bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Serio "wywiezło" ?
1
Traciliśmy przed dzisiejszym dniem 1 pkt do Sevilli i 2 do Realu. Jak na razie odrobiliśmy 1 punkt do Sevilli, a może sie zdarzyc tak, że odrobimy również do Realu 1 punkt, także z paskudnego wyniku może sie okazać że wcale ten dzien nie musi byc smutnym dniem dla Barcy. Remis lub wygrana Sociedad jest absolutnie możliwa, wystarczy tylko zeby grali tak jak z namo i żeby sędzia nie popelnial rażących błędów, a jezeli juz ma to robić to oby na korzyść Realu ale Sociedad choć na Bernabeu ciężko o takie coś.
28
Co to za gadka, że gdyby nawet nam uznali gola to i tak nie wiadomo czy by Barca wygrała ? Co to w ogóle za argument ? To co gdyby było 3-0 dla Betisu to powinniśmy machnąć ręką na nieuznaną prawidłową bramkę ? Ludzie....Tu już nie chodzi o to co by było, a czego nie było, tu chodzi o to, że piłka wpada pół metra za linię bramkową, a sędzia nie widzi bramki, to co się odwala ostatnio to jest przecież jawna kpina i żenada.
2
Ja tam wierzę w Sociedad i uważam, że przy odrobinie szczęścia odrobimy w ten weekend 1 punkt do Realu.
30
Na Małyszu miało się skończyć, a tak naprawdę od Małysza się zaczęło.
0
Vidal powołany, swiat się konczy.
0
Niektórzy tutaj piszą ze LE wreszcie dal Vidalowi szanse, ale moim zdaniem Aleix zagral tylko dlatego ze Roberto dostal przy jednej akcji w glowe i po prostu nie chcieli dalej ryzykować moim zdaniem a co do Gomesa to serio ktoś uwaza ze potrzebuje czasu ? Gość nie ma kompletnie szybkości, porusza sie jak drewno, ma problemu z podaniem na 5 metrow i 0 kreatywności tylko do najblizszego partnera. Jak dla mnie od razu widac ze Barcelona to dla niego za wysoka półka i to nie o 1 poziom ale o więcej.
0
Numeru w mixplusie nie trzeba rejestrować no nie ? :)
51
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16114657_10154360786672684_9068699747577299916_n.jpg?oh=927f0245105bd51f7adf0495e0f5a681&oe=59122E58
Suarez i Sofia :D
18
"Taśma profesjonalna czy z linią melodyczną ? " :D
0
Barcelona, Nowy Jork, Los Angeles, Mediolan i ponownie Barcelona ;)
0
Jak tam jutro typujecie Real ? Ja uważam, że mają za dużo kontuzji i za ciężki teren aby awansować. Oczywiście sa w stanie jutro pyknac Celte i ze 3-0 bo to jednak wciąż Real Madryt ale jednak myślę ze druzyna z Vigo nie wypuści awansu z rąk.
0
Nad morze, nie za morze.
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16174549_1740796362903427_6837752278349575933_n.jpg?oh=4024da771df66fcaccf22a17dae8894a&oe=58FF3C53
Talizman Barcy.
6
Nie nie. Klasyczny hat-trick w wykonaniu Ronaldo to: rzut karny, rykoszet, i patelnia ;)
29
Cristiano w kadrze na mecz z Celtą !!! Wspaniała wiadomość dla wszystkich którzy nie kibicują Realowi :D
0
Naschizowałeś mnie i usunąłem :D
0
Do usunięcia.
2
Ja tam polecam stawiać na Szwecję w meczu z Francją. Ładny kurs i uważam, że będzie duża niespodzianka.
9
Usuńcie to ze strony, niepotrzebny taki artykuł, pokażmy, że nie patrzymy na sędziów i głęboko wierzymy w nasza drużynę bez względu na wszystko.
7
Czytam taki artykuł o szachistach i nagle: " Dla porównania - najwyższy ranking w historii należy do mistrza świata, Magnusa Carlsena. W 2014 roku osiągnął 2882. A Norweg to przecież "Messi szachów"."
Tak właśnie historia zapamięta Leo, jako gościa, który kompletnie zdominował piłkę nożną, jako najlepszego piłkarza w historii futbolu. To jest/będzie piękne dla nas kibiców Barcy i fanów Leo. Wyobrażacie sobie w artykule porównanie: "A Norweg to przecież Cristiano Ronaldo szachów" ? :D CR niech sobie zdobywa ZP, Messi już na stałe zagościł na 1 miejscu w złotych kartach historii futbolu.
5
On już dostał coś o wiele lepszego niż ZP czyli uznanie całego świata i myślę, że to Andresowi wystarczy. Każdy uważa go za piłkarskiego geniusza, absolutnego wirtuoza tej dyscypliny sportu i o wiele wiele lepsze jest takie coś niż np. taka Złota Piłka jak ostatnio...
25
CR 100...Chyba razem ze złotymi piłkami, złotymi butami, biżuterią i domem.
0
Aaa to o to chodzi :D Bo coś czytałem, że żart Rafinha rzucił w stronę Neymara i jego partnerki :D Żałoba, że stracił przyjaciela :D
1
Jak ktoś już znajdzie jakieś zdjęcia z imprezy urodzinowej Suarez'a to wrzucajcie ;) Ja jakoś niestety nie mogę nic odszukać, może jeszcze nie ma, znalazłem aby jedno.
http://1tvs492zptzq380hni2k8x8p.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/01/Screen-Shot-2017-01-24-at-13.55.23.jpg
4
Ejj kurczę też chciałem podyskutować na różne tematy w nocy :D Mogliście dać znać, ale pewnie wyszedł spontan :D Następnym razem ustawmy się na konkretną godzinę, oczywiście po 22 :D
43
Kurdę niech CR szybko wraca do zdrowia i niech gra w każdym meczu bo nie chcę oglądać dobrej gry Realu, a taka będzie jak go zabraknie. Niech się chłopina kuruje jak najszybciej.
42
Może się umówili, że skoro w lidze obaj walczą o Pichichi to Neymar dostanie rzuty karne, żeby nie było, że Leo ma do pomocy jedenastki :D
22
Kolego KamQix
Mam nadzieję (jak i zapewne większość tutaj), że kalendarz na luty również będzie ;)
5
Mnie za to znowu martwi marnowanie okazji. Jest 0-0, Messi posyła genialne piłki, a to do Suarez'a, a to Neymar'a, a to do Turan'a i po prostu wszystko jest partaczone...Później i tak udało się na szczęście 4 bramki strzelić, ale będą mecze gdzie nie będzie tak wielu sytuacji bramkowych i trzeba będzie bezbłędnie wykorzystać te, które się nadarzą, a z tym wykorzystywaniem ostatnio w Barcelonie ciężko i to mnie trochę martwi, ale myślę, że chłopaki się troszkę poprawią w tym elemencie.