bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W ogóle jakoś całą stronkę się tak jakoś inaczej, gorzej przegląda jak się nie jest zalogowanym ;)
3
Skalp :P
9
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15871803_1332179133506376_5443910067702970543_n.jpg?oh=91a27a471219f8669c723fae3b0607d8&oe=58E82188
Pochettino zatrzymał ten rozpędzony pociąg.
0
No taki symulator :D W tamtych czasach ciężko było o coś bardziej realistycznego, a i tak frajdy to dostarczało niesamowitej :D
5
Kolega niżej pisał, że znalazł jakiś stary album z piłkarzami to i ja zszedłem do piwnicy, popytałem dziadka gdzie mogą leżeć moje rzeczy z dzieciństwa i poszedłem poszukać jakiś fajnych staroci i znalazłem: FIFĘ mojego dzieciństwa !!!!
Zeszyt, a w nim wypisane grupy LM, terminarz i wyniki. Rzucało się kostką np. mecz Barcelona - Real i jeden rzut kostką to bramki Barcy, a drugi to bramki Realu (6 to było zero) i zapisywało się wynik albo do woreczka karteczki z numerkami się wrzucało 0,1,2,3,4,5 i się losowało z woreczka wynik meczu, i tak całą Ligę Mistrzów albo Mistrzostwa Świata się grało, pamiętam każdy tak grał z moich znajomych jak nie było komputerów :D A jakie drużyny mam wypisane: Groclin Grodzisk Wlkp, Besiktas, Leeds, PSV, Lazio, Fulham, Parma :D Kurczę ile wspomnień niesie taki zeszycik ;)
0
Ja pamiętam miałem taki z Euro 2000 pomarańczowy, ostatnio nawet go usilnie szukałem, ale niestety gdzieś przepadł wśród staroci ;/ Fajnie jest znaleźć takie rzeczy ;)
2
Z pocałowaniem ręki.
6
No to ładnie poleciałeś w sylwestra :D
1
Nie mam pojęcia :D
16
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15894641_564275910443927_4204455182019517034_n.jpg?oh=3690b20699e901cb027bca91f679c853&oe=58DCF490
Ciężko będzie żeby Liverpool wygrał ligę oddając to co wygrywa z najlepszymi tym średniakom.
0
Ja bym nie chciał chyba żeby Real odpadł już w 1/8 CDR z Sevilla. Wtedy mieliby więcej czasu na odpoczynek przed meczami ligowymi, a tak granie meczu co 3-4 dni może się końcu odbić na lidze, a tego Barcelonie potrzeba. Najlepiej by było jakby w 1/2 dostali Atletico i wtedy odpadli, ale to chyba byłoby za piękne.
0
Zmiany przepisów by działały one na niekorzyść Barcelony i ponownie zmiany kiedy miały być na korzyść Realu też pięknie pokazuje to czym jest Madryt ;) Mówię, film to obowiązkowa pozycja dla każdego fana. Teraz na każdy mecz Barcy będę już miał inne spojrzenie niż przed obejrzeniem tego filmu.
1
Nie chcesz być orłem ? :D Chcesz zmienić na reszkę ? :D (wiem słabe :D )
0
Piękny cytat z filmu "Barca. Prawdziwa historia FC Barcelony" odnośnie Guardioli i Mourinho:
"Każdy dobry ma swego złego, a każdy zły szuka widowni dla której będzie jak ten dobry".
ps. Polecam gorąco film.
9
A czemu mieliby nie zagrać ?
18
Trzech króli miało być dopiero w piątek.
124
Ja myślę, że jeżeli pojawi się taki huragan to ich ominie :D
1
Oj chyba kogoś jeszcze mocno alkohol trzyma. Kolego z tym skladem ktory wymieniłeś nie wiem czy Barca by się utrzymała w Premier League.
9
Boże co mnie podkusilo zeby zjeść bigos rano po imprezie.....
26
Ja bym na to i na to nie siadał ale kto co lubi :)
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15822754_563346113870240_441575679284254414_n.jpg?oh=2be6fef95d8b721e49256f79377568f5&oe=58D702BC
Wyścig trwa.
4
Znaczy zacznijmy od tego, że ja największy problem na drugi dzień mam nie z bólem głowy tylko z bólem brzucha, a jak wywalę troszkę alkoholu i jedzenia to rano jest dużo lepiej, aczkolwiek też źle :D
2
Ja mam swój sposób na kaca, trochę obrzydliwy, ale...: wymioty przed pójściem spać, to co wypiłem to większość wyrzucam z siebie na koniec i rano nie boli głowa, może trochę żołądeczek, ale da się żyć ;)
19
Tylko ja wypiłem za dużo?
1
Dziś leci Man Utd ;) Chyba, że chodzi o to, że więcej nie mogą puszczać :D
1
Przynajmniej dzien jakby byl podany to mozna cos takiego zrobic :) A szczerze to nie wiem czy sa juz daty tak po prostu napisalem, ale ogolnie super kalendarz i super, ze jest ;)
1
Super, że jest, ale mam jedno małe, ale: mógłbyś wstawić taki przyciemniony wzór herbu i znaczek zapytania w tych terminach gdzie prawdopodobnie Barca będzie grać kolejna rundę Pucharu Króla bo o ile się nie mylę to też będzie jeszcze w styczniu, chyba, że planujesz korektę jak już będzie wiadomo z kim ;)
0
Da się filmik z Twittera jakoś udostępnić na Facebooku ?
0
Takie, a nawet sporo mniejsze pieniążki niz u Teveza skusza niejednego najemnika do przenosin do Chin, a wbrew pozorom jest takich dużo w świecie futbolu (od razj pierwszy na myśl przychodzi mi Falcao) wiec trzeba brać pod uwagę że coraz czesciej będą jakies glosne transfery do Chin.
2
Niech moc będzie z nią :(