bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W niedzielę wyjazd do Sevilli a drużyna gra piach taki ze sie nie da na to patrzeć. Mozna przegrac i r-1 ale Barca nie istnieje na boisku.
0
No i niech to przegraja to moze wreszcie się obudzą bo to jest padaka co oni graja. W grupie nie bedzie nic pewnego i moze wreszcie wyjda na boisko.
0
Mamy dopiero 1 listopada, a tyle juz bramek straciliśmy po takich bezsensownych błędach. To sa same prezenty dla przeciwnika. Kiedy się w końcu zmieni ? Długo tak w LM nie pociagniemy jak piłkarze będą tak asystowac rywalom.
0
Znowu tego sie nie da oglądać.... Forma jest a w niedziele Sevilla wyjeździe.
52
KamQix
Poprosimy taki kalendarz co miesiąc, genialna robota, genialny pomysł. U mnie co miesiąc na bank będzie lądować na pulpicie.
29
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14907111_1786812024939955_6942437820632520338_n.jpg?oh=eb05d2ec79c3a806c9394d37a8cb4740&oe=58898A7E
Wyścig po tytuł w Premier League.
0
Fajnie jakby co miesiąc się pojawiały takie tapety z kalendarzem meczów Barcy. Jak dla to jest świetne i oczywiście ląduje na pulpicie.
0
3-3 Aguero x2 De Bryune - Messi x2 Suarez.
0
Nawet jezeli Ronaldo wbije pierwszy tą setkę to i tak na koniec Leo bedzie nr 1 jestem tego pewny takze na spokojnie pomalutku :)
0
Mi się coś wydaję, że Leo znowu dzisiaj zaszaleje i 2-3 brameczki wcisnie, a co do wyniku meczu to.dla mnie i remis bedzie dobry i praktycznie da nam 1 miejsce w grupie.
0
Popchnal jeżeli juz cytujesz.
2
Lubelska perełka chmielowa, polecam, dla mnie nie ma lepszego piwa.
9
A skad wiecie że ten gość co go Neymar pchnął, 3 sekundy wczesniej nie powiedział czegoś złego o jego matce czy ogolnie rodzinie ? Może obrażał jego rodzinę i brazylijczykowi puściły nerwy. Nie wiemy co tam zaszlo wiec jak mozna od razu tak krytycznie oceniać chlopaka. Nie mówię ze zrobil dobrze bo nie zrobil ale też nie popełnił niewiadomo jakiej zbrodni, na boiskach podczash meczu dzieją sie o wiele gorsze rzeczy i nikt tak głośno o tym nie mowi. Sam będąc na miejscu Neymara myślę ze zrobiłbym to samo gdyby koleś mnie slownie prowokowal + gdyby doszly duze nerwy, a cała sytuacja jest moim zdaniem strasznie wyolbrzymiona. Ney nie wbił gościowi noza w plecy czy nie strzelil do niego gdy ten był odwrócony tylko go najzwyczajniej w swiecie popchnal i to też nie z 20 schodów czy nie wiadomo jakiej wysokości, a można odnieść wrażenie, że niektórzy chcą wmówić nam wszystkim że Neymar zepchnął nic nie podejrzewajacego i niczemu niewinnego biedaka z samej gory klatki schodowej....
1
Czasem są meczyki o 21 czy 23 :) Też lubie obejrzeć NBA.
1
Przyjmował genialnie ale z boku boiska. Jak Messi mu posłał genialne podanie na 11 metr pola karnego Granady to piłki nie opanował dlatego wolałbym żeby takie podania przyjmował i kończył akcje niz takie nic nie dające sztuczki z boku boiska aczkolwiek fajnie to wygląda.
23
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14910454_1664459957180068_6193501343935777298_n.jpg?oh=bfde45712b65771475becc59260bae9f&oe=58968D04
Giroud VS Zlatan .
0
Aubameyang szybszy od nich dwóch.
0
Jak dobrze, że już za 3 dni kolejny mecz.
11
Z Barcą jest jak z narkotykiem. Kiedy grają mecz czuję się genialnie, przyjemnie, napawam się ich grą i czerpię z tego radość, jestem od niej totalnie uzależniony. Gdy jest kilkudniowa przerwa od meczów czuję się jak na głodzie narkotykowym, a dziś...dziś czuję się tak jakby ktoś sprzedał mi trefny towar.
4
Czekasz sobie cały tydzień na meczyk, przychodzi sobota, czekasz na tą 20:40, że wreszcie obejrzysz sobie grę ukochanego klubu, a oni takie coś odwalają.... Tego nawet grą nie można nazwać, oni nawet nie biegają nie licząc pojedynczych zrywów, 0 zaangażowania, tak jakby to był jakiś sparing po przerwie wakacyjnej...Oby nie stracili jakiejś bramki w końcówce bo już w ogóle będzie tragedia....
0
Ten mecz to tragizm...
4
Jak straca punkty to tylko i wyłącznie na wlasne zyczenie. Nie widać nawet 1% zaangażowania ze strony zawodników Barcy. Nie mozna tak grać bo to sie zle konczy...
0
2 celne strzały... To mowi wszystko o grze Barcelony...
0
Nic nie straciłeś.
3
Nie daj Boże żeby Granada gola jakiegoś wcisnela bo bedzie zle.
1
Mizernie to wyglada. Setki podań do tylu i wszerz, 0 szybkosci i zaskoczenia, cały czas na stojąco. Mialo być szybko łatwo i przyjemnie, a jest wolno, ciężko i robi sie całkiem nieprzyjemnie. Jest jeszcze kupa czasu, ale jak na mecz z najgorszą defensywa w lidze to slabizna, sytuacji tez jakis klarownych nie ma. Szybko muszą podkręcić tempo pilkarze Barcy bo z każdą minuta wiara pilkarzy Granady w jakis korzystny rezultat bedzie rosła.
9
Mi sie bardzo nie podoba jak na razie gra Barcy. Myślą ze jak przyjechała ostatnia druzyna w tabeli to samo sie wygra. Wszystko na stojąco a autobus Granady jak stoi nienaruszony tak stał. Okazji tez malo jak na taki mecz.
0
Nie wygralo z Atletico tylko zremisowało.
16
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14484924_606805306168272_6791842031156768516_n.jpg?oh=4b7522f075242f12f8d0ddb32f030c1f&oe=58A6F302
Hahahah teraz Ronaldo specjalnie po golu Moraty podnosi rękę do góry żeby nie było, że wtedy spalonego pokazywał :D No mistrzem jest gość i nie mówcie, że tak nie zrobił bo pierwszy raz widzę żeby CR w takim meczu tak się cieszył po golu kolegi i to jeszcze w identyczny sposób jak wtedy podniósł rękę :D No gość rozwala system totalnie :D
3
Przyjmijmy , że Real Madryt przegrywa spotkanie z jakimiś ogórkami (bo już było tak nie raz wiadomo tak jak i Barca). Później Leo strzela im w meczu hat-tricka i nagle mówimy o tej drużynie jako nie o ogórkach tylko o bardzo dobrym zespole bo pokonali Real ? :D Ludzie pomyślcie trochę. To, że Barca zaliczy wpadkę z Alaves czy z kimś innym to nie znaczy od razu, że Barca przegrała z bardzo dobrą drużyną. Każda ekipa ma takie momenty, że zalicza wpadkę, nic nie idzie i przegrywa mecz, przeciwnik wykorzystuje sytuację i udaje im się zwyciężyć, ale to w żadnym stopniu nie czyni z tych drużyn jakiś solidnych i ciężkich do pokonania ekip czego najlepszym przykładem jest np. Hercules, który pokonał Barcę 2-0 na Camp Nou, a na koniec sezonu spadł z ligi, a niektórzy tutaj nie wiem starają się wciskać jakieś bujdy, że CR strzelił 3 bramki mocarzom bo Ci wygrali z FCB, zastanówmy się co mówimy i piszemy ;)