3

Serio "wywiezło" ?

1

Traciliśmy przed dzisiejszym dniem 1 pkt do Sevilli i 2 do Realu. Jak na razie odrobiliśmy 1 punkt do Sevilli, a może sie zdarzyc tak, że odrobimy również do Realu 1 punkt, także z paskudnego wyniku może sie okazać że wcale ten dzien nie musi byc smutnym dniem dla Barcy. Remis lub wygrana Sociedad jest absolutnie możliwa, wystarczy tylko zeby grali tak jak z namo i żeby sędzia nie popelnial rażących błędów, a jezeli juz ma to robić to oby na korzyść Realu ale Sociedad choć na Bernabeu ciężko o takie coś.

28

Co to za gadka, że gdyby nawet nam uznali gola to i tak nie wiadomo czy by Barca wygrała ? Co to w ogóle za argument ? To co gdyby było 3-0 dla Betisu to powinniśmy machnąć ręką na nieuznaną prawidłową bramkę ? Ludzie....Tu już nie chodzi o to co by było, a czego nie było, tu chodzi o to, że piłka wpada pół metra za linię bramkową, a sędzia nie widzi bramki, to co się odwala ostatnio to jest przecież jawna kpina i żenada.

2

Ja tam wierzę w Sociedad i uważam, że przy odrobinie szczęścia odrobimy w ten weekend 1 punkt do Realu.

30

Na Małyszu miało się skończyć, a tak naprawdę od Małysza się zaczęło.

0

Vidal powołany, swiat się konczy.

0

Niektórzy tutaj piszą ze LE wreszcie dal Vidalowi szanse, ale moim zdaniem Aleix zagral tylko dlatego ze Roberto dostal przy jednej akcji w glowe i po prostu nie chcieli dalej ryzykować moim zdaniem a co do Gomesa to serio ktoś uwaza ze potrzebuje czasu ? Gość nie ma kompletnie szybkości, porusza sie jak drewno, ma problemu z podaniem na 5 metrow i 0 kreatywności tylko do najblizszego partnera. Jak dla mnie od razu widac ze Barcelona to dla niego za wysoka półka i to nie o 1 poziom ale o więcej.

0

Numeru w mixplusie nie trzeba rejestrować no nie ? :)

18

"Taśma profesjonalna czy z linią melodyczną ? " :D

0

Barcelona, Nowy Jork, Los Angeles, Mediolan i ponownie Barcelona ;)

0

Jak tam jutro typujecie Real ? Ja uważam, że mają za dużo kontuzji i za ciężki teren aby awansować. Oczywiście sa w stanie jutro pyknac Celte i ze 3-0 bo to jednak wciąż Real Madryt ale jednak myślę ze druzyna z Vigo nie wypuści awansu z rąk.

0

Nad morze, nie za morze.

6

Nie nie. Klasyczny hat-trick w wykonaniu Ronaldo to: rzut karny, rykoszet, i patelnia ;)

29

Cristiano w kadrze na mecz z Celtą !!! Wspaniała wiadomość dla wszystkich którzy nie kibicują Realowi :D

0

Naschizowałeś mnie i usunąłem :D

0

Do usunięcia.

2

Ja tam polecam stawiać na Szwecję w meczu z Francją. Ładny kurs i uważam, że będzie duża niespodzianka.

9

Usuńcie to ze strony, niepotrzebny taki artykuł, pokażmy, że nie patrzymy na sędziów i głęboko wierzymy w nasza drużynę bez względu na wszystko.

7

Czytam taki artykuł o szachistach i nagle: " Dla porównania - najwyższy ranking w historii należy do mistrza świata, Magnusa Carlsena. W 2014 roku osiągnął 2882. A Norweg to przecież "Messi szachów"."

Tak właśnie historia zapamięta Leo, jako gościa, który kompletnie zdominował piłkę nożną, jako najlepszego piłkarza w historii futbolu. To jest/będzie piękne dla nas kibiców Barcy i fanów Leo. Wyobrażacie sobie w artykule porównanie: "A Norweg to przecież Cristiano Ronaldo szachów" ? :D CR niech sobie zdobywa ZP, Messi już na stałe zagościł na 1 miejscu w złotych kartach historii futbolu.

5

On już dostał coś o wiele lepszego niż ZP czyli uznanie całego świata i myślę, że to Andresowi wystarczy. Każdy uważa go za piłkarskiego geniusza, absolutnego wirtuoza tej dyscypliny sportu i o wiele wiele lepsze jest takie coś niż np. taka Złota Piłka jak ostatnio...

25

CR 100...Chyba razem ze złotymi piłkami, złotymi butami, biżuterią i domem.

0

Aaa to o to chodzi :D Bo coś czytałem, że żart Rafinha rzucił w stronę Neymara i jego partnerki :D Żałoba, że stracił przyjaciela :D

1

Jak ktoś już znajdzie jakieś zdjęcia z imprezy urodzinowej Suarez'a to wrzucajcie ;) Ja jakoś niestety nie mogę nic odszukać, może jeszcze nie ma, znalazłem aby jedno.

http://1tvs492zptzq380hni2k8x8p.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/01/Screen-Shot-2017-01-24-at-13.55.23.jpg

4

Ejj kurczę też chciałem podyskutować na różne tematy w nocy :D Mogliście dać znać, ale pewnie wyszedł spontan :D Następnym razem ustawmy się na konkretną godzinę, oczywiście po 22 :D

43

Kurdę niech CR szybko wraca do zdrowia i niech gra w każdym meczu bo nie chcę oglądać dobrej gry Realu, a taka będzie jak go zabraknie. Niech się chłopina kuruje jak najszybciej.

42

Może się umówili, że skoro w lidze obaj walczą o Pichichi to Neymar dostanie rzuty karne, żeby nie było, że Leo ma do pomocy jedenastki :D

22

Kolego KamQix

Mam nadzieję (jak i zapewne większość tutaj), że kalendarz na luty również będzie ;)

5

Mnie za to znowu martwi marnowanie okazji. Jest 0-0, Messi posyła genialne piłki, a to do Suarez'a, a to Neymar'a, a to do Turan'a i po prostu wszystko jest partaczone...Później i tak udało się na szczęście 4 bramki strzelić, ale będą mecze gdzie nie będzie tak wielu sytuacji bramkowych i trzeba będzie bezbłędnie wykorzystać te, które się nadarzą, a z tym wykorzystywaniem ostatnio w Barcelonie ciężko i to mnie trochę martwi, ale myślę, że chłopaki się troszkę poprawią w tym elemencie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?