bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady :D Nie liczyłem, ale spokojnie ponad 50% mam ;D Sporo jest z Premier League, a jak ktoś regularnie ogląda to łatwiej :)
1
Talizman xD
1
Tak. Jak im się chce to potrafią wygrac wysoko z PSG czy na wyjezdzie z Atletico a jak im sir nie chce to przegrywają na Camp Nou z Alaves czy na wyjeździe z Deportivo. I to nie jest tak ze w tych meczach rywal gra genialnie a nam nie idzie. Oni po prostu stoją i myślą ze pilka sama wpadnie do bramki a rywal po prostu korzysta na tragicznej grze i to wszystko.
11
Mnie w ogole nie rusza ta bramka Ramosa natomiast dalej mam w pamięci tragiczny mecz Barcy, no nie mogę zrozumieć jak mozna samemu sobie tak komplikować sytuację... Oczywiście liga jest jeszcze na spokojnie do wygrania przez Barce bo wiadomo Real jeszcze punkty straci tylko pytanie ile punktów jeszcze straci Barca bo patrząc jak lekceważymy rywali w tym sezonie i nie wyciagamy z tego wniosków to mam powazne obawy ze jeszcze nie raz nie dwa Barca pogubi punkty w teoretycznie łatwym meczu.
0
Ten świr z gwizdkiem może zagwizdac wszystko w kazdej chwili... Taki sedzia to po prostu tykajaca bomba.
3
Nie gwizdnal tego ? :D powaznie ? To jest czerwień....
1
Deportivo dwa gole po wrzutkach w pole karne, a wcześniej ze 2 dobre okazje tez po wrzuceniu pilki w szesnastke. Bardzo często wrzutki sieją zament w polu karnym rywala nawet wrzutki takiego zespołu jak Deportivo więc nie ma co sie dziwić że Real mając takich technikow od podań i tak genialnych graczy w grze w powietrzu zabiją tym sposobem niemal w każdym meczu.
11
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264124_1961991394024915_7427543108258639995_n.jpg?oh=b0f6d2b82ad725e629c74569010979fa&oe=5961E163
Poprawiło mi humor :D :D
3
Taka jak dzisiaj ? :D Sorry, ale w tym sezonie Barca już nie raz udowodniła, że może stracić punkty dosłownie z każdym i to nie ma znaczenia czy na wyjeździe czy na Camp Nou.
1
To co w innych meczach w których lekceważymy rywala: granie na stojąco, bez pomysłu i szybkości, bez większego zaangażowania jak na jakimś nic nie znaczącym sparingu. Depor rzadko atakowali, a jak szli to popełniali błedy, nic nie zapowiadało straty gola, ale jakaś wrzutka w końcu musi skończyć się bramką (skąd my to znamy ;D). Szybki gol dla Barcy w drugiej połowie, ale później nadal to samo, a Depor znowu wrzutka i gol. Tyla.
0
Ja myślę, że problem leży po stronie motywacji. Przychodzą mecze z PSG, City czy Atletico i potrafimy zagrać genialne spotkanie. Kiedy z kolei przychodzą spotkania w teorii z ligowymi słabeuszami to wychodzimy na mecz jak na piknik, jakby nam 3 punkty się z urzędu należały. W tych spotkaniach jest 0 zaangażowania, 0 pomysłu na grę, 0 szybkości w akcjach, no po prostu wszystko na stojąco jest grane i później wychodzi z tego strata punktów. Przegrana z Alaves, remis z Betisem, wygrane u siebie z Granadą (1-0) i z Leganes (2-1) to mecze gdzie kompletnie lekceważymy rywala i na własne życzenie robimy sobie problemy. Jak widać 2 spotkania ledwo wygrane i dwie straty punktów, ale tak jak mówię, gdyby nie lekceważenie rywala to te wszystkie 4 spotkania spokojnie powinniśmy wygrać i to nie różnicą jednej czy dwóch bramek.
0
Jak oni wyszli na mecz jak na piknik, kolejny raz rywal zlekceważony w 100% to nie ma co się dziwić, że jest przegrana...Problem leży gdzieś po stronie motywacji, bo na lepsze zespoły chłopaki potrafią się zmobilizować i grać genialnie, a z tym teoretycznie słabszymi po prostu tracimy punkty i to nie pierwszy nie drugi i nie trzeci raz w tym sezonie.
9
Ja nie rozumiem niektórych tutaj. Gramy kupkę z tym Depor, przegrywamy 1-0, a według niektórych złego słowa nie można powiedzieć na drużynę bo...bo zagrali genialnie z PSG....Dobra zagrali fenomenalnie, dokonali historycznej remontady, ale tamten mecz to już historia i liczy się tylko dzisiejszy mecz i te przyszłe. Jak przegramy ligę i odpadniemy w LM to niektórzy też nie będą narzekać bo dokonaliśmy remontady z PSG ? Śmiech.. Poczekamy 45 min zobaczymy, oby nie skończyło się głupią stratą punktów bo o ile niektórzy mają dobre przeczucia co do drugiej połowy to ja właśnie mam jakieś złe i uważam, że jeżeli zagramy drugą połowę tak jak pierwszą to stracimy punkty i obym się mylił.
1
Oglądasz sobie mecz z PSG, cieszysz się remontadą, cieszysz się grą zespołu, a później przychodzi wyjazd ligowy, a oni odstawiają takie gó**o bo inaczej tego nazwać się nie da....0 szybkości akcji, 0 zaangażowania, 0 pomysłu na grę...No nie rozumiem jak można grać jeden tak genialny mecz, a drugi tak tragiczny...Jeżeli przegramy tą ligę to tylko i wyłącznie na własne życzenie bo który to już mecz w La Liga gdzie im się po prostu nie chce grać i tyle...
2
Ciężko się to ogląda...Oni powinni grać tak, żeby było widać, że zależy im na 3 punktach, a grają tak, że zależy im chyba na szybkim zakończeniu meczu nieważne czy z 3 punktami czy z 1 czy z 0....
0
Wolno i bez pomysłu....Jak stracimy punkty dzisiaj to chyba się załamie...
0
Jak niemal zawsze trzeba będzie czekać na geniusz Leo aby coś strzelić...
0
3 punkty, bez kontuzji, kilka bramek Leo - najlepszy scenariusz na ten mecz.
1
Złożone :D
11
Skoki są na rozgrzewkę idealne, a właśnie lecą ;)
1
No i co ? :D Olać, albo się pośmiać i tyle :)
51
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201246_1937490513141225_1050888837055417564_n.jpg?oh=0e2cc82072239ebda3efbfb12cbfab8a&oe=592C1BCD
Fajna koszulina.
0
Oglądam skoki, ale nie zagłębiam się w te wszystkie noty itp bo się na tym nie znam, ale zauważyłem, że sporo ludzi tutaj narzeka na ocenianie skoków. Dzisiaj Niemiec miał fatalne lądowanie i dostał notę 17 od jednego z sędziów, a Kot skoczył normalnie z dobrym lądowaniem i dostał jedną notę 17.5 więc coś tu chyba nie gra...
1
Zamiast puścić mecz Hull - Swansea to puścili Puchar Sześciu Narodów, Vive w LM i wisienka na torcie Wisła Płock - Termalica..... Co za dramat... Niech Eleven przejmie Premier League to będzie normalnie może, a nie na siłę ta gówniana esktraklapa (tak wiem ma największą oglądalność).
1
Już była taka sytuacja chyba rok temu, że Leo miał 4 żółte w meczu przed El Clasico i na spokojnie grał i nie dostał chyba już do końca sezonu piątej. Z resztą jaki los ? :p jak Leo nie będzie chciał to nie dostanie.
9
Barcelona ma najlepszy atak na świecie ;)
0
W kopercie znajdowało się wapno, które posypane jest na 11 metrze na Bernabeu.
1
Pobrane na kompa :D Świetny filmik !
0
Aaa to dlatego tak płakał :D
2
Nie wyobrażam sobie, żeby ten redaktor, który publicznie, stronniczo i bez żadnych skrupułów krytykuje na portalu społecznościowym dany klub mógłby kiedykolwiek komentować mecz tej drużyny, to jest niedopuszczalne. Rozumiem, że może kibicować Realowi, rozumiem, że mogą boleć go 4 litery po meczu, ale żeby takie rzeczy wypisywać na Twitterze ? Naprawdę ten pan wykazał się zerowym profesjonalizmem i po prostu zwykłym buractwem, ale czego wymagać od zakompleksionego kibica Realu Madrytu, którego bolą sukcesy Barcelony, ale ma boleć niech płacze dalej, tylko niech nie komentuje meczów Blaugrany ;)