7

Buhuahauha pięknie uciszeni hejterzy Legii hahah :D

32

Pierwszy od prawej Crespo jakby ktoś pytał to uprzedzam ;D

2

Sianie bocianów obowiązkowo w TOP3 ;D

9

No napisał, że kosmos.

8

Nie da sie patrzeć na Dzeko i jego ciągłe padanie na murawe po każdym kontakcie z rywalem... Gość jest żałosny, symulka za symulka, dobrze że sędzia ogarnia.

34

Ściągawka dla tych którzy ciągle pytają czemu Real nie gra w ten weekend:

Bo Real w weekend miał grać z Sevillą, która gra finał CDR z nami. Tak to macki Pereza, gość od razu wiedział kiedy Real odpadł z CDR, że zagrają w 1/2 z Bayernem właśnie kilka dni po meczu z Sevillą, dlatego Sevilla gra w finale z nami. Pozdro.

0

Może po prostu mądre rotacje przed LM ?

11

Z Realem w Lidze Mistrzów strzelił jeszcze lepszego moim zdaniem, ale ten z Getafe tez kosmos.

0

Co ku**a ?! Wolisz Martiala niż Griezmanna ?! Powiedz, że żartujesz...

1

Problem jest taki ze to właśnie ja jestem tym kumplem do ktorego przychodzi sie na mecze :D A na streamy nie mam nerwów i cierpliwości. Mógłbym placic i 10 zl za kazdy pojedynczy mecz Barcy w LM zeby w necie obejrzeć i miec pewność ze bedzie działać ale takich opcji nie ma (chyba ze by Polsat wprowadzil takie cos to by bylo jakieś tam rozwiazanie).

1

To teraz pozostanie pytanie: brać Polsat i mieć LM oraz polowe meczow Barcy w La Liga czy zostawic NC+ z Eleven tak jak mam i mieć wszystkie w sezonie La Liga mecze Barcy + Premier League ?

1

Ale dramat. La Liga w C+ i w Eleven po 5 spotkań co kolejkę i na zmianę będą mieli pierwszeństwo wybierania spotkan które pokażą czyli 1 kolejka mecze Barcy w C+ druga kolejka w Eleven.... Liga Mistrzów w Polsacie wiec jezeli chcesz kibicu drogi obejrzec sobie w TV wszystkie mecze Barcy w nastepnym sezonie to.... kup sobie dwie telewizje... Hahah no dramat totalny.

6

Ok, okazuję Ci litość.

12

Oho już zaczyna wychodzić pycha z poszczególnych zawodników. Nie wróżę Romie i nie życzę im awansu do finału.

0

O czym Ty mówisz w ogole ? Nikt oprocz kibicow Barcy nie zapamieta Leo jakp najlepszego ? W swoim nicku w slowie "banan" powinieneś wymienić pierwszą literke "n" na "b" skoro takie bzdury potrafisz wymyślać i jeszcze je głosić na forum publicznym.

0

Barca.

1

Ok dzięki Panowie, pomogło ;)

0

Ja nie mogę na kompie wejść na stronę właśnie od wczoraj...

0

Ktoś mi wyjaśni czemu nie dziala mi stronka na kompie ? Wyswietla się napis FCBarca.com 4.0 przerwa techniczna.

39

Myślałem, że Leo Messi powiedział, że " Luis Suarez i Jordi Alba powrócili do treningu z całym zespołem. Sergio Busquets trenuje indywidualnie" :D

3

Skoro w temacie lobików to mój faworyt :D



Choć Leo miał też mnóstwo to mój numer 1 jeżeli chodzi o Messiego:

1

E tam, Khabib powinien wysiąść z autokaru i solówa z McGregorem na parkingu jak w Rocky 5, finałowa walka w plenerze :D

0

Wytlumaczcie mi coś.
Odnosnie całej sytuacji z Conorem: zaczęło sie od tego (wiadomo najpierw byly slowne utarczki ale to jest zawsze) że Khabib spoliczkował w hotelu Lobov'a innego zawodnika MMA przyjaciela Conora i ten razem ze swoja ekipa i z samym Lobovem zaczeli robic dym. Moje pytanie brzmi: dlaczego Lobov dał sie spoliczkowac przez Khabiba praktycznie nic nie robiac ? Stali naprzeciwko siebie i nagle jeden drugiego strzelił w pysk a tamten nic. To jest normalne ? Zawodnik UFC daje sie trzasnac drugiemu i nic ? Nie rzuca się nie szuka rewanzu ? Nie robi dymu ? Po prostu odszedl po całej sytuacji jak gdyby nigdy nic. To jest dla mnie strasznie dziwne. Niby wiadomo ze ta sytuacja to nie ustawka bo są ranni ale kurcze ta akcja z uderzeniem tego Lobova i żadnej reakcji z jego strony naprawdę strasznie mi śmierdzi.

39

Nie. Jak sama nazwa wskazuje "zaoczne" czyli widać je tylko pod odpowiednim kątem spojrzenia zza oczu tak zwanego.

0

Dokładnie chodziło mi o rok a nie o dwa lata temu :D

7

No tak masz rację. My 2 lata temu graliśmy z mega genialnym Juventusem i dlatego przegraliśmy, a Real wczoraj zagrał z tragicznym Juventusem i tylko dlatego wygrał, a Ronaldo strzelił dlatego tak ważna i piękna bramkę bo Juve było slabe :D

Grasz tak jak przeciwnik pozwala, znasz takie powiedzenie ? Czemu zawsze z Realem zespoły grają słabo a z Barca genialnie ? Nie wydaje Ci się to trochę dziwne ?

Co do bramki to napisałem ze to jedna z najpiekniejszych w historii Ligi Mistrzów a nie w historii futbolu i według mnie spokojnie znajduje sie teraz w TOP10 takowych a staż ogladania mam duzy ;)

22

Nie często padają takie bramki dlatego nie rozumiem dlaczego mamy o tym nie mówić jeszcze kilka godzin po meczu.
Nie lubię Ronaldo, nienawidzę go wręcz i to nie dlatego ze jest przystojny bogaty i dobrze gra w piłkę, ale za jego zachowanie na boisku, za arogancję i za żałosne symulki. Wczoraj zachował sie pięknie po oklaskach ze strony kibiców Juve, ale to nic nie zmienia w moim stosunku do niego. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, problem Ronaldo zaczyna się kiedy jego druzyna przegrywa, kiedy jemu samemu nie wychodzi, wtedy pojawia się to wszystko czego u niego nie cierpię bo zachować klasę i szacunek do rywala w przypadku gdy sie wygrywa, gdy strzelasz 2 bardzo wazne bramki w tym jedną tak przepiękna nie jest ciężko, ciężko jest właśnie pokazać szacunek do rywali kiedy Ci nie idzie, kiedy złość przejmuje górę nad rozsądkiem i tak jak mówię wczorajsze "piekne" zachowanie CR ani trochę mi nie imponuje tak jak niektorzy wypisują teksty typu "a podobno jest chamski" itp... Jest chamski i jeden taki gest tego nie zmieni ale tyle.o zachowaniu, przejdzmy do bramki.
Podczas oceniana danego gola biorę pod uwagę zawsze również klasę rywala i stopień trudności danych rozgrywek oraz to ile tak naprawde przy bramce udzialu ma sam strzelec, a ile partnerzy z drużyny co jest według mnie bardzo istotne. Multum razy zarzucam (i będę dalej to robił) Ronaldo ze strzela bramki ogorkom, że strzela w lidze w której Real gra już tylko o pietruszkę i że koledzy przg jego golach robią 90% całej roboty. Tak było nawet wczoraj przy pierwszej bramce gdzie pisałem do znajomego, ze Marcelo genialnie znalazł Isco, ten pięknie wyłożył w pole karne, a CR tylko dołożył nogę i znowu będzie "jaki on nie jest wspaniały".

Ale MOIM DRODZY: Druga bramka to majstersztyk ! Biorąc pod uwagę także szczebel rozgrywek i klasę rywala to po prostu czapki z głów przed Ronaldo. Z bodajże 11 metra przewrotka !!! Jedna z najpiękniejszych bramek w historii Champions League padła wczoraj i nie widzę nic złego w rozmawianiu o tym, w wychwalaniu tego, w przypominaniu o tym jeszcze przez kilka dni bo po to ogladamy ten sport i nie wazne czy to strzelil CR czy ktoś z Barcelony, taką brameczkę musi doceniać każdy kto się pasjonuje piłka nożna.
Pozdrawiam ;)

0

Czemu dwóch Florentino Perezow siedzi kolo siebie na trybunach z czego jeden po prostu 50kg grubszy od drugiego ? :D

1

Gra o Tron i Breaking Bad wyraźnie odstaje od Prison Break i Lost ? :D Pod jakim względem ? :D Wszystkie 4 to arcydzieła moim zdaniem, no ale każdy ma prawo do swojej opinii ;)

1

Teraz z wolnych została mu sama nazwa i jest wolny po prostu ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?