bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyne co mi może w tym momencie osłodzić wczorajszą klęskę Barcy to dzisiejsza porażka Realu.
6
Dwa sezony temu zgarnęliśmy tryplet + Superpuchar Europy i KMŚ, sezon temu wygraliśmy La Ligę, CDR i Superpuchar Hiszpanii. W tym sezonie jesteśmy w finale CDR i walczymy o ligę (bo LM jest już poza naszym zasięgiem, chyba że wydarzy się jakiś cud). Załóżmy nawet, że w tym sezonie nie wygramy nic, 0 pucharów to i tak biorąc pod uwagę ostatnie 3 sezony = 8 pucharów. To jest zły wynik ?! W 3 lata wygrać LM, 2x ligę, 2x CDR, Superpuchar Europy, Superpuchar Hiszpanii i KMŚ to jest według mnie świetny wynik. Trzeba się przyzwyczaić, że będą i takie sezony gdzie nie uda się nic wygrać, lub tylko jeden puchar i nie ma co narzekać bo Barca i tak regularnie daje nam ogromne powody do radości. Można być zawiedzionym wczorajszym meczem, bo nie tak miała wyglądać nasza przygoda w LM w tym sezonie, można być wściekłym na wczorajszą grę i brak zaangażowania ale tak się zdarza i trzeba to przetrawić. Nadal walczymy o ligę i mamy finał CDR, także trzeba szukać też pozytywów bo nie jest tak źle jak się wszystkim wydaje. Nie będzie LM w tym sezonie to powalczymy o nią za rok i tyle. Ja się cieszę tym co mam bo są kluby, które oddałyby wszystko żeby wygrywać tyle co Barcelona, a my jesteśmy trochę rozpieszczeni tym niemal ciągłym wygrywaniem jakiś trofeów przez Barcę i dlatego jest taki lament czy to o La Ligę czy o LM.
0
Ja mówię, ta Barca nie jest w stanie odrobić, ale Barca za najlepszych czasów, myślę, że mogłaby dać radę i wygrać 5-0.
0
Patriots zrobiło historyczny comeback to i Barca zrobi ! A tak na poważnie to Barca byłaby w stanie to zrobić i awansować, ale niestety nie ta wersja Barcy :/
1
Ehh nie mogę się pozbierać po tym meczu kompletnie. Rano wstałem, coś mi tam się chyba śniło z meczem i przez chwilę miałem nadzieję, że to jednak dziś jest to spotkanie, później coś, że przegraliśmy ale "tylko" 1-3, a tu niestety taki pogrom :/
7
Najlepsze jest to ze to jest super wynik dla nas patrzac na przebieg meczu xD Siódemka by wpadla spokojnie gdyby PSG mialo trochę wiecej piłkarskiego szczęścia.
3
Jakiego poklasku gościu? Każdy mierzy innych swoja miara. Dodalem takiego posta bo na La Rambli siedze bardzo duzo, wielu użytkowników traktuje jak znajomych których połączyła miłość do FCB wiec napisalem ze zaraz wychodze z restauracji i ide do zabki po piwko na meczyk, napisalem tal jakbym pisal normalnie do znajomych ktorych znam na codzień. Ty widzisz w tym cos co chyba chcesz widziec :) ale ja sie nie bede klocil bo tak jak napisalem kazdy mierzy innych swoja miara. Moze Ty bys dodal taki post szukając poklaski czy czegos innego, ja nie mialem takiego zamiaru ale jak widac Ty nir dopuszczasz mysli do tego ze mozna dodac taki post nie oczekując "zazdrości" czy jak to napisales poklasku. W ogóle skad Ci do glowy przyszlo takie cos ? :D
1
Hahah coo ? :D. Współczuję Ci kolego :D widać po komentarzu ze twoje życie nie jest zbyt kolorowe skoro jedynie potrafisz pisac bzdury sprzed klawiatury:)
4
Jeszcze tylko deser i opuszczam restaurację, następnie udam sie po piwko do sklepu i mozna w spokoju czekac na meczyk :)
5
Hhahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahha nieśmieszne...
0
Ekstra pomysł, tylko ten herb Barcy jak z gry komputerowej :D Zmienić herb i będzie super ;) Ale koszulki wyjazdowe i domowe mega pomysł ;)
2
Dobra ja już zaczynam Ligę Mistrzów, pierwszy browarek otworzony ;)
7
To już się dzieje ! Transfer e-sportowca za 500 tys. dolarów !
Nikola „NiKo” Kovac, wybitnie utalentowany zawodnik popularnej gry Counter Strike: Global Offensive zmienia zespół. Ta z pozoru niezbyt istotna informacja zapewne nigdy nie przebiłaby się do szerszej widowni gdyby nie fakt, że za zawodnika zapłacono równowartość ponad 2 mln złotych. Popularność e-sportowców nie przestaje zadziwiać. Świat sportów elektronicznych obiegła dziś informacja o transferze Bośniaka Nikoli Kovaca z ekipy Mousesports do FaZe Clanu za pół miliona dolarów. Ruch ten ma pozwolić zawodnikowi Counter-Strike’a doszlifować swoje umiejętności w silniejszej drużynie.
Rynek sportów elektronicznych stale rośnie. Dostrzeżono to także w polskiej ekstraklasie – w listopadzie Legia Warszawa ogłosiła zakontraktowanie pierwszego gracza FIFA, Michała Srokosza. Można się spodziewać, że wkrótce kolejne zespoły pójdą tą drogą.
I ktoś się dziwi, że piłkarze tyle kosztują ? W dzisiejszych czasach za ludzi grających dobrze w gry komputerowe zaczyna się płacić ogromne sumy, a co mówić o gwiazdach futbolu :D
0
Co to za piłkarz "Cuadradu" ?
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730260_1120352404740949_202675709750894126_n.jpg?oh=e25b58ad0019cf5707f1ef31ff369fb4&oe=593E959F
Messi walentynkowo :D
0
Canal +.
0
Dla takich chwil ogląda się mecze ;) Coś pięknego ;)
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16602765_1421867764530581_6460580070549537281_n.jpg?oh=0276da8795f1d913b65d8340d8ba50cc&oe=59453658
Messi brama w LM co 45 minut :O Co on wyczynia....To jest właśnie ten czas, kiedy przeskoczy Ronaldo w liczbie bramek w LM w jednym sezonie i pierwszy przebije barierę 100 bramek w historii Champions League.
5
Nawet jak nie pokazał się jeszcze CR to od razu o nim pomyślałem i miałem coś skomentować odnośnie Portugalczyka, a tu nagle się pojawia :D
7
"Według dziennikarza, Cristiano Ronaldo, który nie wziął udziału w dzisiejszym treningu, narzeka na ból w prawym kolanie po meczu z Osasuną. Mimo że Portugalczyk pozostał dziś w klubowych budynkach, to uraz nie jest groźny i Cristiano powinien zagrać w środę od pierwszej minuty. "
Dobra wymówka gotowa ;)
3
11 z ulubionymi piłkarzami i niektórzy wstawiają do składu CR.... Serio jest jakiś kibic Barcy, który lubi Ronaldo ? :D 1 na 100 ? Nie no rzadziej, 1 na 100000 może, choć ja myślałem, że nie ma żadnego.
2
Restauracja na 18:00, a meczyk w domu przed TV ;)
2
Czyli finał CDR jednak w Madrycie ;)
0
Też miałem taką opcję, ale wytargowałem restaurację na 18:00 i meczyk w domu przed TV na szczęście ;)
0
Jak nigdy jestem jakoś spokojny o ten jutrzejszy mecz jak i cały dwumecz. Nie wiem czemu, ale myślę, że jutro na luzie wygramy 3-1, a na Camp Nou to będzie spacerek. Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, nie uważam, że PSG nie ma szans, że są słabiakami, a Barca jest perfekcyjna, ale jakieś takie mam odczucie już od dłuższego czasu, że ten dwumecz będzie dla nas spacerkiem.
10
Lektor, serio ? ;/ Jak można tak psuć sobie serial oglądając z lektorem....
5
Nawet tak związany i zaklejony by raczej poradził sobie :D
0
Ile wynosi rekord goli w LM w jednym sezonie ? W fazie grupowej bodajże 11, a ogólnie 16 ?
4
Iwona.
1
"muchas gracias", ogólnie dziękuje za wsparcie xD