bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi to się gęba sama cieszy na ten mecz mimo, że sytuacja ciężka :D
1
Ja tam widzę lekki strach i nerwy na twarzach graczy PSG i tak ma być na Camp Nou !
1
A miałeś podpis i ewentualne źródło ? Ja już znam temat. Podpis pod zdjęciem co na nim się znajduje musi być i ewentualnie jeszcze źródło, ale podpis najważniejszy ;)
3
Messi nie ma dynamiki, stracił siłę dryblingu i podań, Neymar lepiej od niego wykonuje rzuty wolne, a Leo stopniowo traci resztę swoich umiejętności i nie ma szans, żeby sam wygrał mecz.
Takich bzdur to nawet na realmadryt.pl człowiek nie przeczyta, a tu taki gość takie coś wypowiada. Przecież mówiąc takie bzdury to trzeba kompletnie nie oglądać meczów Barcy, ani nie interesować się piłką nożną, inaczej nie wyobrażam sobie, aby ktoś przy zdrowych zmysłach był w stanie powiedzieć coś takiego :D Jeszcze do Ronaldo by to pasowało, że stracił dynamikę, siłę dryblingu i podań, Bale lepiej od niego wykonuje wolne, ale mimo to strzela zwykle Ronaldo po to bo chce być w TOPie tak jak kiedyś, stopniowo obserwujemy z meczu na mecz jak słabnie w oczach i traci swoje atuty i sam Realowi meczu raczej nie wygra. Mi się wydaję, że ten Pan musiał się pomylić i chodziło mu o Ronaldo bo powiedzieć takie coś o Leo to po prostu człowiek się ośmiesza na cały świat ;)
4
Powiem szczerze, że większych bzdur dawno nie dane mi było przeczytać :/
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17098411_589844507887067_1182971497260645722_n.jpg?oh=1c5f40dab1b02492d0b1786e14ba56b6&oe=592FAB3B
Napoli vs Real.
10
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17098565_589834684554716_8713347231627276840_n.jpg?oh=351efdd18de7146efb56e63b58a7df63&oe=592C24BB
Potwór zwany Bayernem przeszedł się po Wengerze i Arsenalu.
18
Tak szczerze mówiąc to bardzo prawdopodobne jest, że Real tak samo jak Arsenal odpadałby w 1/8 gdyby losował Bayern, Barcę i Bayern, a Kanonierzy mogliby również wygrać LM gdyby mieli taką drogę do finału jak rok temu gracze Zidane'a, także jak widać bardzo dużo zależy od losowania ;)
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17103356_674057466109722_893053197477000054_n.jpg?oh=ae4ea70d0206af8a38ddfb2a83fc8efe&oe=5964536D
Koulibaly to jeszcze nieodblokowany obrońca w grze :D
4
Co mecz to symulka atlety....Niby taki zbudowany, niby taki silny, a wywraca się jak panna, no nie da się tego człowieka lubić...A co do gry...Wszystkie podania do tyłu taki to gracz światowej klasy. Podanie dobre dostanie to strzeli jak napadzior, ale żeby coś wiecej to absolutnie nie.
0
My tak gadamy o remontadzie Barcy, a tu dzisiaj Arsenal eliminuje Bayern :D
0
Jak Napoli zagra dobry meczyk i będzie mialo troszeczkę szczęścia to mogliby awansować bo naprawde wynik 2-0 to nie jest jakas misja niemożliwa aczkolwiek szczęście jak zwykle pewnie bedzie po stronie Realu i jakas wrzutka na 100% zakończy sie bramka dla graczy Zidane'a.
0
Starczyłoby Ci na zabawę ? :D Bo mi chyba tylko na podróż :D
4
Chyba przez 10 lat....
0
Pax to zrobił :D
3
Hahaha nie mogę :D Po meczu w Paryżu większość pisała, że już po LM, że nie mamy szans na odrobienie strat itp. Później zdania zaczęły się zmieniać i część tych co twierdzili, że nie mamy szans doszła do wniosku, że dokonamy remontady i że trzeba przede wszystkim wierzyć. Teraz widzę, że po filmiku DissBlaster'a zaczyna się znowu gadka, że nie ma co robić sobie złudnych nadziei, że nie mamy szans na odrobienie wyniku z pierwszego meczu i że ktoś jest naiwny jeżeli wierzy w remontadę :D Najgorsze nie jest to, że ktoś wierzy w awans czy kompletnie nie daje Barcelonie na to szans. Najgorsze jest to jak ktoś nie ma własnego zdania i zmienia je co 5 minut...
2
https://web.facebook.com/TrollFootballMedia/videos/668121650057870/
Po prostu Barcelona :D
0
Moim zdaniem polecany komentarz świeci sie na żółto, ale moze tylko mi się tak wydaje :p
23
Boże jak ja bym chciał żeby nasi w środę ich ośmieszyli i rozbili 5-0... Od tamtego meczu nic innego się nie mówi tylko o tym jakie to PSG jest genialne, jak to zawodnicy z Paryża są świetni i wspaniali i jak to nie upokorzyli Barcę...Zagrali genialne spotkanie tego odmówić im nie można, ale takie spotkania gra się rzadko, poza tym trafili na beznadziejną formę Barcy i grali u siebie - wszystko się tak złożyło, że wynik był taki, a nie inny, szacun im za to, ale nie róbmy z PSG jakiegoś giganta futbolu, a z zawodników Emery'ego jakiś geniuszy...
3
W środę na Camp Nou naprawdę może zdarzyć się wszystko. Możemy wygrać wysoko z PSG grając przy tym perfekcyjnie i nie tracąc bramki, możemy pierwsi stracić gola na początku spotkania, możemy ugrać bramkowy remis lub po prostu z nimi przegrać, możemy strzelić 2 bramki w 5 minut lub męczyć się ze zdobyciem gola 90 minut, no po prostu każdy scenariusz według mnie jest możliwy jeden mniej drugi bardziej, ale ten mecz to jedna wielka zagadka i tak naprawdę dużą rolę odegra tutaj dyspozycja dnia i zwykłe piłkarskie szczęście. Ja mam dwa typy: jako kibic Barcy i człowiek który głęboko wierzy w remontadę obstawiałbym 5-0 i ciągle będę w to wierzył, ale gdy rozum dochodzi do głosu i miałbym stawiać jakieś swoje pieniążki na ten mecz to postawiłbym 3-1 lub 4-1 dla Barcy.
55
Tak tak, Real robi takie remontady z Las Palmas, Villarrealem czy Wolfsburgiem, a Barca z Milanem czy Arsenalem ;)
4
Sędzia też będzie bardzo ważnym czynnikiem od którego będą zależały nasze szanse na remontadę. Jeżeli będzie zapominał kartek w sytuacjach w których gracze PSG będą zatrzymywać taktycznie nasze dobre akcje to będzie ciężko. Oby też nie bał się podejmować decyzji o karnym czy czerwonej kartce np. po 2 żółtych bo to będzie też myślę bardzo ważne.
26
Ja tam oprócz remontady Barcy liczę także na jutrzejszą remontadę Napoli. Grają u siebie, a tam będzie "piekło" na stadionie, a strzelić Realowi 2-3 bramki jeszcze na swoim obiekcie to w tym momencie nie jest jakaś wielka sztuka więc myślę, że przy odrobinie szczęścia i dobrej grze graczy z Neapolu wyrzucenie z LM Realu jest możliwe, aczkolwiek z tym szczęściem jest zwykle tak, że jest ono po stronie Realu i to jest najgorsze :/
43
Zgadzam się, że ciężko to sobie wyobrazić tym bardziej, że mecz jest pojutrze :D
46
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17103652_1957939247763463_6438797949606190400_n.jpg?oh=a60a36ffe11674ed250953b5fd29b281&oe=5931D191
Leo :D
14
Chłopina jeszcze nie wie na własnej skórze co to znaczy Barca odrabiająca wynik na Camp Nou w LM ;)
25
Szanse na awans w LM są bardzo małe, ale kurczę dopóki istnieją jakiekolwiek to ja jako kibic zawsze w takiej sytuacji będę wierzył w drużynę i nie wyobrazam sobie zebym myślał inaczej. Nawet jak 1 połowa zakonczy sie 0-0 to i tak będę do samego końca miał nadzieję na awans i dziwie sie tym ktorzy mowia ze nie ma co sie nastawic na cokolwiek lub ze nie mamy zadnych szans na odrobienie wyniku. Myślę ze większość po prostu nie chce się rozczarować w środę i dlatego tak pesymistycznie podchodzą do tego ale w głębi duszy pewnie kazdy kibic Barcy sobie mysli że Ci piłkarze są w stanie to zrobic i ze przy kapitalnej grze ze strony graczy Lucho i odrobinie szczęścia może się udać.
2
Miałem 2 razy. Za pierwszym dopadlo mnie w nocy, ocknalem sie ze tak powiem, a nie mogłem sie ruszyć, otworzyć oczu ani oddychać. Myślałem ze umieram serio i tak mysle sobie czy to juz koniec az nagle "wróciłem" ale trauma straszna. Za drugim razem spalem w dzien a obok lezala moja dziewczyna i ogladala TV. Slyszalem wszystko i chcialem otworzyc oczy i sie obudzic normalnie ale nie moglem i ruszyc tez sie nie moglem tak jakbym byl sparalizowany totalnie ale kilka razy poprobowalem i w koncu udalo sie. Najważniejsze to nie panikowac i na spokojnie probowac sie obudzić ale ogolnie straszne uczucie :\
37
Rozumiem twoje myślenie bo nie jesteś kibicem Barcy tylko PSG, ale z kilkoma rzeczami absolutnie się nie zgadzam.
"W Barcelonie jak i w każdej innej drużynie grają tylko ludzie a nie bogowie zdolni do niemożliwych czynów."
Tak się składa, że w Barcelonie właśnie jeden gracz nie jest człowiekiem i szczególnie w nim upatruję szans na awans, poza tym ta drużyna nie raz pokazała, że jest zdolna do niemożliwych czynów.
"Nie wyjdziemy na Camp Nou wystraszeni jak ligowe ogórki"
Już nie takie drużyny jak PSG przyjeżdżały na Camp Nou, a później wracały z bagażem 5 bramek jak ligowy ogóras ;)
Wiadomo PSG jest murowanym faworytem i rzeczywiście musiałby się na Camp Nou wydarzyć piłkarski cud żeby to gracze Lucho cieszyli się z awansu, ale cień szansy jest zawsze i jeżeli ktoś kiedyś ma dokonać takiej niemożliwej remontady to właśnie ta Barca z Messim na czele. O wszystkim przekonamy się w środę ;) Pozdrawiam.
1
Tak.