0

Po tym jak Portugalia wygrała ME to będę wierzył w Argentynę, że nie mając drużyny można na farcie się kilka razy prześlizgnąć, tu coś przyfarcić i wygrać cały turniej.

6

Wyspa tajemnic - jeden z 6-7 filmów, które oceniam 10/10, genialny, ale pewnie oglądałeś :D

2

Z tego co czytam to wiele osób dzisiaj bedzie oglądać meczyk Brazylia - Argentyna. To dobrze bedzie z kim podyskutować później :)

20

Ja jestem jakoś spokojny o sukcesy Barcy w tym sezonie. Teraz nie gramy jakoś zabójczo, MSN obniżyło loty, poszczególni zawodnicy popełniają błąd za błędem, ale to w końcu musi się zmienić. Coś mi się wydaje, że marzec/kwiecień przyjdzie najwyższa forma, MSN będą zabójczo skuteczni, nasi przestaną popełniać klopsy z tyłu i będziemy się cieszyć z kolejnych pucharów. Gdybyśmy teraz lali wszystkich jak leci i MSN by strzelało w niemal każdym meczu kilka bramek, a obrona byłaby jak skała to śmiem twierdzić, że później by to się troche zmieniło na gorsze jak to zwykle bywa bo nie da się grać długi okres czasu genialnie.

2

Na siebie !

2

Ale Leo zawodzi rzadko.

2

Przepraszam.

78

5 lat nienagannej służby czyli bez bana i ponad 5 tysięcy poleceń.

39

Oj będzie luka w pomocy oj będzie :D

0

Obstawiłem dzisiaj tenis i siatkówkę. Średnio się na tym znam, ale poleciałem po kursach. Nie sądzicie, że łatwiej jest obstawiać coś co ma możliwe aby dwa zakończenia meczu ? :D

16

Witamy w Polsce!
Kraj,w którym kierowcy muszą oświetlać drogę w dzień.
Kraj,w którym możesz oglądać pornosy od 18 lat,a uprawiać seks od 15.
Kraj,w którym za wydrukowanie 6 banknotów 100 zł. grozi 25 lat więzienia ,a za morderstwo 15.
Kraj , w którym obywatele mogą zebrać milion podpisów,a ich rząd i tak ich olewa.
Kraj, w którym stawką 23% objęte są kołyski , a stawka VAT na trumnę wynosi 8%.
Kraj, w którym "sponsorujemy" budowę autostrad,a potem płacimy za jazdę po nich.Mamy jeden z najwyższych podatków > drogowych na świecie zawarty w cenie paliwa , a mimo to autostrada A2 do Poznania jest najdrożej płatną drogą na świecie.
Kraj,w którym bardziej opłaca się zniszczyć niesprzedaną żywność niż oddać na dom dziecka.
Kraj,w którym głównym towarem eksportowym są obywatele.
Kraj, w którym można odebrać dziecko normalnej,troskliwej rodzinie ,ponieważ metraż mieszkania jest za mały albo ponieważ matka jest zbyt otyła.
Kraj, w którym skazany za morderstwo więzień dostaje lepsze posiłki niż chory w szpitalu.
Kraj, w którym w urzędzie do każdego okienka musisz zanieść odrębne dokumenty,ponieważ w dobie komputeryzacji urząd nie jest w stanie wprowadzić wszystkich danych przez jeden komputer.
Kraj , w którym w dziale "kultura" prasa informuje o dokonaniach piosenkarek popowych.
Kraj, w którym program telewizyjny "Sprawa dla reportera" jest skuteczniejszy od prokuratury.
Kraj,w którym ,mimo niżu demograficznego ,od lat żłobki,przedszkola i poprawczaki są przepełnione.
Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
Kraj,w którym kolejki do lekarzy-specjalistów sięgają do kilku lat.
Kraj, w którym nauczyciel zarabia podobnie do babci klozetowej i cieszy się mniejszym szacunkiem.
Kraj z największym odsetkiem skretyniałych celebrytów ,dziennikarzy i polityków.

5

Ja pamiętam jak np. w chowanego się bawiliśmy na podwórku i o 20 mama mnie wołała do domu i pamiętam zawsze płakałem bo chciałem dłużej zostać i nie mogłem, a starsi zostawali :D Albo na boisku autentycznie po szkole od 14 do ciemnej nocy ;) Pięknie czasy i wspomnienia ;)

36

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14937460_612106465638156_8982724550710271731_n.jpg?oh=6da6a1b064f9e2799dc29d72120b83f4&oe=58CD5B05

Smutna prawda :/ Wiem, że takich ludzi z pierwszego obrazka nadal jest wiele, ale na pewno nie tyle co kiedyś, a najgorsze jest to, że tych z drugiego jest masa...

2

No ostatnio Curry nie trafił żadnej trójki i zatrzymał swoją świetną passę, a dzisiaj trafił 13 w meczu i ustanowił rekord ;)

23

Najlepsze jest to że Messi jest takim czlowiekiem ze ma wysrane na tą Złotą Piłkę, a CR ma na jej punkcie obsesję co niejednokrotnie potwierdził. Leo oddaje karne kolegom jak ma juz gola, bo wie ze statystyki indywidualne go nie interesują, liczą sie wygrane puchary natomiast CR nawet gdyby miał strzelonych 5 bramek to i tak by nie oddał nikomu jedenastki bo statystyki i troefa indywidualne go nakrecaja i zaden wywiad w ktorym mowi ze tak nie jest tego nie zmieni. Tych panów naprawde rozni bardzo wiele od charakteru i cech osobowości do poziomu grania w piłkę bo w tym momencie Leo jest przynajmniej 5 leveli wyzej niz Portugalczyk, a kto jakim jest czlowiekem nie mi oceniać aczkolwiek Leo to wzór nie tylko na boisku.

3

Ale nie ma co się dziwić. Przeprowadzili zapewne ankietę wśród, których 20% osób ogląda mecze Realu i Barcelony regularnie, a reszta patrzy na wyniki z livescore'a.

3

Najważniejsze dla kogo ? Dla nas zwykłych szarych mieszkańców Polski ? Te wybory nie mają tak naprawdę znaczenia dla zwykłych Amerykanów, a co dopiero dla nas. Władza się nie zmieni, rządzenie się nie zmieni, nic się nie zmieni oprócz marionetki, którą po Obamie zostanie Trump lub Clinton, a Wy się tak ekscytujecie jakby od tych wyborów miało zależeć czy wiele się zmieni w USA czy na świecie. Co ma się zmienić to się zmieni niezależnie kto wygra, a co ma pozostać tak jak jest to takie pozostanie.

1

Porównujesz mecz piłki nożnej (czy jakikolwiek w sumie) z wyborami na prezydenta ? :D Tego jeszcze nie było ;d

54

W Grecji byłby Zeusem.

1

Raczej nie musisz, ale 1 lepsza.

1

Nie przeżywajcie tak tej nagrody Di Stefano. Galę organizuje MARCA, a jury tworzą dziennikarze.... z gazety MARCA. No to co się dziwić, że tak wybrali skoro na co dzień wypisują takie brednie w tym brukowcu ? Suarezowi nie mogli odebrać nagrody bo liczą się gole, ale jakby zamiast Pichichi był "Najlepszy napastnik" to zapewne byłby to ktoś inny byle nie Suarez. Na tak stronnicze nagrody nie ma co zwracać uwagi, ani się tym denerwować bo szkoda zdrowia. Nikt przy zdrowym umyśle oglądający w tamtym sezonie mecze La Liga nie dałby tej nagrody CR także zluzujmy bo nie ma sensu dalej tego drążyć ;)

Najwięcej bramek: Suárez (40)
Najwięcej asyst: Suárez/Messi (16)
Mistrzostwo: Barcelona

Najlepszy piłkarz: Ronaldo

25

Ja się aby zastanawiam czy jak Leo skończy grać w Barcelonie to czy futbol będzie smakował mi tak samo świetnie jak teraz ? Czy tak samo niecierpliwie będę wyczekiwał każdego kolejnego meczu i czy z takim samym zaangażowaniem będę oglądał każde spotkanie Barcy. Oczywiście wiadomo, że jestem przede wszystkim kibicem Barcelony, ale i również Leo. Kiedy gra Barca, a wiem, że Messi nie wystąpi przez jakąś kontuzję czy coś to już mi się to jakoś inaczej ogląda, po prostu czegoś mi wtedy brakuje aby czerpać z meczu 100%. Jestem jego ogromnym fanem, gdy oglądam grę Messiego to delektuje się każdym jego przyjęciem piłki, każde jego podanie czy każda niemal akcja wprawia mnie w zdumienie i w pewnego rodzaju euforię, podziwiam po prostu z uśmiechem na twarzy boiskowe popisy tego genialnego Argentyńczyka i tak myślę co będzie kiedy jego już nie będzie. Na pewno nie będzie tak samo jak teraz i nie piszcie, że będzie ktoś innym bo takiego grajka nie będzie moim zdaniem już nigdy przenigdy, a na pewno nie za naszego życia.

31

Nie chce Ci tutaj psuć komentarza, ale mylisz się i to bardzo. Może i CR zacznie coś strzelać bo teraz po prostu zaciął się kompletnie jak na niego, ale nie wróci tak jak Messi czy ktoś inny do genialnej gry. Nie wróci bo on gra na słabym poziomie od 2 sezonów, a ostatnie 3 miesiące są tragicznie i widać absolutny brak formy. Co prawda ta forma wróci bo musi wrócić prędzej czy później, bramki też przyjdą, ale genialna gra Portugalczyka nie wróci bo nie wrócą mu atuty fizyczne w postaci szybkości i dynamiki.

31

To są jaja.... Bez Leo i Umititego ? Varane za dobry mecz z Leganes ? :D Śmiech na sali.... Neymar ? Oni chyba przypadkowo to wybierają bo innej opcji nie ma.

50

Na ten moment Brożek zjada Ronaldo.

8

Brazylia - Argentyna w nocy z czwartku na piątek o 00;45 ?

13

No co, kto bogatemu zabroni :D

0

No teraz już za późno na edycję :D Mój błąd, a w zasadzie błąd autora i mój, że to przeoczyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?