bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Jakby sprzedali za tyle Ardę to bym nigdy złego słowa nie powiedział na zarząd :D Tak szczerze mówiąc to moim zdaniem 35 mln to jest max. za tego zawodnika, a Barca pewnie weźmie ze 20-25 o ile w ogóle go sprzedadzą.
0
Czemu ? :D Że będę czekał pod domem np. 6h z koszulką na autograf lub zdjęcie to będzie dziwne ? :D Tak bym chciał mieć fotkę, że mógłbym i 10 poczekać byleby wyszedł w końcu Leo :D Gorzej jakby po policję zadzwonił :D
17
http://1tvs492zptzq380hni2k8x8p.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/06/5950d8fbd052bDDN7P0CWsAQmuaU.jpg
Młody chłopiec imieniem Felipe czekał 6 godzin pod domem państwa Roccuzzo w Rosario aby zrobić sobie zdjęcie z Leo. W końcu Messi wyszedł przed dom i spełnił marzenie chłopca.
Kurczę jest nadzieja dla mnie :D Planowałem coś takiego zrobić tylko w Barcelonie :D
0
Chyba, że tak ;)
3
A mi się wydaję, że C+ zrobiło jednak duży błąd łącząc się z telewizją N. Mieli wszystkie najlepsze ligi i świetnych komentatorów i tego powinni się trzymać i o to dbać, a jednak chcieli więcej: i ligi i LM, a skończą bez LM i tylko z ekstraklapą.
1
Jak czytam artykuły to normalnie mam komentarze i avatary wszystko OK, a jak włączam La Ramblę to nie mam avatarów, mam kilka komentarzy i na dole napis "Vframe 2.3.4 View Exception thrown, code: #0". O co chodzi ? :( Jestem na kompie w pracy, na telefonie jest normalnie.
4
Przyda się zawodnik, który po wejściu z ławki będzie w stanie zrobić dryblingiem jakąś różnicę, który jakąś akcją indywidualną wyłamie się poza schemat bo już piłkarzy, którzy potrafią podać jedynie w tył lub wszerz bez jakiegokolwiek dryblingu mamy aż nadto.
47
Ale bym sobie taki meczyk Barcy obejrzał :(
10
Zagrali lepiej ? :D A to dobre... Mieli więcej szczęścia w rzutach karnych, a nie byli lepsi.
12
Jak nienawidzę Chile (tak głównie przez te wygrane finały z Argentyną) tak chciałbym żeby wygrali teraz z Portugalią, ale znając życie pewnie akurat teraz przegrają...
19
A ja zacząłem kibicować Barcelonie właśnie od tego momentu, od momentu kiedy mój ulubiony pilkarz przeszedł wlasnie do FCB :) Uwielbialem jego styl gry, a te strzaly techniczne w długi róg to po prostu poezja dla oczu.
3
Weekend nareszcie !
3
Albo ogólnie na gów... klocek :D
0
W tym momencie poproszę link do komentarza gdzie dodałem taki podpis "już było". Każde czyli według Ciebie dodaje takie coś ciągle. Podaj 2 przykłady. Chyba coś Ci się pomyliło kolego ;)
5
Nie mam do nikogo pretensji, że ktoś coś tutaj wstawia, broń Boże, ale zapytam tak z ciekawości czy was nie denerwuje już to:
Barcelona zainteresowana tym i tym.
Barcelona sprowadzi tego i tego.
Barcelona rozważa sprowadzenie tego i tego.
Jakiś inny klub zamierza kupić tego zawodnika.
Klub nie chce puścić swojego piłkarza do tego czy tamtego klubu.
Możliwy transfer tego i tego gdzieś tam.
Boooże mi już się rzygać chce jak czytam ten natłok durnowatych informacji, a najlepsze jest to, że 90% tych "rewelacji" transferowych to kompletne bzdury. Nie lepiej poczekać na coś konkretniejszego tylko powielać non stop takie wymysły ? ;D Ja tam omijam szerokim łukiem takie wpisy i po prostu czekam na konkretne informacje, ale kto co lubi ;)
10
Hajto komentuje finał NBA ;D
2
Tak sobie patrzę na to zdjęcie i twój podpis i tak kminie o co Ci chodzi :D Po jakimś czasie dopiero załapałem :D
A ja Alexis :)
1
http://cdn8.se.smcloud.net/t/photos/t/384823/tadeusz-rydzyk_22757620.jpg
Przypominam, że dzisiaj dzień Ojca.
1
Może się nie znam, ale uczyć się angielskiego na podstawie książki Harrego Pottera ? xD Alohomora, Lumos, Avada Kedavra :D
15
"Robię wszystko co w mojej mocy w kwestii wakacyjnych wydatków, ale tylko tyle mogę zrobić, ponieważ muszę zapewnić moim dzieciom i rodzinie tak dobre Boże Narodzenie, jak tylko to możliwe, z oczywistych powodów. Odnośnie kwestii samolotu. Nie mam na ten moment innych opcji. Komercyjne loty z paparazzimi byłyby pieprzonym koszmarem! Wiesz, że zacznę "The Tourist", gdzieś około 15 lutego, zarobię za niego 20 milionów. Później, właściwie prosto do "Piratów z Karaibów", za które zgarnę 35 milionów, a potem jeszcze "Dark Shadows" za kolejnych 20 milionów. Mam nadzieję, że przy kwotach, które przyjdą z mojej pracy w nadchodzącym roku oraz za zakończone procesy itp. wszystko się poukłada. Co jeszcze mogę zrobić? Mam sprzedać kolekcję swoich obrazów?!"
Fragment emaila Johnny'ego Deppa do swoich doradców finansowych, których teraz oskarża o złe rozporządzanie swoim majątkiem.
Ładnie się ludzie bawią: 20 milionów, później 35, a potem kolejne 20 i mam nadzieję, że wszystko się poukłada xD
1
Ja myślę, że Harvey Specter załatwiłby to równie szybko :D Znalazłby jakieś "brudy" na właściciela PSG i po sprawie ;)
1
Hahah koleś napisał z błędem, a ja powielam, nawet nie ogarnąłem, że źle ;)
0
To mój durny umysł wymyślił ;D
4
Alkohol to najgorsze co może być kolego. To jest wyjście z sytuacji na kilka godzin, a później wszystko wraca na kacu i to ze zdwojoną siłą, także nie polecam.
0
Warto dodać, że Nadal zauważył Asencio na boisku tenisowym gdy ten żonglował nogami piłką do....tenisa. Rafa zaproponował młodemu graczowi Realu Madryt partię gry w tenisa, a ten zgodził się lecz....piłkę zamiast rakietą to odbijał nogą. Mecz zakończył się zwycięstwem Asencio, a piłkę meczową młody Hiszpan zagrał wolejem w linię końcową boiska.
1
Ale np. gracze w polu moim zdaniem grają normalnie jak zawodowcy, nie widać zbytnio różnicy między meczem młodzików, a meczem dorosłej reprezentacji, a z kolei u bramkarzy widać moim zdaniem wielką różnicę między młodzikami i seniorami, że tak powiem, ale mówię może po prostu sobie coś ubzdurałem :D
0
Tylko mi się tak wydaję, że poziom bramkarzy na tym Euro U21 jest strasznie słaby ? Fakt, że wpadają i piękne gole gdzie golkiperzy nie mają nic do powiedzenia, ale tak oglądam te bramki wszystkie dzień po dniu i duża ich część to szczury po ziemi gdzie bramkarze po prostu moim zdaniem nie zachowują się najlepiej w tych sytuacjach. Może mi się tak tylko wydaje, nie wiem, ale właśnie tak zwróciłem na to uwagę.
19
Mario Goetze latem ma normalnie trenować z Borussią Dortmund, co oznacza, że jego powrót na boisko jest coraz bliżej. Niemiec od kilku miesięcy walczy z poważnymi zaburzeniami metabolicznymi.
Piłkarz BVB już wznowił lekkie treningi z piłką, a lada moment ma być gotowy, aby latem trenować z całym zespołem.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że terapia Mario przebiega tak dobrze. Cieszymy się, że wkrótce znów zobaczymy go na boisku - komentuje menedżer Borussii Michael Zorc.
Letnie przygotowania pokażą, czy Goetze będzie gotowy, aby grać w sparingach, a następnie rozgrywkach ligowych. Wiele jednak wskazuje na to, że Niemiec najgorsze ma już za sobą.
2
Brakuje mi dobrego wykończenia u Neymara, ale resztę ma w porządku ;)
15
Subway to raczej nie jest rzetelne źródło, ale kanapki mają całkiem dobre ;D