bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ronaldo płakał jak Morata strzelał:D gość jest mistrzem świata w byciu bucem i egoista.
3
Boże jaki to jest nurek.... Nie da sie na to patrzeć normalnie...
50
To nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne co ten typ gra, a najbardziej żałosne będzie to jak wygra Złotą Piłkę....
2
Zawsze te drużyny przyjeżdżają na Bernabeu i mają mokro w gaciach przed samym wyjściem na murawę.... Takie błędy... Czemu w meczu z Barcą drużyny nie popełniają takich błędów tylko grają tak jakby od tego meczu zależał ich byt w La Liga ?
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14666119_535541356650716_4031358044567496638_n.jpg?oh=43789b72681e733f20b9bcb7e5fd047d&oe=589C0316
Milan vs Juventus.
1
Ależ będzie ciężki mecz z Sevillą, chociaż tam zawsze trudny teren.
0
gooooooooooooool Sevilla !
0
Co oglądacie Chelsea - Man Utd czy Sevilla vs ATM ? Ja na razie ten drugi.
28
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14691127_1249934545064169_8253526092476497115_n.jpg?oh=a5d52f60e5f9b3a48011bb2c135c58d1&oe=58937BAE
Messi vs Valencia.
16
Gianluigi Donnarumma mimo, że jest bramkarzem.
2
Mnie martwią starty bramek po błędach z wyprowadzaniem piłki. Ile to już goli w tym sezonie tak straciliśmy ? Jedno niedokładne podanie i jest zabójczy atak przeciwnika, który kończy się zwykle golem, a w najlepszym przypadku bardzo groźną akcją bramkową rywala. Wiem, że Barca nie wybija piłki na oślep tylko stara się nawet przy dużym pressingu rywala grać szybkimi podaniami, ale kurczę czasem trzeba posłać piłę z całej siły do przodu nawet gdy jest ona do nikogo. Lepiej oddać piłkę niż oddać gola. W tym elemencie musi nastąpić poprawa bo błędy zdarzają się niemal co mecz, a LM w fazie pucharowej takich pomyłek nie wybacza.
3
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14720357_1480224835368508_923477646261397486_n.jpg?oh=7b2ea75f955324a0f6140d8db2e9e525&oe=588CF0C5
Statystyki Leo w 2016.
31
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14611131_1249696658421291_7701129849127051627_n.jpg?oh=66ff42b4bb70c264a9e775209a2ce278&oe=58AC122F
Wczorajsza pierwsza bramka Leo.
126
Że ma 5 Złotych Piłek, a oni 0.
0
Zwykle gdy oglądam mecz i nie gra Barca to jestem za drużyną teoretycznie słabsza no moze poza wyjatkami typu Liverpool wiec dzisiaj tez bylem za Milanem :)
0
Biały :D
1
Jeszcze jutro Chelsea - Man Utd remis niech Liverpool i Man City powiększają przewagę, wygrana City, wpadka Atletico i Realu i byloby cudnie, a przynajmniej niech jedna druzyna z Madrytu straci jakieś punkty.
36
Jak to pięknie się będzie jutro oglądało mecze ATM i RM gdy Barca już jest po wygranym ciężkim spotkaniu na wyjeździe.
10
Barca ma za sobą wyjazd do Bilbao, Valencii, Vigo i mecz z Atletico u siebie. Tracimy 2 pkt do Realu i ekipy Simeone, nie jest źle według mnie, a już niedługo derby Madrytu.
7
Ale mam bekę, czytałem właśnie ciekawostki o lotto i 1994 r. gość z jakiejś wsi trafił szóstkę i postanowił zrobić wielką imprezę na całą wieś z tej okazji, coś jak project X w dzisiejszych czasach i okazało się później, że.... 80 osób trafiło szóstkę i wygrał mniej niż 7 tysięcy i nie starczyło mu nawet na spłatę kredytu wziętego na zorganizowanie tej imprezy i komornik przejął mu ciągnik haha, ale pech :D
4
Alessio Romagnoli (rocznik 1995) OBROŃCA Milanu przez 600 coś minut nie sfaulował przeciwnika w Serie A :O
0
Raz masz swój dzień, a 5 razy nie. Tak powinno być :D
1
Legia i Juve :D
0
Jak już wcześniej wspominałem najgroźniejszym ze wszystkim rywali w walce o tytuły będą kontuzje i jak na razie niemal ciągle jakieś urazy trapią kolejnych graczy Barcy. A to Leo, a to Pique, a to Alba, a to bramkarz, a to Rakitic, a to znowu Alba i tak ciągle, zmieniają się tylko kontuzjowani, a teraz taki uraz Iniesty... Ile Barca w tym sezonie rozegrała meczów najmocniejszą możliwą jedenastką ? Nie liczyłem, ale nie było to wiele spotkań bo ciągle ktoś wypada ze składu. Mam nadzieję, że jakoś się to ustabilizuje w końcu i nie będzie co tydzień czy co dwa informacji, że ktoś jest kontuzjowany bo tak to ciężko będzie o tytuły.
4
4 lub 5 minut doliczenia w takim meczu to był obowiązek. Średnio zwykle jest 3 minuty, a gość w takim meczu dał 2, to była parodia :d
0
Wrzucać raczej żadnych nie można, chyba o wnosić Ci chodziło :D
4
Wielka radość po zdobyciu 3 punktów, teraz spokojnie można obejrzeć mecze ATM i Realu, ale kurczę coś jest ciągle nie tak. Strzelamy bramkę i później następuje notoryczne marnowanie okazji, następnie jest błąd z tyłu i stracony gol, a czasem dochodzi do tego zaraz stracona druga bramka, tak jakby bokser padł na deski po ciosie, wstał, ale dalej był zamroczony tym uderzeniem i przyjmuje kolejne ciosy i znowu pada.
0
Ależ fuks, cały się trzęsę jeszcze z emocji przy tym karnym :D
0
Czas się obudzić bo to jest padaka co oni grają...
0
Ciagle jest to samo: gol dla Barcy, pozniej 2 czy 3 swietne okazje ktore sa marnowane, a nastepnie blad i strata gola i tak w kółko. No nic się nie poprawia, 0 polepszenia non stop te same bledy i ten sam brak wykonczenia akcji... Wszystko na wlasne zyczenie, szkoda...