1

Jak dobrze ze Liverpool prowadzi. Oby utrzymali lub powiekszyli przewage i niech Arsenal spływa z tej LM bo nie da sie patrzeć na kompromitacje tego klubu rok w rok. Niech zmienia trenera, przeprowadzą kilka transferów i moze za rok wrócą do Champions League.

2

Jak dla mnie powrót UNICEF'u na przód koszulki i brak innego sponsora to coś co mogloby wrócić ale wiadomo bez sponsorów nie ma wielkich transferów.

17

Powiem wam tak: jestem ogromnym fanem Messiego i nienawidzę Cristiano (mozna powiedzieć ze jestem jego hejterem), uważam że piłkarsko Leo bije Portugalczyka przynajmniej o 2 klasy i gdyby rzeczywiście liczyła sie sama gra danego pilkarza w walce o ZP bez zdobytych pucharów to Leo powinien zgarniac tą nagrodę rok w rok gdyż indywidualnie jest poza zasięgiem wszystkich innych pilkarzy, ale niestety do dobrej gry trzeba dołożyć jakis triumf/triumfy drużynowe najlepiej wlasnie tak prestizowe jak LM i jeżeli CR z Realem obroni Champions League i do tego dołoży jeszcze mistrzostwo Hiszpanii to nagroda dla najlepszego pilkarza na 100% powędruje znów do niego i szczerze mówiąc bedzie ona w moim mniemaniu o wiele bardziej zasłużona niz ta poprzednia. Moze Ronaldo potykal sie o wlasne nogi na poczatku sezonu, może nie strzelał goli, ale w najważniejszym momencie sezonu zrobił to co powinien. 8 goli w 2 meczach z ATM i 2 meczach Bayernem w ćwierćfinale i półfinale LM robi ogromne wrazenie i nie ma co pier**lic. Do tego teraz w lidze zaczął strzelać wlasnie kiedy Real jest na ostatniej prostej w walce o tytul i bramki są na wagę złota. Może tylko dostawia w wiekszosci przypadków noge, moze koledzy wrzucają mu piłkę na nos, ale kurczę strzela te bramy i naprawde tylko slepiec tego nie doceni, a co w piłce liczy sie najbardziej jak nie puchary i zdobyte bramki ? Naprawdę ciężko mi to pisac bo serio nie lubie go za jego zachowania na boisku, za cwaniactwo, bucowatosc i buractwo, ale trzeba przyznać że wali bramy jak szalony i jezeli dołoży do tego te 2 puchary za LM i La Lige to uważam ze dostanie Złotą Piłkę i wtedy naprawde jako kibic i wielki fan Leo nie będę zaklinal rzeczywistości i mówił ze mu sie nie należało. Pozdrawiam i bez spiny ;)

5

Ktoś nie śpi ? Pusto tu : D

3

Dlatego ja najlepiej uwielbiam piątek po południu/wieczorem gdyż mam wtedy świetne uczucie, że jutro mam wspaniały dzień wolny (sobota), a po nim jest jeszcze jeden dzień na odpoczynek (niedziela) :D

0

Właśnie znalazłem 10 sekund przed twoim wpisem, ale dzięki :D O to chodziło :D

1

Spoiler dotyczący "Klucz do koszmaru" nie czytać !

0

Leci gdzieś Lyon - Ajax w TV ?

0

Mordeczki gdzie mogę obejrzec Skazanego z lektorem na necie ? Poratuje ktos linkiem ?

0

Jakby grał CR, Bale, Benzema to można by marzyć o jakiejś stracie punktów, ale tak to nie ma szans :/

12

To co dzisiaj szok i niedowierzanie bo Granada wygra z Realem ? :) Zapewne jest na to 1% szans albo i mniej, ale ja tam mam jakieś dobre przeczucia :D (pewnie skończy się 5-0 dla Realu :D)

6

Na przestrzeni całego sezonu wiadomo, że Leo nie ma sobie równych, indywidualnie nie ma drugiego takie zawodnika, który potrafi zrobić taką różnicę na boisku, nie ma innego piłkarza, który tyle strzela, asystuje i jeszcze na dodatek kreuje niemal całą grę drużyny, Leo jest po prostu jedyny i niepowtarzalny, ale co jak co trzeba też docenić Ronaldo. Mi przychodzi to z dużym trudem bo jestem ogromnym fanem Leo (jestem także krytykiem/hejterem Ronaldo przyznaję się bez bicia), osobiście uważam, że Messi jest przynajmniej 2 klasy piłkarsko wyżej od Portugalczyka, który zaznaczam też jest/był na boisku genialny, ale no kurczę trzeba docenić te jego bramki. Tylko dostawia nogę/głowę, cały mecz gra słabo, nie potrafi sam czegoś stworzyć i czeka na wrzutkę/podanie na nos żeby strzelić gola, ale kurczę strzela i to trzeba mu przyznać. Cały sezon miał no nie oszukujmy się słaby, potykał się o własne nogi można powiedzieć, ale na najważniejszą część sezonu zaczął trafiać, a co w piłce liczy się najbardziej jak nie bramki ?? 8 goli po 2 meczach z Bayernem i 1 spotkaniu z Atletico w 1/4 i 1/2 finału LM - no nie ma co się oszukiwać to robi cholerne cholerne wrażenie, nawet jeżeli ogromne zasługi przy tych bramkach mają koledzy z zespołu. Jeżeli dołoży do tego jakieś bramki w tych ostatnich 3 kolejkach ligowych, które pomogą Realowi utrzymać przewagę nad Barcą, jeżeli strzeli gola w finale LM i Real wygra całe rozgrywki to naprawdę ciężko będzie aby Złota Piłka nie powędrowała do niego. Powiem więcej: jeżeli będzie strzelał tak jak mówię (w tych ostatnich kolejkach i w finale LM) to bardziej zasłuży na Złotą Piłkę niż ostatnio. Ciężko mi to mówić, ale chyba tak to będzie wyglądać :/

0

Widzę, że ten Dost goni Leo w tym wyścigu po Złoty Bucik. 2 gole różnicy to w zasadzie nic, Messi musi podgonić jutro.

1

Robben na pewno nie PODA Klary Lewandowskiej do chrztu.

6

I w finale z Realem w 90 minucie.

14

Ależ szkoda, że nie ma Barcy w tych półfinałach :/

16

1 runda dla Gołoty według mnie.

0

Nie wiem co to znaczy "weliminowac" :\

32

Sampaoli z reprezentacją Argentyny, super wiadomość ! Jestem kibicem Barcy, ale gdybym mial wybierać między trypletem Blaugrany w 2018 czy mundialem wygranym przez Argentyne w Rosji to ze względu na ogromną sympatię do Leo i na fakt ile zrobił dla Barcy wybrałbym mundial i życzę mu tego z całego serca.

4

Przyszły lekarz :D

0

No również mega :D

0

A no tak, kompletnie się zagubiłem w takim razie :D

16

1

Ehhh, Real miał mieć dwa mecze z zespołami walczącymi dosłownie o życie w La Liga (Granada i Gijon) a niebawem okaże się, że te zespoły już będą miały pewny spadek z ligi i tyle wyjdzie z tych "ciężkich" spotkań..... Granada na dzień dzisiejszy 10 punktów straty do Leganes, które ma 17 miejsce i Gijon 6 punktów straty do Leganes. Najlepiej jakby teraz Leganes traciło punkty, a Gijon i Granada wygrywały swoje mecze, ale to już wyższy poziom kalkulacji :D

1

Ehh mi się jakoś wydaję, że nie ma szans, żeby Real stracił gdzieś 3 punkty przy tak małej liczbie spotkań pozostających do końca (jeden remis mooooże ktoś na farcie wyhaczy z nimi), ale ważne żeby Barca wygrała wszystko do końca, żeby nie ułatwili Realowi zadania, żeby wywierali tydzień w tydzień presję na graczach Zidane'a, a wtedy nawet jak nie wygramy tytułu to będę zadowolony z postawy naszych graczy.

6

Po co psuć sobie przyjemność z oglądania jakimś beznadziejnym lektorem ? :)

5

Bez CR dzisiejszy mecz Realu. Widać że Zidane'owi zależy na lidze i jestem pewny że bez CR zagraja duzo lepiej. Szkoda bo liczylem na jakąś stratę punktów.

0

Lepiej jak tak sobie dogryzaja niz o matkach swoich.

0

1 porażka lub 2 remisy Realu przy naszych wszystkich wygranych meczach do szczęścia. Jest to możliwe, na Królewskich teraz co kolejkę będzie ciążyć presja + dojdą im mega ciężkie mecze z ATM w LM. Najgorsze będzie jak znowu gdzieś zlekceważymy rywala i stracimy głupio punkty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?