bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sztos używam bardzo często w znaczeniu: super/fajne/fajnie.
2
Korea & Japonia 2002, pamiętam miałem tą piłeczkę i to oryginalną, ale Francja 98 też fajna, te 2 najlepsze.
2
Poczekaj jeszcze trochę, zobaczysz jak później dopiero czas zasuwa, wydaje się, że 2 lub 3x szybciej niż w wieku 18-20 ;D
9
90% tych dryblingów to było "kółeczko" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zgadza się, tylko, że nie w najbliższą sobotę :/
0
Dopadła mnie różyczka i przymusowy pobyt w domu, a tu nie ma meczów ligowych w weekend :/ Zabieram się chyba za Stranger Things.
42
Messi musi oddac jeszcze jedynie 507 strzałów na bramkę rywali w La Liga i nie strzelić przy tym zadnej bramki aby uzyskać ten sam stosunek bramek do strzałów co CR :D
0
Hahaha nie znam, ale bardzo pozytywna :D
66
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23231241_798302700373097_2479032277064079816_n.jpg?oh=684352833699bc906f164a48e1dd2eee&oe=5A68E94E
Hahaha Internet zawsze mnie zaskoczy i rozbawi :D
9
A nie robią tego bez zakładów ? Ronaldo nie raz nie dwa wpłacał na cele charytatywne, podejrzewam, że znajomi z którymi się założył też więc nie wiem o co Ci chodzi. O co mieli się założyć ? O kolejne pieniążki których mają w bród czy o kolację ? Bardzo fajny zakład.
12
Ja uwielbiam ten :D
8
Pierwsza zmiana nazwy moim zdaniem na +, druga niestety -, Botiga lepiej brzmi o wiele i fajniej ;D
1
Paulinho.
1
Może fakt, że za dużo szczegółów zapamiętała. Gdyby malowała obraz to zwróciłaby uwagę, że:
"dwóch mężczyzn wchodzących do galerii z jakimiś torbami. Wyszli dokładnie o szesnastej, a wie to stąd, że o pełnej godzinie zadzwonił dzwon na kościelnej wieży"
" Ten pierwszy był wysokim blondynem, ten drugi - trochę niższy, to łysiejący brunet z brzuszkiem. Kiedy wychodzili, toreb już nie mieli. "
"Pamiętam jeszcze tylko, że wsiedli do niebieskiego audi i odjechali w kierunku centrum miasta."
Jakby była zajęta malowanie to nie ma szans żeby na takie coś zwróciła uwagę i to zapamiętała tak myślę ;D
7
Zmierz ją wzrokiem.
0
Za ogólne pytanie. Zależy jakie miejsca, jaki mecz.
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23172531_689490951255755_5081621495308038902_n.jpg?oh=691d067251291fb30ed03d1ab0b348aa&oe=5AAD7DFB
Ten również ;)
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23231477_10155036788973837_8934126129754194037_n.jpg?oh=295d867c354ac873789954c8005843ab&oe=5A6E83C0
Dokładnie 5 lat temu.
17
Patrząc na zdjęcie to jakbym był starym paskudnym kawalerem to bym nie spędził z nią nocy ;D
A co do odpowiedzi Cesca to racja, jego żonka to prawdziwa petarda.
69
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23172886_1303048776461949_3304563538904810681_n.jpg?oh=3fac21d85beb8c24b2f6ad3756a23234&oe=5A6631A3
Hahaha ;D
2
Dla mnie jeden z największych to Freddie Mercury, nad resztą musiałbym dłużej pomyśleć.
1
Janowicza nie ma, chyba nadal po szopach trenuje ;D
24
Jak liga dla Realu w zeszłym sezonie :D
71
Iloczyn liczb w twoim nicku oznacza ile razy to już było na La Rambli.
53
Jest zdrowy, ma wspaniałą żonę, ma wspaniałe dzieci, ma obydwoje rodziców, robi to co kocha i o czym marzył od zawsze, jest najlepszym piłkarzem na świecie, jest cholernie bogaty i nadal młody można powiedzieć = nie można od życia chcieć więcej, nie da się, ma wszystko dosłownie wszystko ;)
26
Takie zachowanie już nie powinno nikogo dziwić, on już nie raz nie dwa tak się zachowuje, po prostu on taki jest i podejrzewam, że gdyby miał wybierać remis ligowy Realu 4:4 po swoich 4 bramkach czy wygraną 1:0 po bramce kolegi z zespołu to naprawdę wątpię żeby wybrał drugą opcję.
26
Piękne panie ;)
1
Pytałeś o moje zdanie to Ci napisałem według mnie ;)
3
Neymar.