38

Ronaldo: 560 goals in 817 games
Messi: 524 goals in 658 games
(Ronaldo is only 36 goals ahead where Messi has 159 matches in hand to surpass it!)

Assists:
Ronaldo: 187 in 817 games
Messi: 220 in 658 games
(Messi is 33 assists ahead as well as played 159 matches less than Ronaldo!)

Hattrick:

Ronaldo: 43 Hattricks in 817 games
Messi: 41 Hattricks in 658 games
(Ronaldo is only 2 Hattricks ahead where Messi has 159 matches in hand to surpass it!)

Let's compare both of their Hattrick:

Ronaldo: 43 Hattricks, 50% of them with the help of Penalty!!!!!!!!
Messi: 41 Hattricks, 25% of them with the help of Penalty!!!!!!!!

Hattrick with Big Teams:

Messi scored 8 Hattrick against big teams, like: RealMadrid x 2, AthleticoMadrid x 3, Mancity, Arsenal & Brazil.
Ronaldo scored only 1 Hattrick against big teams, like: AthleticoMadrid (though it comes with the help of Penalty!!!)

Trophy:

Ronaldo: 19 Trophies at age of 32!
Messi: 29 Trophies at age of 29!
(Messi is 2 years younger than Ronaldo, as well as played 159 matches less than Ronaldo!)

0

Leci jeszcze w niedziele godzinę po premierze, na C + 1 czyli o 22:30. Ja tak oglądałem dwa ostatnie wlasnie z uwagi na mecze Barcy, a jak nie to sroda 22:45.

19

Niestety dopiero za 2.

2

W Leo nigdy nie wątpię. Watpilem raczej w to ze nasza defensywa wytrzyma i nie straci drugiej i trzeciej bramki.

0

Zapomniałbym pozdrowić użytkownika, który remis w dzisiejszym meczu brał w ciemno, aczkolwiek po pierwszych 20 minutach przeszło mi to przez chwilę przez myśl patrząc co robi z nami Sevilla ;)

4

Złotą Piłkę dostaje się za rok kalendarzowy. Ronaldo w 2016 roku w LM zdobył 7 bramek wliczając mecze z tego sezonu tak dla wyjaśnienia jego "niesamowitych" osiągnięć.

12

Powinno raczej, przynajmniej tak powiedział ;) Radzę podszkolić angielski bo drugie zdanie wygląda jak z translatora, a jest proste jak to, że Leo jest lepszy niż CR.

18

Wygląda to tak, że Messi kreuje akcje dla siebie i dla innych, CR czeka na kreowane dla niego.

11

Jak nie Mascherano to Busquets, jak nie Busquets to Roberto. Jak sami będziemy sobie mecze utrudniać to nic z tego nie będzie, a w fazie play-off LM takie prezenty dla rywala zakończą się dla nas bardzo brutalnie.

0

Miałem już zapytać o to wcześniej. Wolicie jak Barca atakuje na < czy na > bramkę ? :D Czy bez różnicy w oglądaniu ? Ja wolę zdecydowanie < bramkę.

15

Jak Leo nie cofnie do pomocy, to pomocy nie ma. Transfer ofensywnego, szybkiego kreatora gry na środek to po prostu obowiązek.

5

Wynik wymarzony patrząc co się działo w pierwszej połowie.

3

Sędzia gwiżdże każdy upadek gracza Sevilli....

2

Narzekaliśmy, że gdy Real gra słabo to i tak wygrywa. Dzisiaj gramy katastrofę i strzelamy na 1-1 z Sevillą, która spokojnie mogła 3-0 prowadzić, obyśmy skończyli tak jak zwykle Real.

1

Żadna drużyna nie wygra bez linii pomocy, a w Barcelonie takowa nie istnieje....

11

Messi zrobił wiecej w pierwszych 2 minutach z Sevilla niz CR w ostatnich 2 meczach.

1

O 20 na TVN7 "Batman: Początek" , można umilić sobie czas do meczu ;)

32

Whaaat ? Remis brałbym w ciemno gdyby to była ostatnia kolejka, a Barcelonie brakowałoby 1 pkt do mistrzostwa w innym wypadku nic tylko zwycięstwo !

15

Ja jednak byłem bardziej obiektywny: Messi, Griezmann, Suarez.

7

Boże czy tylko ja nie mogę doczekać się meczu ? Siedzę i patrzę na zegarek, a czas tak wolno leci. Najlepiej się czymś zająć, ale nie mam czym w sumie jak to w niedzielę.

95

Pięknie trener Leganes po dzisiejszym meczu powiedział: "Real zawsze taki był, zawsze jest tak samo, że robiąc niewiele, osiągają wiele."

30

Chyba żartujesz sobie. 9 pkt straty na tym etapie to koniec marzeń o mistrzostwie ? Absolutnie nie.

0

Naszym meczem będę się przejmował o 20:45.

1

Spokojnie, Leganes strzeli bramkę jeszcze w tym meczu.

0

To nie jest tak, że CR stracił formę i w końcu ją odzyska i znowu będzie grał jak 2-3 sezony temu strzelając niemal w każdym meczu bramkę lub kilka. Ten gość już dużo lepiej grał nie będzie czy to za miesiąc czy za dwa. Teraz Real napędzają tacy zawodnicy jak Modric, Casemiro czy Bale i to oni są najważniejszymi ogniwami tej drużyny. Portugalczyk jest tylko jednym z wielu elementów, ale jak najbardziej do zastąpienia, a nie jak to było wcześniej.

6

Curry umie genialnie rozgrywać, asystować i skupiać uwagę obrony na siebie przez co robi więcej miejsca innym. Poczekajmy na play-offy i zobaczymy co podziałają bo hejtować GSW i Curry'ego po kilku meczach sezonu zasadniczego to jak nie wierzyć w Barcelonę i Messiego już we wrześniu....

5

Zamiast meczu City to mogę sobie obejrzeć Termalica - Korona..... Ale tragedia....Jakim cudem ta "ekstra"klasa ma taką oglądalność ? Rozumiem mieszkać w tych miastach i kibicować Koronie czy Termalice, ale to wtedy idę na stadion i kibicuję, ewentualnie jeżeli jestem totalnym fanatykiem, a nie mam możliwości udać się na mecz to włączam w TV, ale żeby się tym katować będąc obojętnym na te oba kluby to nie wiem co trzeba mieć w głowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?