0

Barca
Arsenal
Tottenham
Legia

12

A moim zdaniem fajnie się razem uzupełniają i uwielbiam ręczną oglądać z ich komentarzem.

9

Czasem trudniejszy jest Puchar Króla niż taka LM jaką ostatnio miał Real, ale to detale ;)

2

Jak Legia awansuje to ciekawe kiedy będą dostępne bilety na mecze LM. Nawet jeżeli nie wylosują Barcelony to i tak pojechać i zobaczyć na własne oczy jakiś nawet Real, Juve, Bayern, Atletico czy Arsenal też będzie wspaniale. Jestem ciekaw w ile rozejdą się bilety dlatego zapewne będę koczował na necie i od razu kiedy zacznie się sprzedaż trzeba będzie się rzucić bo rozejdą się jak świeże bułeczki.

1

Moim zdaniem jednym z najważniejszych czynników, które wpłynęły na to, że wygraliśmy z Chorwacja to brak żadnej 2 minutowej kary w 1 połowie. Właśnie tak trzeba grać, czasem lepiej odpuścić gościa niż dostać 2 min i rywalowi jeszcze karnego dać. Jak gramy w komplecie to potrafimy cuda zdziałać, i bramkarz wtedy gra lepiej a tak to zwykle co troche w osłabieniu i nas rozjeżdżają.

7

Age - 29
Trophies - 29

Lionel Messi.

4

Odnośnie ostatniej akcji policji w Szczecinie:

"Nawet jeśli nasz kolega był poszukiwany, to policjanci mogli przyjść po niego do domu. A oni strzelili mu w głowę" - powiedziała jedna z protestujących kobiet.

Bliscy Cezarego W. uważają, że szczecińscy policjanci… urządzili na niego "zasadzkę", a funkcjonariusz, który oddał strzał, wykonał na nim "wyrok"

Nie wierzę w to co czytam :D Moim zdaniem w ogóle nie powinni go łapać, powinni wysłać zaproszenie na komendę pocztą i liczyć, że się zjawi, albo zadzwonić jak ludzie, poprosić grzecznie, ale gdzież to gonić poszukiwanego, a już urządzać jakieś zasadzki to w ogóle paranoja....

15

Prowadzą doping.

1

Ja tam się cieszę, że Kszczotowi się nie powiodło. Karma błyskawicznie wróciła za jego arogancję i pychę ;)

0

Brazylia z Francją w ręczną 16-16 do przerwy :O

0

Zgadzam się, ale kurczę gość nie wrócił do więzienia, nie zatrzymał się i potrącił policjanta - to powinno być spokojnie wystarczające do użycia broni wobec niego, a teraz będzie sprawdzanie czy było bezpośrednie zagrożenie życia, czy był w stanie przejechać drugiego policjanta czy jednak by go delikatnie ominął i wtedy oczywiście niezawiniony strzał, czy policjant krzyknął 5 raz zanim oddał strzał, czy strzelił 7 razy w górę zanim wycelował w bandytę.

0

Boże właśnie o to mi chodzi.... Napisałem, że nie musieli grać na 100% zaangażowania bo mieli już zapewnione 1 miejsce, i po co mieliby grać na pełnych obrotach w meczu o nic dla nich skoro wcześniej wspaniałymi występami zapracowali na to, że w ostatniej kolejce mogli odpocząć sobie i pozwolić na rozprężenie ?

21

Dwaj młodzi mieszkańcy Chełma wlali szampon do fontanny miejskiej. Po chwili wypłynęła z niej duża ilość piany. Żartownisiom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni wlali do fontanny szampon, który spowodował spienienie wody. W chwili zatrzymania obydwaj byli pod wpływem alkoholu. Straty oszacowano na kwotę 700 złotych.
Obydwaj sprawcy wczoraj usłyszeli zarzuty. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Kocham ten kraj i "sprawnie" działający oraz skonstruowany system prawny.

Niewiele dalej szukać, policjant ze Szczecina możliwe, że poniesie karę (toczy się właśnie śledztwo) za to, że zastrzelił bandziora, który nie wrócił z przepustki do więzienia, nie zatrzymał się do kontroli i potrącił innego policjanta....Nagrodę powinien dostać i pochwałę, a tymczasem.... tylko u nas możliwe, że gość poniesie karę za prawidłową reakcję :D

4

Ja nie wiem jak można oskarżać Włochów o to, że się podłożyli w ostatnim spotkaniu.... Przed meczem z Kanadą dosłownie zmietli wszystkie pozostałe drużyny z parkietu, mieli zapewnione pierwsze miejsce w grupie i wszystko osiągnęli tylko dzięki sobie i świetnej grze, więc w ostatnim spotkaniu, które nie miało dla nich najmniejszego znaczenia dali odpocząć kilku graczom czy tam nie grali na takiej samej intensywności jak w poprzednich spotkaniach, ale mogli sobie na to pozwolić bo zapracowali na to. Kto bronił Francji czy Brazylii wygrać wszystkie mecze i w ostatnim również zagrać na 50% możliwości ?

1

FIFA 13 i PES 6 to najlepsze wersje tych obu gier bez wątpienia.

7

To jutro siatkówka ----> Legia -----> Barca ------ > ręczna i to w niewielkich odstępach czasowych, a nawet siata i Legia może się nieco pokryć :)

11

Xuan Vinh Hoang zdobył w Rio dwa medale - złoty w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (10 m) oraz srebrny w strzelaniu z pistoletu dowolnego (50 m). Aż trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę warunki, w jakich trenuje na co dzień.
Ta historia nadawałaby się na scenariusz dobrego filmu. Wietnamski sportowiec Xuan Vinh Hoang przygotowywał się do igrzysk, trenując "na sucho". Bez amunicji! Nie stać go było bowiem na naboje.

- Wielu moich zawodników od lat nie słyszało dźwięku prawdziwego wystrzału - zdradził trener mistrza olimpijskiego Nguyen Tan Nam.
A za chwilę dodał: - Z powodu braku amunicji moi podopieczni mogli jedynie podnieść broń, wycelować i usłyszeć lekki klik po naciśnięciu spustu.

1

2003 rok, a dokładnie 16 sierpnia 2003 Arsenal rozpoczął rozgrywki Premier League, które zakończył na 1 miejscu bez żadnej porażki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

http://www.alpinbike.pl/pliki/Axon%20CD/rekawice%20zima/rekawice%203%20palce%20530.PNG Łap bo zaraz pewnie zleci się zgraja "śmieszków" co zacznie wstawiać jakieś niebramkarskie licząc na polecenia.

4

Tak obiektywnie patrząc to biorąc pod uwagę te 50 kilka minut gry w meczu Chelsea vs West Ham to moim zdaniem Chelsea prezentuje sie najlepiej spośród tej wielkiej czwórki czy tam piątki Premier League.

0

Argentyna ma zapewnione 1 miejsce w grupie, a Iran 4 więc nie ma znaczenia czy zajmiemy 2 czy 3 miejsce bo i tak będzie losowanie, które wyłoni nam rywala w 1/4 gdyż tylko drużyna z 1 miejsca z gr A gra z drużyną z 4 miejsca z grupy B i druzyna nr 1 z gr B gra z druzyna 4 z gr A wiec wynik meczu z Kuba nie ma znaczenia.

0

2623,38 - tyle wynosi w tym roku świadczenie wypłacane przez Ministerstwo Sportu emerytowanym olimpijczykom.

Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby zasłużyć sobie na taką sportową emeryturę? Trzeba zdobyć medal - to jasne. Poza tym olimpijczyk musi skończyć 40 lat i zakończyć karierę sportową. Początkowo próg wieku był ustalony na 35 lat, ale kilka lat temu go podniesiono. Poza tym sportowiec musi mieć polskie obywatelstwo i mieszkać w Polsce, na terenie innych krajów UE, na Islandii, w Norwegii, w Liechtensteinie lub w Szwajcarii. Nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo.

17

Mecz meczowi nierówny, poza tym wróci Michał Jurecki, Szmal może będzie miał swój dzień, a wtedy ciężko będzie nas zatrzymać. Ja tam będę wierzył w nich do końca bo nie raz udowodnili, że nie można ich skreślać nawet jak grają słabo lub są w beznadziejnej sytuacji.

0

No nic, musimy liczyć na Niemców, no a później już nie będziemy mieli nic do stracenia w meczu z Francją czy Chorwacją. Wróci Jurecki, zagra Jurkiewicz, Szmal będzie dokonywał cudów tak jak nas do tego przyzwyczaił i może uda się awansować do półfinału. Trzeba wierzyć !

0

Wyszomirski czwartym napastnikiem Barcelony !

4

Nie ściemniaj go :D Nie grał wczoraj, aby Barca B xD

0

Lepsza taka niż same kości :D

9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?