bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że warto zarwać nockę na mecz Argentyny z Kolumbią bo podczas ostatniego spotkania z Brazylią poszedłem spać po zakończeniu pierwszej połowy. Nieważny będzie styl i gra bo i tak nie zmienią wiele w takim czasie, w tym momencie liczą się tylko i wyłącznie 3 punkty, może być nawet po samobójczym golu w 93 minucie, ale wiadomo i tak człowiek czeka na bramki Leosia, najlepiej hat-trick ;)
27
Bez przesady, pieniądz pieniądzem, ale nie wszystko za pieniądze.
0
Ankiety - wybierają Leo, a niestety dziennikarze wybierają CR.
8
Orlik/hala.
0
Wymienił się z kolegą z tej samej reprezentacji ? :D Możliwe, ale dziwne trochę :D
0
Wiem wiem, ale jednak tak jakby dzisiaj :D
0
Upewniam się aby: meczyk Argentyna - Kolumbia dzisiaj w nocy 00:30 ?
2
To, że gość nie pasuje do układanki Lucho nie znaczy, że jest słabym piłkarzem, a tym bardziej, że jest słabszy niż Bereś (jestem kibicem Legii).
0
Noo jakby trafili takich przeciwników jak Real to do finału mogliby spokojnie dojść, a tam troszkę szczęścia (również jak Real) i jest LM.
70
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/l/t1.0-9/15027400_1815752975313456_8871274979902145215_n.png?oh=10b6931136ef20ab9b8de3f24a49aeb4&oe=58C01905
Różnica....
17
Teoretycznie moim zdaniem mogą bo do końca jeszcze trochę spotkań zostało (7 dokładnie), ale jeżeli chodzi o to, żeby sytuacja nie stała się ze złej, tragiczna i żeby moralne drużyny przynajmniej trochę skoczyły do góry bo chyba w tym momencie są na poziomie zerowym, a będą ich potrzebować w kolejnych meczach to raczej nie mogą sobie pozwolić na stratę.
0
Kozackie :D
11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14980764_1815634388658648_1085850826326260722_n.jpg?oh=bfc449783fdfc2ca401406ccd4699cb9&oe=58CB13C9
Jest !!!
26
Z wargi długo będzie leciało, dobrze, że tętnicy szyjnej nie przeciąłeś bo by był problem.
0
No akurat ja bym go widział na 2 miejscu, zaraz za Leo i jednak mimo wszystko przed Suarezem. Nie wygrał nic, ale trzymał równy bardzo dobry poziom zarówno w La Liga w LM i na Euro. Pechowo przegrał dwa finały, ale to nie zmienia faktu, że w tym sezonie wzniósł się na wysoki level, nie taki jak Messi, ale na Suareza moim zdaniem spokojnie.
1
Dla mniej najsprawiedliwsza i najbardziej obiektywna finałowa trójka to:
1. Messi.
2. Griezmann.
3. Suarez.
1
No i tak niestety będzie prawdopodobnie ze Złotą Piłką, że dziennikarze wybiorą Ronaldo.
2
Conor jest tak dobry, tyle powiem ;)
55
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15056464_1499280220129636_5442897145614752180_n.jpg?oh=586e586ac0ffa1284447c73574a8e61b&oe=588A8982
Argentyna.
53
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14992057_543407132530805_7157248318993890269_n.jpg?oh=56ff33d98ea30b439bbb999d45535578&oe=58906F64
Leo w Barcelonie i w Argentynie.
0
Ja lecę do kumpla na urodziny. Robi w lokalu w loży takze TV bedzie, wodeczka bedzie, znajomi beda, żyć nie umierać. Pozdrawiam :)
20
Chyba nie rozumiesz futbolu kolego skoro piszesz takie bzdety. Gość nie ma robic wszystkiego tylko to w czym jest najlepszy: rozegrac, poklepac z Neymarem i reszta, posłać jakies genialnie podanie czy kropnac bombe z dystansu w okienko. Naprawdę tyle nam w zupełności wystarczy.
4
Heh Leo praktycznie bedzie mial ostatnia szanse na mundial w 2018 a okaże sie ze sie nie dostaną nawet.... Chociaż ja wyobrazam sobie Leo w reprezentacji w 2022 roku bez problemu. Taki rozgrywający bedzir dla nich idealny oczywiście o ile zdrowie mu pozwoli.
1
Około 4 zaczną sie te bodajze ostatnie 3 walki najwazniejsze. Jedrzejczyk, jakas druga i Conor. Od 4 transmisja w Extreme Sports.
3
Peru lepszy bilans bramkowy niz Argentyna. To wyraża wiecej niz 1000 słów.
3
Juz mnie to zaczyna powoli denerwować... Które nazwiska graja super w klubie ? Di Maria i Higuain ? Popatrz na pomoc i obrone i powiedz mi kto z nich gra super w dobrym silnym klubie. Takie gadanie formulek oklepanych ze Arentyna ma wielkie gwiazdy ale nie ma zgrania. G**no prawda. Pomoc.i obrona to jakies nieporozumienie i chyba Polska ma lepsze te formacje niz Albicelestes i mowie to bez ironii.
5
Mógł Leo nie wracać do kadry bo nie ma do czego.
9
Teraz typowy Janusz wstanie rano, zobaczy wynik meczu i powie, że Messi nie robi dla Argentyny tyle ile powinien, a jakby obejrzal mecz to by sam współczul chlopaczynie, że musi grać z takimi "pilkarzami". Na 11 chłopa tylko Leo, Mascherano i Di Maria nadają się do reprezentacji, reszta to jakieś kompletne nieporozumienie, ale skąd maja brać innych jak obrońców Argentyna za dobrych nie ma, grę Aguero w kadrze mozna określić tytulem teleturnieju "1 z 10" bo tyle chyba srednia mu wychodzi, Dybala wiecznie kontuzjowany, Higuain... o tym panu nawet sie nie wypowiadam bo nadal mam w pamięci jego "zasługi" na MŚ i CA. Kto ma być tym ktory pomoze Leo ? Banega ? :D Przecież to jest jeden wielki cyrk.
16
Na ten moment reprezentacja Polski zjada Argentyne, bo ich nawet nie można nazwać drużyną.
5
Mówi sie ze Aguero gra w Argentynie. Ja sie pytam kiedy ? Ten gość gra reprezentacji raz na dziesięć spotkań wiec bym tego grą nie nazwał.