0

Kevin S = Kevin Sam W Domu jakby co ;D

8

Kolo co się drze "Messi" najlepszy haha :D

0

Nikogo nie pytaj, pokieruj się swoim odczuciem, przynajmniej ja tak gram ;D

0

Pewny nie jestem niczego w tym sporcie ;D Aczkolwiek przed meczem wierzyłem w Burlney dużo bardziej niż podczas meczu. Stoke było lepsze, mało więcej okazji, miało słupek, ale tak to bywa w piłce czasem ;D

0

6

Dokładnie :D Ktoś dokleił twarz Mbappe do ciała Olisadebe xD

0

Nie wiem czemu, ale jakoś ja szczerzę wolę jak Barca gra pierwszy mecz u siebie, tak było z Bayernem i bardzo miło to wspominam. Na Camp Nou uzyskać korzystny wynik, a później spokojnie wyczekiwać na swoje szanse w rewanżu kiedy rywal będzie musiał się odkrywać i coraz więcej ryzykować, a tak to zwykle bywa odwrotnie: 1 mecz na wyjeździe słabo i później gonienie wyniku przy rywalu, któremu nie pozostaje nic jak tylko szczelnie się bronić i walenie głową w przysłowiowy mur w nadziei, że uda się znaleźć jakąś lukę. Wiadomo, że i 1 i 2 przytoczony przeze mnie scenariusz ma wady i są wyjątki (np. gonienie wyniku z PSG gdzie się udało cudem), ale tak jak mówię, jak bym wolał żeby pierwszy mecz z Chelsea odbył się na Camp Nou.

0

Por que ?! :D

0

Tez jeszcze czekam na pkt.

0

Dzięki dzięki.

0

Kurde bele już mam sposób żeby się nie denerwować na mecze Realu i na bramki CR: po prostu postawiłem, że Real wygra, a na innym kuponie, że CR strzeli ;D

25

Jasne, że tak, ale nie zapominajmy, że takie historie często spotykaja ludzi którzy nie grają w piłkę, którzy nie robią tego co kochają i którzy nie zarabiają przy tym milinów, a muszą tak samo radzić sobie z takimi problemami ;)

1

Ajj włączyłem o 18:48 dopiero, ale zdążyłem chociaż trochę na ten mikołajkowy blok reklamowy ;D

0

2:1 w tą czy w tą uszczęśliwi nas ;D

0

Napoli.

5

Wincy niech naje**e na kuponie to na pewno wejdzie :D

0

Ja za Twój też :D

0

0

Znam granie Realu w Lm, jeszcze u siebie, znam pazerność CR, znam obecną formę BVB = dla mnie nie ma szans na jakikolwiek korzystny wynik dla BVB. Stawiam, że skończy się spokojnie 3 bramkami przewagi Realu ;)

0

Nie interere mnie klub które mają już pewny awans/lub brak awansu z wyjątkiem Realu, który na bank wygra.

0

Tworzycie jakieś kuponiki ? Myślę co za 100zł postawić. Real pewniak, ale 2 zdarzenia do tego jeszcze. Liverpool i Napoli ?

0

Tak podejrzewam ;)

1

No co Ty...Przecież dzisiejszy mecz ma ogromne znaczenie w kontekście ZP.

4

Święty Mikołaj z fortuną: postaw minimum 10 zł na live, a jutro dostaniesz w punktach FKP 10 zł na dowolny kupon. Ja się skusiłem i puściłem za 20 zł, ale nie weszło, lecz szybka kontra za 50 siadła :D

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE3NzQwNTU2OTEwMDqsSguwo%2FhWdF%2FDMIM%3D&kind=LIVE

0

Z tego co ja czytalem jak zakladalem konto na Fortunie (jakies 3 tyg temu) to konto bankowe musi byc na Ciebie.

8

6

Mowiłem, że Mathieu strzeli xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?