bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Środa zapowiada się genialnie:
- ćwierćfinał w ręczną (awansują bo nie wierzę, że Egipt pokona Niemców, a my przegramy ze Słowenią)
- ćwierćfinał w siatę
- mecz Legii w LM
- i na deser Barca - Sevilla
23
Jeżeli mam wybierać między bardzo dobrym, młodym, perspektywicznym i mającym duże szanse na dalszy rozwój swoich umiejętności ter Stegenem, a również bardzo dobrym, starszym, bardziej doświadczonym Bravo to zawsze wybiorę tego pierwszego.
25
Jest mi w stanie ktoś wymienić drugiego takiego bramkarza jak ter Stegen, który jest młody, świetnie broni, bardzo dobrze gra nogami i jest do wyciągnięcia z jakiegokolwiek klubu za racjonalne pieniądze ? Mamy w drużynie bramkarza mega utalentowanego, bramkarza z którego będziemy mieli pociechę na wiele lat, bramkarza który już teraz broni bardzo dobrze, a jak nabierze troche wiecej doświadczenia i będzie miał zapewniony regularny rytm meczowy to w przyszłości spokojnie moze zostać niekwestionowanym numerem 1 na świecie. I teraz mielibyśmy sie go pozbyć na rzecz Bravo, który moze teraz jest bardziej pewniejszym golkiperem niż Mats, ale wynika to moim zdaniem głównie z tego że Claudio gra po prostu częściej niż ter Stegen, a nie z tego że Chilijczyk ma większe umiejętności. Dla mnie sprzedaż Bravo, postawienie i 100% zaufanie dla Matsa oraz ewentualne ściągnięcie Alvesa na rezerwę to genialna opcja i mam wielką nadzieję, że tak sie stanie.
6
Że niby Bravo najlepszy ? Powiedz, że żartujesz :D
1
Nie może nie być super :D
4
Łoo ja nawet nie zauważyłem, że to BarcaInfo :D Jednak zmiana zdjęcia robi swoje, ja to głównie po tym rozpoznaje użytkowników już teraz :D
8
USA nie zdobyło jeszcze medalu olimpijskiego w 3 dyscyplinach: piłka ręczna, badminton i tenis stołowy.
4
Vidal nie ma szans na 1 skład przy tak grającym Roberto, a Alba będzie musiał dawać z siebie 100% i nie popełniać głupich błędów w obronie żeby być pierwszym wyborem bo wreszcie będzie miał konkurenta na swoja pozycje i to nie byle jakiego.
3
To teraz pasuje odkupić Ardę.
0
Z Suarezem jest tak, że potrafi strzelić bramę taka, że szczena opada, a potrafi zmarnować 150% sytuację... Miał tyle czasu, mógł zrobić dosłownie wszystko w tej sytuacji, a pośpieszył sie i strzelił slabiutko.
1
Głos Orłowskiego i Barcelona = idealne połączenie. Kiedy go słyszę od razu kojarzy mi się z Barcą i meczami La Liga w C+.
1
I o 3:25 biegnie drugi raz, w finale ;)
1
Ryan Lochte został zaproszony na imprezę przez brazylijskiego pływaka, Thiago Pereirę. Lochte wraz z trzema kolegami z reprezentacji zostali zaatakowani przez napastników uzbrojonych w broń i noże. Amerykanie mieli odzyskać wolność w zamian za oddanie portfeli.
21
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13934968_1600331980260809_5423048461162767273_n.jpg?oh=100b34cf6f2e9b906dbeda17626f1eac&oe=581A4959
3
Nagrody pieniężne dla Polaków za medale IO:
Polski Komitet Olimpijski: Złoto - 120 tys. Srebro - 90tys. Brąz - 50 tys.
Ministerstwo Sportu: Złoto - 64,4 tys. Srebro - 46 tys. Brąz - 36,8 tys.
Od sponsora "4F": Złoto - 100 tys. Srebro - 50 tys. Brąz - 25 tys.
W sumie więc lekkoatleta, który stanie w Rio na najwyższym stopniu podium w dyscyplinie indywidualnej (a więc nie w sztafecie), zainkasuje 120 tys. od PKOl, prawie 65 od resortu i jeszcze dodatkowe 100 od właściciela marki 4F. Łącznie zatem złoto będzie warte ok. 285 tys. zł.
Nie wiem jak wyglądają zarobki od Ministerstwa Sportu i 4F za sukcesy drużynowe, ale od Polskiego Komitetu Olimpijskiego wygląda to tak:
Konkurencje drużynowe (deble, załogi, osady, sztafety): Złoto - 90 tys. Srebro - 60 tys. zł Brąz - 37,5 tys. zł
Wioślarska załoga "ósemka": Złoto - 60 tys. Srebro - 40 tys. Brąz - 25 tys. zł
Sporty zespołowe (siatkówka, piłka ręczna - do podziału): Złoto - 720 tys. Srebro - 480 tys. Brąz - 300 tys.
2
Wiem, ale nie powiem.
0
Nie zatrzymuj. Jeżeli Liverpool ma strzelić to moim zdaniem właśnie w drugiej połowie. 65-75 min będzie bramka dla Liverpool'u najpóźniej.
6
Dowcip Karola Krawczyka w swoim programie KIT Show:
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz chodzi jak Korzeniowski.....(haha)......bo to nie był lekarz tylko Korzeniowski....
Hahahah no mistrzowie świata są z Norkiem :D
0
W to fantasy Premier League to gracie na stronie premierleague.com ?
0
Ja uważam, że nie. Stawiałbym na Aguero.
2
1. Gold medal
2. Silver medal
3. Bronze medal
4. Arsenal medal
18
W tym momencie jestem bardziej uzależniony od La Rambli niż od Facebook'a.
0
Albo będzie remis :D
0
Usuń komentarz, może unikniesz dalszej kompromitacji :D
0
Bolt na 100 i 200 startuje ?
0
W siatkówkę ominąć Włochów, a w ręczną Francję, reszta już chyba bez znaczenia z kim będziemy grać aczkolwiek z gospodarzem w siatkówkę też lepiej nie grać na tym etapie mimo, że nie prezentują wybitnej formy i nie wiadomo czy w ogóle wyjdą z grupy.
1
Łomacz wygląda jak Wolverine :D
0
Nie, chyba zapomnieli po prostu.
1
BANbintona to powinieneś dostać za polszczyznę.
2
Hahahahhaha rusek na banie piłkę chcial przyjąć :D