bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Myślałem, że obrona LM przez Real będzie dla mnie ciosem, że nie będę mógł tego przeboleć, że jak CR wygranym finałem przyklepie sobie kolejną Złotą Piłkę to będę dłuższy czas przeżywał to że znowu to nie Leo zgarnie to wyróżnienie, a tymczasem jest.... zupełnie normalnie. Już wczoraj oglądając mecz nie było u mnie zbytnio żadnych emocji, gdy Real prowadził juz 3-1 i wiedziałem, że wygrają ten mecz to też nie czułem jakiegoś smutku czy żalu, no może lekki smutek, ale z powodu tego że Barca nie gra w tym finale, a nie z powodu tego, że Real wygrywa. Fajnie bo myślałem że naprawdę jako wielki kibic Barcy ciężko mi będzie przełknąć takie sukcesy odwiecznego i najwiekszego wroga, a tutaj niespodzianka. Chyba się starzeje :D
2
System karnych AB BA to super rozwiązanie. Teraz gdy zespół A zaczynał strzelać, a zespół B strzelał jako drugi to np. w 5 serii gdy myli się zespół A to wtedy jeszcze ma szanse bo B może nie strzelić, a gdy myli się w 5 serii B to odpada, przynajmniej ja to tak rozumiem, a przy AB BA raz jedna drużyna jest w takiej sytuacji, że przy pomyłce swojej ma jeszcze szansę na pomyłkę rywali i raz druga, na zmianę.
0
Dzięki za info, akurat obejrzę karniaczki :D
1
Właśnie nie. Złota Piłka może w teorii jest za rok kalendarzowy, ale tak naprawdę to jest nagroda za sezon ;)
18
Jak już pisałem wcześniej: nienawidzę CR, nienawidzę jego zachowania na boisku, jestem jego wielkim hejterem i uważam, że Messi indywidualnie bije go na głowę swoimi umiejętnościami, ale gdybym miał głosować kto zasłużył na Złotą Piłkę za ten sezon to z bólem serca i bardzo obiektywnie wybrałbym CR. Może początek sezonu miał słaby (a nawet fatalny), może potykał się (dosłownie) o własne nogi na początku rozgrywek, może długo szukał formy, może ma ogromny problem z przedryblowaniem 1 zawodnika, może stracił sporo na szybkości, może tylko dostawia nogę i strzela po rykoszetach, może w tych jego bramkach ogromną zasługę mają koledzy z drużyny, którzy wrzucają mu piłkę na nos lub podają tak aby mógł dołożyć tylko nogę do pustej bramki, ale kurczę STRZELA te gole i to w bardzo bardzo ważnych meczach w tym sezonie, a o co chodzi najbardziej w piłce jak nie o bramki ?!?!
Ćwierćfinał LM - 5 goli w 2 meczach z Bayernem Monachium
Półfinał LM - 3 gole w 2 meczach z Atletico Madryt
Finał LM - 2 gole w 1 meczu z Juventusem
Może strzelił zaledwie 2 bramki w fazie grupowej LM, ale to co zrobił w fazie pucharowej, z takimi przeciwnikami to jest po prostu poezja dla mnie i po raz kolejny z bólem serca to przyznaję. 10 goli w 5 meczach z takimi drużynami to kosmos i tylko totalny głupiec tego nie doceni.
W La Liga podobnie do LM, CR rozkręcał się bardzo wolno, ale znowu na najważniejsze mecze był tam gdzie być powinien. Może nie pomógł Realowi w Gran Derbi (delikatnie mówiąc bo przeszedł zupełnie obok meczu), ale później:
1 bardzo ważna bramka przeciwko Valencii, 2 gole w meczu z Sevillą, 2 gole w meczu z Celtą i bramka otwierająca wynik przeciwko Maladze w ostatniej kolejce (dodatkowo pamiętam z trudnych momentów 2 bramki strzelone przeciwko Las Palmas w końcówce dające Realowi remis, czy hat-trick z Atletico Madryt). Nie mówię, że w lidze grał perfekcyjnie bo strzelił gole w ostatnich 3 czy 4 meczach, ale znowu w bardzo ważnych momentach zrobił swoje.
Ogólnie w statystykach dotyczących bramek z tego sezonu:
CR 42 bramki w 46 występach (0,91 na mecz)
Messi 54 bramki w 52 meczach (1,04 na mecz)
także też nie ma między nimi jakiejś wielkiej różnicy mimo bardzo słabego początku sezonu w wykonaniu Ronaldo. Dokładając do tych goli obronienie tytułu Champions League (jako pierwszy zespół w historii), wygranie La Ligii i biorąc pod uwagę fakt, że te bramki szczególnie w LM były tak ważne to NIE MA INNEJ OPCJI NIŻ WYGRANIE ZŁOTEJ PIŁKI przez Ronaldo i mówię to jako ogromny fanboy Leo Messiego i wielki hejter CR. Pozdrawiam.
1
I ma teraz w czoko xD
9
Róże są i czarne, a Umtiti to stoper.
Juve pokona tą białą hołotę.
Róże są i czarne, nie dostanę bana !
Dzisiaj przegra ekipa Zidane'a.
10
Dawać Liroya :D
0
Szybko się przebrał :D
29
Po co młody miałby robić krok w tył w swojej karierze ? :D
39
Pójdź z mała na molo, uracz ją zimną Coca-Colą.
3
Ernest ;)
0
Ja bym powiedział że ten mecz był absolutnie wspaniały, niezapomniany, historyczny, nieprzewidywalny, wielki ale czy najważniejszy w karierze Pique ? Raczej wątpię bo z miejsca można wymienić przynajmniej kilka spotkań o wiele ważniejszych w karierze naszego stopera, ale skoro Gerard tak mówi to nie będę twierdził inaczej ;)
0
Nie dość ze grają bardzo twardo to kazdy ich kontakt z pilkarzem Barcy to upadek i żebranie o faul....
5
Kolejny nokaut. Jak tak dalej pojdzie to KSW sie skończy i mecz Barcy dopiero sie zacznie xD
1
Brawo Janikowski !!!!
16
Boże już przestańcie piep***ć o tym jakie to KSW nie jest żałosne i beznadziejne... Nie pasuje to nie oglądam i tyle. Ja z chęcią obejrzę walki Chalidowa, Pudziana, Popka, Janikowskiego, Różala i Gamrota bo liczę po prostu na dobrą rozrywkę i myślę, że się nie zawiodę. Pozdro
0
Z ekstraklasatrolls :)
12
Griezmann oficjalnie !!!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p280x280/18700147_717254575123344_7436511894667002278_n.jpg?oh=cbedf6690ec4cd3010e5c1f54250b4d9&oe=599E1BDB
Jednak nie Man Utd.
4
C+ Sport 2.
0
A wykupiłem KSW, wolę zapłacić 40 zł z tatą na pół niż się męczyć na zacinających się transmisjach. Tylko mecz Barcy muszę jakoś z tym pogodzić :)
1
Miałem KSW wykupić ale przecież mecz jest mniej wiecej o tej godzinie co "najlepsze" walki tej gali wiec nie ma sensu. Moze na lapku zlapie się jakas transmisje do waleczek żeby zerknąć troszke.
19
To powiedz jej to samo zeby ona sobie nie żartowała bo paczki nie odebrałeś i niech sprawdza bo Ty błędu nie popełniłeś a oni raczej tak z tego co piszesz.
0
"Na ławke !" :\
6
Ile razy jeszcze włączę terminarz zamiast strony głównej.... Kwestia przyzwyczajenia, ale na razie ciężko się przestawić :D
11
Jak chcę włączyć La Ramble na telefonie to czesto wyskakuje mi ERROR i podpis ze strona jest offline, inne newsy wlaczaja się bez problemu. Ktos ma podobny problem ? Nie świecą sie również polecenia na zielono ale o tym pisalem wczesniej.
38
Zapewne wygra inny bufon, ten z Madrytu.
0
Ktoś wie czemu puścili powtórkę odcinka z Milionerów ? :D Bo się skończył sezon już wiem :D
0
Po Wojaku.
5
Czemu polecenia komentarzy nie świecą się na zielono ? Ktoś tez tak ma ?