0

Aha czyli jak zaliczyliśmy wpadkę z Alaves to automatycznie znaczy według Ciebie, że CR strzelając im hat-tricka strzelił 3 bramki bardzo dobrej drużynie, też próbuję zrozumieć czym Ty się kierujesz. Każdy wie, że porównywać Alaves i City nie ma kompletnie najmniejszego sensu, a według twojego rozumowania porażka Barcy z Alaves sprawiła, że trzeba o Alaves mówić jak o bardzo dobrej drużynie. Idąc dalej, każda drużyna, która pokona Barcę musi być bardzo dobra ? Wpadki zdarza się każdemu zespołowi na świecie, ale to nie czyni genialnymi tych drużyn, które akurat do tych wpadek się przyczyniają.

0

LE z nimi przegrał bezsensownymi rotacjami w składzie, ale nieważne wiem, że przegraliśmy ale co z tego ? Bo nie rozumiem.

4

Kids do it against Alaves
Man do it against Man city.

0

Sędzia postanowił być bohaterem i podyktował karnego za zagranie...głową w polu karnym. Czego ten klub ma tyle szczęścia zawsze ? Czemu nigdy decyzje sędziego nie są dla nich krzywdzące tylko zawsze dla rywala ? Nigdy pod górkę, zawsze z górki, ale i tak wierzę w Alaves, że jeszcze coś strzelą bo źle nie grają.

23

Co ten komentator daje ? Ten rok był wyjątkowy pod względem indywidualnym dla CR ? A no tak, nie zdobył Złotego Buta, na Euro strzelił 2 bramki i od półfinałów w LM nie istniał. Rzeczywiście wyjątkowy.

21

Oczywiście, że nie było karnego bo piłka trafiła w głowę, a nie w rękę. Na pierwszych powtórkach niby ręka, ale z tej bliższej kamery widać było, że dostał w głowę.

0

Jak można tak rękę wystawiać w swoim polu karnym ? No to jest śmieszne. Na własne życzenie stracili gola.

0

Nie trafi spokojnie.

4

Bo ma 3 Złote Piłki, a reszta 0.

0

Wątpisz ? Klub, który pokonał nas na Camp Nou, klub który zremisował na Calderon z Atletico gra u siebie z Realem. To jest wątpliwość ? Ja mam poważne podstawy sądzić, że Real będzie się męczył, a czy wygra ? Tego bym nie był taki pewny.

8

Po co transmitować Premier League ? Przecież leci "Ekstra"klasa... Tragedia... Puszczą Ci taki Górnik ze Śląskiem i nie wiesz czy próbować się tym katować czy lepiej wyłączyć TV...

2

To co dzisiaj lider ? Przegrana Realu, nasza wygrana i wskakujemy na miejsce nr 1 ;)

1

Strzela ? Zobaczymy czy w tym sezonie strzeli 50+ poza tym co z tego, że dał im sporo i jest najlepszym strzelcem ? To mają go za to trzymać do czterdziestki i będzie dalej zabierał miejsce w składzie ? Real już nie raz pokazał, że legenda klubu to dla nich znaczy 0 więc nie wiem czemu inaczej miałoby być z CR.

5

Dokładnie. A gdyby sprzedali jeszcze Ronaldo i za tą kasę kupili 2-3 bardzo dobrych graczy, z Bale'a zrobili lidera i Real byłby mega mocny, ale oni wolą to co mają i trzeba się z tego cieszyć ;)

2

Hahah :D To samo prawie :D

5

Zluzuj sobie majteczki bo Cię cisną troszeczkę chyba ;)

24

Komentarz usunięty

6

Real 16, Atletico 18, Barca 20. Uwielbiam takie zestawienie spotkań, ewentualnie czasem pomieszana kolejność też jest super. Pamiętam czasy kiedy w La Liga Barca grała bardzo często o 20, a Real o 22 albo odwrotnie, tak było moim zdaniem najlepiej, a teraz jakieś śmieszne godziny typu 12, 16, tak wiem wiem Azjaci.

0

Dwa raz o ziemię, jak nie pomoże to za okno, a tak szczerze to nie mam pojęcia i się nie udzielam ;)

54

"Jestem najlepszym piłkarzem na świecie" - to jest jeszcze mocne i śmieszy też mocno :)

25

Real zagra na wyjeździe z Alavés bez Ramosa, Casemiro, Modrić'ia, Carvajala i z Ronaldo. Wyczuwam męczarnie graczy Zidane'a i bardzo możliwą stratę punktów.

3



Lionel Messi ● AWESOME Moments in Training / Warm Up

Polecam, bardzo fajne momenty uchwycone ;)

3

Każda passa musi się w końcu skończyć, nic nie trwa wiecznie aczkolwiek nie daję wielkich szans Granadzie na cokolwiek akurat w tym meczu, za to mam nadzieję, że Barca przełamie w końcu klątwę na Anoeta.

32

Każda piękna.

7

Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! :D

25

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14639692_605709109611225_3491852675711204804_n.jpg?oh=a3f10dad3c1f7416e08b6cd2d86f8c9a&oe=58A41AE1

Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od premiery tej gry. Najlepszy PES jaki kiedykolwiek powstał, jedna z najlepszych gier w historii jeżeli chodzi o piłkę nożną. Ależ wspomnień niesie ze sobą ta gierka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?