bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jak dla kogo dla mnie idealnie. Tak samo Real jak stawiam, jak wejdzie to spoko, jak nie wejdzie też spoko :D
1
Ahh lubię kiedy mam na kuponie obstawiony meczyk np. taki jak Kazachstan - Rumunia i kiedy wygra Rumunia to się cieszę bo kolejny mecz wchodzi, a kiedy remis lub wygra Kazachstan to się cieszę, że urwali pkt Rumunii, która walczy z Polską o MŚ 2018.
0
Może i tak ;D
1
CO2
3
Nie martwi Was czasem taka sytuacja, że ktoś się udziela na fcbarca.com, jest długoletnim użytkownikiem, a nagle przestaje i nie daje znaku życia, a ostatni komentarz dodaje niemal 4 miesiące temu. Mi od razu jakieś czarne myśli do głowy przychodza, że cos sie stało :/
0
Sesja.... Serio ?
0
Jam bym Anglii mimo wszystko nie obstawiał dzisiaj. Nie grają za dobrze, a wyjazd to wyjazd, według mnie mogą mieć problemy. Ja postawiłem Rumunów z Kazachami bo myślę, że mimo wszystko spokojnie wygrają no i Słowację, która potrzebuje punktów i gra u siebie.
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14666178_596647870517349_5445392929984816470_n.jpg?oh=c93b6ae3b209c1d4a8040105f7ac63e0&oe=589ACE75
Shocik na treningu :D
5
Jeden z kilku najlepszych nagłówków na stronie to zdecydowanie "Messi wraca do treningu". Aż się człowiek uśmiecha od razu, dzień staje się od razu jakiś lepszy.
11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14570315_1236631253061165_7348338750091191298_n.jpg?oh=34b0da1f4cba939f9ab555cba118797c&oe=58A7E8E0
Real też ładnie dopadły kontuzje.
0
"Zaczaruuuuuuję Twój świat jestem czarodziejemmmmmmmmm"
1
Ja właśnie planuję to zrobić. Gdzie go masz ? Przedramię ?
0
Podstawa jest taka ze Ronaldo nie ma slabszej nogi. Obie sa genialne.
0
Dokladnie. Stres jest do momentu pierwszego gwizdka. Pozniej kontakt z pilka i wszystko uchodzi.
1
Luksemburg ze stolicą Luksemburg ziom :D
0
*niepodyktowane. "Nie" z przymiotnikami piszemy razem ;)
2
Druga połowa meczu z Deportivo (albo przy korzystnym wyniku wejście w jakiejś 65 minucie) i z City cały mecz, moim zdaniem tak to powinno wyglądać.
52
Messi miażdży we wszystkim. W golach, w asystach, w asystach drugiego stopnia, w dryblingu, w długich piłkach no po prostu najlepszy i najbardziej wszechstronny piłkarz świata, jednym słowem: geniusz !
38
Nogi.
1
Coo ? "Życie jest za krótkie by się w takie głupoty bawić. Na ich miejscu korzystałbym z życia do woli. Oni i ich wszystkie pokolenia są ustawione do końca życia na najwyższym możliwym poziomie. Serio traciliby czas na wpływanie na losy świata? "
Człowieku właśnie o to chodzi. Takich ludzi nie interesuje, że mają miliardy na koncie. Oni dążą do władzy nad ludźmi i do tego żeby mieć zamiast tych kilkunastu czy kilkudziesięciu miliardów setki miliardów, a jak osiągną to to zawsze jest mało i chcą więcej i więcej, właśnie na tym to polega i uwierz, że więcej jest takich ludzi niż takich, których opisałeś, ze powinni cieszyć się życiem i korzystać z niego póki mają czas.
33
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14516377_1310225809036331_3915891155391119206_n.jpg?oh=5a8f8d902d6546a411de9a6ae698c5c6&oe=58614999
Trump czy Clinton ? Okazuje się, że niektórzy mają innego kandydata :D
2
Hokej bardziej kontuzjogenny niż piłka nożna ? Nie wydaje mi się.
2
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14516613_1235864993137791_8919106299957300736_n.jpg?oh=8a58a4a73b3b28d753b2fa56406b1a49&oe=58625F73
Virus FIFA atakuje Barcelonę.
6
Ktoś naprawdę uważa, ze prezydent w USA ma cokolwiek do powiedzenia i nie jest marionetka ludzi ktorzy rzeczywiście rządzą USA jak i całym światem ? :) Brzmi trochę jak bezsensowna teoria spiskowa, ale polecam zagłębić się w temat, wtedy juz nie bedzie to brzmiało jak totalna bzdura. Ja jestem niemal pewny, że swiatem rzeczywiście rządzi 100 najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi, a tego co sie naprawdę dzieje\dzialo na naszej planecie to My zwykli ludzie wiemy moze z 20% i zapewne nigdy nie dowiemy się więcej.
1
Objerzalem właśnie American Beauty ależ schizowy. Te stare filmy sa po prostu genialnie, teraz juz się nie robi takich produkcji.
0
System jest poważnie uszkodzony przez cztery wirusa!
Wykryjemy, że Generic Android 6.0 jest 28,1% USZKODZONE powodu czterech szkodliwych wirusów z ostatnich stron dla dorosłych. Wkrótce będzie to uszkodzenie telefonu kartę SIM i będzie uszkodzony swoje kontakty, zdjęcia, dane, aplikacje, itp
Jeśli nie teraz usunąć wirusa, może to spowodować poważne uszkodzenie telefonu. Oto, co trzeba zrobić (krok po kroku):
Krok 1: Naciśnij przycisk i zainstalować APP za darmo w Google Play!
0
Wyskakuje mi ze jakis wrius zaatakował mi telefon ze 20% jest uszkodzone ze bedzie zle ze zniszczy mi sim. Ocb ? Pierwszy raz mam telefon z androidem nie mam antywira dopiero teraz pobralem. Powaznie moge miec wirusa ?
0
Wrzucilem zdjecie kuponu z sts na fejsa zeby sie pochwalic znajomym. Mozliwe ze ktos to druknie i odbierze za mnie wygrana ? Bo kliknalem wydrukuj kupon na stronie sts i zrobilem zrzut ekranu tego zdjęcia i wstawilem :D
0
No i kolejny kupon tym razem skromne 30zl wchodzi za sprawa Wlochow :)
8
Z jego obecną formą byłoby to wzmocnienie dla Realu gdyby wypadł na jakiś czas z gry.