25

Mówiłem, żeby po meczu z Atletico nie podniecać się zbytnio Ronaldo. Dzisiaj zagrał na swoim normalnym poziomie i tak jak mówiłem mecz na Calderon to był swojego rodzaju wypadek przy pracy dla CR.

1

Real wygrał czym dał nadzieję Legii w ostatnim meczu na awans do fazy pucharowej LM w meczu ze Sportingiem, przynajmniej mecz będzie o coś, a nie o przysłowiową pietruszkę, dodatkowo CR, który ostatnio "powrócił" nie strzelił bramki - jak dla mnie piękny wynik Realu i pierwszy raz od dłuższego czasu cieszę się, że gracze Zidane wygrali, a to czy Real zajmie 1 czy 2 miejsce w grupie to absolutnie nie ma znaczenia bo można zająć 1 miejsce i trafić na Bayern, a można zająć miejsce 2 i trafić o wiele wiele lepiej, a znając szczęście Realu stawiałbym na tą drugą opcję.

3

Niech Sporting przegra, wtedy Legia zagra z nimi ostatni mecz w grupie o awans do fazy pucharowej LE, a tam wszystko może się wydarzyć włącznie z wygraną Legii, a Real i tak czy zajmie 1 czy 2 miejsce to i tak trafią tradycyjnie na kogoś łatwego także to nie ma znaczenia.

0

Uważasz, że Legia broniąc się we wszystkich spotkaniach wyciągnęłaby choć 1 punkt ? Ja jestem pewien, że nie.

38

Legia powinna być przykładem dla wszystkich "mniejszych" drużyn, które grają z tym "największymi" i nie wychodzą przez cały mecz z własnej połowy błagając całe spotkanie o bramkę czy o jakiś przypadkowy remis. To jest futbol, jesteś słabszy strzelasz 2 dostajesz 4, ale walczysz, nie zmieniasz swojego stylu, nie boisz się, dostajesz więcej ciosów, ale potrafisz oddać, a nie jakaś śmieszna formacja 9-1 i granie na remis. Szacun i to wielki Legiooo !

1

Z jednej strony masz rację, a z drugiej to nie o to chodzi, żebyś Ty nie zagrał lepiej bo to brzmi śmiesznie jeżeli chodzi o bramkarza w LM. Chodzi o to, że Legia jest w LM i pasuje jakiś poziom reprezentować skoro grasz w LM, a gość nie istnieje na jednej z najważniejszych pozycji w klubie.

11

Heh Ronaldo "powrócił" mówili..... Ja mówiłem, że 3 gole w derbach nie zmienią tego, że kaszankę gra i kaszankę dalej będzie grał, a jedyne co co pozostanie niezmienne to machanie rękami i pretensje do wszystkich wokół.

3

Żart dla bardziej "zaawansowanych" ale mega :D

12

Zwariował po meczu Legii :D

34

A tam ja jestem mega dumny z Legii nawet jak się skończy i 10-2. Grają odważnie, bez kompleksów, a 100x bardziej wolę taka otwartą grę niż murowanie i modlenie się o 0-0.

15

Lepsza taka gra niż defensywnie na 0-0.....

10

Z Neymarem w formie, z defensywą nie popełniającą błędów jak Busquets, Mascherano czy Roberto i z pomocnikami, którzy są w stanie naprawdę, a nie tylko na papierze pomóc formacji z przodu to zgodziłbym się z Rafinhą, ale w tym momencie to do tego bardzo daleko i chyba ciężko się nie zgodzić z tym oglądając mecze Barcy w tym sezonie.

17

To jest pudło życia :D

24

Było jakieś tam spięcie i postanowili sobie słownie naubliżać, jak najbardziej normalna rzecz na boisku, ale żeby na tekst "jesteś ciotą" odpowiedzieć "ale ciotą z kupą kasy" to też trzeba być niezłym pomyleńcem.

0

Jakie typy koledzy moim mili ?

Ja planuje postawić:

CSKA - Leverkusen 2
Monaco - Tottenham X
Sporting - Real 2
Leicester - Brugge 1
Kopenhaga - Porto 2
Dinamo - Lyon 2

Za 2 zł 100 do wyjęcia, ryzyko małe, to i wygrana nie powala, ale może się uda, ewentualnie wyrzucę spotkanie Monaco - Tottenham i puszczę za 5 i 77 do wyjęcia.

1

Yyyyy... gdzie ?

1

http://en.toty.uefa.com/friends-team=F508AFAA848FEFB2033D262AD7237A5C.html

Ja wybrałem taki składzik, a najbardziej boli mnie, że ludzie pomijają Griezmann'a po takim sezonie. Gość zagrał fenomenalnie zarówno w La Liga, w LM jak i na Euro i tylko brak szczęścia sprawił, że nie wygrał LM i Mistrzostw Europy, ale to nie może zmazać jego zasług dla klubu i reprezentacji.

5

O co Ci chodzi ? :D

9

No to chyba od meczu z Sociedad.

2

Ależ mnie naszła ochota na płatki czekoladowe Nesquik'a, chyba idę sobie kupić :D

1

Man Utd.

1

Pięknie pięknie, czyli zagra na pewno :)

2

Jesteś za Sociedad, żeby wygrali i byli jeszcze bardziej nakręceni na niedzielny mecz z Barcą ?

0

To sa właśnie słowa pod wplywem emocji tak jak napisałem, a tak serio to uważasz nie mam racji ? Uwazasz ze gdy nie ma Leo to graja dobrze? Ja uwazam że gdyby nie Leo to w tym sezonie bylibysmy w środku tabeli i bylby dramat totalny, a po drugie uwazasz ze wedlug twojego standardu normalny kibic Barcy to taki który nie krytykuje jej nigdy ? Zawsze wszystko mu sie podoba i na nic nie narzeka ? :D Kolego chyba trochę sie tutaj mylisz poza tym ja nie krytykuje i nie wylewam zalu bo zaliczyli wpadke tylko zagrali ktorys z kolei slaby mecz u siebie i po raz kolejny stracili glupio punkty u siebie, po raz kolejny gra nie wyglądała dobrze delikatnie mówiąc wiec nie wiem do czego zmierzasz tak ogolnie ziom :)

46

Macie problemy, że ktoś po nieudanym meczu Barcy narzeka i wylewa swoje żale na forum o Barcelonie ? Przecież to jest normalne (przynajmniej dla mnie jak i pewnie dla niektórych, niektórzy pewnie się nie przyznają), że gdy Barca przegra i człowiek jest zdenerwowany i sfrustrowany to narzeka, a to na piłkarzy, a to na LE, a to na sędziego, a później mija dzień, mija zdenerwowanie i na chłodno jest już o wiele lepiej, można spokojnie sobie coś przemyśleć, poukładać w głowie, a niektórzy tutaj piszą, że się nic nie stało, że niby w ogóle taka wpadka jak ta z Malagą ich nie rusza kompletnie i jeszcze rzucają się jak ktoś śmie w ogóle krytykować za coś Barcę. Jestem kibicem i wspieram ich w miarę możliwości (przed TV), ale też mam prawo na nich narzekać szczególnie kiedy im się należy, a że w tym sezonie to nie jest pierwsza czy druga wpadka, ale kolejny słaby mecz w wykonaniu piłkarzy Barcy to sobie ponarzekam bo mam do tego prawo, także proszę trochę o zluzowanie niektórych którzy udają tutaj nie wiadomo kogo i uważają się nie wiem za lepszych kibiców od tych którzy krytykują za coś Barcę ? Oczywiście nie chodzi mi o komentarze typu żeby sprzedać pół składu czy coś bo to wiadomo, że jest kompletnie bezsensu, ale konstruktywna krytyka, czemu nie kiedy są podstawy ?

3

E tam od 21 zrobić jak alko w USA.

10

Ehh czekam na taki news bez tej literki "B".

1

"Problemem z pewnością jest Wasza pomoc. Młode wilki..."

Właśnie problem jest tutaj, że Barca nie ma młodych wilków, a co najwyżej nierasowe szczenięta. Tu leży główny powód niepowodzeń tej drużyny i każdy to dobrze wie.

0

No rozumiem strzelił hat-tricka z Atletico to wyczyn godny podziwu, poprowadził Real do ważnego zwycięstwa, ale żeby lamentować wszędzie, że wrócił CR po graniu takiej kupy mecz za meczem to lekka przesada o czym z resztą się przekonamy już niedługo. Po co gadać, poczekamy zobaczymy. Większość chyba twierdzi, że teraz będzie tak jak za starych czasów, w niemal każdym meczu po 2-3 bramki Ronaldo itd. a tak nie będzie, a kto ma racje niebawem się przekonamy bez spiny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?