18

Np. świńską głowę :D

3

Też bym poszedł na następną mimo, że swoją miałem 7 lat temu :D

7

Ależ szkoda, że mecz Realu z Napoli nakłada się ze spotkaniem Arsenalu z Bayernem bo z wielką chęcia bym obejrzał oba spotkania :/ (na lapku nie dam rady bo mam słaby net na stancji).

17

Pamiętam jak dziś. Do pokój podczas meczu wszedł dziadek, obejrzał z 5 minut spotkania i nagle z uśmiechem na twarzy mówi: "Ależ pięknie grają. Piłka jak po sznurku, a Ci w białych nie mogą im jej w ogóle zabrać".

13

Genialny jest tego zaprzeczyć nie można i chyba tylko głupiec uważałby inaczej, ale dla mnie jednak Suarez jest numerem 1 ;)

22

Serio niektórzy chcą aby z Alaves zastosować rotacje i posadzić na ławce największe gwiazdy mając na uwadze wtorkowy mecz w Lidze Mistrzów ?! Znowu będzie to samo: remis albo co gorsza niekorzystny wynik do przerwy i później będą wchodzić z ławki i zacznie się wyścig z czasem, który często nie kończy się najlepiej dla Barcy. Przypominam, że z Alaves przegraliśmy u siebie, a teraz gramy z nimi na ich obiekcie. Jeżeli nie chcemy kompletnie stracić szans na mistrzostwo Hiszpanii to musimy jutro wygrać, a co za tym idzie skład od 1 minuty musi być możliwie najmocniejszy. Kiedy będziemy mieli już dobry rezultat to wtedy można dać odpocząć niektórym, np. Leo tak jak w ostatnim meczu. Priorytetem nie jest LM tylko kolejny mecz, a ten gramy z Alaves i nie możemy sobie pozwolić na jakąś stratę punktów.

2

Ciekawe jakby tak zablokować komentarze podczas trwania meczu i odblokować taką możliwość po zakończeniu spotkania ;)

0

O shit :D

0

Wszyscy którzy robią dobrą muzę.

69

A CR nurkuje :D

16

Może i tak w sumie, wiadomo w dzisiejszych czasach zdjęcie tak naprawdę czasem nie mówi nic o urodzie, znam takie przypadki gdzie dziewczyna jest brzydka, a na zdjęciu wychodzi jak całkiem niezła laska :D

77

http://futbolita.com/wp-content/uploads/2013/10/filho_neymar.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e8/8d/24/e88d24eb74573290f4e3a0544898cb43.jpg

Wygląda na normalną, ładną dziewczynę, ale oczywiście może Ci się nie podobać, w sumie co to dla takiego Romeo z La Rambli :D

10

Jakie łuuu na widowni hahahahahah

0

2 osoby poprawnie, ciekawe co tam inni wykombinowali xD

4

Dla mnie dziwne jest to, że reklamy żadnej jeszcze nie było :O

7

Hahahah przypomniałeś mi tą gierkę :D Telefon do meliny xD

0

Ciągniki moim zdaniem. Łatwe strasznie na razie :D

1

Po prostu każdy z nas był mały jak to oglądał i pytania wydawały się z kosmosu, a teraz niektóre człowiek już wie bo są na "czasie" lub po prostu trochę się dokształcił :D Aczkolwiek na pewno zaczną się trudne pytania niebawem.

6

Na razie pytania dla 10 latka :D

0

Za to teraz może być pewny, że jest w 100% nieakceptowany w Barcelonie ;)

14

Nie mieliby szans bo:

Jak na ten przykład wygląda kibic Barcy ?
- Jest to rozumisz inteligenty, przystojny, wysoki blondyn o niebieskich oczach i szlachetnym spojrzeniu i przede wszystkim nosi nasze barwy.
- A taki z Realu rozumisz to jest zawsze mały, chuderlawy, łysawy przysadzisty pokraka rozumisz i przede wszystkim nosi białą obrzydliwą koszulę i niebiesko-biały szalik.

0

Boże już wolałem ciągłą dyskusję na temat Złotej Piłki lub nawet nieustanną debatę na temat tego kto jest lepszy CR czy Messi choć było tych postów milion, ale błagam was, na widok komentarzy odnośnie stadionu na którym ma być rozegrany finał CDR człowiek normalnie wymiotuje na ekran...Serio czy to takie ważne gdzie odbędzie się mecz ? Czy aż taką różnicę to sprawi komukolwiek ? Rozumiem jakby był wybór między nowym, niedawno otwartym, pięknym i nowoczesnym stadionem, a jakimś kartofliskiem gdzie piłka odbija się od murawy jak chce, a tak to naprawdę bez znaczenia gdzie zagramy, a Ci co w ogóle są oburzeni tym, że Real nie chce udostępnić stadionu na ten mecz niech pomyślą jakby było w odwrotnej sytuacji czy Barca z miłą chęcią udostępniłaby swój obiekt i jak czuli by się kibice Barcelony gdyby Real naciskał na rozegranie finału CDR na Camp Nou, a dopiero później krytykujcie i wyzywajcie bo pamiętajcie: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie chcą abyśmy zagrali na Bernabeu ? To nie, zagramy gdzie indziej koniec kropka, a tutaj nieustannie wielka debata: "ale dlaczego ?!" "jak oni tak mogą ?!".

0

9 przegranych finałów Atletico, 11 Barcy, 14 Athletic i 20 Realu. Jeżeli jednak chodzi o % to w sumie masz rację, nie wiem czemu ale po prostu pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to ilość przegranych finałów, nie brałem pod uwagę nawet ilości granych finałów, nie wiem czemu jakoś mnie zamroczyło ;D Masz oczywiście rację, Barca najskuteczniejsza.

0

Suits (o prawnikach) i Black Sails (o piratach), naprawdę genialne, polecam z pełną odpowiedzialnością ;)

3

Do kosza.

7

Pewnie stracił za szybkość :D

1

Co oni brali to nie wiem przed kręceniem tego serialu, ale beka zawsze była z 13 posterunku :D Cezary to przechodził samego siebie czasem :D

2

Juve, Bayern, Barca, Atletico, Real - to są moim zdaniem najpoważniejsi kandydaci do tytułu i któraś z tych drużyn na pewno zgarnie LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?