2

W ogóle jakoś całą stronkę się tak jakoś inaczej, gorzej przegląda jak się nie jest zalogowanym ;)

3

Skalp :P

0

No taki symulator :D W tamtych czasach ciężko było o coś bardziej realistycznego, a i tak frajdy to dostarczało niesamowitej :D

5

Kolega niżej pisał, że znalazł jakiś stary album z piłkarzami to i ja zszedłem do piwnicy, popytałem dziadka gdzie mogą leżeć moje rzeczy z dzieciństwa i poszedłem poszukać jakiś fajnych staroci i znalazłem: FIFĘ mojego dzieciństwa !!!!
Zeszyt, a w nim wypisane grupy LM, terminarz i wyniki. Rzucało się kostką np. mecz Barcelona - Real i jeden rzut kostką to bramki Barcy, a drugi to bramki Realu (6 to było zero) i zapisywało się wynik albo do woreczka karteczki z numerkami się wrzucało 0,1,2,3,4,5 i się losowało z woreczka wynik meczu, i tak całą Ligę Mistrzów albo Mistrzostwa Świata się grało, pamiętam każdy tak grał z moich znajomych jak nie było komputerów :D A jakie drużyny mam wypisane: Groclin Grodzisk Wlkp, Besiktas, Leeds, PSV, Lazio, Fulham, Parma :D Kurczę ile wspomnień niesie taki zeszycik ;)

0

Ja pamiętam miałem taki z Euro 2000 pomarańczowy, ostatnio nawet go usilnie szukałem, ale niestety gdzieś przepadł wśród staroci ;/ Fajnie jest znaleźć takie rzeczy ;)

2

Z pocałowaniem ręki.

6

No to ładnie poleciałeś w sylwestra :D

1

Nie mam pojęcia :D

16

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15894641_564275910443927_4204455182019517034_n.jpg?oh=3690b20699e901cb027bca91f679c853&oe=58DCF490

Ciężko będzie żeby Liverpool wygrał ligę oddając to co wygrywa z najlepszymi tym średniakom.

0

Ja bym nie chciał chyba żeby Real odpadł już w 1/8 CDR z Sevilla. Wtedy mieliby więcej czasu na odpoczynek przed meczami ligowymi, a tak granie meczu co 3-4 dni może się końcu odbić na lidze, a tego Barcelonie potrzeba. Najlepiej by było jakby w 1/2 dostali Atletico i wtedy odpadli, ale to chyba byłoby za piękne.

0

Zmiany przepisów by działały one na niekorzyść Barcelony i ponownie zmiany kiedy miały być na korzyść Realu też pięknie pokazuje to czym jest Madryt ;) Mówię, film to obowiązkowa pozycja dla każdego fana. Teraz na każdy mecz Barcy będę już miał inne spojrzenie niż przed obejrzeniem tego filmu.

1

Nie chcesz być orłem ? :D Chcesz zmienić na reszkę ? :D (wiem słabe :D )

0

Piękny cytat z filmu "Barca. Prawdziwa historia FC Barcelony" odnośnie Guardioli i Mourinho:

"Każdy dobry ma swego złego, a każdy zły szuka widowni dla której będzie jak ten dobry".

ps. Polecam gorąco film.

9

A czemu mieliby nie zagrać ?

18

Trzech króli miało być dopiero w piątek.

124

Ja myślę, że jeżeli pojawi się taki huragan to ich ominie :D

1

Oj chyba kogoś jeszcze mocno alkohol trzyma. Kolego z tym skladem ktory wymieniłeś nie wiem czy Barca by się utrzymała w Premier League.

9

Boże co mnie podkusilo zeby zjeść bigos rano po imprezie.....

26

Ja bym na to i na to nie siadał ale kto co lubi :)

4

Znaczy zacznijmy od tego, że ja największy problem na drugi dzień mam nie z bólem głowy tylko z bólem brzucha, a jak wywalę troszkę alkoholu i jedzenia to rano jest dużo lepiej, aczkolwiek też źle :D

2

Ja mam swój sposób na kaca, trochę obrzydliwy, ale...: wymioty przed pójściem spać, to co wypiłem to większość wyrzucam z siebie na koniec i rano nie boli głowa, może trochę żołądeczek, ale da się żyć ;)

19

Tylko ja wypiłem za dużo?

1

Dziś leci Man Utd ;) Chyba, że chodzi o to, że więcej nie mogą puszczać :D

1

Przynajmniej dzien jakby byl podany to mozna cos takiego zrobic :) A szczerze to nie wiem czy sa juz daty tak po prostu napisalem, ale ogolnie super kalendarz i super, ze jest ;)

1

Super, że jest, ale mam jedno małe, ale: mógłbyś wstawić taki przyciemniony wzór herbu i znaczek zapytania w tych terminach gdzie prawdopodobnie Barca będzie grać kolejna rundę Pucharu Króla bo o ile się nie mylę to też będzie jeszcze w styczniu, chyba, że planujesz korektę jak już będzie wiadomo z kim ;)

0

Da się filmik z Twittera jakoś udostępnić na Facebooku ?

0

Takie, a nawet sporo mniejsze pieniążki niz u Teveza skusza niejednego najemnika do przenosin do Chin, a wbrew pozorom jest takich dużo w świecie futbolu (od razj pierwszy na myśl przychodzi mi Falcao) wiec trzeba brać pod uwagę że coraz czesciej będą jakies glosne transfery do Chin.

2

Niech moc będzie z nią :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?