18

Jakby sprzedali za tyle Ardę to bym nigdy złego słowa nie powiedział na zarząd :D Tak szczerze mówiąc to moim zdaniem 35 mln to jest max. za tego zawodnika, a Barca pewnie weźmie ze 20-25 o ile w ogóle go sprzedadzą.

0

Czemu ? :D Że będę czekał pod domem np. 6h z koszulką na autograf lub zdjęcie to będzie dziwne ? :D Tak bym chciał mieć fotkę, że mógłbym i 10 poczekać byleby wyszedł w końcu Leo :D Gorzej jakby po policję zadzwonił :D

17

http://1tvs492zptzq380hni2k8x8p.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/06/5950d8fbd052bDDN7P0CWsAQmuaU.jpg

Młody chłopiec imieniem Felipe czekał 6 godzin pod domem państwa Roccuzzo w Rosario aby zrobić sobie zdjęcie z Leo. W końcu Messi wyszedł przed dom i spełnił marzenie chłopca.

Kurczę jest nadzieja dla mnie :D Planowałem coś takiego zrobić tylko w Barcelonie :D

0

Chyba, że tak ;)

3

A mi się wydaję, że C+ zrobiło jednak duży błąd łącząc się z telewizją N. Mieli wszystkie najlepsze ligi i świetnych komentatorów i tego powinni się trzymać i o to dbać, a jednak chcieli więcej: i ligi i LM, a skończą bez LM i tylko z ekstraklapą.

1

Jak czytam artykuły to normalnie mam komentarze i avatary wszystko OK, a jak włączam La Ramblę to nie mam avatarów, mam kilka komentarzy i na dole napis "Vframe 2.3.4 View Exception thrown, code: #0". O co chodzi ? :( Jestem na kompie w pracy, na telefonie jest normalnie.

4

Przyda się zawodnik, który po wejściu z ławki będzie w stanie zrobić dryblingiem jakąś różnicę, który jakąś akcją indywidualną wyłamie się poza schemat bo już piłkarzy, którzy potrafią podać jedynie w tył lub wszerz bez jakiegokolwiek dryblingu mamy aż nadto.

47

Ale bym sobie taki meczyk Barcy obejrzał :(

10

Zagrali lepiej ? :D A to dobre... Mieli więcej szczęścia w rzutach karnych, a nie byli lepsi.

12

Jak nienawidzę Chile (tak głównie przez te wygrane finały z Argentyną) tak chciałbym żeby wygrali teraz z Portugalią, ale znając życie pewnie akurat teraz przegrają...

19

A ja zacząłem kibicować Barcelonie właśnie od tego momentu, od momentu kiedy mój ulubiony pilkarz przeszedł wlasnie do FCB :) Uwielbialem jego styl gry, a te strzaly techniczne w długi róg to po prostu poezja dla oczu.

3

Weekend nareszcie !

3

Albo ogólnie na gów... klocek :D

0

W tym momencie poproszę link do komentarza gdzie dodałem taki podpis "już było". Każde czyli według Ciebie dodaje takie coś ciągle. Podaj 2 przykłady. Chyba coś Ci się pomyliło kolego ;)

5

Nie mam do nikogo pretensji, że ktoś coś tutaj wstawia, broń Boże, ale zapytam tak z ciekawości czy was nie denerwuje już to:
Barcelona zainteresowana tym i tym.
Barcelona sprowadzi tego i tego.
Barcelona rozważa sprowadzenie tego i tego.
Jakiś inny klub zamierza kupić tego zawodnika.
Klub nie chce puścić swojego piłkarza do tego czy tamtego klubu.
Możliwy transfer tego i tego gdzieś tam.

Boooże mi już się rzygać chce jak czytam ten natłok durnowatych informacji, a najlepsze jest to, że 90% tych "rewelacji" transferowych to kompletne bzdury. Nie lepiej poczekać na coś konkretniejszego tylko powielać non stop takie wymysły ? ;D Ja tam omijam szerokim łukiem takie wpisy i po prostu czekam na konkretne informacje, ale kto co lubi ;)

10



Hajto komentuje finał NBA ;D

2

Tak sobie patrzę na to zdjęcie i twój podpis i tak kminie o co Ci chodzi :D Po jakimś czasie dopiero załapałem :D
A ja Alexis :)

1

1

Może się nie znam, ale uczyć się angielskiego na podstawie książki Harrego Pottera ? xD Alohomora, Lumos, Avada Kedavra :D

15

"Robię wszystko co w mojej mocy w kwestii wakacyjnych wydatków, ale tylko tyle mogę zrobić, ponieważ muszę zapewnić moim dzieciom i rodzinie tak dobre Boże Narodzenie, jak tylko to możliwe, z oczywistych powodów. Odnośnie kwestii samolotu. Nie mam na ten moment innych opcji. Komercyjne loty z paparazzimi byłyby pieprzonym koszmarem! Wiesz, że zacznę "The Tourist", gdzieś około 15 lutego, zarobię za niego 20 milionów. Później, właściwie prosto do "Piratów z Karaibów", za które zgarnę 35 milionów, a potem jeszcze "Dark Shadows" za kolejnych 20 milionów. Mam nadzieję, że przy kwotach, które przyjdą z mojej pracy w nadchodzącym roku oraz za zakończone procesy itp. wszystko się poukłada. Co jeszcze mogę zrobić? Mam sprzedać kolekcję swoich obrazów?!"

Fragment emaila Johnny'ego Deppa do swoich doradców finansowych, których teraz oskarża o złe rozporządzanie swoim majątkiem.
Ładnie się ludzie bawią: 20 milionów, później 35, a potem kolejne 20 i mam nadzieję, że wszystko się poukłada xD

1

Ja myślę, że Harvey Specter załatwiłby to równie szybko :D Znalazłby jakieś "brudy" na właściciela PSG i po sprawie ;)

1

Hahah koleś napisał z błędem, a ja powielam, nawet nie ogarnąłem, że źle ;)

0

To mój durny umysł wymyślił ;D

4

Alkohol to najgorsze co może być kolego. To jest wyjście z sytuacji na kilka godzin, a później wszystko wraca na kacu i to ze zdwojoną siłą, także nie polecam.

0

Warto dodać, że Nadal zauważył Asencio na boisku tenisowym gdy ten żonglował nogami piłką do....tenisa. Rafa zaproponował młodemu graczowi Realu Madryt partię gry w tenisa, a ten zgodził się lecz....piłkę zamiast rakietą to odbijał nogą. Mecz zakończył się zwycięstwem Asencio, a piłkę meczową młody Hiszpan zagrał wolejem w linię końcową boiska.

1

Ale np. gracze w polu moim zdaniem grają normalnie jak zawodowcy, nie widać zbytnio różnicy między meczem młodzików, a meczem dorosłej reprezentacji, a z kolei u bramkarzy widać moim zdaniem wielką różnicę między młodzikami i seniorami, że tak powiem, ale mówię może po prostu sobie coś ubzdurałem :D

0

Tylko mi się tak wydaję, że poziom bramkarzy na tym Euro U21 jest strasznie słaby ? Fakt, że wpadają i piękne gole gdzie golkiperzy nie mają nic do powiedzenia, ale tak oglądam te bramki wszystkie dzień po dniu i duża ich część to szczury po ziemi gdzie bramkarze po prostu moim zdaniem nie zachowują się najlepiej w tych sytuacjach. Może mi się tak tylko wydaje, nie wiem, ale właśnie tak zwróciłem na to uwagę.

19

Mario Goetze latem ma normalnie trenować z Borussią Dortmund, co oznacza, że jego powrót na boisko jest coraz bliżej. Niemiec od kilku miesięcy walczy z poważnymi zaburzeniami metabolicznymi.

Piłkarz BVB już wznowił lekkie treningi z piłką, a lada moment ma być gotowy, aby latem trenować z całym zespołem.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że terapia Mario przebiega tak dobrze. Cieszymy się, że wkrótce znów zobaczymy go na boisku - komentuje menedżer Borussii Michael Zorc.

Letnie przygotowania pokażą, czy Goetze będzie gotowy, aby grać w sparingach, a następnie rozgrywkach ligowych. Wiele jednak wskazuje na to, że Niemiec najgorsze ma już za sobą.

2

Brakuje mi dobrego wykończenia u Neymara, ale resztę ma w porządku ;)

15

Subway to raczej nie jest rzetelne źródło, ale kanapki mają całkiem dobre ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?