bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ja powiem tak: Verratti, Bellerin, Ceballos i okienko transferowe będzie według mnie bardzo udane. Nie oczekuję lepszych/lub większej liczby wzmocnień. Dla mnie tych 3 panów będzie spełnieniem marzeń transferowych na to okienko. Dodatkowo sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników i wjeżdżamy z buta w sezon 2017/2018 !
13
Ja bym go nie skreślał za te słowa o Katalonii. Młody to troszkę głupi, nie przemyślał, że takich słów raczej publicznie się nie wypowiada, ale nie wyobrażam sobie żeby za taką chwilową głupotę miałby być kompletnie skreślony u nas w klubie. Myślę, że teraz bardzo żałuje, że nie trzymał języka za zębami, ale tak jak mówię nie przekreślałbym całkowicie chłopaka z tego powodu.
1
Aha to jeżeli Messi w wieku 22 lat (czyli 8 lat temu!!!) zarabiał jakąś kwotę to automatycznie w dzisiejszych czasach Bellerin w tym samym wieku nie może zarabiać więcej niż Leo ?.... Czasy się tak zmieniły, że bym się nie zdziwił gdyby taki Bellerin zarabiał 3x tyle co Leo w jego wieku.
9
Obyś bronił jak Kameni w meczach z Barceloną :D
2
Danzel Washington, Kevin Spacey, i Jake Gyllenhal. Wiadomo ze taki Al Pacino czy De Niro to po prostu absolutne legendy kina ale uwielbiam tych 3 których wymienilem powyżej dlatego taki a nie inny wybór :)
18
Oglądając dzisiejszy mecz uświadomiłem sobie jak bardzo brakuje mi ogladania spotkań Barcy :/ Alez sie juz nie mogę doczekać kiedy Messi i spółka wrócą do gry. La Liga, Champions League ahh to bedzie cos pięknego a w czerwcu jakze dlugo wyczekiwane MS.
1
Guardiola jednak śpiewał ?!
14
Jeżeli ktoś pisze, że bramkarz miał jakiekolwiek szanse przy tej bramce to naprawdę czas odpocząć od futbolu...
2
Na otwartym Polsacie też leci....
0
Planuję sobie kupić T-shirt Adidasa z kolekcji Messiego. Zna ktoś jakiś sklep internetowy oferujący takie koszulki i jakiś wybór oprócz 1 wzoru ? Wiecie chodzi mi o tego rodzaju koszuleczki:
http://www.prodirectsoccer.com/pl/productimages/V3_1_Main/53922.jpg
Mogła by być nawet taka tylko żeby rozmiar L był ;)
2
Piątek, piąteczek, piątunio ! Jeszcze nieco ponad 2h pracy i weekend !!
5
Idealne ! O wiele większa frajda byłaby oglądając takie karne w dzisiejszej piłce :D Już widzę te lobiki Messiego :D
9
Wyczytałem pewne ploteczki, że CR będzie miał KOLEJNE dziecko. Podobno Georgina jest w piątym miesiącu ciąży.
0
Także zlinczuj mnie za to, że to przeoczyłem i ośmieliłem się drugi raz wstawić to samo !
2
Rosołek moim zdaniem i nuggetsy :D
5
Sergio Aguero's wife, Karina, will perform the song for the first dance at the ceremony.
Już wiemy kto zaśpiewa przy pierwszym tańcu pary młodej ;)
The only former or current Real Madrid player invited is PSG’s Angel Di Maria.
3
Ciekawe czy Leo zaprosił całą drużynę na ślub :D W ogóle jestem ciekawy ile znanych osób związanych z futbolem, ale też nie tylko będzie na tym bądź co bądź dużym wydarzeniu.
Edit: Messi has, as expected, invited all 21 players in the Barca first team to his wedding, meaning stars such as Luis Suarez, Neymar, Ivan Rakitic and Sergio Busquets will descend on central Argentina for a few days. Former team-mate Xavi is also expected to be there.
Mało mi to mówi, ale mam menu :D
https://pbs.twimg.com/media/DDDZZJxWsAE1jPa.jpg
6
Zubrowka królową imprezy:D
0
No właśnie się zacznie i wtedy będę go spokojnie zapewne krytykował i się z niego śmiał, ale za grę/postawę NA BOISKU ;)
1
A ja wam powiem, że choć ostatnio trochę "psioczyłem" na Ronaldo odnośnie tego faktu rodzenia jego dzieci przez surogatkę to jednak teraz biję się w pierś i nie będę już się zagłębiał w ten temat ani komentował jego życia prywatnego. To co robi w życiu prywatnym Ronaldo, Messi czy którykolwiek inny piłkarz mnie nie interesuje, to tylko i wyłącznie ich sprawa. Nie interesuje mnie czy któryś z nich jest bucem, chamem, czy nieskazitelnym świętoszkiem. Oceniam ich tylko na podstawie gry i zachowania na boisku i tego się będę trzymał choć jeżeli chodzi o Ronaldo to dalej będę mówił, że jego zachowanie skutkuje tym iż mam go za strasznego buca i egoistę, ale wnioskuję to na podstawie zachowania tylko i wyłącznie na boisku.
9
Leonel and Marco Salamanca - zabójcy :D
Lionel i Marco Barcelona - piłkarze :D
1
Planszowe :D
2
Niech zobaczą to... Ale w sumie czego ja wymagam, jak ktoś ogląda mecze od święta, albo śledzi jedynie wyniki na flashscore to tak nie da się zobaczyć wszystkiego niestety.
3
Najlepsze podania Leo w zeszłym sezonie. Ale piłki !!! To jest po prostu maestria :O
A najbardziej uwagę zwraca fakt, że większość z tych genialnych piłek jest marnowana przez naszych graczy....
0
Dzisiaj jest ten ślub Leo ? :D
6
Nie mogę się doczekać fotek ze ślubu i może wesela :D Zawsze lubię sobie pooglądać naszych piłkarzy i ich partnerki na zdjęciach z różnych imprez ;D
32
Moim zdaniem najlepsi strzelają na początku, po co najlepsi mieliby strzelać na końcu ? To wtedy Ci "gorsi" na początku i może nawet nie dojść kolejka do tego najlepszego :D
1
Było było w Lublinie :D Obudziła mnie burza ;)
55
Ciekawe czemu genialny CR nie wziął na siebie odpowiedzialności i nie strzelał karnego jako pierwszy czy drugi...W sumie to jasne: chciał strzelać jako ostatnio tak jak w finale LM 2 lata temu i przy jakiejś pomyłce Chilijczyków i przy wszystkich trafionych jedenastkach przez Portugalczyków strzeliłby i został "znowu" bohaterem :D Tak mnie ten gościu śmieszy, że to szok :D
1
Jak wygra Portugalia dzisiaj to w każdym memie w necie bedzie ze Ronaldo wygral z Chile a Messi przegral 2 finaly i wtedy juz serio zwymiotuje tym Ronaldo...