bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Ależ tęsknię za komentarzem meczów Barcy (i w sumie całej La Ligi) w C+.
Orłowski i Wolski = mega klimat.
3
Woow ale pustki na trybunach. Wiem ze jest czwartek ale tylu wolnych miejsc sie nie spodziewałem.
31
Miłego dnia i z uśmiechem przez dzień pędzimy, a wieczorem czeka nas piłkarska uczta ! :)
10
Komentarz wyprzedza obraz czy mi się wydaje ?
19
Nie ma podcinek bo Leo nie ma okazji sam na sam. Kiedyś Leo dostawał takie piłki i mógł lobować bramkarzy, a dzisiaj to on takie piłki zagrywa, a jemu raczej nie ma kto ostatnio tak genialne zagrywać i sam fakt, że gra dużo bardziej cofnięty niż kiedyś też jest istotny bo grając tak głęboko ciężko o jakąś akcję sam na sam z dużą ilością miejsca.
2
Daj wypowiedzenie i weź L4 na miesiąc, najlepsza opcja ;D
(co do pytania to nie wiem)
0
Znaczy ja też wolę żeby Real odpadł to jest proste dla mnie, zawsze wybiorę Real w takiej sytuacji choćby nie wiem co, ale po prostu do tej pory myślałem, że nie będę czuł radości z odpadnięcia PSG po prostu, a teraz coraz bardziej myślę, że jednak ta radość będzie ;)
27
Lubiłem Neymara bardzo. Gdy były jakieś dziwne "akcje" w Barcelonie z jego strony to zawsze go bronilem, a jego chwilowe momenty glupoty i arogancji tłumaczyłem sobie głównie mlodym wiekiem lecz teraz z każdym kolejnym niemal meczem PSG moja sympatia do Brazylijczyka gwałtownie spada. Zachowuje sie momentami bardzo podobnie (a czasem nawet gorzej) niz CR, a przecież to praktycznie za to bucowate i pyszne zachowanie najbardziej nienawidzę Ronaldo i Neymar niestety kroczy podobną drogą. Nie sądziłem że kiedyś to napiszę ale cieszę sie ze go nie ma w Barcelonie i powiem Wam ze mecz Real vs PSG rzeczywiście bedzie piekny bo ktora druzyna nie odpadnie to i tak będę mega zadowolony z jej odpadniecia.
4
Pique na hale koniecznie.
9
Nie rozumiem, kompletnie nie rozumiem wyborów meczów pokazywanych w C+...
Jakiś czas temu zdecydowali się pokazać mecz Tottenham vs Swansea (ostatnia drużyna w tabeli) zamiast meczu Man City (lider) vs nieobliczalne Watford. Nie rozumiałem kompletnie dlaczego taki wybór, może dlatego, że Fabiański broni w Swansea nie wiem, ale idźmy dalej.
Dzisiaj Swansea (czerwona latarnia), która ostatnio sensacyjnie pokonała Liverpool podejmuje u siebie Arsenal, który wyeliminował z pucharu Chelsea. Mecz naprawdę moim zdaniem zapowiada się nieźle no i przecież Fabian broni, ale niee... C+ puści dzisiaj Huddersfield vs Liverpool...Wybór kompletnie z du*y moim zdaniem... Nie wiem oni na chybił trafił wybierają te spotkania, które będą pokazywali ?
10
Piłkarz Chojniczanki Chojnice zatrzymany przez policję. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Chojniczanka Chojnice jest liderem Nice 1. ligi. Klub z województwa pomorskiego marzy o awansie do Lotto Ekstraklasy, ale w rundzie wiosennej będzie musiał radzić sobie bez podstawowego obrońcy. Michał M. został zatrzymany przez policję. 27-latek został oskarżony o kradzież z włamaniem. Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach współpracując z jednostką policji z Chojnic zlikwidowali dziuplę samochodową, która znajdowała się na terenie prywatnej posesji w powiecie chojnickim. Podczas akcji policjanci znaleźli dwa samochody osobowe: Porsche Macan i Peugeot 508 o wartości blisko pół miliona złotych oraz części samochodowe, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzionych innych pojazdów. "W trakcie przeprowadzonej akcji, mundurowi zatrzymali dwóch zaskoczonych mężczyzn, mieszkańców powiatu chojnickiego. Jeden z nich to właściciel pomieszczeń, gdzie ukryto skradzione samochody, a drugi z mężczyzn został zatrzymany w czasie, kiedy siedział w garażu za kierownicą jednego ze skradzionych samochodów".
Dla mnie szok...Grać sobie w podstawowym składzie drużyny, która jest liderem 1 ligi i tak spieprzyć sobie życie...No ale nie mi to oceniać, może było mu mało $, może piłka nie dawała mu wystarczającej ilości adrenaliny, może był zmuszony przez jakąś sytuację życiową wykonać takie ruchy no nie wiem, różnie bywa, ale kurczę mimo, że gościa nie znam i kompletnie nie znam szczegółów tej "akcji" to jakoś mnie to trafiło, że grać sobie w piłeczkę na takim poziomie (wiem wiem, dla niektórych to pewnie poziom śmieszny, ja uważam, że nie) i odwalić taką akcję i to wszystko stracić w sekundę...
10
" Aż sam na siebie jestem zly, ze jestem takim leniem i mimo to zamiast sie uczyć to przeglądam jakies pierdoly w internecie "
No tak, to jeszcze zadawaj pytania o motywację na La Rambli i czekaj na odpowiedzi, a na pewno nie stracisz więcej czasu xD
17
Ojciec (lub ogolnie rodzic) i pogodzenie się ze śmiercią swojego dziecka ? Nie znam z autopsji ale podobno to jedno z najgorszych doświadczeń w życiu i podejrzewam ze nie tak latwo sie pogodzić :/
1
Choroba wysokosciowa + ślepota + odmrozenia + tyle czasu na takiej wysokosci ? Nie znam sie co prawda ale moim zdaniem nie ma szans.
7
Ja również życzę miłego dnia wszystkim i oby ten czas do czwartkowego meczu Barcy jakoś szybko zleciał !
1
Seta z pieprzem ;)
0
Mam przeczucie, gdzieś w moczu czuję, że Betis dzisiaj wygra na wyjeździe z Celtą, a kurs ładny bo ponad 4. Stawiać i nie dziękować !
0
Pytanie tylko jak przetłumaczył, czy nie pominął czegoś ważnego. Ja wolę poczekać ;)
0
Za ? :D
6
Komentarz usunięty
0
Polecam codzienny prysznic, powinno pomóc ;D
1
Dziękówa ;D
3
Nie mogę się doczekać kalendarza na luty. Ależ tam będą meczyki ! Piękny maratonik się szykuje ;D
5
https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/1e/b2/a9/kotwica-zaczepna-skladana-parasolowa-do-pontonow-mazowieckie-warszawa-208395202.jpg
Rzucają na samą górę takie coś xD
0
Co ku**a ? :D Patokalipsa najlepsza ekipa w Polsce ? xD
24
Leganes strzela na 3-1 ! Espanyol leć na sam dół!
56
Boże to co się dzieje z ludźmi na tym świecie mnie po prostu przeraża coraz bardziej.
Gość uwięziony w górach, walczy o życie a niektórzy komentarze "po co tam wchodził".
Państwo dało kasę na akcję ratunkową (na wylot śmigłowcem bodajże) a komentarze w stylu "z moich podatków będą ratować wariata który jest egoista bo przecież jak mozna iść w góry majac rodzinę".
4 bohaterów z wlasnej woli ryzykuje własne życie aby nieść ratunek dwójce ludzi, wchodzą w jakimś rekordowym tempie w nocy na jakąś przeje**ną górę i udaje im się uratowac kobietę lecz stwierdzają ze nie ma szans dotrzec do Tomka ale niektorzy i tak wiedzą lepiej i komentuja w stylu "niech ratują Polaka, a nie Francuzke" "dlaczego nie ida dalej?"
Boze to jest straszne... Jak mozna w ogole wypisywać takie glupoty ? Jak mozna byc tak zawistnym ? Ludzie naprawdę ogarnijmy się bo to jest po prostu dramat... Czasem mam wrazenie ze niektórzy to aby siedzą w domu i ich największym zyciowym celem i zyciowym motorem napedowym jest narzekanie na wszystko na wszystkich i radość z porażek i niepowodzeń innych ludzi.
46
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27066905_1703523003046061_7213734022499893830_n.jpg?oh=3562a105901f0eb8f6469d9916d49333&oe=5B203FFE
Hahahaha :D Piękne xD
11
Za niecałą godzinkę (20:00) "Harry Potter i Czara Ognia" !
Widzimy się na turnieju Trójmagicznym ;)
0
No właśnie prawdziwe :D