bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
https://storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/57f8c1844e1d15_77780943.jpg
Mieliśmy w reprezentacji czarnoskórego zanim stało się to modne :D
0
Pamięta ktoś w jakim meczu Leo strzelał z wolnego tak można powiedzieć, że lobem i prawie wpadło ? :D Chyba w poprzeczkę trafił czy spojenie. Może jakiś link do filmiku to już w ogóle wypas ;)
0
W końcu się zapomni i kopnie Floyda w głowę i się zakończy ciężkim nokautem :D
A z tym porównaniem bym nie przesadzał. Też uważam, że Floyd go rozjedzie zapewne, ale jednak Conor nie jest pierwszym lepszym gościem z ulicy tak jak wynika z twojej wypowiedzi. To, że walczy w UFC, a nie w boksie to też nie znaczy, że nie ma umiejętności bokserskich. Podwójny mistrz UFC dla którego nie ma w tym momencie godnego przeciwnika w tejże organizacji, którego dominującym stylem walki jest właśnie stójka = coś tam może trafi kilka razy Floyda :D
0
Tak patrzę na bilans walk Mayweathera i gość na 49 pojedynków ma... 49 wygranych :D Lubię Conora i oglądam jego walki, ale kurczę chyba nie ma żadnych szans w starciu z taką ikoną boksu i z jednym z najlepszych pięściarzy w historii tego sportu, aczkolwiek z drugiej strony tak patrząc, to jest sport, chwila nieuwagi, i może się zakończyć różnie, a dodatkowo jednak 11 lat różnicy to też jakiś tam mały szczególik przemawiający na korzyść Conora, choć mówię, jakieś 5% szans dla Irlandczyka to maksimum moim zdaniem w tej walce. Według mnie po prostu McGregor chce się sprawdzić w boksie bo jak na razie nie ma dla niego przeciwnika w UFC, a jeżeli ma dodatkowo zarobić na tym około 80mln $ to czemu nie :D
8
W nurkowaniu (bez butli) jest lepszy na pewno od Leo i nie ma nawet żadnych wątpliwości co do tego.
25
Za przysłowiową paczkę fajek :D
5
Ja się tylko zastanawiam jak po takim czymś można w ogóle wrócić do obstawiania meczów ? :D Ja bym się "delikatnie" załamał i nigdy bym już kuponu nie postawił :D
6
Portugalia do domu po fazie grupowej moim zdaniem i serio to mówię.
0
Wiem że do MŚ jeszcze kupa czasu, formy drużyn itp. się jeszcze zdążą pozmieniać 10 razy, ale jak finałową czwórkę na dzień dzisiejszy ? Ja mimo wszystko myślę, że Leo sobie dosłownie flaki będzie wypruwał na boisku i Argentyna zagra w finale, a finałowa 4 będzie wyglądała następująco:
1. Argentyna
2. Brazylia
3. Francja
4. Włochy
Kolejność alfabetyczna, nie wiem kto wygra, kto będzie 2 kto 3, ale tak stawiałbym finałową czwórkę. W sumie zapomniałem o Polakach, którzy spokojnie mogą powalczyć o pierwszą 4 jak nie wyżej ;)
12
Komentarz usunięty
5
Robert lub Leo, nie ma innej opcji ;)
0
Ja właśnie za rok planuję wywalić NC+ i po prostu multiroom z Polsatu wziąć bo Polsat mam w salonie. Akurat LM wjedzie, Eleven dokupić i full wypas, a brak Ekstraklasy jakoś "przeboleję" :D
0
Wiadomo coś do kiedy Premier League będą pokazywać w NC+ ? Bo za rok kończy mi się umowa właśnie z NC+ i akurat ostatni rok leci Champions League tam i planuje chyba po zakończeniu mojej umowy wziąć Polsat właśnie z Ligą Mistrzów i dodatkowo wykupię opcję ELEVEN, ale tak myślę, że angielska też by się przydała ;) Najlepiej jakby to ELEVEN wykupiło Premier League, ale właśnie nie wiem do kiedy NC+ ma licencję na to :/
0
15 lipca (za niecały miesiąc) rusza Ekstraklasa, później niecały miesiąc i wraca Premier League (12.08.2017) i La Liga. Dodatkowo w sierpniu będą mecze o Superpuchar Europy (08.08.2017) i Hiszpanii (12.08.2017, 15.08.2017) także szybko zleci ten rozbrat z futbolem :D A później już tylko pozostanie delektować się sezonem i na deser MŚ ;)
0
Tak jest ? Widziałem ze jest ta opcja że pojawiają sie konta tych co sie logowali i widać nawet profilowki, ale chyba bez hasła sie nie zalogujesz.
0
Ale jak był zalany wodą i otwierali go w serwisie to da rade teraz na gwarancję w ogóle?
0
Sam docinalem karte sim wiec możliwe ze to jest problem. Poza tym 2x aby mi sie tak zrobilo jak na razie w przeciągu tygodnia czy dwóch takze moze jeszcze nie jest tak źle.
0
Mam telefon LG X Power jakieś 5-6 miesięcy i ostatnio 2 razy na przestrzeni kilki dni wyskoczyl mi komunikat brak karty sim. Uruchomienie ponowne telefonu pomaga i od razu się naprawia i jest normalnie. Jak myślicie moze to być początek końca telefonu czy po prostu jakas chwilowa usterka ? Telefon ze 2 miesiace temu wpadl mi do wody, ale oddalem do serwisu gdzie mi go otworzyli osuszyli i cos tam od korozji zaimpregnowali ze tak powiem. Boje się ze telefon zaczyna siadać... :(
2
CR nie jest taki głupi. Wygrał wszystko z Realem, a to jest ostatni moment zeby gdzieś odejść za rekordowe pieniążki i znów stać się najdroższym piłkarzem na świecie. Odejdzie gdzieś gdzie dalej bedzie strzelał gole i powalczy o LM. Jakby jakims cudem wygral ja znowu to zostanie okrzykniety królem przez wiele osób i o to mu chyba chodzi. Pensja pewnie tez wzrosnie takze same + moim zdaniem.
3
Ale jednak zrobił ten ruch ręką do "piłki" :D Sytuacja sporna :D
75
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/19113908_1238560759586779_3721684737619221013_n.jpg?oh=225a317c640eac818b85b446e8cf1ba6&oe=59A33CDB
Leo ewidentnie zagrał ręką w tej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Sorry, ale Milan dużym klubem to był lata temu. W tym momencie to przeciętniak i np. ja wcale nie dziwię się, że gość chce odejść gdzieś "wyżej", że tak powiem.
33
Ronaldo rzeczywiście bramki "piekne"... Ale komedia :D
27
Oby się nie przywiązał jak Wenger.
32
Ależ to będzie wzmocnienie !! Ten transfer musi się udać !
0
Do czego by się nie odnosił to chodzi o to, że gość wierzy w karmę i ja też wierzę. Akurat dowód mojej wiary dostałem na jego przykładzie ;)
31
http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/04/13/mas_futbol/1334268063_740215_0000000001_noticia_normal.jpg
A takie wyjazdowe stroje mają specjalni delegaci Realu na mecze. Dlatego w obu przypadkach pojawia się taki odcień ;)
2
Kilka dni temu jeden z nich napisał na Twitterze: "Wierzycie w karmę? Bo ja tak."
Pięknie karma wróciła za bezsensowne i debilne docinki w stronę Leo :D Ja też wierzę "redaktorzyno" :D
0
Boże nie straszcie miniaturką news'a :D
1
Noo, jak tam nic nie ma na ten temat to pewnie nieprawda wszystko, meczyki to najrzetelniejsze i najszybsze źródło.