20

Zeby dostrzegać wielką różnicę miedzy Messim a CR to niestey trzeba ogladac mecze i Realu i Barcy. Ludzie z livescore nie dostrzega takowej bo np. Ronaldo dzis wcisnie patelnię (byl bliski minute temu) a Messi nie strzeli bramki i wniosek nasunie sie sam, a prawda jest taka ze Messi dzis 1 swoim podaniem przycmi 65 min Portugalczyka, a zapewne i caly mecz.

3

Wolałbym żeby Real grał dobrze, a pechowo stracił punkty niż żeby mieli grać tak jak dzisiaj (czyli tragicznie), a wygrali szczęśliwie. Jeszcze długie 45 min przed Villarrealem, ale wierzę, że ta noc będzie dla kibiców Barcelony piękna.

1

Przy sobie :DDD

1

Jezu przeciez on non stop stoi na 9 metrze i czeka na wrzutke a jest porownywany do Leo... To jest tak smutne i niesprawiedliwe ze nie mam pytan.

2

Nie zapominajmy ze w Realu nie gra dzisiaj ich najlepszy zawodnik czyli Modric wiec moze byc różnie jak nie wpadnie im jakis farfocel z wrzutki bo innego pomyslu na gre nie maja, a Ronaldo ? Pozostawie bez komentarza.

11

Krychowiak: "Jestem cierpliwy chociaz gdy widzę na tablicy że nie gram w pierwszym składzie to mam ochotę roznieść trenera". :D

23

Cristiano nie ma szacunku nawet do niektórych kolegów z klubu, a co dopiero wymagać żeby darzył nim piłkarzy z innych drużyn, a z Barcelony to już w ogóle. Piłkarzem jest genialnym, ale zachowuje się jak buc, gbur i arogant i nic na to nie poradzimy i nikt ani nic tego nie zmieni.

1

Strzelcem będzie Pique po wrzutce Neymara z rzutu rożnego, skład najmocniejszy jaki może być w tej chwili bez zaskoczeń (nie chce mi się wypisywać nazwisk wszystkich) wynik 2-1 dla nas.

2

Rozumiem, że do roboty, ale wolisz spać niż obejrzeć taki mecz ? :D Spotkanie skończy się o 23:45 +-, to nie lepiej obudzić się lekko niewyspanym i obejrzeć to widowisko ? ;)

1

Morata dla BILD Sport: "Lewandowski to najlepszy napastnik jaki istnieje, głównie dzięki swojej technice, pomimo wysokiego wzrostu. Staram się od niego wiele nauczyć, oglądając go. Nie omijam żadnego meczu, w którym gra. Próbuję uczyć się jego ruchów”.

0

Mecz Realu o 20, a 2 godziny później Barcelona albo odwrotnie, jak pięknie. Przypominają się stare dobre czasy La Ligi kiedy niemal co tydzień te kluby grały o tych godzinach czy to w sobotę czy w niedzielę.

0

Poproszę karne Leicester - Chelsea i wygraną Lisów.

0

Juz myślałem ze 3 pkt za pierwszy mecz w lidze typerow ale gdzie tam. Musiala Malaga strzelić druga bramkę. Ja nie wiem, co bym nie obstawil to jest zawsze inaczej... Takze jak chcecie trafiac w LT to najpierw pytajcie mnie o typy a pozniej stawiajcie po prostu inaczej :D

0

Zhakuj się.

9

Zacznij od "Um", następnie dodaj pseudonim Henry'ego "Titi" w dopełniaczu i mamy wyraz bez łamania języka :D

2

Też mam takie przeczucie. Mimo, że jest Suarez to uważam, że Pichichi i król strzelców LM w tym roku zgarnie Leo bez murgnięcia okiem, a do tego dorzuci Barcelonie La Ligę i LM, a CDR dla odmiany poleci do ATM.

31

W Madrycie jest chyba podobnie do Korei Północnej. Niedługo dowiemy się, że w stolicy Hiszpanii wszyscy myślą, że Real wygrywał ligę ostatnio 5x z rzędu :D

0

Ależ to będzie ważny mecz. Wygrana na pewno podziała bardzo motywująco na naszych piłkarzy w kontekście dalszych spotkań, a przed piłkarzami Barcy niezły maraton w niedługim czasie. W razie straty punktów będzie...... nie nie biorę takiego scenariusza pod uwagę.

6

Lubię, szczególnie jak mnie śmieszą :D

1

W tym momencie Popek przyciągnie 5x więcej ludzi niż Pudzian. Mariusz 1,2 czy 3 walka też swoje robił dla oglądalności, masa ludzi czekała na jego pojedynki, niestety teraz już nie mogą go tak dobrze sprzedać i znaleźli nowa "gwiazdę".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?