bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mam teraz trochę wolnego czasu i dzisiaj z nudów oglądałem wszystkie bramki CR i Leo od sezonu 09/10 czyli od przejścia CR do Realu do sezonu ostatniego. I przede wszystkim co zauważyłem ? Jakież odmienne zmiany zaszły w tych dwóch piłkarzach ! Messi dalej czaruje, dalej jest dynamiczny, robi ciągle genialne samodzielne akcje, a dodatkowo doszły wspaniałe podania i rzuty wolne, czyli te elementy, które na samym początku były niezbyt, że tak powiem wykonywane przez Leo natomiast u Ronaldo jest całkowity regres. Nie ma rajdów z piłką i samodzielnych akcji, dynamika i szybkość prysły, rzuty wolne praktycznie nie istnieją no wygląda jak cień zawodnika sprzed 3-4 sezonów. Jest po prostu ogromna różnica między Ronaldo z 1,2 czy 3 sezonu w Realu gdzie naprawdę gość był dynamitem, wchodził czasem jak w masło w pole karne rywala, bomby walił niesamowite na bramę, no po prostu było widać, że jest tą "maszyną" jak to niektórzy mówią :D, a teraz to mówię dostawiacz nogi no i czasem wyjdzie mu strzał z daleka, albo bramkarz babola walnie.
1
Eee z lektorem odpada, psuje całą przyjemność z oglądania dla mnie.
0
Pobrałem sobie właśnie drugi sezon serialu "Narcos" i do tego napisy. Gdy włączam na Media Player Classic to nie łapie mi napisów polskich , ale obraz jest normalny, a gdy odpalam w All Playerze to są polskie napisy, ale obraz jest jakiś taki rozciągnięty w pionie, niby da się obejrzeć na upartego, ale denerwuje mnie to, że jest taki duży ten obraz. Ktoś wie może o co biega ?
75
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14202750_1090418747702399_6479446170405452608_n.jpg?oh=3fc4a73cb0254dcbd5c815c7cff5b568&oe=587F5C0E
0
Lepiej zacząć remisem z Kazachstanem niz np. porażka z Dania czy Rumunia. Teraz Rumunia zremisowala mecz u siebie z Czarnogóra. To sie wszystko jeszcze bedzie zmieniać wiele razy. Została masa meczów do końca nie ma co płakać nad Kazachstanem. Wazne ze ten mecz juz za nami.
7
- Myślisz, że Arek się przełamie?
- W grudniu opłatkiem
:D
5
- Co słychać Panie trenerze ?
- Nawałka: Bez zmian.
1
Nikt nie zaprezentował się powyżej poziomu średniego. Dla mnie Lewy najlepszy za wywalczenie karnego, gola i kilka razy tam ładnie dogrywał. Reszta dno i metr mułu może oprócz Kuby.
0
Niestety tylko Milik przywiózł formę z Francji i niestety akurat to jest dla reprezentacji złe.
6
Krychowiak zamienił regularną grę i bycie jedną z gwiazd zespołu na $. Nie wiem czy to dobrze, dla niego raczej tak skoro się na to zdecydował.
0
Trzeba też trochę to przyjąć na spokojnie, na razie nic się nie stało jest jeszcze wiele spotkań, ale no wiadomo boli strata punktów z takim rywalem. Na koniec eliminacji każdy punkcik zapewne będzie na wagę złota i oby nie zabrakło właśnie tych 2 straconych dzisiaj.
18
Nareszcie stara dobra reprezentacja Polski wróciła :D
3
Wiesz ile wtedy byłoby dogrywek i serii rzutów karnych ? Właśnie po to zostało to zrobione, żeby było mniej dogrywek. Dla mnie dobra opcja.
0
Polecacie jakieś fajne kanały na YT do subskrypcji ? Właśnie założyłem konto i szukam jakiś kanałów, które dodają filmiki z ciekawostkami nie tylko ze świata piłki, ale i o ogólnie, jakieś śmieszne filmiki itp. Mam footroll, futbolove, abstrachuje, topowa dycha, maxa kolonko, z dupy i laczy nas pilka :)
10
"Dadzą radę z San Marino ?" Jak to śmiesznie brzmi :DD
0
Oczywiście, że ma problemy, ale z Iluminatami ;) Polecam poczytać o Iluminacji i przemyśle muzycznym w USA. Bardzo ciekawy temat.
0
Walczy z Iluminatami na razie, a będzie ciężko mu od nich odejść.
2
Sergio Aguero zawieszony na 3 spotkania za uderzenie łokciem przeciwnika w ostatnim meczu ligowym! Argentyńczyk NIE WYSTĄPI w derbach Manchesteru!
0
Klucze, ale niestety nie odpowiedzi :D wiem sucho :P
7
Ronaldo to chyba ten z Brazylii, bo nie wiem gdzie CR mógł uzbierać 145....Gość w dryblingu przestał istnieć 2 sezony temu i lepiej już nigdy nie będzie w tym elemencie. Aaa źle przeczytałem: ostatnie 6 sezonów to rozumiem. W ostatnich 2-3 to CR'a nie ma pewnie w pierwszej 20.
0
A ja nie wyobrażam sobie Messiego bez Barcelony.
25
• W Skawinie doszło do strzelaniny
• Mężczyzna zatrzymany do kontroli oddał strzały w stronę policjantów i zbiegł
• Policjanci użyli również broni palnej
• Po trwającym kilka godzin pościgu sprawca ukrył się na drzewie
• Policja negocjuje z mężczyzną, który może być uzbrojony
Hahahaha padłem :D Na drzewie się ukrył xD Nie mogę hahaha :D
20
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/14225357_1634059630220101_9037739949196225908_n.jpg?oh=34c1522f83059059fae3f1f166e50336&oe=58440FA6
Na temat wczorajszej gó**oburzy :D
4
Uwielbiam takie newsy ;)
23
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14117961_1633689230257141_7138402288945924938_n.jpg?oh=0b119b4086913ae217a4b46171fa0de4&oe=5851D982
2
Zobaczyłem słowa Abalo i Kielce i pierwsze wrażenie: Oo, ale transfer zrobiło Vive Tauron Kielce :D
1
Albo o wszystkim albo tylko o piłce. Inaczej to nie ma sensu.
60
Przychodzi Burnley do Rennes i kupuje piłkarzy. Przy zapłacie Rennes pyta: - Może być bez Grosika ?
25
Z tych wszystkich to Pichichi, Zamora, Asistencias byłoby najbardziej przydatne i najbardziej mi tego brakuje ;)
0
Wiem Tadziu że kochasz kanały i byś tego nie zamienił na nic innego :D