bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Ronaldo: 560 goals in 817 games
Messi: 524 goals in 658 games
(Ronaldo is only 36 goals ahead where Messi has 159 matches in hand to surpass it!)
Assists:
Ronaldo: 187 in 817 games
Messi: 220 in 658 games
(Messi is 33 assists ahead as well as played 159 matches less than Ronaldo!)
Hattrick:
Ronaldo: 43 Hattricks in 817 games
Messi: 41 Hattricks in 658 games
(Ronaldo is only 2 Hattricks ahead where Messi has 159 matches in hand to surpass it!)
Let's compare both of their Hattrick:
Ronaldo: 43 Hattricks, 50% of them with the help of Penalty!!!!!!!!
Messi: 41 Hattricks, 25% of them with the help of Penalty!!!!!!!!
Hattrick with Big Teams:
Messi scored 8 Hattrick against big teams, like: RealMadrid x 2, AthleticoMadrid x 3, Mancity, Arsenal & Brazil.
Ronaldo scored only 1 Hattrick against big teams, like: AthleticoMadrid (though it comes with the help of Penalty!!!)
Trophy:
Ronaldo: 19 Trophies at age of 32!
Messi: 29 Trophies at age of 29!
(Messi is 2 years younger than Ronaldo, as well as played 159 matches less than Ronaldo!)
19
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14915332_541412296063622_3130888789231827843_n.jpg?oh=ecb57e00a0b63ab08283b0062447ff72&oe=58C6E5A1
Premier League.
0
Leci jeszcze w niedziele godzinę po premierze, na C + 1 czyli o 22:30. Ja tak oglądałem dwa ostatnie wlasnie z uwagi na mecze Barcy, a jak nie to sroda 22:45.
19
Niestety dopiero za 2.
2
W Leo nigdy nie wątpię. Watpilem raczej w to ze nasza defensywa wytrzyma i nie straci drugiej i trzeciej bramki.
0
Zapomniałbym pozdrowić użytkownika, który remis w dzisiejszym meczu brał w ciemno, aczkolwiek po pierwszych 20 minutach przeszło mi to przez chwilę przez myśl patrząc co robi z nami Sevilla ;)
4
Złotą Piłkę dostaje się za rok kalendarzowy. Ronaldo w 2016 roku w LM zdobył 7 bramek wliczając mecze z tego sezonu tak dla wyjaśnienia jego "niesamowitych" osiągnięć.
12
Powinno raczej, przynajmniej tak powiedział ;) Radzę podszkolić angielski bo drugie zdanie wygląda jak z translatora, a jest proste jak to, że Leo jest lepszy niż CR.
18
Wygląda to tak, że Messi kreuje akcje dla siebie i dla innych, CR czeka na kreowane dla niego.
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14915735_1812335308988556_7445478557189201717_n.jpg?oh=0d822934eb6e3b4817814aad4ddf6510&oe=58921655
MSN.
11
Jak nie Mascherano to Busquets, jak nie Busquets to Roberto. Jak sami będziemy sobie mecze utrudniać to nic z tego nie będzie, a w fazie play-off LM takie prezenty dla rywala zakończą się dla nas bardzo brutalnie.
0
Miałem już zapytać o to wcześniej. Wolicie jak Barca atakuje na < czy na > bramkę ? :D Czy bez różnicy w oglądaniu ? Ja wolę zdecydowanie < bramkę.
15
Jak Leo nie cofnie do pomocy, to pomocy nie ma. Transfer ofensywnego, szybkiego kreatora gry na środek to po prostu obowiązek.
5
Wynik wymarzony patrząc co się działo w pierwszej połowie.
3
Sędzia gwiżdże każdy upadek gracza Sevilli....
2
Narzekaliśmy, że gdy Real gra słabo to i tak wygrywa. Dzisiaj gramy katastrofę i strzelamy na 1-1 z Sevillą, która spokojnie mogła 3-0 prowadzić, obyśmy skończyli tak jak zwykle Real.
1
Żadna drużyna nie wygra bez linii pomocy, a w Barcelonie takowa nie istnieje....
11
Messi zrobił wiecej w pierwszych 2 minutach z Sevilla niz CR w ostatnich 2 meczach.
1
O 20 na TVN7 "Batman: Początek" , można umilić sobie czas do meczu ;)
32
Whaaat ? Remis brałbym w ciemno gdyby to była ostatnia kolejka, a Barcelonie brakowałoby 1 pkt do mistrzostwa w innym wypadku nic tylko zwycięstwo !
15
Ja jednak byłem bardziej obiektywny: Messi, Griezmann, Suarez.
7
Boże czy tylko ja nie mogę doczekać się meczu ? Siedzę i patrzę na zegarek, a czas tak wolno leci. Najlepiej się czymś zająć, ale nie mam czym w sumie jak to w niedzielę.
95
Pięknie trener Leganes po dzisiejszym meczu powiedział: "Real zawsze taki był, zawsze jest tak samo, że robiąc niewiele, osiągają wiele."
30
Chyba żartujesz sobie. 9 pkt straty na tym etapie to koniec marzeń o mistrzostwie ? Absolutnie nie.
0
Naszym meczem będę się przejmował o 20:45.
1
Spokojnie, Leganes strzeli bramkę jeszcze w tym meczu.
0
To nie jest tak, że CR stracił formę i w końcu ją odzyska i znowu będzie grał jak 2-3 sezony temu strzelając niemal w każdym meczu bramkę lub kilka. Ten gość już dużo lepiej grał nie będzie czy to za miesiąc czy za dwa. Teraz Real napędzają tacy zawodnicy jak Modric, Casemiro czy Bale i to oni są najważniejszymi ogniwami tej drużyny. Portugalczyk jest tylko jednym z wielu elementów, ale jak najbardziej do zastąpienia, a nie jak to było wcześniej.
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14992044_1263888220335468_5577074963900361422_n.jpg?oh=627298327be18652ccb2409b9b118cfa&oe=589E0446
Mourinho vs Conte.
6
Curry umie genialnie rozgrywać, asystować i skupiać uwagę obrony na siebie przez co robi więcej miejsca innym. Poczekajmy na play-offy i zobaczymy co podziałają bo hejtować GSW i Curry'ego po kilku meczach sezonu zasadniczego to jak nie wierzyć w Barcelonę i Messiego już we wrześniu....
5
Zamiast meczu City to mogę sobie obejrzeć Termalica - Korona..... Ale tragedia....Jakim cudem ta "ekstra"klasa ma taką oglądalność ? Rozumiem mieszkać w tych miastach i kibicować Koronie czy Termalice, ale to wtedy idę na stadion i kibicuję, ewentualnie jeżeli jestem totalnym fanatykiem, a nie mam możliwości udać się na mecz to włączam w TV, ale żeby się tym katować będąc obojętnym na te oba kluby to nie wiem co trzeba mieć w głowie.