bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Następny news:
Cadena COPE: Real Madryt wycofuje się z rozgrywek La Liga.
2
Stary szacun :D Ja przy 3:7 myślę, ale mi szkoda, że gość przegrał 2k :D
0
Kosbud Pudziana :D
36
Chelsea - Barcelona 2:1
Bramki: realmadryt.pl, chelsealive.pl - fcbarca.com (larambla)
Tak przewiduję wynik tego spotkania ;D
32
"Chelsea prowadzi" "Wygrywamy"
Czuję się jakby teraz trwał mecz Barca vs Chelsea :D
25
Awans Argentyny to również dobra wiadomość dla Barcy. Messi przyleci szczęśliwy i myślę, że spokojnie rozprawi się z Atletico ;)
0
Szanuję, ale ryzykować 2000 żeby zyskać 1000 ? Może jest w tym jakaś logika, ja jak już tak szaleję to przynajmniej żeby z 2000 było 4000, a nie 3000, ale oby Ci weszło kolego !
3
Nie polecasz wf-u czy tracenia oka ?
0
Osoby nie potrafiące wyłapać oczywistej ironii to patologia życiowa.
11
Proste, że na Chelsea.
0
No gwiazd, ale drużynowo Portugalia według mnie jest dużo lepsza. Nie same gwiazdy grają jak widać to raz, a dwa Portugalia ma lepszą dużo pomoc i obronę.
0
Panuje przekonanie że Messi ma drużynę gwiazd,a Ronaldo musi grać z jakimiś no name'ami a tak naprawdę jest kompletnie odwrotnie. Moze Portugalia nie ma jakis mega gwiazd, ale wyjąć z Argentyny Leo a z Portugalii Ronaldo to Portugalia prezentuje sie o wiele wiele lepiej.
51
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22308737_1850316178359370_276270669901261076_n.jpg?oh=00b9092c17805c58892686989b2c0846&oe=5A867047
Najlepsza fotka z meczu Argentyny.
2
Argentyna jedzie do Rosji, Chile odpada = nie mogło się lepiej ułożyć :D
0
Brawo Peru ! Chile out !
4
Ależ warto było zarwać nockę ;D
1
Niech jeszcze Peru wyrzuci Chile i będzie miód.
2
Ależ pięknie !
0
Wytlumaczcie mi coś bo nie łapię. Dybala nie gra bo zajmuje na boisku to samo miejsce co Leo i Sampaoli nie potrafi znalezc dla niego innego miejsca ?
5
To jest ku**a dramat ta gra Argentyny... Tam wszyscy oprócz Leo wyglądają jakby od wczoraj zaczęli kopać piłkę...Jak któremuś zawodnikowi się uda podać celnie to wydaje się, że mu zeszła i akurat podał dokładnie... Ależ jest źle w tej drużynie :/
8
Ktoś się pomylił i wziął sędziego z UFC :D
0
Tylko żeby teraz nie stanęli w miejscu bo się zemści. Muszą dalej dążyć do kolejnych bramek bo wynik wciąż niebezpieczny.
1
Leo kocham Cię !
0
Vamos Leo !
0
Pocieszające jest to, że Ekwador gra o pietruszkę bo jakby jeszcze i oni mieli szanse na awans to już w ogóle misja ciężka by była, a tak moim zdaniem będzie trochę łatwiej.
0
Czekajcie podsumujmy to tak ogólniej bo wiadomo, że masa rozwiązań jest dzisiaj jeżeli chodzi o to kto awansuje, a kto nie, ale jeżeli chodzi o samą ARG to:
1. Argentyna przegra z Ekwadorem i na 100% nie jedzie na MŚ.
2. Argentyna remisuje z Ekwadorem i ma szanse na baraże.
3. Argentyna wygrywa z Ekwadorem i ma baraże lub bezpośredni awans na MŚ.
Tak mi to jakoś wyszło z moim kalkulacji ;D
0
Wyjaśni mi ktoś dlaczego Peru jest przed Argentyną kiedy mają po 25 punktów, taki sam bilans bramek (+1) i mecze bezpośrednie 2-2 i 0-0 ? Fair Play decyduje czy strzelone bramki czy co ?
0
Jak tam czuwacie ? :D Ja idę zrobić sobie zapiekanki to czas zleci i głód nie będzie doskwierał podczas meczu ;D
7
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22310304_1984410965114322_5552818372848677583_n.jpg?oh=2005f1cf62f978c354a62fe413661d2f&oe=5A45958C
Mam nadzieję, że dzisiaj koledzy z drużyny nie zaciągną Leo na samo dno.
1
Będę ;)