bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem próbować do końca, bo najgorsze to nie zrobić nic, a później żałować swojej decyzji. Jeżeli spróbujesz nic nie stracisz, a możesz zyskać, w innym wypadku możesz mieć do końca życia do siebie pretensje, że nie sprobowałaś ;) Sam byłem, a nawet można powiedzieć, że trochę jestem ciągle w podobnej sytuacji ;)
5
https://scontent-waw.xx.fbcdn.net/v/t31.0-0/p480x480/20368930_1578751122149086_6982356536520188810_o.jpg?oh=45f53df27c1c1ae1ae94adf75e180465&oe=59EBF388
Leo :D
7
Nie bronie Neymara bo zachował sie jak szczeniak, ale nie ma co tak wieszać od razu na nim psów według mnie. Nie wiemy dokładnie jaka byla sytuacja, może Semedo rzeczywiście trochę przegiął i Neymar po prostu sie zagotował delikatnie, może mial gorszy dzień (niech każdy wezmie pod uwagę siebie samego jak czasem ma się zły dzień ze nawet najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzić czlowieka z równowagi) może ta sprawa z PSG i rzekome negocjacje tez odbijają sie na jego psychice i po prostu dał upust swoim emocjom... Nie wiem, to wszystko to tylko domysły i nic w pełni nie usprawiedliwia zachowania Ney'a ale moim zdaniem nie ma co tez robic z tego takiej wielkiej afery jak niektórzy i uważać go od razu za jakiegoś buraka czy chama. Takie mam zdanie na ten temacik ;)
0
Powoli zaczynam zmieniać zdanie odnośnie sprzedaży Neymara. Uwielbiam gościa i chciałbym żeby grał u nas długo, ale według mnie jeżeli nawet nie odejdzie teraz to i tak zrobi to za rok niezależnie od wyników Barcy i jej transferów więc nie wiem czy nie lepiej już teraz zacząć za te pieniążki za Brazylijczyka nowy projekt sportowy i przeprowadzić kilka solidnych i przyszłościowych transferów.
0
Ale fajnie, że mecze będą o 22 o ile nie ma błędu w newsie.
34
Żebyś nie ujrzał "Oficjalnie: Neymar w PSG" :D
13
Ktoś może mieć inne zdanie, ale według mnie tacy gracze jak Arda, Gomes i D. Suarez są najzwyczajniej w świecie za słabi na grę w Barcelonie i nigdy nie będą się do niej nadawać. Ci zawodnicy nie powinni być w tym klubie nawet na rezerwie i nie ma czegoś takiego, że za sezon czy dwa nagle zaczną grać jak z nut i będzie z nich pożytek, może poprawią trochę swoją grę, ale pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą, tego poziomu, który właśnie jest potrzebny do gry w FCB. Takie jest moje zdanie i pisałem to już wcześniej, ale dla dobra drużyny obym się mylił ;)
3
Tak jak Leo :D Jest wielu szybszych od Leo jak już się rozpędzą, ale pierwsze metry szczególnie z piłką Messi ma zabójcze, a dodatkowo też jest po prostu szybki co daje wybuchową mieszaknę ;)
0
01:30 to dla Ciebie rano ? ;/
23
Czy ja wiem czy będzie zerowa determinacja by wygrać ? :) Moim zdaniem niby będą składy w połowie rezerwowe, będzie dużo zmian, ale każda ze stron będzie chciała wygrać bo jakby nie patrzeć to Gran Derbi ;D
2
Mecz jest jutro o 01:35, czyli dzisiaj nie śpisz/ lub budzisz się w nocy o 1:30 i oglądasz :D
1
Ja osobiście uważam, że nawet jeżeli teraz Neymar zostanie w Barcelonie to i tak niezależnie od tego czy klub zakończy sezon bez żadnego pucharu czy z trypletem, czy kupimy Verrattiego czy kogoś innego to i tak Brazylijczyk za rok odejdzie, a z tym transferem teraz też musi być coś na rzeczy bo gdyby nie było to po 1 Neymar by nie milczał tyle przy takich plotkach, a po 2 Pique nie tłumaczyłby się na konferencji ze swoich słów twierdząc, że to jego prywatna opinia.
1
Super pomysł !
1
https://slimages.macysassets.com/is/image/MCY/products/3/optimized/3250903_fpx.tif?op_sharpen=1&wid=400&hei=489&fit=fit,1&$filterlrg$
Z tych co wstawiłeś wybrałbym numer 3, choć żaden mi nie przypadł do gustu ale podrzucam Ci wzór takiego jaki mi się osobiście bardzo podoba ;)
0
Akurat w tą gierkę bym z nimi powalczył :D Często gram właśnie w trafianie piłką do celu (słupek czy poprzeczka) ;D
1
Dzień kolego chyba jest już podany poprawnie, tylko godzina jeszcze do ustalenia, tak mi się wydaję, ale popytaj jeszcze ;)
30
APEL ! ! !
Do ludzi spoilerujących seriale, szczególnie Grę o tron:
Nie każdy obejrzał już 6 sezonów, nie każdy w ogóle zaczął oglądać, ale to nie znaczy, że już nigdy tego nie obejrzą, a nie jest fajnie oglądać jak wiadomo, że stanie się to i tamto... Ja osobiście zacząłem dopiero 2 sezon i już nie raz nie dwa natykam się na jakieś komentarze ze spoilerami...Taka rada: Nie psuj nikomu serialu, bo ktoś komu Ty spoilerujesz może i tobie wygadać coś co się stanie w innym serialu którego nie oglądałeś i wtedy przekonasz się, że nie jest to miłe uczucie. Nie zabraniam komentarzy o serialach bo wiadomo, że zapewne się będą pojawiać bo to w końcu La Rambla (choć jeżeli chodzi o opisy odcinków serialu i wydarzeń w nich zawartych to raczej są inne odpowiednie fora do tego), ale jak macie coś pisać na temat wydarzeń z danego serialu to CHOCIAŻ wstawiajcie wielki napis UWAGA !!! SPOILER !!!! bo naprawdę można komuś zepsuć serial często nawet nieświadomie... A i jeszcze jedno: jeżeli redakcja (podobno, tak niekiedy można przeczytać) banuje czasem za błahostki, to za bezczelne spoilery powinny od razu lecieć bany... Pozdro ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Super robotę odwalasz kolego ;) Oby tak dalej, zawsze to coś nowego ! ;)
2
Widzę my też będziemy mieli niezły maratonik:
Villarreal (wyjazd), Atletico (wyjazd), Malaga (dom), Bilbao (wyjazd), Sevilla (dom).
3
Ale tego Brazylijczyka :D
14
Jego też pewnie zatkało ;D
33
Rozumiem, że ktoś się przejmuje tym, że Neymar może odejść, rozumiem, że ktoś w ogóle nie wierzy w te plotki, ale kompletnie nie rozumiem jak można po zdjęciu uśmiechniętego Neymara na treningu twierdzić, że zostaje bo.....jest uśmiechnięty/szczęśliwy....
Ludzie nawet gdyby miał odejść to myślicie, że miałby grobową minę lub nie rozmawiałby z nikim z drużyny tylko trenowałby na uboczu sam ? :D Błagam was ludzie, trochę oleju w głowie bo to naprawdę czasem kabaret się tutaj robi.
4
Messi za 3 lata nadal będzie lepszy niz Neymar, tyle Ci powiem.
0
No to jasne, ale chodzi mi, że np. jak odejdzie do PSG to tam będzie gwiazdą numer 1, absolutnym idolem i liderem, a w Barcelonie tam nie ma ;)
0
Ale tak szczerze przemyślcie sobie co trzyma Neymara tutaj, a co może skłaniać go do odejścia ?
Trzyma go:
- według mnie tylko i wyłącznie to, że gra z Leo, ale to jest i + i - bo minusem jest to, że dopóki Leo gra to Ney zawsze będzie w jego cieniu
Skłania do odejścia:
- przede wszystkim zapewne dużo lepsze zarobki
- polityka transferowa Barcy, a szczególnie słabe wzmocnienia
- fakt, że w PSG będzie liderem zespołu i na pewno będzie odgrywał tam pierwszoplanową rolę
- dzielenie szatni z Danim Alvesem i innymi Brazylijczykami
Według mnie jak człowiek tak naprawdę sobie to wszystko przemyśli i spróbuje się postawić na miejscu Neymara to rzeczywiście można dojść do wniosku, że to jego przejście do PSG wcale nie musi być jakimś krokiem w tył w karierze jak to niektórzy wypisują. Dużo plusów i mało minusów tego transferów według mnie i dlatego naprawdę zaczynam się obawiać trochę o to odejście Ney'a bo bardzo lubię oglądać jego grę i chce żeby grał w FCB jeszcze długo długo.
6
Może cieszy się tak bo wie, że transfer dojdzie do skutku :D
0
Jak Legia pokona w dwumeczu Astanę to już faza grupowa LM, czy jeszcze jedna faza eliminacyjna przed nimi będzie ?
2
Gdyby nasz zarząd miał łeb na karku, jakby przeprowadzali regularnie dobre wzmocnienia na każdą pozycję i ogólnie gdyby polityka transferowa nie wyglądała jak nieśmieszny żart to bym się naprawdę dziwił, że Ney chce odejść z takiego klubu jak Barcelona, ale naprawdę w tym momencie w ogóle nie zdziwiłoby mnie gdyby Neymar odszedł do PSG. Patrząc na to co na rynku transferowym wyczyniają inne wielkie kluby z Europy, a co wyprawia Barcelona to skłania do pewnych refleksji odnośnie kierunku w jakim zmierza nasz klub :/
Może PSG nie jest tak silne w ogólnym rozrachunku jak Barca, może w Barcelonie Ney ma większe szanse wygrać LM, ale przy takiej polityce transferowej naszej drużyny, a innych gigantów piłkarskich to kwestia nie wiem, 2-3 okienek transferowych i zostaniemy w tyle z jakimiś Gomes'ami, D. Suarezami i innymi "perełkami" ze szkółki mając nadzieję, że w końcu odpalą....(nie obrażając chłopaków). Chcąc być na TOPie trzeba TOPowych graczy posiadać w drużynie. Nie może być takiego braku balansu w klubie, że atak mamy dosłownie z kosmosu, obrona jest dobra (nie powiem bardzo dobra bo nie jest taka, są o wiele lepsze niektóre), a pomoc po prostu słaba. Półśrodkami nie zdziałamy za wiele w Europie, a nawet na własnym podwórku co ostatnio dobitnie pokazał sezon, więc mając na uwadze:
- tą "lekką" nieudolność transferową naszego klubu
- większe zarobki w PSG
- pierwszoplanową rolę w drużynie z Paryża, którą z pewnością objąłby
kompletnie nie zdziwi mnie odejście Neymara już teraz, a jeżeli nie teraz to i tak jestem pewny, że gość odejdzie na przestrzeni powiedzmy 1-2 sezonów i powiem więcej, wcale nie będę mu się dziwił.
0
http://memytutaj.pl/uploads/2015/10/18/5623643c4e9cf.jpg
:D