bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Solidaryzują się z inną drużyną z Madrytu dlatego flaga opuszczona :D
0
Aaa to inna sprawa :D Znaczy nie czepiam się bo sam przeklinam i nie wiem w sumie ile masz lat, ale tak to dziwnie zabrzmiało jakby twój tata powiedział do Ciebie, że będą męczyć się z tymi ku**ami :D Też nienawidzę takich zespołów :D
39
Sprytnie :D Też wolę żeby Barca dzieliła 1 miejsce z Realem...Sociedad :D
1
Byłem jednym z wielu, którzy krytykowali totalnie zarząd za transfer Paulinho, ale dla mnie już zrobił więcej niż Gomes :D Pozdrawiam ! ;)
1
Doszliście z tatą do wniosku, że "będą się męczyć z tymi kur**mi" ? Dla mnie troszkę patola, ale nie mi oceniać :/
1
Przyznam, że od początku transferu D. Suareza uważałem, że gość jest nam kompletnie niepotrzebny, że nie ma jakości do gry w Barcelonie i że to kolejny półśrodek zastosowany przez zarząd. Nawet nie chodzi o dzisiejszą bramkę, ale już ostatnio zauważyłem, że biorąc pod uwagę takie "talenty" jaki Arda, Gomes czy Rafinha to D. Suarez jest od nich o klasę lepszy i mimo tego, że 1 skład Barcelony to wciąż dla Denisa za wysoka półka to na rezerwowego chłopak jak najbardziej się nadaję i powiem nawet więcej: uważam, że jest naszym najbardziej wartościowym zmiennikiem.
2
Jakże ważne 3 punkty ! Ależ radość !
0
Dobra Paulinho zrobił już więcej niż Gomes :D :D
1
Według mnie to się remisem nie skończy :D Albo wygramy po bramce Leo, albo nadziejemy się na kontrę.
9
Jeżeli Rakitic zaczyna wchodzić w drybling znaczy, że jest tragicznie :D
0
Miałem zakończyć na 1 piwku na początku mecz, ale otwieram drugie (pewnie i trzecie poleci) z nadzieją, że wyszarpiemy te 3 punkty dzisiaj choć już widać, że będzie to ciężkie zadanie.
0
Rzeczywiście problem może leżeć też trochę po stronie motywacji bo porównać grę z silnym rywalem na Camp Nou, a taki mecz jak dzisiaj na wyjeździe z Getafe to niebo, a ziemia i nie chodzi nawet o wynik, ale o zaangażowanie w grę, o walkę, o po prostu samą grę na boisku.
24
Jakie rotacje ludzie ? W 4 kolejce sezonu ? :D Piłkarze się "zajeżdżą" po 5 meczach ? :D Błagam Was...
Ja już widziałem wielkie rotacje, bardzo często niepotrzebne i kompletnie niezrozumiałe z poprzedniego sezonu i jak przypomnę sobie te idiotycznie stracone przez to punkty w lidze to nie mam absolutnie nic do tego aby na takim etapie sezonu grała praktycznie ta sama "11" co mecz. Jak rozstrzygniemy spotkanie wcześniej (np. w 60min) to można dać odpocząć kilku graczom, ale lepiej nie robić tego w odwrotnej kolejności (dać odpocząć kluczowym graczom, a później wprowadzać ich w 60min i gonić wynik z nadzieją, że może rywal się dokładnie nie zamuruje), a poprzedni sezon właśnie bazował na tym drugim rozwiązaniu i jak się skończył każdy wie :/
0
A nie od tej kolejki się zaczęła ?
2
Ja dałem, że Levante strzeli, ale nad remisem też myślałem ;D
0
Z tego co się orientuję to było na stronie Hatak, ale oni nie tłumaczą tego serialu to było bodajże przy okazji Prison Break'a, ale też czekam na napisiki ;)
2
U Fritzla* taka mała literówka ;)
0
Bane'a też zagrał fenomenalnie w Batmanie ;D
9
Do Lichenia :D
13
Rozkręcaj się Barbaro śmiało :D
2
Dzięki za info panowie ;) Pozdrawiam !
0
Naładować do powiedzmy 50% (tak gdzieś wyczytałem) i wyjąć i normalnie odłożyć i spokojnie może sobie tak z pół roku leżeć ? :D
0
Mam takie pytanko. Gdy używam lapka to 90% czasu jest podłączony do gniazdka. Wiem, że gdy bateria naładuje się do 100% to powinno się odłączać z gniazda i działać na baterii, ale ja nie zawsze o tym pamiętam i bardzo często po prostu lapek stoi np. 4h podłączony do gniazdka z baterią naładowaną na full. Najlepiej w takim wypadku wyjąć po prostu baterie i schować gdzieś do szafki ? :D Wiem, że dosyć głupie pytanie, ale jestem zielony z tych tematów szczególnie z przechowywanie baterii :D
58
Powiem wam szczerze, że ostatnie okienko transferowe, które powiedzmy sobie szczerze nie poszło po myśli kibiców Barcy nawet mimo dwóch genialnych wzmocnień (Dembele, Semedo), ogólne problemy z zarządem oraz przegrany Superpuchar Hiszpanii z odwiecznym rywalem, a także strata Neymara chyba jeszcze bardziej umocniły moją więź emocjonalną z Barceloną ;)
Myślałem, że to wszystko co napisałem wyżej sprawi, że jeszcze mniej będzie mi się chciało oglądać mecze Barcy, czułem się zrezygnowany i patrzyłem w bardzo czarnych kolorach na obecny sezon, a jednak stało się coś...odwrotnego. Chce mi się oglądać mecze Barcy chyba jeszcze bardziej niż sezon temu, z każdych 3 punktów z każdej bramki cieszę się jak dziecko, jak widzę jakąś ładną akcję naszych graczy to aż znowu czuję tą ekscytację te pozytywne emocje :D Wiem, że to dopiero początek sezonu i ani te wpadki Realu, ani dobra gra Barcy czy wygrana z Juve nie świadczą jeszcze o sile Blaugrany bo równie dobrze sezon możemy zakończyć bez żadnego pucharu, ale chyba te wszystkie problemy Barcy przed otwarciem sezonu sprawiły paradoksalnie, że jeszcze bardziej chce mi się im kibicować, mam po prostu głód oglądania Barcy i to taki, którego nie miałem od dobrych kilku sezonów :D Tak się czuję, musiałem to wyrzucić z siebie :D
1
Pozostał Arsenal na kuponie, choć kiedyś obiecałem sobie, że już nigdy na nich nie postawie i proszę przegrywają ehh :/
20
https://www.facebook.com/NHeuwdiniFooty/videos/1162133583886112/
Messi gra na pianinie hymn Ligi Mistrzów :D
0
Dołóż jedno 0 do wkładu i będzie ok ;)
0
To nie test, to będzie szydera :D
0
Oglądał ktoś już serial "Ozark" ? Jakieś opinie ? :D
0
Haha :D