bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14344267_1610337979260209_2427945040272513563_n.jpg?oh=e455a1d6d5a187afb1d0fe75c1e9d9a0&oe=583DF8A8
2
Zaraz po tym "Safe House" z Washingtonem, polecam.
12
Na miękkim drewnianym kamieniu, w słonecznym cieniu, siedziała ośmioletnia staruszka. Przyszedł do niej facet wysoki, lecz niskiego wzrostu, z bródką bez zarostu, a ona nic nie mówiąc odezwała się do niego:
–- Miałam ja syna mądrego, ale bardzo głupiego. Pojechał on piechota do portu, gdzie stały trzy statki, jeden był cały, drugiego połowa, a trzeciego wcale nie było. On wsiadł na ten, którego wcale nie było i popłynął na bezludną wyspę, gdzie aż roiło się od białych Murzynów. Wlazł ma gruszkę, rwał pietruszkę, leciała cebula. Przyszedł właściciel tego banana i mówi „Złaź pan z tego kasztana, bo to nie pańska wierzba”. Zlazł, pozbierał pomidory, a ludzie w mieście się dziwili, skąd ma takie dorodne kalafiory.
To wszystko zostało zapisane w fałdach spódnicy prababci, która zmarła rok przed swoim urodzeniem, osierocając męża i owdowiając ośmioro dzieci.
Pamiętacie tą poezję ? :D
10
Warto dodać, że dwie bramki dla Łęcznej padły w minucie: 90 i 90+6 :D
0
Nie po tej wczorajszej porażce. Chłopaki wyjdą wypoczęci i zmobilizowani po takiej wpadce. Przewiduję spokojne 5-1.
4
Tomek Ty w więzieniu masz Internet ?
12
Jak elektrycy grają w piłkę ?
- Na dwa kontakty.
Pozdrawiam Karol Strasburger.
1
Na tym zdjęciu zapewne wszyscy są po amfetaminie lub "tabsach" więc nie ma co się dziwić, że mają takie oczy :D Gdyby zamiast pupci tej Pani stał betonowy słup to zapewne patrzyliby się tak samo :D
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14264982_10208967996110640_4808453557861505726_n.jpg?oh=ad37ca3ce46bc97823c15d595980c7f7&oe=5849905F
xD
1
Od tamtego sezonu już to pisałem, że ja bym raz spróbował tych rotacji, ale w odwrotnej sytuacji: zamiast np. Messi, Suarez i Iniesta od początku na ławce, to od początku na boisko, a w drugiej połowie ich na ławkę oczywiście o ile wynik będzie korzystny. Zawsze później musimy gonić wynik, wkradają się nerwy i jest ciężko odwrócić losy meczu, a jak zacząć mecz silnym składem to można zrobić bramkową przewagę i później dać im odpocząć. Wyjdzie czasowo na to samo, a i przeciwnikom na pewno gorzej się gra gdy przegrywają i muszą atakować niż gdy muszą utrzymać korzystny wynik. Wtedy się zamykają i powstaje tak zwany "autobus", nie wspominając o leżeniu na murawie co kontakt z naszymi piłkarzami i kradnięciu czasu przy każdej możliwej okazji.
3
Ja kiedyś oglądałem ciekawy filmik na temat tej teorii spiskowej i pamiętam, że tam było jeszcze coś takiego oprócz tego argumentu z ta wojną, że tydzień przed "atakiem" czy coś koło tego WTC zostało ubezpieczone na gigantyczne pieniądze, a w feralny dzień 11 września pierwszy raz w historii USA zawiódł system kontroli lotów (nie wiem jak to się fachowo nazywa), który był odpowiedzialny za to, że jeżeli samolot zbacza z kursu i leci tak jak te 2 w stronę miast w celu właśnie takiego ataku to nim doleci to zostają wysyłane F 16 i zestrzeliwują maszynę i tym sposobem zamiast 3 tysięcy zabitych byłoby około 200 czy nawet mniej.
17
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14225552_1637770663182331_8246663623445615179_n.jpg?oh=d5db9daf5a653b58c54581ead58d9ba7&oe=5877C17D
0
Samą prawdę, czyli że między Messim, a CR nie ma porównania chyba, że jest się z Madrytu.
1
No ja absolutnie go nie skreślam, wiem że trzeba poczekać z jakimikolwiek wnioskami jeszcze trochę, ale mówię dla mnie od początku to nie była bomba transferowa taka jak niektórzy myśleli, no ale mówię, zobaczymy co pokaże Denis, oby mi i pewnie niektórym udowodnił, że się strasznie myliliśmy co do niego.
1
Nie chce tutaj oceniać piłkarza po 3 czy 4 meczach bo wiadomo, że takie coś nie ma sensu, pierwsze wnioski można będzie wyciągnąć najwcześniej w połowie sezonu i szczerze mówiąc mam nadzieję, że się grubo mylę, ale tak jak pisałem zarówno przed transferem jak i zaraz po: moim zdaniem Denis Suarez to nie jest poziom Barcelony. Oczywiście nie mówię, że to słaby piłkarz bo umiejętności ma i w Villarrealu radził sobie świetnie, ale to jest Barcelona, tutaj muszą grać jedni z najlepszych graczy na świecie, jeżeli chcemy dorównać czołówce europejskiej, a według mnie D. Suarez do takich nie należy, ale mówię obym się grubo mylił. Kilka transferów zostało przeprowadzonych, ale według mnie nie zrobiliśmy najważniejszego zaraz po ŚO transferu, a mianowicie jakiegoś ofensywnego pomocnika klasy światowej. Iniesta już ma swoje lata i nie da rady grać cały sezon co tydzień już o meczach co 3-4 dni nie mówię, a Messi nie może wiecznie odwalać roboty za pomocników bo później brakuje go przy bramce gdy musi cofać się i brać ciężar gry na siebie.
0
Czasami dzięki fatalnemu doborowi składu można przegrać z każdym i to chyba bardziej pasuje do wczorajszego meczu, aczkolwiek to raczej nie umniejsza sukcesu chłopakom z Alaves.
1
Dzisiaj już tak bardziej na chłodno. Mówimy o porażce, kompletnie nietrafionych zmianach i straconych głupio punktach, a na dobrą sprawę gdyby było więcej szczęścia, to po pierwszej połowie mogło być ze 2 czy 3 do 0 dla nas, Mathieu też mógł szybciutko na początku drugiej połowy na 2-1 strzelić, ale nie trafił w.... 300% sytuacji. Gdybyśmy wygrali takim składem to dziś mówilibyśmy o geniuszu LE i że dzięki temu wielu zawodników odpoczęło, a my zgarnęliśmy punkty najmniejszym nakładem sił. Lucho zaryzykował i niestety to nie wyszło choć mam wrażenie, że nie można liczyć tylko i wyłącznie na szczęście w takich wypadkach, a tak to wczoraj ze strony Barcelony wyglądało.
5
Szkoda ze dobrej formy Neymar nie zaprezentował kibicom :\
16
Pamietacie jak Barca grała z Osasuna i byl strajk kontrolerow lotow i był cyrk bo najpierw mial mecz byc przełożony, a pozniej okazalo sie ze Barca musi do którejś tam godziny dojechać na stadion w Pampelunie bo inaczej bedzie walkower :D I ta calodniowa relacja z podrozy i te emocje czy zdążą dojechać czy nie :)
http://www.fcbarca.com/mobile/34558-mecz-jednak-dzisiaj-zespol-w-drodze-do-pampeluny.html
1
Na National Geographic fajny dokument o strazakach, ktorzy brali udzial w akcji z 11 września.
0
Nie martwie się ze juz teraz straciliśmy punkty, nie panikuje ze Real jest nad nami i ze straciliśmy szanse na lige bo przegralismy u siebie mecz. Jeszcze wiele razy i Real i Barca stracą punkty w tym sezonie, jeszcze nie raz zdarzy sie slabszy mecz bo to normalne. Martwię sie tymi czasem kompletnie niepotrzebnymi i chyba nie za bardzo przemyslanymi rotacjami w skladzie. Czasem mam wrazenie ze te zmiany nie zawsze sa potrzebne i na wlasne zyczenie Barca sama sobie utrudnia drogę do mistrzostwa. Ja rozumiem gracze musza odpoczywać i od tego mamy rezerwowych zeby ich zastepowali aby reszta mogla odpocząć ale zeby sie pozniej nie okazalo ze sklad bedzie wypoczęty ale to nic nie da bo wczesniejsze rotacje wyjdą nam przyslowiowym bokiem.
0
Paco nie wiem czy zdążył sie przywitać z kazdym z drużyny, Neymar wrócił do Barcelony po dlugiej przerwie, na bokach Vidal i Digne, a ŚO Mathieu i Mascherano. Jakby mi ktos powiedzial ze taki sklad wyjdzie na wrzesniowy mecz z beniaminkiem, ktory urwał punkty Atletico to bym go wysmial. Niestety ten skład to nie był śmieszny żart.
8
Piszecie ze LE dal odpocząć pilkarzom. Ja sie pytam od czego dał im odpocząć ?? Rozumiem Leo bo mial lekki uraz ale reszta ? Ludzie jest początek września, to co bedzie w marcu\kwietniu ? Najmocniejszy sklad bedzie gral co dwa tygodnie zeby odpocząć? A może dał odpocząć przed tym maratonem Celtic, Celta, Atletico zeby nie stracić punktów ale niestety juz straciliśmy. No rozumiem wiele, ale pierwszy raz widzę, żeby trener oszczedzal tylu pilkarzy we wrześniu.
2
Zrozumialbym slabszy mecz i stratę punktow, nawet porażkę, ale jak mozna wystawic taki sklad ? Polowa na trybunach polowa na lawce jakby byl marzec\kwiecien a Barca gralaby na tygodniu mecz play off w LM gdzie musi gonić wynik...
0
Mathieu pile Neymarowi zabiera to znaczy ze nie jeat dobrze dzisiaj.
7
Oszczędza graczy we wrzesniu... Na Celtic chyba szykujemy 100% formy.
2
Powie mi ktoś czemu polowa pierwszego skladu na trybunach albo na lawce mecz zaczela ? Zmeczenie sezonem ze takie rotacje dzisiaj ? Nie rozumiem co zrobil LE... Piłkarze Alaves juz z Atletico pokazali ze nie sa typowymi chlopcami do bicia a Lucho rezerwy puścił na mecz i niestety brutalnie się może to zemścić.
0
Lucky Strike :D
3
Czy nie mozna od poczatku puscic w boj Leo i Suareza zeby zrobili różnicę a w polowie czy w 60 min ich zdjąć zeby odpoczeli ? Czemu zawsze jest calkiem odwrotnie ze zaczynaja na lawce a pozniej musza gonić wynik i wtedy w miare upływu minut pojawiają się nerwy zamiast spokojnej kontroli meczu i to nie chodzi tylko o to spotkanie.
1
Na ten moment strasznie Lucho zlekcewazyl Alaves wystawiajac taki sklad według mnie tym bardziej że wiadomo bylo po meczu z Atletico ze nie sa totalnymi leszczami. Jest jeszcze polowa i spokojnie moze byc jeszcze i pogrom dla nas nic tu nie przesądzam po 45 minutach ale nie ryzykowalbym z czekaniem na zmiany i od początku drugiej polowy wystawilbym Suareza i Leo.