bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzę różnice ale tez widzę masę podobieństw. Ktoś poswieca swoj czas aby reszta ktora moze tego czasu ma mniej lub w ogole go nie ma mogła byc na bieżąco z informacjami. Można omijać postu BarcaInfo jak sie nie podoba ale hejtować go za to ? To jest dla mnie niepojęte.
161
BarcaInfo !!!!!!
Mam nadzieję że nie przejmujesz się hejtami twojej osoby od niektórych użytkowników bo robisz kawał dobrej roboty, kupa osob czerpie ogromną ilość informacji z twoich postów i mam nadzieję ze nie przestaniesz, a Ci co narzekają na to ze kopiujesz info... Dla mnie to jest tak samo jakbysmy mieli hejtowac redakcje ze to ze kopiuja info z hiszpańskich gazet czy innych źródeł tylko że oni dodatkowo przekladaja je jeszcze na polski...No cóż zawsze znajda się takie osoby, nie ma co sie przejmować rób dalej to co robisz bo gwaratnuje ze masz wiecej zwolennikow niz hejterów ! Pozdrawiam ! ;)
0
Fajny fajny, ale wiadomo są lepsze :)
0
Siemanko. Jestem maniakiem seriali i właśnie skończyłem "Watahę". Planuję zabrać sie za kolejny serial, mam kilka typów ale chciałbym jakiejs opinii na temat takich seriali jak: "Punisher" "Dark" "Mindhunter" "Black Mirror" bo te właśnie mam na celowniku.
1
Ja podobnie, Jim Beam super, Jack mi nie smakuje kompletnie, ale polecam Ballantines'a bo też jest super.
35
http://cdn.aszdziennik.pl/4fb9fff3c33a2c49f163bdd83e7edd7b,780,0,0,0.jpg
Adam po prostu 100% klasy, prawdziwy mistrz. Niby nic takiego, ale jednak ;D
4
Wy się sami nakręcacie na tego Coutinho, a jak znowu nie wyjdzie to będzie płacz i wyzywanie zarządu... Nie raz nie dwa już każdy miał nauczkę, że to co pisze prasa bardzo często jest zbliżone wiarygodnością do bajki o smoku wawelskim, a niektórzy dalej łykają wszystko jak pelikany :/
19
Wszystkie są super, ale mi jak zwykle najbardziej podchodzi kalendarz od KamQix'a ;) Prosto, przejrzyście, czytelnie i pięknie ;)
1
Tak, prawdopodobnie wygra dzisiaj trzeci konkurs z czterech, a możliwe, że i czwarty też, ale masz rację, bardziej rywale przegrali niż on wygrał XD
3
Gramy dzisiaj na wyjeździe z Celtą i 3 dni później mecz u siebie z Levante. Valverde daje odpocząć dzisiaj kilku kluczowym piłkarzom zapewne licząc, że w przypadku dzisiejszej wpadki (która jest możliwa, nie ma co się oszukiwać) straty będzie można odrobić za tydzień na Camp Nou, ALE również 3 dni po rewanżu z Celtą gramy na wyjeździe z Realem Sociedad (chyba nikomu nie trzeba przypominać jak nam się gra z tą drużyną na ich stadionie). Moim zdaniem lepiej/bezpieczniej byłoby dzisiaj wystawić najmocniejszą "11", a dać odpocząć kilku ważnym graczom przed wyjazdem do San Sebastián np. posadzić ich na ławce i w razie jakiś "kłopotów" wpuścić na boisko, a jak nie byłoby takiej potrzeby to zawodnicy akurat odpoczęliby przed meczem wyjazdowych z Realem Sociedad, a tak odpoczną przed potyczką na Camp Nou z Levante ;D No, ale ufam trenerowi i mam nadzieję, że podjął słuszną decyzję ;D
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5881045.html
Łap ;D
2
Może w tym szaleństwie Valverde z powołanymi zawodnikami na dzisiaj jest metoda. Zagralby najlepszy sklad Barcy, gracze Celty zapewne zagraliby na 110% swoich możliwości aby pokonać najlepszą wersję Barcy i dosłownie gryźliby trawę, a tak może będą bardziej rozluznieni :D Na pewno inna motywacja jest takiej Celty jak graja z takimi zawodnikami jak Gomes, Paulinho, D. Suarez, Vidal, a inna jak gra taki Messi Luis Suarez i Iniesta i uważam ze może to wcale nie byc taki glupi pomysł naszego trenera na dzisiaj, a dodatkowo odpoczynek dla np. Leo jest bezcenny w takich meczach.
41
Nie bo został sam w domu.
0
Obejrzałbym sobie mecz City (lider) z nieobliczalnym Watford (10 miejsce), ale zamiast tego puszczają mecz Tottenhamu z ostatnią drużyną w tabeli... Dlaczego taki wybór ?! :/ Bo Fabiański ? Bez sensu...
1
Genialne, dzięki ! Człowiek co miesiąc czeka na twój kalendarz jak na wypłatę ;D J
4
9
Ojj chyba Guardiola wolałby to przegrać niż stracić 2 tak ważnych piłkarzy :/
4
Mam nadzieję, że De Bruyne wróci szybko, a Puncheon niech wypadnie na rok za takie bezmyślne wejście.
0
Ja również ;)
5
Dorzuciłbym do tego zdjęcie Leo z ostatniego Gran Derbi ;)
0
Już wiem ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Ależ sympatyczny gość :D Lubię go strasznie ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Żartuję przecież :D Sam siedzę też chwilowo na La Rambli bo do wigilii jeszcze chwila czasu :D Wesołych kolego ;)
94
- BarcaInfo swoje święta spędza przed kompem: http://i.iplsc.com/na-facebooku-obowiazuja-pewne-niepisane-zasady-ktore-kazdy-f/0001V9158Y5UWY4P-C122-F4.jpg
Z dystansem ;D
0
Zostawiać żeby zyskać 100 ? W życiu :D Wypłacaj czym prędzej. Myślałem, że z 1000 masz jak zostawisz czy z 900, a jak 700 to nawet nie ma się nad czym zastanawiać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dziwisz się ? W 1 połowie tyle się nabiegali, że dla mnie nie dziwota, że sił już na początku drugiej połowy im nie starczało.
59
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25659265_1927299317327722_4066342166846174995_n.jpg?oh=076cf2ff211d75d16304d3e5fe76e835&oe=5AD22280
Ale brutalne xDD