bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Barca da radę i my kibice też damy rade przez to wszystko przejść ;) Samych sukcesów nigdy nie będzie, muszą przyjść chwile zwątpienia, smutku, porażki i bardzo słaba gra. Pomyślcie co muszą czuć np. kibice Man Utd: jeszcze kilka lat temu wygrywali LM, byli jedną z najlepszych drużyn w Europie, w Anglii panowali niepodzielnie zdobywając niemal co roku tytuł, a teraz ? Grube miliony wydane na transfery, wielkie nadzieje, brak Ligi Mistrzów, słaba gra i znowu zapewne brak tytułów. Oczywiście narzekać możemy, czasem nawet trzeba, ale nie ma co się załamywać bo nie ma jakiejś totalnej katastrofy. 6 punktów straty do Realu po 13 kolejkach, 1 miejsce w grupie LM i zapewniony awans przed ostatnią kolejką: jeżeli tak mają wyglądać kryzysy i złe chwile Barcelony to jest to całkowicie do zaakceptowania.
1
Jedyny pozytyw tej całej sytuacji to fakt, że gorzej naprawdę grać już nie możemy i może być tylko lepiej. Wróci Iniesta i skoro teraz jesteśmy totalnie bez formy to może właśnie wstrzelimy się z najlepszą dyspozycją na ten najważniejszy moment sezonu i wtedy naprawdę będzie bardzo dobrze. Nie wiem być może liga nam trochę ucieknie, być może nie tak, żeby nie można było tego odrobić, ale Barca w genialnej formie na przełomie lutego/marca to będzie coś pięknego i oby wygranie ligi do tego czasu nie było mission impossible, a będzie dobrze ;)
18
Jak niektórzy mogą w ogóle sie zastanawiać nad przyczynami tak słabej gry od dłuższego czasu skoro opowiedz jest banalna: brak pomocy. Iniesta wypadl i zostalismy bez jakiegokolwiek ofensywnego pomocnika nadajacego sie do gry w Barcelonie, a nasz najlepszy defensywny pomocnik zapomniał jak sie gra i nie potrafi podac celnie na 5 metrów. Po to są 3 formacje zeby każdy mial do wykonania swoja pracę, a w Barcelonie w tym momencie atak ma za zadanie wypracować sobie sytuacje i jeszcze je wykorzystywać i tak to wygląda od dłuższego czasu dlatego gramy tak zenujaco. Iniesta wróci i gra sie poprawi, ale Andres juz nie bedzie grał tydzien w tydzien na pelnych obrotach bo zdrówko juz raczej mu nie pozwoli i wtedy znowu bedzie zle. Kupno klasowego kreatora gry to absolutny priorytet. Zobaczcie na nasz srodek pola, a na środek pola innych czolowych druzyn (Real, Chelsea, Atletico, Bayern, Man City, Liverpool, Borussia, United) i zadajmy sobie pytanie jakim cudem Barca ma taką mizerie w pomocy ? Że jest MSN to znaczy ze pomocników którzy potrafia dryblowac, rozegrać, zagrac genialną piłkę juz nie potrzebujemy ?
1
Teraz z Realem bez pomocy hehe. Już widzę tą piękną grę.
1
O czym Ty mowisz ? Bo to są kompletne bzdury.
5
Widzieliście w ogole jak wyglądały "akcje" Barcy w tym meczu ? Piłka do Neymara lub Messiego i czekanie aż cos wyczarują z totalnym pominięciem drugiej linii. FC Barcelona gra mecze bez udziału jakiegokolwiek ofensywnego pomocnika, a defensywny (Busquets) ma problemy z zagraniem podania na 5 metrów. To jest dramat dla mnie że taki klub nie ma żadnego wartościowego kreatora gry oprócz Iniesty, który swoje lata juz ma i tydzień w tydzień grał nie będzie.
10
Kiedyś od porażki z RSSS zaczęło się coś pięknego dla Barcelony. Mam nadzieję, że teraz to samo zacznie się od zwycięstwa.
0
Z taką grą nie stracić bramki to też jest wyczyn.
2
Gra to totalny dramat.... Ale czego się spodziewać skoro gramy bez ofensywnych pomocników od kontuzji Iniesty.
15
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15178059_1821377744750979_3862667287963782812_n.jpg?oh=86e8d1f463f6b5a1a8b6a4763b09a21b&oe=58AF12E8
Neymar :D
6
Barca grając słaby mecz straci punkty powiedzmy 7 na 10 razy, a Real grajac słabo 10 meczow nie straci punktów ani razu i to jest ta różnica. A tu karnego dostana, a tu przeciwnik nie trafi setki albo karnego, a tu jakis rykoszet, a tu się ktoś poślizgnie, a tu ktoś zle poda pod nogi graczy Realu. No zawsze niemal zawsze los im coś daje i bardzo rzadko coś zabiera. Z takim szczęściem ciężko będzie aby Real nie wygrał ligi czy LM bo nawet gdy grają totalny piach to meczu i tak nie przegrywaja.
1
Co z Coutinho ? Widzialem jakies zdjęcie ze na noszach go zniesli.
1
Przyjeżdżają na Bernabeu, marnuja 100% sytuacje i zaraz fauluja w polu karnym. Co taki zespół chce osiągnąć w meczu z Realem ? Żenada totalna.
59
„Ty! Cristiano! Do mnie! Mam ci coś do powiedzenia i powiem ci to prosto w twarz: narzekasz, że gramy defensywnie. Ale wiesz co? To twoja wina. Nie chcesz cofać się do obrony i ubezpieczać skrzydeł, muszę więc ustawiać zespół głębiej. Wściekłeś się, bo nie wystawiłem cię na mecz w Bilbao [Cristiano siedział na ławce w starciu z Athletikiem na kilka dni przed ćwierćfinałowym spotkaniem rewanżowym z Tottenhamem w Lidze Mistrzów]. Grzałeś ławę, bo gdy wychodzisz na boisko, to grasz pod siebie. Dążysz do osiągnięcia własnych, indywidualnych celów. Być może popełniłem błąd, pozwalając ci na to. Żyjesz we własnym świecie. Najpierw nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków na boisku, a potem idziesz do prasy i skarżysz się, że gramy defensywnie."
Mourinho o CR jak jeszcze trenował Real. Chyba jedyny, który powiedział mu prawdę w oczy.
13
Kroos wypadl na długo, Bale na jeszcze dłużej. Kiedy Real gra jakieś trudniejsze wyjazdy ? Bo jakieś straty punktów Królewskich się szykują.
0
Ostatnia akcja w meczu Interu w ktorej stracili gola pozbawiła mnie stowki wygranej..... Wygrywali 2-0, a jeszcze mialem X2 na nich i przegrali wygrany mecz.... Jak tu sie nie wkur...wkurzyc ? Nie gram w to obstawianie meczów bo wiecej nerwów i hajsu przegranego niz tych wygranych.
1
Piratebay, pobierzesz sobie w dobrej jakości ;)
31
Nie zapominajmy, że dzisiaj 25 rocznica śmierci jednego z największych jak nie największego artysty wszech czasów: Frieddie'go Mercury'ego !
2
No to bez Bale'a Real znowu zacznie gubić punkty.
0
Jezu Messi 9 bramek w tej edycji LM a dalej traci bodajże 3 gole do CR. Kiedy Ronaldo tak zdystansowal Leo? Myslalem ze mniej różnicy było miedzy nimi.
25
Stawialem z bratem mojej dziewczyny kupony w sts. On postawił 1 ja zmontowalem jakies 3 wariaty. Dziewczyna chciała tez postawić, mowie postaw mecze wyrównane na chybil trafił i co będzie (szczęście nowicjusza). Postawila na PSG, Ludogorets i remis w meczu Besiktasu z Benfica za 20 zl 360 do wygrania. 57 minuta patrze Benfica 3-0 wygrywa, kupon dziewczyny w kulkę i do kosza. Patrzymy wyniki 1-3 ale nadal brechta, okazalo sie ze 3-3 i musiałem w koszu grzebać zeby kupon wydostać i wyprasować :D Oczywiscie nie wszedl ale ten mecz rozwalil system, a moja mina wyciągając kupon ze śmietnika bezcenna :D
6
Paradokslanie lipa ze City straciło punkty bo zapewne teraz Barca mając zapewniony awans z 1 miejsca z Borussia zagra rezerwami i pewnie Messi odpocznie a znowu ze 2 bramki na Camp Nou by wcisnal. Niech odbierze Ronaldo rekord goli w LM i niech pierwszy strzeli te 100 bramek, jest w stanie to zrobić i zrobi to !
0
Moze i tak ale kwestia $ tez nie byla tutaj bez znaczenia na pewno:)
3
Albo wolisz kasę albo regularną gre. Grzesio wybrał $ bo myślał ze były trener Sevilli na niego postawi i ze ogólnie da radę w PSG, a okazało się ze sa lepsi od Grzesia i klapa, a grając tak malo popełnia sie takie głupie błędy. Szkoda bo wolalem go grajacego w Sevilii moze w mniejszym klubie i z mniejsza pensją ale z regularna gra i z forma a formy nie da się złapać grając 1 na 10 meczów.
7
Dziewczyna moja postawiła kupon i remis w tym meczu. Przy 0-3 wyrzuciłem do kosza i właśnie wygrzebywałem ze śmietnika :D
9
"Będzie królem strzelców LM po dwóch meczach z Legią"
35
Legia dostaje baty od Borussi u siebie - źle, strzelają gola na Bernabeu - źle, remisują u siebie z Realem - źle, przegrywają 4 bramkami z Borussią na wyjeździe strzelając im 4 gole - źle. Nigdy nie dogodzi wszystkim, ale jedno jest pewne: po 1 meczu każdy śmiał się z Legii, że nie strzelą nawet gola w LM i że będą pośmiewiskiem na całą Ligę Mistrzów, a okazuje, że wcale nie zaprezentowali się tragicznie i są gorsze drużyny od nich w tej edycji Champions League i dodatkowo w ostatnim meczu Legioniści powalczą o awans do fazy pucharowej LE - jak dla mnie nie można wymagać więcej od tej drużyny po pierwszej kwalifikacji do tych rozgrywek od wielu wielu lat.
0
Elegancko Bayern o 18 to jakoś czas szybciej zleci do meczu Barcy, a i chętnie obejrzę Lewego i spółkę.
1
Z Nikim, dobry typ.
4
Gość ośmiesza się od kilku lat, a nadal niektórzy traktują serio tego klauna bo inaczej nie da się powiedzieć o tym gościu.