bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie też przeczytałem artykuł, przeczytałem komentarze i szukam znowu w artykule czy przeoczyłem coś czy jak :D
0
Brakuje Kobe'go w NBA :/
0
Często właśnie o tym w życiu zapominamy, że nawet takie małe rzeczy jak kupno kwiatuszka czy właśnie kawałka placuszka, takie drobne prezenciki, potrafią wywołać u drugiej osoby dużą radość, a tym bardziej, że dla nas nie jest to jakiś mega wysiłek, dlatego trzeba o tym pamiętać ;)
0
Ja nie mówię żeby biernie stać i się przyglądać jak kobieta Cię leje, ale no kurczę są i inne sposoby niż strzały centralnie w pysk z pięści :D Np. nie wiem kopniak w kolano czy wykręcenie ręki ;D
1
Aha czyli np. jakbyś stał na przystanku i podeszłaby do Ciebie pijana czy jakaś nienormalna kobieta i zaczęła Cię bić to byś jej zasadził ze 3 takie soczyste bomby z pięści w ryj na odmułkę ? :D
2
Nie ma to jak wierzyć w stu procentach w prawdziwość informacji tam zawartych :/
0
Dokładnie. Wczoraj się cieszyli bo będzie transfer, dzisiaj płaczą bo "na pewno" nie będzie transferu :D
14
Pewnie Wenger mówił mu, że w tym sezonie walczą o mistrzostwo Anglii na poważnie xD
5
Dieta cud: jedz wszystko na co masz ochotę i czekaj na cud ;D
8
Chelsea jest poważnie zainteresowana Kylian'em Mbappé.
Klub ze Stamford Bridge chciałby sprowadzić młodego gracza Monaco w miejsce Diego Costy, który najprawdopodobniej opuści The Blues podczas letniego okienka transferowego.
Alexis Sánchez powiadomił już włodarzy Arsenalu, że zamierza opuścić klub.
Usługami Chilijczyka ponoć zainteresowany jest Jose Mourinho.
Gianluigi Donnarumma wstępnie porozumiał się z Liverpool'em. Ponoć Jürgen Klopp mocno naciska klub na transfer młodego i utalentowanego Włocha do klubu z Anglii. Sam Donnarumma ponoć oznajmił, że nie odejdzie do żadnego klubu z Serie A. Ma to być wyraz szacunku dla AC Milanu.
Real Madryt nie sprzeda Alvaro Moraty.
Ponoć Zidane obiecał Hiszpanowi większą liczbę minut oraz bardziej wiodącą rolę w drużynie w przyszłym sezonie.
Źródło: bixmix.
Fajna taka praca dziennikarzy podczas okienka transferowego. Piszesz sobie często kompletne bzdury po prostu to co Ci do głowy przyjdzie byleby coś było, a ludzie czytają i biorą na serio :D
Nie mówię, że wszystkie doniesienia transferowe tak wyglądają, że są po prostu kompletnymi wymysłami dziennikarzy, ale duża część moim zdaniem właśnie tak wygląda, dlatego nie ma co się przejmować takimi newsami tylko poczekać na oficjalne informacje, albo na jakieś rzetelne źródła, których informacje już nie raz się sprawdziły ;)
5
Rekordowa ilość punktów w lidze, rekord meczów bez porażki, rekord meczów ze strzeloną bramką, kolejny tryplet, wygrana LM po 2 sezonach posuchy, przegonienie CR przez Leo w ilości bramek w LM, kolejny Złoty But Leo, pozostawienie Realu bez żadnego pucharu i wiele wiele innych celów na ten sezon także ja kompletnie nie straciłem werwy, a nawet mam wrażenie, że przed każdym kolejnym sezonem jeszcze bardziej nie mogę się doczekać początku rozgrywek ;)
8
A mi się wydaję, że w kolejnym sezonie Real spadnie z hukiem z tronu (no bo jednak tak trzeba nazwać zdobycie 2x pod rząd LM i mistrzostwa kraju). Mieli bardzo dobry skład, ale moim zdaniem naprawdę wiele wiele dała im również szeroka i świetna jakościowo ławka rezerwowych, a teraz według mnie to zacznie się sypać. Nie można mieć wiecznie na ławce genialnych zawodników bo każdemu w końcu kończy się cierpliwość i każdy chce grać zamiast grzać ławę dlatego myślę, że część zawodników odejdzie i jednak ta ławka Realu straci trochę na jakości, a co za tym idzie rotacje nie będą już tak efektywne jak ostatnimi czasy i Real już nie będzie taką maszynką do wygrywania. Obym się nie mylił ;)
2
Patrząc z perspektywy takiego gracza jak Ceballos to mi sie wydaje ze wybierze Barce. Gdzie w Realu sie zmieści ? Ledwo na ławkę a u nas spokojnie takich graczy jak Arda, Denis, Rafinha, Gomes moze\musi przebić a wtedy jest 1 wyborem z lawki a przy urazie Iniesty (co zdarza sie czesto) lub przy rotacjach ma 1 skład, oczywiście jezeli bedzie prezentował odpowiedni dla siebie poziom. W Realu musiałby wybić sie grubo ponad przeciętność i to niemal od razu zeby tam cokolwiek pograc tak szczerze mówiąc bo kadre badz co badz Real ma duzo lepsza i szerszą niz Barca takze jezeli przemysli i chce cos pograc i spróbować sił w dużym klubie to wybierze Barce i myślę ze tak zrobi takze jestem spokojny o ten transfer.
0
Dlatego dopisałem, że będą wymagać kibice ogólnie, a w tym ja no i zapewne i przede wszystkim osoby związane ściślej z klubem :D
1
Luźna gadka nie ma co się spinać o takie rzeczy ;) Po prostu każdy ma inne zdanie, to się zdarza i to dość często ;)
0
To akurat powinien zrobić i z tym się zgadzam i tego będę wymagał od niego ja i zapewne wszyscy kibice Barcy jak i pewnie ludzie w klubie.
0
Z resztą skoro klub się nim wyraźnie interesuje to znaczy, że ma w dup*e jego wpisy za dzieciaka, liczy się talent, cena i naprawdę to co ma w głowie, ale jak widać kilku strażników moralności z La Rambli nie zgadza się na transfer :D Proponuję strajk przed Camp Nou.
0
Bo od tego jest możliwość komentowania, odpowiadam.
0
A jak pokłóciłeś się kiedyś z kolegą, zwyzywaliście się czy coś, pobiliście się to co po tym już koniec znajomości i koleżeństwa bo powiedział Ci kilka niemiłych słów lub Cię uderzył ? O czym Ty mówisz w ogóle ? Na jakim świecie żyjesz ? :D
0
Dokładnie ;)
0
Jak podejmie taką decyzję to trudno jego sprawa, chodzi mi tylko o to, że jak można skreślać gościa całkowicie za jakieś słowa pisane na mediach społecznościowych w wieku 16 lat, taka jest moja racja, ale jak to mówią "racja jest jak du*a, każdy ma swoją" ;)
0
Wychodzi na to, że niedługo przed kupnem każdego zawodnika specjalna osoba będzie śledzić jego historię z mediów społecznościowych i patrzeć na historię wpisów czy aby nigdzie nie była obrażana Barca czy wychwalany Madryt ? :D Jeszcze ten wiek, 16 lat no kurczę jak można brać na poważnie wypowiedzi takiego gnojka, że tak powiem ;)
0
Ja już bym w ogóle go wykreślił ze społeczeństwa, jak można coś takiego w ogóle zrobić w takim wieku ! Szans na odkupienie win po czymś takim ewidentnie nie ma....Koniec, amen...
12
Poczekajcie niech to dobrze zrozumiem bo przyznam szczerze, że nie jestem całkowicie w temacie, niech ktoś kto ma pojęcie napisze mi czy mam rację bo chcę to dobrze zrozumieć:
Ceballos w wieku 16 lat napisał na Twitterze coś żeby zrzucić bombę na katalońskie psy i obraził Pique i według niektórych jego transfer do Barcy jest po prostu przekreślony ze względu na te napisane słowa ? :D TAK ?
Według niektórych to będzie wielka porażka zarządu jak kupią TANIO, młodego perspektywicznego pomocnika bo w wieku 16 lat gość nasmarował jakieś głupoty na Twitterze ? xD Serio ? :D Powiedzcie, że żartujecie ;D
0
Oczywiście, że mógłby być kibicem Dolcanu, mógłby nawet mieć zdjęcie z dzieciństwa całując herb Realu z podpisem Hala Madrid 4ever czy coś podobnego i to w żadnym stopniu według mnie nie skreśla go jako potencjalne wzmocnienie dla nas tak samo jak nie skreślają go jakieś bzdury wypisywane na Twitterze w szczenięcym wieku. Nie chce mi się już tego tłumaczyć, mamy inne zdanie i tyle ;)
"Znaczenie jednak ma to co wypisywał w wieku 15 lat" po tym ogólnie przestałem czytać ;)
1
Dla mnie żadne z tych rzeczy się nie liczy do + lub - że tak powiem transferu. To, że miałby z dzieciństwa milion zdjęć w koszulce Realu też nic kompletnie nie znaczy, a dla niektórych tutaj zapewne byłoby to nie do przyjęcia i byłby skreślony :D Do tego zmierzam, że jakieś stare zdjęcia z koszulką Barcy czy Realu czy jakieś szczeniackie i bezmyślne obrażanie czy to Realu czy Barcy na Twitterze ogólnie nie powinno być w ogóle brane pod uwagę w kontekście transferu ;) Kto z nas nie powiedział/napisał nigdy czegoś czego później żałował, szczególnie w młodym wieku gdzie człowiek najpierw robi, a później dopiero myśli ? Jak przyjdzie do nas niech oficjalnie przeprosi i po sprawie, dlatego też napisałem odnośnie tych zdjęć z koszulką Barcy, że skoro obraził Barcę i niektórzy uważają to za niewybaczalne to znajdą się i tacy którzy po zdjęciach w koszulce Blaugrany z dzieciństwa będą uważać, że idealnie do nas pasuje i że jest od dziecka za Barcą....A prawda jest taka jak mówię, że ani jedno ani drugie nie powinno mieć najmniejszego związku z ewentualnym transferem.
3
Oficjalnie: John Terry w Aston Villi !
0
Ale co tam, dla połowy użytkowników i tak jest z góry skreślony za jakieś durne wpisy na Twitterze ;)
5
Jurgen :D Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nawet na koszulce po lewej stronie ma znaczek producenta koszulek Liverpool'u czyli New Balance :D
0
No zgadzam się ;) Nie oglądałem meczów Betisu więc nie wiem jak gość rzeczywiście gra, ale skoro interesują się nim takie kluby jak Real, Barca, Juve i skoro dużo osób pisze, że gość jest mega utalentowany + widziałem jego grę na ME U21 + taka cena stąd ta kandydatura u mnie ;)