;D