37

https://storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/57f8c1844e1d15_77780943.jpg

Mieliśmy w reprezentacji czarnoskórego zanim stało się to modne :D

0

Pamięta ktoś w jakim meczu Leo strzelał z wolnego tak można powiedzieć, że lobem i prawie wpadło ? :D Chyba w poprzeczkę trafił czy spojenie. Może jakiś link do filmiku to już w ogóle wypas ;)

0

W końcu się zapomni i kopnie Floyda w głowę i się zakończy ciężkim nokautem :D

A z tym porównaniem bym nie przesadzał. Też uważam, że Floyd go rozjedzie zapewne, ale jednak Conor nie jest pierwszym lepszym gościem z ulicy tak jak wynika z twojej wypowiedzi. To, że walczy w UFC, a nie w boksie to też nie znaczy, że nie ma umiejętności bokserskich. Podwójny mistrz UFC dla którego nie ma w tym momencie godnego przeciwnika w tejże organizacji, którego dominującym stylem walki jest właśnie stójka = coś tam może trafi kilka razy Floyda :D

0

Tak patrzę na bilans walk Mayweathera i gość na 49 pojedynków ma... 49 wygranych :D Lubię Conora i oglądam jego walki, ale kurczę chyba nie ma żadnych szans w starciu z taką ikoną boksu i z jednym z najlepszych pięściarzy w historii tego sportu, aczkolwiek z drugiej strony tak patrząc, to jest sport, chwila nieuwagi, i może się zakończyć różnie, a dodatkowo jednak 11 lat różnicy to też jakiś tam mały szczególik przemawiający na korzyść Conora, choć mówię, jakieś 5% szans dla Irlandczyka to maksimum moim zdaniem w tej walce. Według mnie po prostu McGregor chce się sprawdzić w boksie bo jak na razie nie ma dla niego przeciwnika w UFC, a jeżeli ma dodatkowo zarobić na tym około 80mln $ to czemu nie :D

8

W nurkowaniu (bez butli) jest lepszy na pewno od Leo i nie ma nawet żadnych wątpliwości co do tego.

25

Za przysłowiową paczkę fajek :D

5

Ja się tylko zastanawiam jak po takim czymś można w ogóle wrócić do obstawiania meczów ? :D Ja bym się "delikatnie" załamał i nigdy bym już kuponu nie postawił :D

6

Portugalia do domu po fazie grupowej moim zdaniem i serio to mówię.

0

Wiem że do MŚ jeszcze kupa czasu, formy drużyn itp. się jeszcze zdążą pozmieniać 10 razy, ale jak finałową czwórkę na dzień dzisiejszy ? Ja mimo wszystko myślę, że Leo sobie dosłownie flaki będzie wypruwał na boisku i Argentyna zagra w finale, a finałowa 4 będzie wyglądała następująco:

1. Argentyna

2. Brazylia

3. Francja

4. Włochy

Kolejność alfabetyczna, nie wiem kto wygra, kto będzie 2 kto 3, ale tak stawiałbym finałową czwórkę. W sumie zapomniałem o Polakach, którzy spokojnie mogą powalczyć o pierwszą 4 jak nie wyżej ;)

12

Komentarz usunięty

5

Robert lub Leo, nie ma innej opcji ;)

0

Ja właśnie za rok planuję wywalić NC+ i po prostu multiroom z Polsatu wziąć bo Polsat mam w salonie. Akurat LM wjedzie, Eleven dokupić i full wypas, a brak Ekstraklasy jakoś "przeboleję" :D

0

Wiadomo coś do kiedy Premier League będą pokazywać w NC+ ? Bo za rok kończy mi się umowa właśnie z NC+ i akurat ostatni rok leci Champions League tam i planuje chyba po zakończeniu mojej umowy wziąć Polsat właśnie z Ligą Mistrzów i dodatkowo wykupię opcję ELEVEN, ale tak myślę, że angielska też by się przydała ;) Najlepiej jakby to ELEVEN wykupiło Premier League, ale właśnie nie wiem do kiedy NC+ ma licencję na to :/

0

15 lipca (za niecały miesiąc) rusza Ekstraklasa, później niecały miesiąc i wraca Premier League (12.08.2017) i La Liga. Dodatkowo w sierpniu będą mecze o Superpuchar Europy (08.08.2017) i Hiszpanii (12.08.2017, 15.08.2017) także szybko zleci ten rozbrat z futbolem :D A później już tylko pozostanie delektować się sezonem i na deser MŚ ;)

0

Tak jest ? Widziałem ze jest ta opcja że pojawiają sie konta tych co sie logowali i widać nawet profilowki, ale chyba bez hasła sie nie zalogujesz.

0

Ale jak był zalany wodą i otwierali go w serwisie to da rade teraz na gwarancję w ogóle?

0

Sam docinalem karte sim wiec możliwe ze to jest problem. Poza tym 2x aby mi sie tak zrobilo jak na razie w przeciągu tygodnia czy dwóch takze moze jeszcze nie jest tak źle.

0

Mam telefon LG X Power jakieś 5-6 miesięcy i ostatnio 2 razy na przestrzeni kilki dni wyskoczyl mi komunikat brak karty sim. Uruchomienie ponowne telefonu pomaga i od razu się naprawia i jest normalnie. Jak myślicie moze to być początek końca telefonu czy po prostu jakas chwilowa usterka ? Telefon ze 2 miesiace temu wpadl mi do wody, ale oddalem do serwisu gdzie mi go otworzyli osuszyli i cos tam od korozji zaimpregnowali ze tak powiem. Boje się ze telefon zaczyna siadać... :(

2

CR nie jest taki głupi. Wygrał wszystko z Realem, a to jest ostatni moment zeby gdzieś odejść za rekordowe pieniążki i znów stać się najdroższym piłkarzem na świecie. Odejdzie gdzieś gdzie dalej bedzie strzelał gole i powalczy o LM. Jakby jakims cudem wygral ja znowu to zostanie okrzykniety królem przez wiele osób i o to mu chyba chodzi. Pensja pewnie tez wzrosnie takze same + moim zdaniem.

3

Ale jednak zrobił ten ruch ręką do "piłki" :D Sytuacja sporna :D

3

Sorry, ale Milan dużym klubem to był lata temu. W tym momencie to przeciętniak i np. ja wcale nie dziwię się, że gość chce odejść gdzieś "wyżej", że tak powiem.

33

Ronaldo rzeczywiście bramki "piekne"... Ale komedia :D

27

Oby się nie przywiązał jak Wenger.

32

Ależ to będzie wzmocnienie !! Ten transfer musi się udać !

0

Do czego by się nie odnosił to chodzi o to, że gość wierzy w karmę i ja też wierzę. Akurat dowód mojej wiary dostałem na jego przykładzie ;)

31

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/04/13/mas_futbol/1334268063_740215_0000000001_noticia_normal.jpg

A takie wyjazdowe stroje mają specjalni delegaci Realu na mecze. Dlatego w obu przypadkach pojawia się taki odcień ;)

2

Kilka dni temu jeden z nich napisał na Twitterze: "Wierzycie w karmę? Bo ja tak."

Pięknie karma wróciła za bezsensowne i debilne docinki w stronę Leo :D Ja też wierzę "redaktorzyno" :D

0

Boże nie straszcie miniaturką news'a :D

1

Noo, jak tam nic nie ma na ten temat to pewnie nieprawda wszystko, meczyki to najrzetelniejsze i najszybsze źródło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?