0

Mówcie co chcecie, dla mnie jak Leo nie dostanie Złotej Piłki to bedzie wielka niesprawiedliwosc. Bije wszystkich indywidualnie na leb na szyje i ta LM i Euro Ronaldo to przy grze Leo nic.

2

Teraz moim zdaniem jest odwrotnie. Pasjonaci i fachowcy kręcą swoje biznesy i robia pieniążki, a głąby (nie wszyscy oczywiście) studiują a pozniej i tak kończą gorzej niz Ci ogarnięci bez studiów.

0

Hahah :D No to się nie nadaję :D 184 cm, 83 kg, 24 lata :D

0

Nie. Będę robił jako zwykły ochroniarz, nie jako kwalifikowany pracownik ochrony.

0

Pracował ktoś z Was może na ochronie w markecie ( LECLERC )?? Od pon zaczynam i słyszałem mieszane opinie na temat takiej pracy.

11

Nie tyle życzyli co trzezwo patrzyli na sytuacje, a Legia sprawiła miła niespodziankę i to wszystko.

11

Świeżo po skrócie: Legia miala 4 bardzo dobre okazje bramkowe + gol z karnego. Czego chcieć wiecej w takim meczu ? Wiadomo mogli chociaż z 1 okazję wykorzystać ale przed meczem kazdy skazywal ich na totalne pożarcie, absolutną klęskę (w tym ja), a oni zaprezentowali sie na Bernabeu naprawdę solidnie. Legia zagrała na Bernabeu lepiej niz niektóre drużyny z La Liga i za to respekt.

32

Tak jak pisałem przed meczem. Rozrywka w postaci widoku sfrustrowanego Ronaldo który nie mógł strzelic bramki podczas gdy jego koledzy strzelali została mi zapewniona w 100% - widok bezcenny. Legia pozytywne zaskoczenie, gra lepsza niz wynik pilkarzy z Warszawy.

0

Dawać to Gran Derbi bo jak Real w takiej formie do grudnia pociągnie to manita będzie naprawdę REALna.

2

Real tradycyjnie gra swoje: wielkie szczęście przy sytuacjach przeciwnika na początku i gol ze spalonego. Brakuje jeszcze karnego i będzie tryplet Realu.

0

CR nawet na tle Legii jest slaby :D

6

Rzeźniczak wygrał rzut monetą takze coś juz wygrali.

0

Nie mogą ich pokonać na boisku to spróbują poza nim, ehh żal :/

13

Dla mnie mega rozrywka w tym meczu to będzie zachowanie CR. Niech Real strzela sobie bramki, ale niech Ronaldo pozostaje z zerowym dorobkiem bramkowym przez jak największą liczbę minut. Ta mina sfrustrowanego Ronaldo, ten brak radości z kolegami po ich, a nie jego bramkach, ten ciąg byleby tylko wcisnąć gola, no to będzie coś pięknego, oby tak było ;)

1

Nie palę już ponad rok, ale jak widać skutki pozostały :D

69

Przemyślenia:

Smażyłem sobie niedawno pierożki ruskie na smalczyku (mmm pycha). Troszkę za dużo tego smalcu dałem na patelnię, i wyrzuciłem tą zbędną ilość do śmietnika. Wyrzucając ten smalczyk zastanowiłem się nad sensem istnienia i życia i w głowie zrodziło mi się pytanie: "Co się stanie z tym smalczykiem wyrzuconym do kosza" ? (nie jestem chory psychicznie... jeszcze ) Zjadłem pierogi, otwieram balkon i wpadła do pokoju duża mucha. Mieszkam na stancji i nie mam obecnie na stanie takiego fachowego sprzętu jak klepka. Wziąłem więc ciapa w rękę i rozpocząłem polowanie. Przedpokój, łazienka, pokój, mucha lata jak szalona z jednego miejsca na drugie, a ja śledzę ją spokojnie wzrokiem, aż tu nagle wpada do kuchni i siada na oknie. Wreszcie nadarzyła się okazja do ataku, ale to musiał być atak precyzyjny, a zarazem dość lekki by bardzo nie zapaskudzić okna. I baaaach... uderzyłem mucha spadła na stół. Na oknie 0 śladów, uderzenie było idealne. Biorę muchę na ciapa i do kosza (do tego samego co smalczyk). Nagle widzę, że mucha dalej sprawnie się porusza w tym śmietniku, włączają mi się obawy, że zaraz znowu odleci i będę musiał polowanie zacząć od nowa. Biorę ciapa i... baaach prosto w smalczyk, który niemal w całości znalazł się na podeszwie. Tak o to moje pytanie "co się stanie z tym smalczykiem wyrzuconym do kosza" zostało jakże szybko rozwiązane. Przed wyrzuceniem tego smalcu do kosza nigdy nie spodziewałbym się, że tak potoczy się jego historia, że nasze losy jeszcze raz się połączą.
Wniosek: nigdy nie wiesz co Cię w życiu spotka i jak potoczy się los.

0

Eeee, ja to wynik 3-0 dla Realu traktuję w kategorii największych cudów ;)

1

Najgorsze dla Legii jest to, że Real jak wygrywa np. 5-0 to nie zwalnia tempa. U Barcelony jest moim zdaniem trochę inaczej, przy takim wysokim wyniku widać gołym okiem, że Barca lekko zmniejsza obroty, włącza ten niższy bieg (nie mylić oczywiście z tym, że Barca nie chce już strzelać goli przy takim rezultacie bo to oczywiście nieprawda), a u piłkarzy Zidane'a jest wręcz odwrotnie. Gdy wysoko wygrywają to ich zaczyna nakręcać do strzelenia jeszcze większej ilości bramek, do grania na jeszcze większej intensywności, a dodając do tego jeszcze, że to mecz Ligi Mistrzów to uuu....

0

Kurczę niby "teoretycznie" czeka nas dzisiaj wieczorem jedno z najbardziej jednostronnych spotkań w ostatnich hmm 10 latach ?, mimo, że w tym spotkaniu gra Real czyli dla mnie jak i pewnie dla znacznej części kibiców Barcelony klub totalnie znienawidzony ,to i tak czeka się na to spotkanie jak na jakiś TOPowy mecz :D Ja osobiście nie mogę się doczekać meczu i czuję jakieś takie podekscytowanie tym spotkaniem :D

0

Ale jak strzeli hat - trick to wygrywasz, a jak 4 lub więcej to już nie ? Czy minimum hat - trick ?

17

Czyli adekwatnie do sytuacji :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?