bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zacznę chyba od instruktora chyba, a później polecę z UEFA C ;)
0
No już doczytałem troszeczkę. Zacznę od instruktora, później zrobię UEFA C ;)
0
Kolego widzę, że trochę orientujesz jak zacząłeś kursik, mam pewne pytanko :D Zamierzam zrobić niedługo sobie kurs na instruktora sportu PIŁKI NOŻNEJ w Lublinie i czym to się różni od tego UEFA C ? :D W ogóle jak to jest UEFA C to, że tak powiem pierwszy poziom i dopiero po UEFA C można dalej robić kursy czy jak to wygląda ? :)
0
Też planuje sobie zrobić i widzę taki wymóg: 1.3 legitymuje się stażem zawodniczym w rozgrywkach OZPN / ZPN dowolnego szczebla, bo akurat patrzę na województwo podkarpackie. Jak zagrałem 2 mecze w juniorach w A klasie to już mam ten staż ? :D Czy trzeba rozegrać więcej spotkań lub na wyższym szczeblu lub i to i to ?
0
Nie dopuścić do kaca :D Pij dalej :D
0
I ostatnie zapewne :D
1
Za to ja ją słyszę jak tylko czytam słowo "Despacito" :D
2
Dembele - młody, mega szybki, wielki wielki talent, do wyciągnięcia z klubu = to musi być transfer Barcy w tym okienku, po prostu musi !
1
Jak patrzę na tego Dembele to mam wrażenie że on nawet zwodów nie będzie musiał robić w Barcelonie. Po prostu bedzie musiał biec z całych sil do pilki która zagra mu Leo i po sprawie... Prędkość niesamowitą ma ten gość :D
0
Szybszy od BarcaInfo :O Nie wierzę :D
4
Skończy się bólem du*y sympatyków Liverpoolu po transferze Coutinho do nas ;)
8
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20604448_1784825721575083_5961531877292749720_n.jpg?oh=8f0d276c17b5c4d4011844f67faa6e92&oe=59FDB944
Nie jest dobrze :/
Dlatego tak marzy mi się Dembele i jeszcze jeden jakiś młodzian, musimy powoli myśleć o odmładzaniu kadry bo zanim się obejrzymy to staniemy się drugim Milanem. Europejscy giganci futbolu kupują młodych, perspektywicznych graczy, którzy w przyszłości będą stanowić o sile tych drużyn dlatego my też musimy zacząć bo źle to się skończy, a dodatkowo ceny jak widać co roku idą w górę, dlatego im szybciej tym lepiej.
0
1 zawodnik doświadczony, bardzo dobry i ograny i 1 młodziutki, bardzo perspektywiczny z dużym talentem - takie powinny być według mnie kryteria zakupu 2 piłkarzy za tą kasę za Neymara. Co do zawodnika nr. 1 mam jeszcze jakieś wątpliwości czy powinien to być akurat Coutinho, tak do drugiej kandydatury nie mam najmniejszych wątpliwości - to musi być Dembele, a nie żaden Mbappé.
66
Życzę mu powodzenia i dziękuję za wszystkie gole, asysty i magiczne akcje. Czaruj teraz w Paryżu magiku !
0
Perełka chmielowa najlepsza ;)
1
No szkoda mi tego ze już nie zobaczę Neymara w koszulce Barcy, ale takie jest życie. Teraz powinniśmy za te pieniążki przeprowadzić 3 solidne wzmocnienia i wierzę ze będzie dobrze mimo takiej straty no bo nie ma co się oszukiwać, strata takiego pilkarza to duże osłabienie.
10
Nie przez wszystkich znienawidzony nawet jeżeli odejdzie ;)
4
Naprawdę nie wiem czemu tak wiele osób miesza Neymara z błotem :/ Chce odejść ? To niech odejdzie. Idzie za kasą ? Niech idzie. Jak zdecyduje się odejść to ja mu podziękuję za te wszystkie bramki, akcje i serce włożone w grę dla Barcy, tyle. Bez jakiś uszczypliwych komentarzy, bez wyzywania, bez płaczu czy żalu. Takie jest życie, ktoś odchodzi, ktoś przychodzi i tak w kółko ;)
42
A jak dojdzie do tego kaszel ? :/
0
Ale na jakiej podstawie twierdzisz, że Ney jest bliżej odejścia niż np. Messi wtedy ? Bo gazety tak piszą ? ;D Tak jak mówiłem, My nie wiemy prawie nic podejrzewam jak naprawdę jest w tej sytuacji więc ja na razie nie wyciągam pochopnych wniosków i czekam na jakieś oficjalne informacje. Równie dobrze może być tak, że to Leo był wtedy bliżej odejścia niż Ney teraz, ale się tego nie dowiemy bo tak jak mówię, gó**o wiemy za przeproszeniem i pozostaje czekać na oficjalne wieści ;)
9
CR już był poza Realem ze 2 razy, Messi też był już w Chelsea czy w PSG także trzeba poczekać na jakieś konkrety bo w tym momencie nie wiemy kompletnie nic. Może być tak, że Neymar był zdecydowany na 100% na transfer do PSG od miesiąca czy nawet dłużej, a może być tak, że nawet przez chwilę nie pomyślał o zmianie klubu, dlatego ja bym nie panikował na razie i spokojnie czekał na coś oficjalnego ;)
19
Kurczę Panowie i Panie !!! Za niecałe 2 tygodnie rusza Premier League i Barca gra El Clasico x2 o pierwszy tytuł w sezonie !!!
Tydzień później startuje La Liga ! Ależ się doczekać nie mogę !
Jakoś szybko zleciała ta przerwa wakacyjna na szczęście :D
Ahh te klasyki sierpniowe będą piękne czuję to ;D
1
Mi się wydaję, że nigdy nie były te relacje jakieś idealne. Znaczy ujmę to tak: nie były to złe relacje bo każdy widział jak było, ale na pewno nie były takie jakby chciał Neymar według mnie, a Suarez przyszedł rok po Brazylijczyku, a mimo to złapał z Leo od razu niemal taki kontakt jaki Neymarowi przez 2 lata nie udało się z Messim stworzyć. Po prostu bliżej Messiemu do Suareza niż Neymara i jakoś mnie to wcale nie smuci.
0
Ojciec Neymara otrzymał więcej pieniędzy od Barcelony od 2013 roku niż Leo Messi...
Ekstraklasa Trolls
82
Verratti + kasa lub 222mln - krótko i na temat.
Nie brać pod uwagę nawet innych opcji, dosyć tych półśrodków i dosyć cackania się w kwestii transferów. Z Barcą się nikt nie cacka i my musimy pogrywać tak samo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Taką samą minę miałbym w takiej sytuacji :D
0
Mordeczko :D
5
Mecz podobny do All Star Game w NBA :D Akcja za akcję bez taktyki i praktycznie bez srodkowej linii. Mimo wszystko warto było wstac bo to jest jeden z najdziwniejszych meczow Barcy jakie dane mi bylo ogladac a na pewno najdziwniejszy klasyk ever :D
5
Dopiero wstałem... Czy tylko ja mam wrażenie ze mecz leci w tempie >> x2 ? :D