bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiem, że każdy to wie i że nie ma co już wałkować tego tematu, ale muszę jeszcze to napisać: zapomniałem już trochę bramki z zeszłego sezonu i włączyłem sobie wszystkie gole CR dla klubu w 2015/2016. Ludzie to jest dramat.... 90% tych bramek to karne i dostawianie nogi na 3-4 metrze autentycznie....To jest dramat, że za takie coś daje się ZP.... Z Portugalią widzieliśmy jak było na Euro, również totalna mizeria....Gość nie drybluje, nie rozgrywa, nie napędza akcji, jego główny atut to po prostu bramki, ale te bramki.... To jest dramat, ten wybór zwycięzcy ZP jest 5x bardziej śmieszny niż to, że Portugalia wygrała Euro... Trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć bo jak sobie to przypominam to mnie krew zalewa, że za takie coś można dostać nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie...
2
Ten Pan chyba nie jest zbyt błyskotliwym człowiekiem to nie ma co się dziwić, że nic mądrego nie ma do powiedzenia :D Chciał zabłysnąć, ale bez rozumku w głowie ciężko ;)
6
Jutro jest pierwszy tak ważny mecz w tym sezonie, nawet Gran Derbi ostatnie nie miało takiej wagi, a jeszcze zaczynamy mecz od -1. To spotkanie najwyraźniej odpowie nam w jakiej formie jest Barca i na co tak naprawdę Barcę stać w tym sezonie, przynajmniej na ten moment. Ja się bardzo nie mogę doczekać meczu i mam nadzieję, że zagramy u siebie spektakl totalny i pokażemy całemu światu, że Barca dalej potrafi spokojnie wygrywać i zachwycać publiczność grając na bardzo wysokim poziomie.
0
Polecam gorąco Gotham (akcja toczy się kiedy Bruce Wayne czyli Batman jest jeszcze dzieckiem).
2
Na pewno nie Gomesa tyle wiem.
24
Jutro ma nie być żadnych szans dla kogoś tylko najmocniejszy możliwy skład bez niespodzianek, bez dawania komuś szansy. To chyba będzie najważniejszy mecz tego sezonu do tej pory i tutaj nie można kombinować tylko trzeba wyjść i zrobić swoje.
2
Również 9 ;)
15
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15966151_1336876229703333_2453203734264104645_n.jpg?oh=57fadbe91e80f956980cb9f0aa9a3104&oe=59210240
Sędziowanie :)
40
Karolu jest wporzo :D
1
Nie no nie da się z tego nie śmiać :D Typ jest po prostu mistrzem świata w gadce :D
0
Jedno pieknie łączy sie z drugim :)
3
Job.
0
Dobra jeszcze jutro będzie lekki szum i zapominamy o tych nagrodach dla CR i zaczynamy walkę o kolejną ZP i tytuł piłkarza roku FIFA, a w sumie to już zaczęliśmy z początkiem tego sezon i jak na razie Messi jest na spokojnym prowadzeniu i zapewne będzie tak do końca, tylko trzeba coś wygrać bo jak widać najlepsze statystyki i najlepsza gra nie wystarczają, najlepiej by było zgarnąć LM, ale wiadomo tutaj dużo ma do powiedzenia również zwykłe piłkarskie szczęście i mam nadzieję, że wreszcie się ono odwróci na naszą korzyść.
5
Nie nie. Tytuł powinien brzmieć "Cristiano Ronaldo wygrał nagrodę na najlepszego piłkarza na świecie w 2016 roku, bo najlepszy indywidualnie na pewno nie był ;)
5
Ronaldo się wystroił przyjechał, a tu nagroda dla Messiego :D Ależ bym płakał ze śmiechu :D
1
Eva Longoria widzę prowadzi :D
0
Nawet on w głębi duszy wie, że nie był najlepszy w tamtym roku.
1
Haha dokładnie :D Podejrzewam, że z wysokości boiska to było widać "jak na dłoni".
0
No proporcje błędów wychodzą 3 na niekorzyść, 1 na korzyść, to ja wolę niech nie będzie żadnych na naszą korzyść i żadnych błędów. To logiczne że zdarzają się błędy również na korzyść Barcelony, ale co z tego w ogólnym rozrachunku te krzywdzące Barcelonę są w wiekszości. Wypisujesz mi tu jeden błąd na naszą korzyść i myślisz, że to jest argument ? Na każdy twój błąd na korzyść Barcy można podać 3 na niekorzyść i to jest problem, a nie to, że Ty myślisz, że nie wiemy, że czasem i Barcelonie sędzie pomoże.
31
Słaba gra to jedno, ale błędy sędziowskie są bardzo rażące i krzywdzące Barcelonę... Tu nie ma znaczenia czy gramy źle czy gramy wyśmienicie, błędy czy tak czy tak nie powinny się zdarzać przynajmniej nie tak wielkie i kontrowersyjne i niezależnie czy jest wynik 0-0 czy 5-0 dla nas. Każdy błąd powinien być wytykany głośno i władze powinny takie błędy próbować eliminować, a tutaj nic się nie zmienia. Czasem błąd kosztuje 2 lub 3 punkty, czasem nic, ale to nie zmienia faktu, że błąd jest błędem i trzeba o tym głośno mówić żeby coś w końcu ruszyło ku lepszemu bo jest tragedia jeżeli chodzi o poziom sędziowania w La Liga. Nasi sędziowie z ekstraklasy podejrzewam, że spisywali by się lepiej niż Ci "fachowcy" z Hiszpanii.
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15895257_1336031483121141_2042122844025389588_n.jpg?oh=43ccb015995af6eedb18b94dac0869d2&oe=58E7B645
Troszkę przytłukła nas ta ceramika :/
0
Jak Real wygra lige i nic więcej a Barca nic to i tak wygra ten z lepszymi statystykami czyli Leo. Teraz dali Ronaldo za masę goli w LM i za zgarniecie LM i Euro. Messi juz teraz ma duzo goli w LM a w samym dwumeczu z PSG strzeli tez cos na pewno z reszta Leo nie schodzi ponizej pewnego poziomu takze byle Real LM nie wygral i ZP powinna trafic do Leo bo watpie żeby CR nagle zaczął grac tak jak kiedys, to raczej niemozliwe.
34
Trzeba odmlodzic kadre. Kupmy Dario Srne....
0
Po prostu w meczach z Realem sedzia boi sie podjąć jakies kontrowersyjne decyzje na niekorzysc Królewskich bo zaraz po meczu Ramos, Perez i reszta zrobią taki lament i nagonkę ze na drugi raz ten sam sędzia zastanowi sie czy potrzebny mu taki szum wokol jego osoby ze strony takich osobistości jak np. Perez. U nas po blednych decyzjach kończy sie na slowach Pique. No jest jeszcze Busquets ktory mowi ze praca sedziego jest trudna i LE ktory powie ze nie wypowiada sie o pracy arbitrow wiec o czym mowa ? To jest powod dlaczego Real tak rzadko dostaje dla siebie krzywdzące decyzje. U nich kazdy od ogrodnika do prezesa klubu ktyrykuja pracę sedziego jezeli ta rzeczywiscie ich krzywdzi i wywieraja ogromna presje na arbitrze podczas meczu co skutkuje czasem rzutem karnym za jakąś symulke czy reke ktorej nie ma juz nie mowie o prawidlowych karnych gdzie w Realu sedzia gwiżdże takich 10\10, a u nas 6\10 to max.
0
Czas na zmiany. Roberto do pomocy, Vidalo na PO, D. Suarez więcej gry, Gomes na trybuny. Skoro ciągle gramy niemal takim samym skladem i nic kompletnie się nie zmienia to trzeba w koncu cos zmienić. Teraz jest jeszcze czas, gramy w CDR, jest LM i jak na razie 5 punktow straty do Realu. Zmieńmy cos teraz a nie jak z tą gra odpadniemy juz ze wszystkich pucharow i w.lidze bedziemy tracic 10 punktow bo wtedy juz bedzie za późno na zmiany.
2
Strona musi sie załadować do końca i jedno kliknięcie wystarczy i mozna odpowiadać oraz polecac, wszystko za pierwszym razem. Tyle razy walkowane bylo: stronla musi sie do konca zaladowac.
2
Granie autobusikiem z Barcą to jest istna przyjemność dla drużyn, które tak z nami prowadzą pojedynek. Bronią się niemal całym zespołem, na miejsce naszego 1 piłkarza jest 2 a czasem 3 rywali, ciężko jest Barcelonie przyśpieszyć i zrobić przewagę w takim tłoku, pojawia się jedno niecelne zagranie ze strony graczy Enrique i rywale wychodzą z zabójczą kontra na 3 zawodników, a nie na 5-6, 2-3 podania i mają brameczkę nawet zbytnio nie kombinując. Jak tu się dziwić czemu niemal każda drużyna tak z nami gra ? To prościutkie i chyba najlepsze rozwiązanie na Barcelonę w tym momencie.
3
Ale ta pierwsza ręka gracza Villarrealu to paskudne zachowanie.
4
Tak 2-1 Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Suarez o 65 min za późno na boisko :/