3

Gdzie się ograć ? W lidze gdzie nie mamy już żadnego marginesu błędu ? Jeżeli chcemy zachować jakiekolwiek szanse na zgarnięcie mistrzostwa kraju to trzeba już wszystko wygrać bez żadnych potknięć więc musimy grac możliwie najlepszy składem ciągle, a jak odpadnie jeszcze LM to zostanie tylko liga i praktycznie mecz co tydzień więc nie widzę kompletnie żadnego powodu do większych rotacji.

0

Heh, gdyby każdy wykonywał swoją robotę tak jak należy to Messi mógłby poszaleć na skrzydle, mógłby zrobić przewagę dryblingiem no ale kiedy trzeba grać za dwóch jeszcze przy takich graczach światowej klasy jak piłkarze PSG i z taką ich formą no to przepraszam, czasami się nie da. Stado piłkarzy z Paryża przy każdym kontakcie Leo z piłką, co on miał zrobić ? Nie zawsze będzie sam przechodził 3-4 zawodników i wykładał piłkę na tacy kolegom, nie zawsze przebiegnie pół boiska i strzeli bramkę jak z Realem na SB, trzeba zacząć zauważać to, że kiedy Leo jest kryty tak jak w ostatnim meczu, kiedy pomoc w ogóle nie pomaga w ataku to niestety Messi sam nie zrobi nic, znaczy i tak pewnie znając jego to zrobi, ale nie w każdym meczu i ten z PSG właśnie był tym kiedy tego nie zrobił, ale dawać mu ocenę 1 i taką samą Gomesowi np. to jest dla mnie niepoważne. Jak Messi 1 to Gomes -2.

5

Już sobie wyobrażam co się będzie działo 8 marca do tej 20:45. Cały dzień mimo innych obowiązków człowiekowi w głowie będzie siedziało aby jedno pytanie: czy nasi dadzą radę ? Setki myśli, analizowanie scenariuszy jak może potoczyć się mecz, zastanawianie się nad składem, nadzieja, że Barca zagra fenomenalnie i że się uda, no po prostu ja już nie mogę się doczekać tego dnia. Tak wiem, zaraz ktoś napisze, żebym nie robił sobie złudnych nadziei bo nie mamy szans, ale szczerze mówiąc mamy szanse może niezbyt wielkie, ale są, a dopóki są dopóty będę wierzył i choć może większość z was nie wierzy w awans to wiem, że każdy z was w głębi duszy jednak dopuszcza gdzieś tam do siebie myśl, że to się może udać, gdzieś tam ta iskierka nadziei będzie się tlić do końca.

1

Swoją drogą tak powinno być zawsze: wszystkie ligi i liga mistrzów w jednym, a nie rozdzielone bezsensownie, że angielska, polska i LM w jednym, bundesliga oddzielnie i la liga z włoską oddzielnie. Jak dla mnie C+ może zostać ze swoją ukochaną esktraklapą, a reszta niech leci do Eleven. Jeszcze jakby pozyskali prawa do pokazywania meczów eliminacyjnych w Europie (Amerykę już mają) to by było wspaniale.

2

Uważacie, że Napoli ma jeszcze szanse wyeliminować Real ? Ja myślę, że jak najbardziej jest to możliwe. Strzelili bramkę na wyjeździe i grają u siebie co będzie dużym plusem dla nich, ale pewnie skończy się jak zwykle :/

3

Też jakiś pomysł. Biorę takie rozwiązanie w ciemno, tylko, żeby właśnie czymś zaskoczyli, żeby coś zmienili bo jak wyjdą tak jak zawsze to raczej po ptakach :/

1

Jasne. Dla mnie im Real dłużej w grze w LM tym gorzej, jakby odpadli już z Napoli to bardzo pomogłoby mi to pogodzić się z porażką z PSG ;)

3

Zastanawiam się czy miałoby sens wystawić na rewanż z PSG pomoc Iniesta - Busquets - Messi i z przodu Arda - Suarez - Neymar skoro Messi i tak będzie musiał także w tym spotkaniu cofać się aby rozgrywać piłkę, a przy takim ustawieniu przynajmniej nie będzie dziury na prawym skrzydle jak to miało miejsce w Paryżu. Granie 3 obrońcami raczej odpada bo nie dość, że musimy strzelać gole to przede wszystkim musimy dobrze bronić naszej bramki także obrona chyba pozostanie bez zmian. Zastanawiam się jeszcze co mógłby Lucho zmienić na ten mecz jak myślicie ? Jakiś element zaskoczenia, jakieś ultra ofensywne ustawienie ? No nie wiem, ale coś musi być inaczej bo jak wyjdziemy standardowo tak jak w pierwszym meczu to pewnie skończy się waleniem głową w mur i może jakąś jedną czy przy dobrym szczęściu dwoma bramkami. Zaskoczyć czymś, wyłamać się ze schematu, zaryzykować i mieć dużo szcześcia - właśnie w tych czynnikach upartuję jakichkolwiek szans na awans.

15

Ja ciągle nie mogę się pozbierać po tej klęsce z PSG i myślę, że szybko mi nie przejdzie....Nawet ciężko mi o tym myśleć... Miało być tak wspaniale, mieliśmy spokojnie wyeliminować graczy Emery'ego, mieliśmy w tym sezonie zwojować całą LM, Messi miał 10 bramek po fazie grupowej, miał szansę już w tym roku przebić granicę 100 bramek w Champions League, miał powalczyć o rekord goli w LM w jednym sezonie ehhh. Ależ to wszystko prysło jak bańka mydlana...Jeszcze chociaż gdybyśmy przegrali 2-0, 3-1, a tu taki cios, a najgorsze jest to, że jeżeli odpadniemy 8 marca to z każdą kolejną rundą LM z każdym kolejnym meczem w LM będę pamiętał o Barcelonie i ciągle będzie rozmyślanie jakaż szkoda, że nasi już nie grają i zapewne będzie tak aż do momentu aż się skończy ta edycja Ligi Mistrzów :/ No, ale trudno, przeżyliśmy tyle wspaniałych chwil z Barcą, jej piłkarze dali nam tyle radości, że teraz trzeba przyjąć tą klęskę na klatę.

0

Ludzie którzy piszą, że Arsenal ma lepszą sytuację niż Barca niech się mocno pukną w czółko bo takie bzdury wygadywać to po prostu nie przystoi... Jakim cudem Arsenal może mieć lepszą sytuację ? Bo strzelili gola Bayernowi ? Powodzenia im życzę w wygraniu 4-0 z Bayernem.... Ludzie, skoro mówicie, że misja awansu Barcy jest niemożliwa to jak nazwać misję awansu Arsenalu ? Tam nawet cud nie pomoże bo Bayern to jednak nie jest PSG, a Arsenal to nie jest Barca. Messi i spółka nie raz pokazali, że u siebie potrafią naprawdę dokonać pięknej remontady no i biorąc po uwagę sam potencjał drużyny i przeciwnika z którym się mierzymy i mówić, że Arsenal ma lepiej biorąc pod uwagę ich sytuację to naprawdę trzeba, niezłe dragi przyjmować i to chyba regularnie. Powtarzam po raz kolejny, że PSG to nie jest genialny zespół (broń bożę nawet nie porównuje ich do Bayernu). Zagrali genialny mecz na swoim stadionie i dużo ułatwiła im również Barcelona swoją mizerną grą, ale na Camp Nou jeżeli zagramy tak jak każdy od Barcy oczekuje to jesteśmy jak najbardziej w stanie awansować, a Arsenal awansuje jak piłkarze wyjdą z AK-47 i pozmiatają z boiska graczy Bayernu innej opcji na awans nie mają.

0

Dało sie bo gdyby PSG mial trochę wiecej szczescia to i 7-0 spokojnie mogło się skończyć.

1

Tak na dobra sprawe jeszcze 1 gol dla Napoli i wywioza wedlug mnie dobry wynik. Przegrać 1 bramka na Bernabeu strzelając przy tym 2 na wyjeździe to będzie dobry rezultat przed rewanzem w Neapolu tym bardziej biorąc pod uwagę ich dzisiejszą grę.

0

O czym Ty czlowieku mowisz w ogole ? Jaki cwiercfinal czy polfinal ? Jak nie zdobedzie LM to nie ma zbytnio znaczenia czy odpadnie w 1\8 czy w polfinale.

16

Raz w życiu niech szczescie sprzyja rywalom Realu. Niech któryś zawodnik Krolewskich sie machnie czy poslizgnie, niech futbolowka po pilkarskim bilardzie na boisku wpadnie pod nogi niekrytego gracza Napoli, niech będzie jakiś farfocel po rykoszecie cokolwiek...

1

6 czy 7 zawodników Napoli i 2 zawodników Realu było w polu karnym i brama...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Klub mamy ze ścisłej światowej czołówki, a pomoc (nie licząc Iniesty i Busquetsa) jak u ligowego sredniaka i dlatego gra wygląda tak jak wygląda. Ci zawodnicy którzy maja stanowić o sile naszej pomocy i Ci którzy mają w razie kłopotów wchodzić z ławki i dawać nam jakość i świeżość nie miesciliby sie na ławce w kazdym z wiekszych klubów, a w niektórych nawet w średniakach nie daliby rady sie przebić wiec o czym tu rozmawiać ? Chcieć być na TOPie w pilce to trzeba sprowadzać TOPowych zawodników, tak to sie niestety kręci, a nasze ostatnie transfery to jakiś niesmieszny żart. Nie kombinowalismy z pozycja "9" wydaliśmy raz, a konkretnie i kupiliśmy Suareza, tak samo trzeba zrobić w przypadku kreatora gry i prawego obrońcy. Kiedyś gralismy wychowankami, nie wydawalismy grubych milionow na transfery, ale te czasy juz minęły. Teraz jest taki czas w futbolu że bardzo ciezko kupic kogos dobrego za male pieniądze, a co raz wiecej klubow stać aby wydac duze pieniadze na transfer danego zawodnika takze jak chcemy liczyć sie w Europie to musimy sie wykosztowac, innej opcji nie ma. Kupujac takich zawodnikow jak ostatnio juz jestesmy w tyle kadrowo za Realem, PSG, City, Chelsea, Bayernem, Man Utd, a bedzie tylko gorzej. Sam Messi nie bedzie wiecznie wygrywał nam meczów, musi mieć pomoc ze strony jak sama nazwa wskazuje POMOCY także mam nadzieje ze w lecie wreszcie dojda do skutku z 2 wieksze transfery Barcelony bo co okienko wielkie kluby kupuja zawodników bardzo dobrych i perspektywicznych, zawodnikow ktorzg moga zrobić zawsze roznice, a Barca kupuje.... No wlasnie kogo ?! Ehh

1

Nerwy nerwy :D

1

Rozumiem odrobić stratę 4 bramek z Realem, Bayernem czy Atletico - to jest misja praktycznie niemożliwa, ale PSG ? Powiedzmy sobie szczerze, paryżanie to bardzo dobra drużyna, mająca wielkie gwiazdy i spore zasoby pieniężne, ale jednak według mnie nie jest w tej ścisłej czołówce najlepszych klubów tak jak te wyżej wymienione drużyny. Zagrali kapitalny mecz na swoim obiekcie, zmiażdżyli nas, ale również bardzo do takiego wyniku przyczyniła się fatalna dyspozycja Barcy, ale to nie znaczy, że takie samo PSG i taką samą Barcę obejrzymy na Camp Nou. Barca na pewno zagra lepiej, będziemy grali u siebie, to doda drużynie ogromnego ducha walki, a jak wiemy Camp Nou pamięta już kilka pięknych remontad w swojej historii więc dlaczego miałoby się teraz nie udać ? Będzie cholernie ciężko, margines błędu jest zerowy, ale błagam was nie skreślajcie na razie Barcelony. PSG też potrafi zagrać słabo, to nie jest zespół, który gra kapitalnie mecz za meczem, trafili w dyspozycję dnia, trafili na gorszą wersję Barcy i zrobili wynik, ale w tym sezonie ogólnie nie zachwycają i ciężko aby powtórzyli tak dobry mecz jak wczoraj na Camp Nou także ja dalej uważam, że remontada może się udać bo chyba nie ma dla drużyn nic gorszego niż Barca na Camp Nou dążąca za wszelką cenę do zdobycia bramki.

5

Gdyby CR nie był tak zarozumiały
Gdyby hala dzieci tak się nie rzucały
Gdyby kibice kibicowali
A się nie wyzywali
Gdyby Złote Piłki za grę przyznawali

1

Dokładnie. Jeżeli zagramy tak jak Barca najlepiej potrafi to PSG nie będzie miało dużo okazji do strzelenia bramki, ze 2-3 kontry w meczu oczywiście tak jak mówię przy bardzo dobrej grze więc obrona musi się skoncentrować na zatrzymaniu tych kilku okazji co będzie miało PSG, no a my musimy po prostu od początku cisnąć, cisnąć i jeszcze raz cisnąć. Kurczę PSG to nie Real, nie Bayern czy Atletico. Zagrali niemal perfekcyjny mecz u siebie, ale to nie znaczy, że na Camp Nou zagrają tak samo, baa ja nawet uważam, że na pewno nie zagrają na Camp Nou dobrego spotkania i przegrają to tylko pytanie iloma bramkami bo może nam zabraknąć tej 1 bramki i tego się boję :/

19

Kilka faktów przed rewanżem:

1. PSG to nie Bayern Monachium.

2. Wczoraj zagraliśmy jeden z najgorszych meczów jaki widziałem, a kibicuję już jakiś czas.

3. PSG zagrało genialnie, gryźli trawę, wszystko im wychodziło i ciężko by było wczoraj uzyskać korzystny rezultat nawet gdybyśmy byli w optymalnej dyspozycji.

4. Gorzej jak wczoraj w rewanżu na pewno nie zagramy.

Zmierzam do tego, że misja odrobić straty z PSG będzie bardzo bardzo ciężka, kto wie, może okaże się za ciężka dla naszych graczy, ale na pewno nie będzie to totalna mission impossible tak jak to miało miejsce w meczu z Bayernem także do ostatniego gwizdka trzeba wierzyć. Strzelić wczoraj 4 bramki tak grającym graczom PSG i przy takiej dyspozycji naszych graczy to po prostu sfera kompletnych marzeń i bajek wyssanych z palca coś co nigdy nie ma prawa się wydarzyć, ale jakby wziąć po uwagę fakt, że rewanż jest na Camp Nou, dodać do tego ogromną chęć rewanżu ze strony naszych graczy szczególnie Messiego, jak zagramy tak jak to Barca potrafi, a PSG zostanie stłamszone od pierwszych minut to strzelenie 4 bramek nie wydaje mi się aż takie niemożliwe, ciężkie, ale możliwe do zrobienia.

1

Co Ty bredzisz... CR dojdzie do półfinału LM i wygra La Ligę, a Messi odpadnie w 1/8 LM i zgarnie CDR, statystyki będą po stronie Leo i uważasz, że CR wygra bo do półfinału doszedł ? :D Proszę Cię, teraz to bzdurę napisałeś ;)

0

Aaa no tak, przypomniałeś mi, że Gomes miał taką setę i zepsuł to...

0

A co do Złotej Piłki bo już widziałem pojawiały się komentarze co to będzie jak Leo nie wygra z Barcą LM... Jest połowa lutego, ale to nie ma nic do rzeczy tak szczerze mówiąc bo schemat jest ten sam: Jeżeli CR wygra z Realem La Ligę i LM to na 100% ZP znowu powędruje do niego, tutaj nie ma nawet najmniejszych wątpliwości. Jeżeli Real nie wygra LM to zapewne zostaną z La Ligą (oczywiście o ile Barca ich nie dogoni), a Messi z Barcą zgarnie CDR (o ile pokonają Alaves) i będzie w trofeach po 1:1. Fakt, La Liga jest bardziej prestiżowym pucharem niż CDR, ale nie na tyle, żeby to zdecydowało o losach ZP więc w takiej sytuacji zadecydują (wreszcie) statystyki indywidualne, a te raczej będą po stronie Leo więc myślę, że będzie dobrze, poza tym jeszcze może się okazać, że Leo strzelając bramki tylko w fazie grupowej LM będzie miał tytuł króla strzelców tych rozgrywek ;)

5

Wierzyło się po meczu z Bayernem w remontadę to i będę wierzył teraz, bo co jak co, ale wiary w ten zespół nie stracę nigdy po tym ile dali mi radości i ile razy pokazali,że nie można w nich wątpić. Mogę ich krytykować, może mi się nie podobać gra czy decyzje trenera, mogę narzekać na bezsensowne transfery, ale wierzyć trzeba zawsze. Swoją drogą boże już wyobrażam sobie takie 4-0 jak z Arsenalem i w dogrywce piąta bramka i awans, ależ to by było coś pięknego :D Szkoda tylko, że 1 gol PSG totalnie pogrzebie nasze szanse na cokolwiek choć i teraz te szanse są malutkie, ale póki są to będę miał nadzieję no bo kto mógłby wyciągnąć wynik z 0-4 jak nie właśnie oni ;)

22

Co ? :D To pokolenie zrewolucjonizowało futbol, stworzyli jedną z najlepszych (dla mnie najlepszą) drużyn w historii tego sportu, wygrywali ogromną ilość pucharów, a Ty piszesz, że słabo zapisali się na kartach historii ? :D Zobacz jaki Real miał galaktyczny skład, a nigdy nie wygrali trypletu, Barca zrobiła to 2 razy, a ogólnie tylko 7 drużyn w historii zdobyło te 3 najważniejsze puchary w jednym sezonie w tym 2x Barca, no po prostu zdominowali futbol totalnie także... powiedz, że twój wpis to troll bo nadal nie wierzę :D

1

Bez problemu ? Traci teraz 3 bramki do Leo, Messi może coś strzeli na Camp Nou, może Cavani, ale załóżmy, że różnica będzie 3 po 1/8. Według Ciebie jest pewne, że Cavani strzeli 3 bramki dla PSG w 1/4 LM lub dalej ? Trafiają na Atletico i będzie mu bardzo ciężko.

1

Wszystko zależy od tego czy Real wygra LM. Jeżeli nie to zapewne Real zgarnie La Lige, a Barca CDR, statystyki będą zapewne po stronie Leo i to on będzie faworytem. Jeżeli natomiast Real zgarnie La Ligę i LM to raczej znowu dostanie CR.

12

Messi robi za dwóch w La Lidze i jakoś udaje się ze słabszymi, ale na mecze z mocnym rywalem to nie zdaje egzaminu. Leo powinien po prostu grać na swojej prawej stronie i tylko czasami wracać się do pomocy bo rozegrać lub rzucić piłkę za obronę jak to lubi robić, a na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że Leo tylko czasami, a czasem w ogóle nie gra na swojej stronie tylko musi ciągle grać jako rozgrywający. Ten gość robi taką robotę, że aż ciężko to wszystko zauważyć na pierwszy rzut oka. Zaryzykuję stwierdzenie, że tylko dzięki Leo mamy finał CDR i nie ma większej straty do Realu w lidze. Skoro mamy taką mizerię w pomocy, to czy nie lepiej by było zagrać Arda, Suarez, Neymar z przodu i Leo jak ofensywny pomocnik z Iniestą ? Wtedy nie tracilibyśmy całkowicie prawego skrzydła tak jak to ma miejsce kiedy Leo schodzi żeby rozegrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?