bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale nie wygrali i dlatego tracą właśnie te 6 pkt, nie wiem do czego twój komentarz ;) Nie wygrali z Malagą czy Alaves, ale wygrali z Sevillą czy Valencią na wyjeździe ;) Poza tym z Malagą na luzie bez Leo, Iniesty i Suareza ? Zawsze się z nimi ciężko gra Barcelonie więc o jakim luzie mowa ? :)
0
A tam płaczecie o to Deportivo. Prawda jest taka, że Real nawet tym składem co grał wczoraj nie miał prawa tego przegrać. 3 lub 4-0 dla Realu to był mniej więcej wynik, którego niemal każdy się spodziewał przed spotkaniem i tak to powinno wyglądać, a że znowu zagrali słabo to skończyło się szczęśliwie 3-2, ale to nie był trudny wyjazd z dobrym rywalem, który Real może odhaczyć tylko mecz ze słabeuszem na Santiago Bernabeu gdzie 3 punkty były niemalże z urzędu dla Królewskich, także nie ma co płakać tak jakby pokonali np. Sevillę czy inną lepszą ekipę na wyjeździe.
47
Ty to jesteś !
2
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15356648_1304302919627331_6905283995745078102_n.jpg?oh=726511506a5e46ab2afe51f76071a6b8&oe=58F22060
Ramos.
0
Rykoszet po wrzutce no nie wierzę....
2
Każde dotknięcie piłkarza Realu w polu karnym Depor powinno kończyć sie jedenastką dla Realu.
0
Przestaną oni kiedyś żebrać o te karne ?
0
Cristiano widzę pierścionek zareczynowy na palcu.
12
Czasami lepsze wrzutki niż bezsensowne klepanie piłki w środku pola na stojąco (jak czasem Barca), a tak jak mówisz mając w składzie Bale'a i CR, którzy są jednymi z najlepszych na świecie piłkarzy w powietrzu wrzutki to nie jest taka zła opcja.
6
Ta symulka Danilo to żółto powinno być od razu z miejsca... Ależ to jest żenada takie zachowanie...
9
Ronaldo w klipsach na trybunach :D
0
Obstaw to, o nic nie martw się nie warto.
7
CR nie gra to nie będzie kogo obgadywać podczas spotkania :/
10
Za dwa w których nie zagrał nawet ;)
4
Ja pamiętam to genialne zagranie Leo do Suareza z pierwszej piłki takie fałszem, no po prostu maestria, szkoda, że Luis nie wykorzystał takiego dogrania, no i jak Leo machał palcem do sędziego, że nie był faulowany, że sam się przewrócił, wyobrażacie sobie CR robiącego taki gest ? :D
1
No i teraz mamy wynik i niech stoją sobie tym swoim autobusem z tyłu, a my klepmy w środku i niech podejdą, a jak nie to klepmy tak do końca meczu i tyle. Po co się pchać w taką defensywę i kontrą ryzykować skoro Osasuna nie zmienia stylu gry i dalej się broni całą drużyną ? Niech dalej bronią 0-1, Barca już nic nie musi w tym meczu.
0
Ale Deportivo coś strzeli moim zdaniem, z resztą ja stawiam 2-2 lub 3-2 dla Realu. Będzie dużo bramek moim zdaniem czy tak czy tak, zagrają dziś zawodnicy głodni gry, Ci co im się bardzo chce i chcą pokazać się trenerowi.
1
Więcej drużyn na Euro i na MŚ = więcej meczów = lepiej. Mecze w LM teraz też były jedne wcześniej rozgrywane 18:45 bodajże, a między 20:45, a 21 naprawdę nie ma wielkiej różnicy.
0
Jak czasem się stanie lub siądzie gdzieś i komuś się zasłania telewizor czy po prostu widok na coś to mówi się: "Ojciec szklarz, matka szyba ?" Mam wrażenie, że właśnie Vermaelen pochodzi z takiej rodziny :D
18
Przecież jego nagrody indywidualne nie interesują :D Pewnie już jest smutny i rzuci focha na Zidane'a ;D
21
A na graczy Atletico będzie się mówiło od nowego sezonu Wanda i Banda (Simeone).
21
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15400331_554098011461717_1481692760977637669_n.jpg?oh=c51bff9bff2dd8923d169a844262cfcb&oe=58B40F85
Aubameyang.
1
Tak.............
1
Ja mam jakieś przeczucie, że Real straci punkty jutro u siebie z Deportivo, oby tylko Barca zrobiła swoje, a później można będzie spokojnie oglądać mecz na Bernabeu.
7
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15380423_1301002229957400_1218097261791462835_n.jpg?oh=d4552ad082fcf05d73f5f4fa6c004920&oe=58BE718B
Real w LM.
4
Co z tego ? Ważne, że nastrzelał Malmo 6 bramek !
7
Zwróć uwagę na pogodę i temperaturę w jakiej grali, to też ma znaczenie szczególnie dla drużyn które w takich warunkach nigdy albo bardzo rzadko graja. Jutro Sporting z Legia tez odczuje tą różnicę i tu upatruje szans dla graczy Magiery.
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15170895_626613654187437_4919359268336923066_n.jpg?oh=875f2202ba5207755d8e753dd182f493&oe=58BB5D29
Może Barca znowu od losu dostanie PSG, ale Arsenal ma gorzej :D
0
38,86 zł wygrane za 3 postawione !!! Nareszcie coś wypłacę, szkoda, że ochłapy, ale na kupony będzie chociaż :D
8
Vidal naprawdę zasługuje na szansę i to nie na taką w stylu 1 mecz, tylko na prawdziwy kredyt zaufania od trenera.