1

Sztos używam bardzo często w znaczeniu: super/fajne/fajnie.

2

Korea & Japonia 2002, pamiętam miałem tą piłeczkę i to oryginalną, ale Francja 98 też fajna, te 2 najlepsze.

2

Poczekaj jeszcze trochę, zobaczysz jak później dopiero czas zasuwa, wydaje się, że 2 lub 3x szybciej niż w wieku 18-20 ;D

9

90% tych dryblingów to było "kółeczko" :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zgadza się, tylko, że nie w najbliższą sobotę :/

0

Dopadła mnie różyczka i przymusowy pobyt w domu, a tu nie ma meczów ligowych w weekend :/ Zabieram się chyba za Stranger Things.

42

Messi musi oddac jeszcze jedynie 507 strzałów na bramkę rywali w La Liga i nie strzelić przy tym zadnej bramki aby uzyskać ten sam stosunek bramek do strzałów co CR :D

0

Hahaha nie znam, ale bardzo pozytywna :D

9

A nie robią tego bez zakładów ? Ronaldo nie raz nie dwa wpłacał na cele charytatywne, podejrzewam, że znajomi z którymi się założył też więc nie wiem o co Ci chodzi. O co mieli się założyć ? O kolejne pieniążki których mają w bród czy o kolację ? Bardzo fajny zakład.

12



Ja uwielbiam ten :D

8

Pierwsza zmiana nazwy moim zdaniem na +, druga niestety -, Botiga lepiej brzmi o wiele i fajniej ;D

1

Paulinho.

1

Może fakt, że za dużo szczegółów zapamiętała. Gdyby malowała obraz to zwróciłaby uwagę, że:
"dwóch mężczyzn wchodzących do galerii z jakimiś torbami. Wyszli dokładnie o szesnastej, a wie to stąd, że o pełnej godzinie zadzwonił dzwon na kościelnej wieży"
" Ten pierwszy był wysokim blondynem, ten drugi - trochę niższy, to łysiejący brunet z brzuszkiem. Kiedy wychodzili, toreb już nie mieli. "
"Pamiętam jeszcze tylko, że wsiedli do niebieskiego audi i odjechali w kierunku centrum miasta."

Jakby była zajęta malowanie to nie ma szans żeby na takie coś zwróciła uwagę i to zapamiętała tak myślę ;D

7

Zmierz ją wzrokiem.

0

Za ogólne pytanie. Zależy jakie miejsca, jaki mecz.

17

Patrząc na zdjęcie to jakbym był starym paskudnym kawalerem to bym nie spędził z nią nocy ;D
A co do odpowiedzi Cesca to racja, jego żonka to prawdziwa petarda.

2

Dla mnie jeden z największych to Freddie Mercury, nad resztą musiałbym dłużej pomyśleć.

1

Janowicza nie ma, chyba nadal po szopach trenuje ;D

24

Jak liga dla Realu w zeszłym sezonie :D

71

Iloczyn liczb w twoim nicku oznacza ile razy to już było na La Rambli.

53

Jest zdrowy, ma wspaniałą żonę, ma wspaniałe dzieci, ma obydwoje rodziców, robi to co kocha i o czym marzył od zawsze, jest najlepszym piłkarzem na świecie, jest cholernie bogaty i nadal młody można powiedzieć = nie można od życia chcieć więcej, nie da się, ma wszystko dosłownie wszystko ;)

26

Takie zachowanie już nie powinno nikogo dziwić, on już nie raz nie dwa tak się zachowuje, po prostu on taki jest i podejrzewam, że gdyby miał wybierać remis ligowy Realu 4:4 po swoich 4 bramkach czy wygraną 1:0 po bramce kolegi z zespołu to naprawdę wątpię żeby wybrał drugą opcję.

26

Piękne panie ;)

1

Pytałeś o moje zdanie to Ci napisałem według mnie ;)

3

Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?