10

Jak dla kogo dla mnie idealnie. Tak samo Real jak stawiam, jak wejdzie to spoko, jak nie wejdzie też spoko :D

1

Ahh lubię kiedy mam na kuponie obstawiony meczyk np. taki jak Kazachstan - Rumunia i kiedy wygra Rumunia to się cieszę bo kolejny mecz wchodzi, a kiedy remis lub wygra Kazachstan to się cieszę, że urwali pkt Rumunii, która walczy z Polską o MŚ 2018.

0

Może i tak ;D

1

CO2

3

Nie martwi Was czasem taka sytuacja, że ktoś się udziela na fcbarca.com, jest długoletnim użytkownikiem, a nagle przestaje i nie daje znaku życia, a ostatni komentarz dodaje niemal 4 miesiące temu. Mi od razu jakieś czarne myśli do głowy przychodza, że cos sie stało :/

0

Sesja.... Serio ?

0

Jam bym Anglii mimo wszystko nie obstawiał dzisiaj. Nie grają za dobrze, a wyjazd to wyjazd, według mnie mogą mieć problemy. Ja postawiłem Rumunów z Kazachami bo myślę, że mimo wszystko spokojnie wygrają no i Słowację, która potrzebuje punktów i gra u siebie.

5

Jeden z kilku najlepszych nagłówków na stronie to zdecydowanie "Messi wraca do treningu". Aż się człowiek uśmiecha od razu, dzień staje się od razu jakiś lepszy.

0

"Zaczaruuuuuuję Twój świat jestem czarodziejemmmmmmmmm"

1

Ja właśnie planuję to zrobić. Gdzie go masz ? Przedramię ?

0

Podstawa jest taka ze Ronaldo nie ma slabszej nogi. Obie sa genialne.

0

Dokladnie. Stres jest do momentu pierwszego gwizdka. Pozniej kontakt z pilka i wszystko uchodzi.

1

Luksemburg ze stolicą Luksemburg ziom :D

0

*niepodyktowane. "Nie" z przymiotnikami piszemy razem ;)

2

Druga połowa meczu z Deportivo (albo przy korzystnym wyniku wejście w jakiejś 65 minucie) i z City cały mecz, moim zdaniem tak to powinno wyglądać.

52

Messi miażdży we wszystkim. W golach, w asystach, w asystach drugiego stopnia, w dryblingu, w długich piłkach no po prostu najlepszy i najbardziej wszechstronny piłkarz świata, jednym słowem: geniusz !

38

Nogi.

1

Coo ? "Życie jest za krótkie by się w takie głupoty bawić. Na ich miejscu korzystałbym z życia do woli. Oni i ich wszystkie pokolenia są ustawione do końca życia na najwyższym możliwym poziomie. Serio traciliby czas na wpływanie na losy świata? "

Człowieku właśnie o to chodzi. Takich ludzi nie interesuje, że mają miliardy na koncie. Oni dążą do władzy nad ludźmi i do tego żeby mieć zamiast tych kilkunastu czy kilkudziesięciu miliardów setki miliardów, a jak osiągną to to zawsze jest mało i chcą więcej i więcej, właśnie na tym to polega i uwierz, że więcej jest takich ludzi niż takich, których opisałeś, ze powinni cieszyć się życiem i korzystać z niego póki mają czas.

33

2

Hokej bardziej kontuzjogenny niż piłka nożna ? Nie wydaje mi się.

6

Ktoś naprawdę uważa, ze prezydent w USA ma cokolwiek do powiedzenia i nie jest marionetka ludzi ktorzy rzeczywiście rządzą USA jak i całym światem ? :) Brzmi trochę jak bezsensowna teoria spiskowa, ale polecam zagłębić się w temat, wtedy juz nie bedzie to brzmiało jak totalna bzdura. Ja jestem niemal pewny, że swiatem rzeczywiście rządzi 100 najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi, a tego co sie naprawdę dzieje\dzialo na naszej planecie to My zwykli ludzie wiemy moze z 20% i zapewne nigdy nie dowiemy się więcej.

1

Objerzalem właśnie American Beauty ależ schizowy. Te stare filmy sa po prostu genialnie, teraz juz się nie robi takich produkcji.

0

System jest poważnie uszkodzony przez cztery wirusa!
Wykryjemy, że Generic Android 6.0 jest 28,1% USZKODZONE powodu czterech szkodliwych wirusów z ostatnich stron dla dorosłych. Wkrótce będzie to uszkodzenie telefonu kartę SIM i będzie uszkodzony swoje kontakty, zdjęcia, dane, aplikacje, itp

Jeśli nie teraz usunąć wirusa, może to spowodować poważne uszkodzenie telefonu. Oto, co trzeba zrobić (krok po kroku):

Krok 1: Naciśnij przycisk i zainstalować APP za darmo w Google Play!

0

Wyskakuje mi ze jakis wrius zaatakował mi telefon ze 20% jest uszkodzone ze bedzie zle ze zniszczy mi sim. Ocb ? Pierwszy raz mam telefon z androidem nie mam antywira dopiero teraz pobralem. Powaznie moge miec wirusa ?

0

Wrzucilem zdjecie kuponu z sts na fejsa zeby sie pochwalic znajomym. Mozliwe ze ktos to druknie i odbierze za mnie wygrana ? Bo kliknalem wydrukuj kupon na stronie sts i zrobilem zrzut ekranu tego zdjęcia i wstawilem :D

0

No i kolejny kupon tym razem skromne 30zl wchodzi za sprawa Wlochow :)

8

Z jego obecną formą byłoby to wzmocnienie dla Realu gdyby wypadł na jakiś czas z gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?