bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże jak mnie to śmieszy, że wszędzie gadanie teraz "Ronaldo wrócił" "Pozamykał japy hejterom" itp. Powrócił wielki CR bo strzelił 3 gole ATM ? :D Grał kupę 2 miesiące, strzelił hat-tricka Atletico i to znaczy, że wrócił i teraz będzie tak jak kiedyś grał i wszystkich miażdżył ? :D Haha przecież to jest śmieszne :D Nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania w którym będzie stał bezradny i machał rękami w każdej akcji nie mogąc dojść do pozycji strzeleckiej i ujrzymy to szybciej niż niektórym się wydaje.
17
No no już rok temu mieliśmy iść drogą przez najlepszych i na Atletico się zakończyło, a Real poszedł odwrotną drogą i zgarnął puchar. Ja już mam dosyć ciągłego trafiania na potęgi, wygraliśmy LM pokonując praktycznie samych mistrzów swoich krajów 2 sezony temu i teraz nie będę miał nic przeciwko takiej drodze jaką miał Real ostatnio. Grać z najlepszymi i odpadać w 1/4 czy grać ze słabszymi i zgarnąć puchar ? Ja zdecydowanie wybieram opcję nr 2.
21
Znając życie Barca wygra swoją grupę w LM i trafi gorzej niż Real, który moim zdaniem w swojej grupie zajmie 2 miejsce. PSG/Arsenal/Bayern dla Barcelony bo to już standard i Leicester/Monaco/Napoli dla Realu.
4
Wszystko fajnie, tylko żeby później w lidze był czas na tą reakcję. Teraz strata jest mała i tak jak mówiłem nawet 7 czy 9 punktów straty na tym etapie jest spokojnie do odrobienia, ale jak będziemy rozdawać punkty ligowe na lewo i prawo tak jak ma to miejsce w tym sezonie to później na reakcje może być niestety za późno. Pora się obudzić już teraz i zacząć grać jak mistrz, którym jesteśmy.
16
KamQiX
Zbliża się powolutku grudzień, mam nadzieję, że kalendarz z meczami Barcy znowu się pojawi z twojej strony bo jest świetny ! ;)
1
Nie możemy przegrywać u siebie z Alaves, nie możemy męczyć się u siebie z Granadą, nie możemy dawać za darmo bramek takim drużynom jak Atletico, nie możemy dostawać łomotu tak jak z Celtą.
1
Ja nie mam problemu z tym, że Barca traci 4 pkt do Realu i nie będę miał problemu jak będą tracić i 7 punktów bo do końca ligi jeszcze daleko i wiele się zmieni i płacz na tym etapie o ligę jest śmieszny. Mam problem z tym, że Barca bez Leo nie istnieje, a nawet z Leo w składzie często gramy po prostu słabo. Ile to meczów w tym sezonie wygraliśmy na styku jedną bramką ? Bilbao, Sevilla, Valencia, Granada, Borussia Mönchengladbach. Ktoś powie: wygrana to wygrana, zgadzam się, ale te wyniki świadczą o tym, że Barca nie jest kompletnie w formie i to mnie martwi. Głupie straty punktów (Atletico, Alaves, Malaga) baty od Celty czy tragiczne błędy indywidualne jak nie Mascherano to Busquetsa, jak nie Busquetsa to Roberto itd. No sypie się po prostu wszystko ostatnio i tylko geniusz Leo Messiego ratuje nam wiele spotkań, które po prostu bez niego byśmy remisowali bądź przegrywali. Naprawdę nie patrzmy na ilość punktów straty do Realu tylko spójrzmy na grę Barcy bo z tym moim zdaniem jest największy problem.
1
Jaka tam klątwa, za tydzień wychodzimy najlepszym składem i spokojnie pokonujemy Sociedad, a później długo wyczekiwane Gran Derbi. Jak wszystko dobrze pójdzie to będzie 1 punkt straty do Realu, a zobaczcie jakie ciężkie mecze będą już za nami: Bilbao, Valencia, Sevilla, Celta i Sociedad - te ligowe wyjazdy będziemy mieli już całkowicie z głowy więc sytuacja naprawdę nie będzie zła, nawet jeśli w GD padnie remis w co nie wierzę, bo wiem, że Barca u siebie wzniesie się naprawdę na wyżyny umiejętności w takim meczu.
1
Jedyne co mnie nie martwi to fakt że gorzej Barca juz grać raczej nie moze, a skoro teraz nie ma formy to akurat powinna przyjść na ten najwazniejszy moment sezonu i oby tylko w lidze przez tą terazniejszą forme nie zrobila się za duża strata punktów, ktorej nie uratuje nawet super genialna gra na wiosnę.
7
Tak szczerze Panowie i Panie bez owijania w bawełnę i kurtuazji: naprawdę uwazacie że tacy gracze jak Arda, Gomes czy D. Suarez to jest poziom Barcelony i moga godnie zastępować innych graczy Barcy pod ich nieobecność? Z całym szacunkiem dla nich ale tak nie jest. W jakim topowym zespole z Europy miesciliby sie w skladzie ? W większości nie lapaliby sie nawet na ławkę, a że ktos blyszczy w Villarrealu czy Valencii to kompletnie nie znaczy ze sprawdzi sie w takim klubie jak Barca. Chcemy byc najlepsi w Hiszpanii i Europie to musimy dotrzymywac kroku innym zespolom jezeli chodzi o sklad, musimy miec topowych zawodników 1 skladu ale i wartościowych rezerwowych, a my robimy wzmocnienia zawodnikami którzy w Barcelonie nigdy wedlug mnie nie powinni sie znaleźć. Moze D. Suarez ma chwilowe przeblyski, moze Gomes potrzebuje czasu, ale gołym okiem widac ze to nie jest to czego nam trzeba. Oprócz Iniesty nie mamy zadnego klasowego ofensywnego pomocnika i to jest największy dramat tej druzyny. W takim klubie miec 1 ofensywnego pomocnika który jest w stanie zrobić różnicę w meczu z klasowym rywalem to istne samobójstwo. Równowaga miedzy formacjami jest tez bardzo wazna, a w Barcelonie postawiono niemal wszystko na atak i kazdy mysli ze to wystarczy, a jak widać nawet najlepszy atak swiata bez pomocników ma ciezki byt.
33
Mi tam w ogóle CR nie zamknął japy jak to niektórzy piszą. Zamknie mi jak zagra kilka dobrych spotkań, nie musi nawet strzelać goli bo mozna strzelać i grac srednio, a mozna nic nie strzelic, a zagrac genialnie. Niech w kilku spotkaniach udowodni ze potrafi pociągnąć drużynę sam, niech zrobic cos kiedy Real nie będzie mial akurat dnia, niech mi to pokaże to wtedy przyznam ze zamknął hejterowi (czyli mi) jape.
1
Nawet nie wiem co napisac :D Po prostu Real zmiotl Atletico z murawy, a Barca to Messi i jego pomocnicy nic wiecej.
2
Zakończymy razem z nim.
0
Już nie mogę czytać jego wypowiedzi powoli...Jak trzeba zagrać bez kombinacji to kombinuje niepotrzebnie ze składem, jak trzeba coś zmienić czymś zaskoczyć to nie robi kompletnie nic...
4
A najśmieszniejsze jest to, że Real gra wrzutki na Bale'a i CR, którzy w powietrzu są królami, a my gramy... właśnie na kogo ? :D
1
O to właśnie chodziło żeby tak brzmiało....
1
Jak Atletico wygra to ten remis będzie dla mnie i tak dobry bo odrobimy 1 punkt do Realu i tylko 1 będzie nas od nich dzielił, jak Real wygra to będzie nieciekawie.
0
Przydałby się ktoś dobrze grający głową do takich meczy, jakiś napastnik wysoki.
0
Teraz Atletico wygrywa i odrabiamy punkt do Realu innej opcji nie widzę na dzisiejszy wieczór.
0
Po co takie drużyny jak Malaga grają w piłkę skoro przychodzi mecz, a oni nastawiają się na remis ? Po co ? Przecież to zabija kompletnie ducha sportu i jakikolwiek sens grania w piłkę.
1
Cała nadzieja ze Real przegra a my nie stracimy bramki do końca i odrobimy 1 punkt straty grajac taka katastrofę.
24
Do tyłu i wszerz, wszerz i do tylu... Śmiejecie sie z Realu ze graja ciagle wrzutkami, ale przynajmniej jakies zagrozenie z tych wrzutek jest moze 1 na 10 ale jest a z tych akcji Barcy.... Szkoda gadac, ale na ratunek zaraz wejdzie....lewy obronca... Padaka roku...
0
Po raz któryś już w tym sezonie grę Barcy można podsumować słowem: żenada. To co grają to jest jakiś koszmar dla mnie, jedna z najlepszych drużyn na świecie gra taki piach bo Leo nie ma ? Wiem, że ten gość daje tej ekipie bardzo bardzo wiele, ale pod jego nieobecność oni są po prostu słabeuszami.
0
Nie wyobrażam sobie straty punktów przed derbami Madrytu.... A na to się zanosi... 0 elementu zaskoczenia, gra tak przewidywalna, że to szok, a kiedy jakaś sytuacja się pojawi to są strzały jak ten Busquetsa przed chwilą....
12
Przecież bez Leo, Iniesty i Suareza ta drużyna jest po prostu średnia....
0
Malaga mogła wystawić samych obrońców i defensywnych pomocników z kadry i na to samo by wyszło.
0
Nie ma co sie denerwować. Ten mecz bedzie tak wyglądał do konca chyba ze coś przyfarci Barca. Real z takich meczach zawsze ma z górki, tu się cos odbije tu po rykoszecie.
6
Busquets nadal gra swoje.... Co ten gosc robi ? W kazdym meczu ma przynajmniej jedno tak fatalne podanie ze to jest szok.
0
Ehh to było wiadome ze bez Leo będzie padaka....
0
Łoo Southampton - Liverpool się zaczyna właśnie, a miało nie być o 16 meczów.