bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzisiaj 5-1: Messi x3, Neymar, Suarez.
6
Dla mnie zdecydowanie jedna z najlepszych to siateczka Luizowi i techniczny w samo okno bramkarza PSG.
1
Idealny mecz na przełamanie klątwy. Przegrana 1 bramką to nie będzie tragedia tak jak np. przegrana w lidze i strata 3 punktów, myślę, że tak samo podejdą do tego piłkarze i skończy się na Anoeta jakimś 2-1 dla nas.
2
Co kibic Real odpowie na pytanie: Co bardziej Cię ucieszyło, ustanowienie dzisiejszego rekordu czy wygranie La Liga ?
- Radości z wygrania La Liga nie pamiętam...
2
Barca marnuje świetne okazje, obija słupki, a gracz Realu strzela i piłka odbija się od przeciwnika myli bramkarza i wpada do siatki :D Taka jest różnica w tym momencie między tymi klubami.
0
Hahahaha :D
9
To był karny ? Każdy normalny piłkarz mając piłkę i gracza na plecach się zastawia i mocno trzyma na nogach, a Casemiro mam wrażenie, że jakby przeciwnik go delikatnie pchnął to by padł... Strata piłki i tyle.. On tylko czekał na tą 11... Oni tak grają zawsze, byle karnego wyżebrać.
0
Chyba my, ale pewny na 100% nie jestem.
3
Tak jak Barca od meczu z Sociedad doznała wielkiej odmiany, tak niech dziś zacznie się dla Realu od porażki z Sevillą. Niech zacznie się dla Królewskich pech, straty punktów i słaba gra.
Ps. W niedzielę Real będzie miał nareszcie ciężką przeprawę.
0
http://www.101greatgoals.com/101ggvideos/golazos/incredible-leo-messi-scored-identical-free-kick-villarreal-warm-video/
Leo na rozgrzewce przed meczem z Villarrealem strzelił prawie identycznego wolnego jak ten z którego zdobył bramkę (ten był trochę piękniejszy).
0
Wybiera się ktoś może za tydzień w piątek (20.01) na koncert z okazji 20 urodzin JWP do Warszawy ? :)
26
Jakim wzorem on to wyliczył ? Szczęście + błędy sędziego podzielić na marnowanie okazji Barcelony ? :D
0
Ma ktoś statystyki ilości wykonywanych rzutów wolnych do ilość zdobytych goli CR i Leo ? Szukam, ale nie mogę tego ogarnąć :/
3
Lionel Messi ● Most Legendary Solo Runs In Football History ● Magical Skills
Prawie 19 minut !!!! czystego piękna futbolu. Polecam gorąco, na pewno jeden z najlepszych filmików o Leo jakie oglądałem.
3
Rusz myszką to pewnie wygaszacz ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
83
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15894939_567595423445309_4147518828994211921_n.jpg?oh=aaa0e36a8fa53b966076c08b6b48e00d&oe=59192A96
Misja wykonana ;)
2
Taa ? Myślałem, że trochę mniej ich różni bo od 2-3 sezonów Messi regularnie go miażdży, no cóż myślę, że Leo go dogoni, a CR do końca kariery trafi łącznie pewnie ze 3-4 wolne.
25
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15978012_1572285986162392_7128711811816650945_n.jpg?oh=086985b9feabdd461695f750c5f79ca9&oe=58DE37EC
Takie tam porównanie rzutów wolnych, miazga :D
3
Jeszcze Real/Sevilla + jeszcze 2 drużyny z jutrzejszych meczów.
0
Był bum na Roberto bo lapal asysty ale jako obrońca kompletnie się nie sprawdza a biorac pod uwage bardzo ofensywnie grającego Albe to kiepsko wygląda defensywa, musimy tracić o wiele mniej goli jezeli myślimy o wygraniu LM.
10
W końcu MSN wpisuje się na listę strzelców, może to będzie początek tej piękniej formy Barcy, a przynajmniej głęboko w to wierzę.
1
Jak takcie coś można marnować....
1
Przybywasz z przyszłości ?
5
Ciekawe czy teraz tak samo będzie Iraizoz wznawiał grę ;)
9
RSS = Real Sędzia Spisek.
1
Ranieri tutaj bezapelacyjnie 1 miejsce bez żadnych dyskusji.
1
Ależ długo czekaliśmy na taki mecz jak dzisiaj. Mecz na Camp Nou o być albo nie być w CDR, mecz gdzie Barca musi odrobić starty z pierwszego meczu, mecz gdzie muszą zagrać bardzo dobrze zarówno w ofensywie jak i w defensywie, spotkanie gdzie muszą pokazać, że Barca ciągle potrafi wznieść się na najwyższy poziom gry i nie wolno ich skreślać nawet kiedy mają chwilowy dołek formy, ahhh niech już się zacznie ten spektakl !
0
Jakich pieniędzy ? xD
0
Nie musi być z mojego konta mi to lotto te polecenia, ale żeby challenge z redakcją zrobić o coś fajnego :D
0
Zróbmy jakiś challenge z redakcją fcbarca :D Tylko zastanawiam się co by było celem ? :D Np. 200 poleceń i 50 odpowiedzi do komentarza w zamian za... właśnie za co ? :D Można się pobawić ;)