4

Ale nie wygrali i dlatego tracą właśnie te 6 pkt, nie wiem do czego twój komentarz ;) Nie wygrali z Malagą czy Alaves, ale wygrali z Sevillą czy Valencią na wyjeździe ;) Poza tym z Malagą na luzie bez Leo, Iniesty i Suareza ? Zawsze się z nimi ciężko gra Barcelonie więc o jakim luzie mowa ? :)

0

A tam płaczecie o to Deportivo. Prawda jest taka, że Real nawet tym składem co grał wczoraj nie miał prawa tego przegrać. 3 lub 4-0 dla Realu to był mniej więcej wynik, którego niemal każdy się spodziewał przed spotkaniem i tak to powinno wyglądać, a że znowu zagrali słabo to skończyło się szczęśliwie 3-2, ale to nie był trudny wyjazd z dobrym rywalem, który Real może odhaczyć tylko mecz ze słabeuszem na Santiago Bernabeu gdzie 3 punkty były niemalże z urzędu dla Królewskich, także nie ma co płakać tak jakby pokonali np. Sevillę czy inną lepszą ekipę na wyjeździe.

47

Ty to jesteś !

0

Rykoszet po wrzutce no nie wierzę....

2

Każde dotknięcie piłkarza Realu w polu karnym Depor powinno kończyć sie jedenastką dla Realu.

0

Przestaną oni kiedyś żebrać o te karne ?

0

Cristiano widzę pierścionek zareczynowy na palcu.

12

Czasami lepsze wrzutki niż bezsensowne klepanie piłki w środku pola na stojąco (jak czasem Barca), a tak jak mówisz mając w składzie Bale'a i CR, którzy są jednymi z najlepszych na świecie piłkarzy w powietrzu wrzutki to nie jest taka zła opcja.

6

Ta symulka Danilo to żółto powinno być od razu z miejsca... Ależ to jest żenada takie zachowanie...

9

Ronaldo w klipsach na trybunach :D

0

Obstaw to, o nic nie martw się nie warto.

7

CR nie gra to nie będzie kogo obgadywać podczas spotkania :/

10

Za dwa w których nie zagrał nawet ;)

4

Ja pamiętam to genialne zagranie Leo do Suareza z pierwszej piłki takie fałszem, no po prostu maestria, szkoda, że Luis nie wykorzystał takiego dogrania, no i jak Leo machał palcem do sędziego, że nie był faulowany, że sam się przewrócił, wyobrażacie sobie CR robiącego taki gest ? :D

1

No i teraz mamy wynik i niech stoją sobie tym swoim autobusem z tyłu, a my klepmy w środku i niech podejdą, a jak nie to klepmy tak do końca meczu i tyle. Po co się pchać w taką defensywę i kontrą ryzykować skoro Osasuna nie zmienia stylu gry i dalej się broni całą drużyną ? Niech dalej bronią 0-1, Barca już nic nie musi w tym meczu.

0

Ale Deportivo coś strzeli moim zdaniem, z resztą ja stawiam 2-2 lub 3-2 dla Realu. Będzie dużo bramek moim zdaniem czy tak czy tak, zagrają dziś zawodnicy głodni gry, Ci co im się bardzo chce i chcą pokazać się trenerowi.

1

Więcej drużyn na Euro i na MŚ = więcej meczów = lepiej. Mecze w LM teraz też były jedne wcześniej rozgrywane 18:45 bodajże, a między 20:45, a 21 naprawdę nie ma wielkiej różnicy.

0

Jak czasem się stanie lub siądzie gdzieś i komuś się zasłania telewizor czy po prostu widok na coś to mówi się: "Ojciec szklarz, matka szyba ?" Mam wrażenie, że właśnie Vermaelen pochodzi z takiej rodziny :D

18

Przecież jego nagrody indywidualne nie interesują :D Pewnie już jest smutny i rzuci focha na Zidane'a ;D

21

A na graczy Atletico będzie się mówiło od nowego sezonu Wanda i Banda (Simeone).

1

Tak.............

1

Ja mam jakieś przeczucie, że Real straci punkty jutro u siebie z Deportivo, oby tylko Barca zrobiła swoje, a później można będzie spokojnie oglądać mecz na Bernabeu.

4

Co z tego ? Ważne, że nastrzelał Malmo 6 bramek !

7

Zwróć uwagę na pogodę i temperaturę w jakiej grali, to też ma znaczenie szczególnie dla drużyn które w takich warunkach nigdy albo bardzo rzadko graja. Jutro Sporting z Legia tez odczuje tą różnicę i tu upatruje szans dla graczy Magiery.

0

38,86 zł wygrane za 3 postawione !!! Nareszcie coś wypłacę, szkoda, że ochłapy, ale na kupony będzie chociaż :D

8

Vidal naprawdę zasługuje na szansę i to nie na taką w stylu 1 mecz, tylko na prawdziwy kredyt zaufania od trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?