118

Messi powiedział "Ja mam 5 Złotych Piłek, a Ty żadnej".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem. Tak postrzegam każdy mecz Realu.

10

Kurczę mam nadzieję, że jutro w meczu Real - Legia wydarzy się coś niespodziewanego :D Oczywiście nie mówię tu o jakichkolwiek niespodziance ze strony Legii bo to niemożliwe kompletnie, ale np. w pierwszych minutach jakiś błąd piłkarzy Zidane'a, ktoś się poślizgnie, piłka się od kogoś odbije i trafi pod nogi zawodnika Legii, który strzeli na 1-0 :D Ależ byłyby jajka :D

2

Kiedyś jak Barca miała rzut rożny czy wolny (taki z którego strzał jest raczej misją kompletnie niemożliwą) to praktycznie przed wykonaniem człowiek już wiedział, że na 99,9% nic z tego nie będzie. Teraz kiedy jest taki stały fragment gry to naprawdę można spodziewać się bramki w każdej chwili, wreszcie stwarzamy zagrożenie z tego elementu gry, a to też wbrew pozorom jest bardzo ważne.

15

1

Buntownik z wyboru.

ps. Genialny film, polecam jak ktoś nie oglądał.

16

Kiedy nastał poranek dnia czwartego i piątego Messi nie trudził się już strzelaniem bramek. W tym dniu Pan Leo odpoczywał - i błogosławił dzień czwarty i piąty i uczynił je wolnymi od strzelania bramek.

1

Ja bym Juve postawił bez X, a wyrzucił Barcę bo przynajmniej ja mam taką zasadę, że Barcy nie stawiam ;)

0

Wychodzi na to, że mają po 12 z Ronaldo ;D

43

Camp Nou, podobno spoko jest.

5

Ryan Giggs jako jedyny piłkarz strzelał gole w trzynastu kolejnych edycjach Ligi Mistrzów. Co za legenda :O

17

Czarno to widzę.

3

Dzisiaj "Inferno" w kinie i "Belfer" późnym wieczorem w C + (polecam dobry polski serial), jutro Liverpool - Man Utd, wtorek Real - Legia i ogólnie LM, środa Barca - Man City, czwartek LE i weekend znowu Premier League i La Liga = cudownie ;)

1

Ale cebula omg :D

8

Nie wymagam od Legii czegoś specjalnego (w zasadzie to raczej nic nie wymagam w takim meczu, no może tego zeby nie dostali dwucyfrowki) bo już o wiele wiele lepsze drużyny jechaly na Bernabeu i pozniej robiły w gacie po 5 minutach broniac się niemal cały mecz w swoim polu karnym i kontrujac Real moze raz na 90 min. Chciałbym zobaczyc jedynie sytuacje gdy Real bedzie raz po raz kaleczyl Legie (tu trzeba byc realista i trzezwo patrzeć na sytuacje) gdy gole będą strzelać kolejni gracze a licznik CR bedzie wynosił 0. Chce zobaczyć te jego miny, ten brak radości przy golu kolegów, tę złość, że piłka nie trafila do niego tylko do partnera z drużyny. To chyba bedzie jednya rozrywka dla mnie w ten wieczór i mam nadzieję, że obedzie sie bez rzutów karnych, a moze moj scenariusz sie spelni (oczywiście do którejś minuty, bo jakaś bramkę wcisnie na 100%).

20

Dajmy na to że Ronaldo strzela teraz druga bramkę tzw. patelnię (czyli jak większość ostatnio) i trzecią z karnego. Wniosek ? Zagral lepiej niz Messi bo Messi strzelil aby 1, ale taki wniosek nasuwa sie tylko kibicom z tak zwanego livescore'a. Ktoś kto oglada mecze obu drużyn widzi jak wielka roznica ich dzieli, jak wielka jest przepaść miedzy "maszyną", a prawdziwym czarodziejem. Messi strzelil jedną, ale te piłki za obrone, ta niemoc przeciwnikow gdy z futbolówką biegal przed polem karnym, a oni nie mogli mu jej zabrac we 3 czy 4 to jest piękne takie cos ogląda sie z podziwem, po prostu gra Leo to poezja dla oczu, a przypomnę że zagral ze 40 min jedynie w tym spotkaniu.

3

Czyli po dzisiejszym meczu mozna powiedzieć idąc tokiem rozumowania madryckiej prasy, że Real powrócił na dobre. Dziś moze CR nie strzeli, ale Legii wpakuje 6 goli i będzie najlepszy na świecie, pobije rekord bramek w 1 meczu w LM, przebije 100 trafień w LM stając sie dzieki temu najgenialniejszym zawodnikiem w historii i wszystko w madryckiej prasie wróci do normy.

1

Kac Vegas 3 sie zaczyna na TVN :)

20

No to jest to o czym pisałem wcześniej. Wchodzę na livescore patrze Real 4 Betis 0. Kiedys bym sie zastanawial: hmm ciekawe CR 2 czy 3 bramki, a teraz: hmm udało mu sie strzelić bramke czy nie i jednak nie z czego sie bardzo cieszę.

1

Mi się wydaję, że wkurzony na Benzeme, że sam kończył, a mu nie podał :D Gość parodia :D

17

Kiedyś oglądając mecze Realu zastanawiałem się aby ile bramek wciśnie Ronaldo 2 czy 3 może 4 jak jakiś karny będzie, teraz przyszedł czas, że zastanawiam się czy w ogóle uda mu się trafić do siatki po jakiejś patelni lub karnym o jakiejś indywidualnej akcji nie wspomnę. To dosłownie cień zawodnika sprzed 2-3 lat i ciężko będzie żeby grał lepiej. Może gdy forma u niego wzrośnie (bo na razie w ogóle jej nie ma) to będzie ciut lepiej, ale jesteśmy świadkami początku końca tego zawodnika. Wiadomo jeszcze będzie strzelał z główek, karnych czy patelni, bo instynktu strzeleckiego nie da się zatracić, a przynajmniej jeszcze nie w tym wieku ale nie będzie już dawał drużynie tyle ile będzie się od niego wymagało. Wieku się nie oszuka, a akurat on bazuje tylko i wyłącznie na tych atutach (szybkość, zwinność, dynamika), które z wiekiem odchodzą jako pierwsze i których braki z upływem lat widać najbardziej.

6

Nie lubię Atletico, po prostu nienawidzę ich za to że są tak cholernie dobrzy. Jak dla mnie obok Barcelony to znowu oni sa faworytem do wygrania La Liga i Champions League. Omijać ich w jakichkolwiek rozgrywakch czy to CDR czy LM i to najlepiej szerokim łukiem.

16

Mi się coś wydaję, że Real dzisiaj znowu może punkty zgubić, a rachunek za to wszystko zapłaci Legia we wtorek. Real to nie jest drużyna, która przy 4 czy 5 do 0 odpuszcza czy zwalnia obroty, wręcz przeciwnie, a po takiej serii niepowodzeń będą głodni bramek, rozstrzelają potwornie Legię, a w prasie przeczytamy, że wielki CR i wielki Real wraca ! Mi to pasi.

0

Liverpool gra w poniedziałek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?