5

Środa zapowiada się genialnie:

- ćwierćfinał w ręczną (awansują bo nie wierzę, że Egipt pokona Niemców, a my przegramy ze Słowenią)
- ćwierćfinał w siatę
- mecz Legii w LM
- i na deser Barca - Sevilla

23

Jeżeli mam wybierać między bardzo dobrym, młodym, perspektywicznym i mającym duże szanse na dalszy rozwój swoich umiejętności ter Stegenem, a również bardzo dobrym, starszym, bardziej doświadczonym Bravo to zawsze wybiorę tego pierwszego.

25

Jest mi w stanie ktoś wymienić drugiego takiego bramkarza jak ter Stegen, który jest młody, świetnie broni, bardzo dobrze gra nogami i jest do wyciągnięcia z jakiegokolwiek klubu za racjonalne pieniądze ? Mamy w drużynie bramkarza mega utalentowanego, bramkarza z którego będziemy mieli pociechę na wiele lat, bramkarza który już teraz broni bardzo dobrze, a jak nabierze troche wiecej doświadczenia i będzie miał zapewniony regularny rytm meczowy to w przyszłości spokojnie moze zostać niekwestionowanym numerem 1 na świecie. I teraz mielibyśmy sie go pozbyć na rzecz Bravo, który moze teraz jest bardziej pewniejszym golkiperem niż Mats, ale wynika to moim zdaniem głównie z tego że Claudio gra po prostu częściej niż ter Stegen, a nie z tego że Chilijczyk ma większe umiejętności. Dla mnie sprzedaż Bravo, postawienie i 100% zaufanie dla Matsa oraz ewentualne ściągnięcie Alvesa na rezerwę to genialna opcja i mam wielką nadzieję, że tak sie stanie.

6

Że niby Bravo najlepszy ? Powiedz, że żartujesz :D

1

Nie może nie być super :D

4

Łoo ja nawet nie zauważyłem, że to BarcaInfo :D Jednak zmiana zdjęcia robi swoje, ja to głównie po tym rozpoznaje użytkowników już teraz :D

8

USA nie zdobyło jeszcze medalu olimpijskiego w 3 dyscyplinach: piłka ręczna, badminton i tenis stołowy.

4

Vidal nie ma szans na 1 skład przy tak grającym Roberto, a Alba będzie musiał dawać z siebie 100% i nie popełniać głupich błędów w obronie żeby być pierwszym wyborem bo wreszcie będzie miał konkurenta na swoja pozycje i to nie byle jakiego.

3

To teraz pasuje odkupić Ardę.

0

Z Suarezem jest tak, że potrafi strzelić bramę taka, że szczena opada, a potrafi zmarnować 150% sytuację... Miał tyle czasu, mógł zrobić dosłownie wszystko w tej sytuacji, a pośpieszył sie i strzelił slabiutko.

1

Głos Orłowskiego i Barcelona = idealne połączenie. Kiedy go słyszę od razu kojarzy mi się z Barcą i meczami La Liga w C+.

1

I o 3:25 biegnie drugi raz, w finale ;)

1

Ryan Lochte został zaproszony na imprezę przez brazylijskiego pływaka, Thiago Pereirę. Lochte wraz z trzema kolegami z reprezentacji zostali zaatakowani przez napastników uzbrojonych w broń i noże. Amerykanie mieli odzyskać wolność w zamian za oddanie portfeli.

3

Nagrody pieniężne dla Polaków za medale IO:

Polski Komitet Olimpijski: Złoto - 120 tys. Srebro - 90tys. Brąz - 50 tys.

Ministerstwo Sportu: Złoto - 64,4 tys. Srebro - 46 tys. Brąz - 36,8 tys.

Od sponsora "4F": Złoto - 100 tys. Srebro - 50 tys. Brąz - 25 tys.

W sumie więc lekkoatleta, który stanie w Rio na najwyższym stopniu podium w dyscyplinie indywidualnej (a więc nie w sztafecie), zainkasuje 120 tys. od PKOl, prawie 65 od resortu i jeszcze dodatkowe 100 od właściciela marki 4F. Łącznie zatem złoto będzie warte ok. 285 tys. zł.

Nie wiem jak wyglądają zarobki od Ministerstwa Sportu i 4F za sukcesy drużynowe, ale od Polskiego Komitetu Olimpijskiego wygląda to tak:

Konkurencje drużynowe (deble, załogi, osady, sztafety): Złoto - 90 tys. Srebro - 60 tys. zł Brąz - 37,5 tys. zł

Wioślarska załoga "ósemka": Złoto - 60 tys. Srebro - 40 tys. Brąz - 25 tys. zł

Sporty zespołowe (siatkówka, piłka ręczna - do podziału): Złoto - 720 tys. Srebro - 480 tys. Brąz - 300 tys.

2

Wiem, ale nie powiem.

0

Nie zatrzymuj. Jeżeli Liverpool ma strzelić to moim zdaniem właśnie w drugiej połowie. 65-75 min będzie bramka dla Liverpool'u najpóźniej.

6

Dowcip Karola Krawczyka w swoim programie KIT Show:
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz chodzi jak Korzeniowski.....(haha)......bo to nie był lekarz tylko Korzeniowski....

Hahahah no mistrzowie świata są z Norkiem :D

0

W to fantasy Premier League to gracie na stronie premierleague.com ?

0

Ja uważam, że nie. Stawiałbym na Aguero.

2

1. Gold medal
2. Silver medal
3. Bronze medal
4. Arsenal medal

18

W tym momencie jestem bardziej uzależniony od La Rambli niż od Facebook'a.

0

Albo będzie remis :D

0

Usuń komentarz, może unikniesz dalszej kompromitacji :D

0

Bolt na 100 i 200 startuje ?

0

W siatkówkę ominąć Włochów, a w ręczną Francję, reszta już chyba bez znaczenia z kim będziemy grać aczkolwiek z gospodarzem w siatkówkę też lepiej nie grać na tym etapie mimo, że nie prezentują wybitnej formy i nie wiadomo czy w ogóle wyjdą z grupy.

1

Łomacz wygląda jak Wolverine :D

0

Nie, chyba zapomnieli po prostu.

1

BANbintona to powinieneś dostać za polszczyznę.

2

Hahahahhaha rusek na banie piłkę chcial przyjąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?