3

Tak sie kończą nieopłacone rachunki.

1

Man Utd remisuje u SIEBIE z ostatnią drużyną w tabeli, która zdobyła 2 punkty w 6 meczach Premier League i później jest gadanie, że w lidze angielskiej każdy może wygrać z każdym, że każda drużyna może urwać punkty tym "wielkim". No jasne, że może skoro ekipa taka jak Man Utd z takimi zawodnikami gra taką mizerię.

1

To KSW jest za darmo, za to nastepne gdzie bedzie Popek i Pudzian bedzie platne i to pewnie niemale pieniążki.

0

Edit nieważne :D

9

Oficjalnie !

Nieobecni gracze Realu w jutrzejszym meczu z Eibar: Marcelo, Casemiro, Modrić, Ramos i Coentrão.

Aż szkoda, że nie grają na wyjeździe bo wtedy strata punktów byłaby bardziej możliwa, a tak mimo wszystko myślę, że Real wygra 2 bramkami.

0

Edit: to dobrze, że w 1/8 też :D

1

W grupie LM oraz w 1/8 LM nie mogą na siebie trafić drużyny z tych samych krajów czy tylko w grupie ?

30

Lepiej wziac zwykły Deluxe za 24 tysiace 900 :D

Karol Krawczyk Ci wytlumaczy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dzieki dzieki panowie. Za 2 godzinki podpinam kabel hdmi mam nadzieje ze pomoze. Jednak jak problem to na La Ramble :D

0

Mam w domu :) Dzieki wielkie za info oby byla poprawa bo juz sie zalamalem ze kupilem totalny badziew.

0

Hahaha nie zczailem. Nie hdmi tylko tym euro.

0

No euro podlaczylem.

0

Przez dekoder NC +.

0

Jakis kabel byl na stancji zwykly taki a co?

0

Panowie mam problem. Kupilem telewizor Philips (nie znam sie kompletnie na TV) 32 cale za 800zl. Włączam mecz i kurde obraz jest tragiczny, taki jak nie wiem z pegazusa... Jak jest zblizenie to jest super ale z daleka jak jest kamera w meczu jest zle a w domu mam telewizor taki stary z "dupa" tez 32 ale przynajmniej normalnie wyglada w nim mecz. W czym problem ? W tym ze kupilem gowno czy da sie go jakos ustawić jeszcze ? Bo grzebie od godziny w ustawieniach i poprawy zbytniej nie ma.

0

Ja nosilem zeszyty w torbie na lapka :D

9

Tottenahm ? Aż tak źle nie trafią. Będzie Benfica lub Kopenhaga/Porto.

7

Tu nie chodzi o to, że Paco to niewypał czy, że już nic z niego nie będzie w Barcelonie bo wiadomo, że potrzeba czasu, aby cokolwiek powiedzieć na ten temat, ale chodzi o to jak można w tak ważnym meczu postawić na niego i to jeszcze od początku mając na uwadze to, że zagrał w drużynie raptem 200 min, a na ławce byli gracze lepsi, bardziej zgrani z drużyną i bardziej doświadczeni w LM.

3

Jak można hejtować Neymara za ten mecz ? Genialna asysta na 1-1 do Ardy gdzie ta bramka była bezcenna, genialna piłka do Suareza w pierwszej połowie gdzie Luis zamiast podawać do Paco powinien to wykończyć i dobrze wykonany rzut rożny po którym padła zwycięska bramka. Drybling mu nie wychodził, ale wolę oglądać próbującego coś zrobić Neymara niż nic nie dające klepanie w środku pola bez przerwy. Hejtować natomiast można LE kolejny raz za decyzję. Jak można w takim meczu postawić na Paco ? No po raz kolejny fatalny wybór Lucho.

1

Jak można wystawić Paco w takim meczu w pierwszym skladzie ? Przecież to sa jaja. Nie wiem co LE robi ale jak na razie jego decyzje w tym sezonie sa fatalne.

0

Ja powiem tak: czas się obudzić bo te błędy nie zdarzają się w jednym czy dwóch meczach. Błędy są co spotkanie, co mecz jest błąd jakiś, który kosztuje nas bramkę, to jest dla mnie tragiczne.

25

Atletico na 19 miejscu w La Liga pod względem fauli... Świat się kończy :D

20

Pamiętaj, że każdy z tych których widzisz zaczynał tak samo jak Ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?