37

Następny news:

Cadena COPE: Real Madryt wycofuje się z rozgrywek La Liga.

2

Stary szacun :D Ja przy 3:7 myślę, ale mi szkoda, że gość przegrał 2k :D

0

Kosbud Pudziana :D

36

Chelsea - Barcelona 2:1
Bramki: realmadryt.pl, chelsealive.pl - fcbarca.com (larambla)

Tak przewiduję wynik tego spotkania ;D

32

"Chelsea prowadzi" "Wygrywamy"

Czuję się jakby teraz trwał mecz Barca vs Chelsea :D

25

Awans Argentyny to również dobra wiadomość dla Barcy. Messi przyleci szczęśliwy i myślę, że spokojnie rozprawi się z Atletico ;)

0

Szanuję, ale ryzykować 2000 żeby zyskać 1000 ? Może jest w tym jakaś logika, ja jak już tak szaleję to przynajmniej żeby z 2000 było 4000, a nie 3000, ale oby Ci weszło kolego !

3

Nie polecasz wf-u czy tracenia oka ?

0

Osoby nie potrafiące wyłapać oczywistej ironii to patologia życiowa.

11

Proste, że na Chelsea.

0

No gwiazd, ale drużynowo Portugalia według mnie jest dużo lepsza. Nie same gwiazdy grają jak widać to raz, a dwa Portugalia ma lepszą dużo pomoc i obronę.

0

Panuje przekonanie że Messi ma drużynę gwiazd,a Ronaldo musi grać z jakimiś no name'ami a tak naprawdę jest kompletnie odwrotnie. Moze Portugalia nie ma jakis mega gwiazd, ale wyjąć z Argentyny Leo a z Portugalii Ronaldo to Portugalia prezentuje sie o wiele wiele lepiej.

2

Argentyna jedzie do Rosji, Chile odpada = nie mogło się lepiej ułożyć :D

0

Brawo Peru ! Chile out !

4

Ależ warto było zarwać nockę ;D

1

Niech jeszcze Peru wyrzuci Chile i będzie miód.

2

Ależ pięknie !

0

Wytlumaczcie mi coś bo nie łapię. Dybala nie gra bo zajmuje na boisku to samo miejsce co Leo i Sampaoli nie potrafi znalezc dla niego innego miejsca ?

5

To jest ku**a dramat ta gra Argentyny... Tam wszyscy oprócz Leo wyglądają jakby od wczoraj zaczęli kopać piłkę...Jak któremuś zawodnikowi się uda podać celnie to wydaje się, że mu zeszła i akurat podał dokładnie... Ależ jest źle w tej drużynie :/

8

Ktoś się pomylił i wziął sędziego z UFC :D

0

Tylko żeby teraz nie stanęli w miejscu bo się zemści. Muszą dalej dążyć do kolejnych bramek bo wynik wciąż niebezpieczny.

1

Leo kocham Cię !

0

Vamos Leo !

0

Pocieszające jest to, że Ekwador gra o pietruszkę bo jakby jeszcze i oni mieli szanse na awans to już w ogóle misja ciężka by była, a tak moim zdaniem będzie trochę łatwiej.

0

Czekajcie podsumujmy to tak ogólniej bo wiadomo, że masa rozwiązań jest dzisiaj jeżeli chodzi o to kto awansuje, a kto nie, ale jeżeli chodzi o samą ARG to:

1. Argentyna przegra z Ekwadorem i na 100% nie jedzie na MŚ.
2. Argentyna remisuje z Ekwadorem i ma szanse na baraże.
3. Argentyna wygrywa z Ekwadorem i ma baraże lub bezpośredni awans na MŚ.

Tak mi to jakoś wyszło z moim kalkulacji ;D

0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego Peru jest przed Argentyną kiedy mają po 25 punktów, taki sam bilans bramek (+1) i mecze bezpośrednie 2-2 i 0-0 ? Fair Play decyduje czy strzelone bramki czy co ?

0

Jak tam czuwacie ? :D Ja idę zrobić sobie zapiekanki to czas zleci i głód nie będzie doskwierał podczas meczu ;D

7

1

Będę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?