7

Najlepsze jest to, że na fejsie na niemal każdych stronach polskich i anglojęzycznych najwyżej oceniane komentarze pod wiadomością o ZP dla CR są komentarze w stylu "Najbardziej niezasłużona ZP" "Messi i tak jest najlepszy" itd.

4

Za Euro to chyba Pazdan wygra ZP.

1

Bejl.

0

Pierwsza 5: Suarez, CR, Messi, Griezmann, Bale, ale kolejności nie odważę się podać, wiem, że piąty będzie Luis, a pierwszy CR.

5

Wygra Ronaldo to przynajmniej skończy się mowa o tym, że Leo ta jedna ZP z 2010 r. się nie należała bo ta będzie jeszcze bardziej skandaliczna i dyskusyjna.

17

Ja mam aby pytanie jedno: Czym oni się do cholery kierują przy tym wyborze ? Zdobytymi trofeami czy grą indywidualną ? Bo nijak i to i to się ma do tego rankingu.... Po prostu jest stu iluś dziennikarzy i każdy głosował na tego zawodnika, którego bardziej lubi lub zawodnika z tej drużyny/reprezentacji, której kibicuje, innej opcji nie ma na wytłumaczenie tego.

1

Auba kolejny........ No trofeami to się w tym przypadku nie kierowali na pewno więc....

19

Co trzeba mieć w głowie żeby oddać głos na Patricio ? Rozumiem bramkarz może rozegrać wielki sezon, ratować drużynę wiele razy i grać genialnie cały sezon wtedy rozumiem, ale za jeden turniej od razu głosy na bramkarza ? :D Za obronionego karnego Błaszczykowskiego chyba.... To Euro widzę bardziej liczy się do ZP niż ostatnie MŚ, a poziom był strasznie mizerny...

1

Ja jestem ciekaw jednego. Skoro tak bardzo decydujące będą sukcesy drużynowe to które miejsce będzie miał Griezmann ? Bo skoro liczą się trofea to nie powinno go być w pierwszej 10..., a skoro będzie to znaczy, że liczy się dobra gra więc u Leo powinny liczyć się dobra gra i trofea, a u Ronaldo trofea więc Leo powinien wygrac ;D

4

No to teraz od Patricio 11 zawodników z Portugalii...

0

Mogli trafić lepiej (Monaco, Leicester), a mogli gorzej (Arsenal, Juve). Trafili powiedziałbym centralnie w środek trudności biorąc pod uwagę drużyny jakie mieli.

1

Szczerze mówiąc to chyba większe szanse daje Napoli niż Arsenalowi ;D Ale wiadomo jakbym kibicował Kanonierom to też bym sobie wmawiał i miał nadzieję, że wszystko może się zdarzyć i że dadzą radę z Bayernem.

0

No dobra, ale wiadomo kto jest murowanym faworytem. Tak samo można powiedzieć, że Legia może wygrać LE bo w piłce wszystko może się zdarzyć ;)

1

No co Ty. Zaraz rzuci się na Ciebie zgaraja ekspertów i kibicow Bracy którzy tez kibicują Arsenalowi i zaczna walić tekstami ze w pilce wszystko jest możliwe, ze jak mozna skreslac Arsenal tak szybko, że wcale sie nie zdziwia jak Arsenal przejdzie Bayern itp :D Juz dzisiaj to przerabialem :)

22

Oglądam właśnie dokument o Serenie Williams no i tam gadka że zdominowała tenis, itp idt. i nagle narrator opisuje jej grę: " Tak Michael Jordan grał w koszykówkę, a Lionel Messi w piłkę nożną". Juz teraz Leo uchodzi za najlepszego, za kogoś absolutnie wyjątkowego, a co dopiero bedzie za kilka czy kilkanaście lat. Nikt nie będzie mówił że CR zdominowal futbol, że byl najlepszy, nikt nie bedzie porównywal go z największymi legendami piłki czy samego sportu bo zdecydowana większość wie że to Leo Messi jest absolutnym geniuszem i żywą legendą tego sportu. Niech CR bierze sobie tą Złotą Piłkę za sukcesy druzynowe, Leo i tak mimo niskiego wzrostu jest tym najwiekszym, tym najlepszym i absolutnie unikatowym sportowcem, ktory juz teraz jest stawiany na rowni albo i wyzej od najwiekszych gwiazd wszechczasów w futbolu jak i w calym sportowym świecie.

2

Chyba personalnym.

27

Myślę, że warto podać zwycięski skład Polaków z turnieju drużynowego w Klingnethal w Niemczech w 2016 roku: Maciej Kot, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła.

0

Typie skończy już proszę.... Dla mnie Barca spokojnie wygra dwumecz tak samo jak Bayern, dla Ciebie Barca będzie miała ciężko i nie zdziwisz się jak Arsenal wyeliminuje Bayern i tyle, po co dalej drążyć ? Jakbym Cię znał to bym się założył o stówę czy coś innego i byłbyś w plecy, a tak możemy aby wymieniać się swoimi racjami, a przekonamy się kto je ma w lutym ;) Hahahah już wiem czemu tak drążysz: bo kibicujesz Arsenalowi i się przekonujesz, że mają szansę pokonać Bayern. No powiem Ci, że tyle Ci pozostało ;) Współczuję ;)

0

Ja czytam, że z PSG będzie bardzo ciężki bój bo mecz za 2 miesiące i mogą być w TOPowej formie, czytam, że ludzie nie będą zdziwieni jak Arsenal przejdzie Bayern.... Właśnie jakiś wysyp pseudo ekspertów po tym losowaniu się zrobił.

1

Same bzdury. PSG nawet w formie nie ma raczej dużych szans z Barcą, a Ty piszesz, że może być różnie ? Proszę Cię...Juve właśnie powinno trafić na Real i ich ograć, a Arsenalu zwycięstwo Cię nie zaskoczy ? Pff, bardziej zaskoczy mnie wygrana Arsenalu niż Napoli (oczywiście w dwumeczu).

1

Dla mnie losowanie może być. Wiadomo mogło być lepiej i łatwiej, ale nie oszukujmy się PSG nie jest jakimś TOPowym klubem i spokojnie powinniśmy ich ograć. Bałem się bardzo meczu z Bayernem już w 1/8 i dobrze, że na nich nie trafiliśmy.

0

Real vs Juve.

20

K.Prince Boateng: "CR's it all, has right foot, left foot, good in air. On this planet it's CR. Messi isn't human. He's from another galaxy"

0

Jak 5 lat myślisz to jeszcze 10 będziesz myślał i nie zrobisz :D Podoba Ci się ? Masz pieniądze na to ? Masz ochotę to zrobić ? To rób i nie pytaj nikogo bo to twoja indywidualna sprawa tylko i wyłącznie.

0

Jak Realowi nie idzie mecz i nie mogą skruszyć defensywy przeciwnika to zamiast tego Benzemy Ramosa na 9 rzucić i niech czeka na wrzutkę :D

82

Idealny piłkarz według CR ?

przyspieszenie i siłę CR
pierwszy kontakt z piłką CR
technikę CR
wizję CR
poczucie humoru i styl ubierania się CR
osobowość CR
fryzurę samego CR.

0

Właśnie... Na necie wszędzie już niedostępna albo rozmiar S... Też chciałbym wiedzieć.

0

http://www.ambersport.pl/upload/689927-421-1436347636040.png

Posiada ktoś z was może taką bluzę Barcy ? Bardzo mi się podoba i chciałbym kupić, ale kurczę nie ma w moim mieście w żadnym sklepie na 99%, a przez neta boje się zamawiać ubrania, że kupię za małe/za duże, jednak przymierzyć zawsze muszę przed kupnem. Nawet na necie nie mogę znaleźć :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?