0

Mathieu rzuca karnego i 1:0 dla Polski.

1

I powrót do transmisji jak się człowiek zorientuje, że tylko bramka przewagi Realu (albo i gorzej) :D

0

Reprezentantka Serbii w siatkówce Mihajlović serwis 97 km/h.

0

Diaz vs McGregor o 4.00 ? Tak jest napisane w programie Extreme Sports tylko nie wiem czy czekac bo moze i o 5 się zacząć. Ktoś moze oglada teraz galę?

1

Ciekawe jak szybko Ci co ciesza się z porażek Legii będą zamawiać bilety na ewentualny mecz z Barca/ Realem czy Bayernem w LM.

1

Skopiuj crack'a.

42

0

The Godfather.

1

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę szczególnie jeżeli chodzi o Roberto, ale moim zdaniem to będzie godny zastępca Daniego Alvesa.

0

Ja nie wiem co trzeba miec w głowie zeby plakac i lamentowac nad tym, ze gość, ktory przyszedl miesiac temu do klubu i zagral 2 mecze nie jest wystawiony do 1 skladu zamiast Alby który jest absolutnym pewniakiem jak na razie do gry w pierwszej kolejności. Nawet jak Digne bedzie gral super to i tak nie wygryzie Alby ze składu tak szybko jak niektórzy myślą, o ile w ogóle. To nie działa tak że zagrasz 3-4 mecze dobrze i nagle wchodzisz do pierwszej 11 za piłkarza ktory od kilku sezonów trzyma poziom na lewej stronie i bardzo dobrze zna styl Barcy oraz jest calkowicie zgrany z drużyną.

5

A ja myślę, że w tym roku Leo zostanie królem strzelców La Liga i LM ;)

4

Bramki Leo w La Liga:

2012/13 ➡️ 46⚽️
2013/14 ➡️ 28⚽️
2014/15 ➡️ 43⚽️
2015/16 ➡️ 26⚽️
2016/17 ➡️ ?

Wychodzi na to, że będzie znowu grubo ;)

1

Po co dyskutować o czymś na co i tak nie mamy wpływu ? To w takim razie po co w ogole tutaj piszemy coś o Barcelonie, o jej transferach, o składzie, o grze skoro na to tez nie mamy wplywu ??... Wpływ za to mamy na swoje komentarze i na to żeby nie pisac bzdur.

0

Najbardziej chyba szkoda Wyszomirskiego. Młody chłopak praktycznie sam zatrzymal wielka Danię, zabrakło tak niewiele.

2

Wielkie brawa dla naszych za walkę, ale nie ma co się oszukiwać gdyby nie genialna, fenomenalna gra Wyszomirskiego to przegraliśmy spokojnie 4-5 bramkami bez dogrywki. Kompletny brak pomysłu w ataku, fatalne straty i niedokładnośc. Szkoda wielka szkoda, serce do walki mają chłopaki ogromne.

2

Nie da się wygrać meczu z takim brakiem pomysłu w ataku.... Te bramki tak ciężko przychodzą... Wyszomirski swoje zrobil a nawet wiecej ale z przodu mizeria.

6

Daszek rzut życia:D

0

Co on broni to jest niemożliwe....

0

Ja to myślę ze wygramy dzisiaj z Danią po karnych :D

0

Ależ to będzie nerwówka

1

Dlaczego ?! Jacek musi być!

0

Tym którzy czekają na mecz szczypiornistów polecam film "Przekręt" na TV Puls.

19

No tak bo przecież tak łatwo jest wziąć spakować walizkę i pojechać samemu czy z całą rodziną praktycznie bez pieniędzy do obcego kraju bez żadnej pomocy tam, pestka, nie wiem czemu Ci ludzie tu zostają skoro im tu nie pasuje....

55

"Witamy w Polsce!!!!!!! Kraj,w którym kierowcy muszą oświetlać drogę w dzień. Kraj,w którym możesz oglądać pornosy od 18 lat,a uprawiać seks od 15. Kraj,w którym za wydrukowanie 6 banknotów 100 zł. grozi 25 lat więzienia ,a za morderstwo 15. Kraj , w którym obywatele mogą zebrać milion podpisów,a ich rząd i tak ich olewa. Kraj, w którym stawką 23% objęte są kołyski , a stawka VAT na trumnę wynosi 8%. Kraj, w którym "sponsorujemy" budowę autostrad,a potem płacimy za jazdę po nich.Mamy jeden z najwyższych podatków drogowych na świecie zawarty w cenie paliwa , a mimo to autostrada A2 do Poznania jest najdrożej płatną drogą na świecie. Kraj,w którym bardziej opłaca się zniszczyć niesprzedaną żywność niż oddać na dom dziecka. Kraj,w którym głównym towarem eksportowym są obywatele. Kraj, w którym można odebrać dziecko normalnej,troskliwej rodzinie ,ponieważ metraż mieszkania jest za mały albo ponieważ matka jest zbyt otyła. Kraj, w którym skazany za morderstwo więzień dostaje lepsze posiłki niż chory w szpitalu. Kraj, w którym w urzędzie do każdego okienka musisz zanieść odrębne dokumenty,ponieważ w dobie komputeryzacji urząd nie jest w stanie wprowadzić wszystkich danych przez jeden komputer. Kraj , w którym w dziale "kultura" prasa informuje o dokonaniach piosenkarek popowych. Kraj, w którym program telewizyjny "Sprawa dla reportera" jest skuteczniejszy od prokuratury. Kraj,w którym ,mimo niżu demograficznego ,od lat żłobki,przedszkola i poprawczaki są przepełnione. Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną. Kraj,w którym kolejki do lekarzy-specjalistów sięgają do kilku lat. Kraj, w którym nauczyciel zarabia podobnie do babci klozetowej. Kraj, w którym nie ma startu dla młodych ludzi. Kraj który chce finansować uchodźców, a wiele Polskich rodzin ledwo przeżywa kolejny miesiąc. Kraj z największym odsetkiem skretyniałych celebrytów ,dziennikarzy i polityków...." Smutne, ale jakże prawdziwe...

0

To lepiej uważaj.

1

Przez neta ziom....

0

Na powtórkach podobno z tego co czytałem widać, jak sprinterka z Brazylii trąciła Amerykankę i ta upuściła pałeczkę. Jeżeli tak to moim zdaniem sprawiedliwe, a i tak nie będą miały łatwo biec same na bieżni.

2

Co ma do tego telefon ? Słownik od razu poprawia z "grope" na "grupę", więc albo masz palce grube jak baterie r20 i zamiast u wciskasz o, albo kłamiesz i myślałeś, że piszę się "grópę".

1

Każdy tak o tej Legii w LM, ale ja bym spokojnie poczekał na wynik drugiego spotkania i dopiero później się na spokojnie cieszył z upragnionej Champions League. Są o kroczek od awansu, mają wspaniały wynik na wyjeździe i 90 min u siebie dzieli ich od LM, ale świat piłkarski nie takie rzeczy widział, a jeżeli jakiś klub miałby spartolić tak dogodną sytuację przed rewanżem u siebie o włos od awansu to właśnie postawiłbym na nieobliczalny w obie strony klub z Ekstraklasy (ps. jestem fanem Legii).

0

Aaaah no tak :D To Lyon zamiast kogutów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?