bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie przy obecnej formie obu panów tak to właśnie wygląda, że Vidal go zjada całkowicie. Jeżeli Ty uważasz, że Roberto gra dobrze no to twoja sprawa :D
0
Spokojnie pierwsza 10, ale na podium raczej nie.
10
Obniżył formę i pewnie dlatego, a po części dlatego, że zobaczyliśmy co potrafi chociażby w ofensywie Vidal i mieliśmy porównanie tych 2 zawodników z którego jasno wynikło, że Vidal zjada Sergiego.
0
La Liga daje tytul i grę o SPH, CDR daje tytul i grę o SPH, LM daje tytuł i grę o SPE i KMS.
1
To w takim razie el. do MŚ tak samo powinny byc dla Ciebie bardziej prestiżowe niz same MŚ bo eliminacje grasz caly rok a na MŚ kilka spotkań. Wiem o co Ci chodzi, ale jednak moim zdaniem zawsze LM jest przed ligą czy to angielska czy hiszpanska czy włoską, aczkolwiek czasem o wiele trudniej wygrac lige niz LM co pokazal Real kiedy droge do finalu w LM mial po prostu uslaną różami dosłownie.
21
Mamy finał CDR, 1\8 LM i tracimy punkt do lidera La Liga który ma jeszcze 2 zaległe mecze. Real odpadł z CDR, ma 1\8 LM i jest liderem La Liga z punktem przewagi nad nami i 2 zaległymi meczami. Chcielibyście żeby sytuacja byla odwrotna ? Ja absolutnie nie. Powiem wiecej: w ciemno i z pocalowaniem ręki wzialbym opcje gdzie Barca wygrywa CDR i LM, a Real La Ligę.
10
Właśnie dlatego nie wygramy ligi. Real gra kupe, Benzema marnuje świetna okazje, ale pilka odbija się przypadkowo od czego tylko moze dopada do niej Isco i gol. Barca gra kupę to sędzia nie widzi gola mimo ze pilka przekrocza linie o pół metra. To jest wlasnie ta różnica.
6
Czekajcie bo zglupialem: serio jest ktos kto widzial tam karnego?! xD Powiedzcie ze zartujecie... Chociaz jak ktos ma słaby stream to moze zle widać.
0
Temu powinni dac karę za te symulki bo to jest taka zalosc ze szok... Kurde dobry pilkarz, jeden z najlepszych na swiecie a takie żałosne symulki robi... To nawet nie przystoi po prosti. Ktos tam od niego powinien mu powiedzieć: stary nie symuluj, graj do końca a na lepiej Ci to wyjdzie.
0
"a okaże się, że City będą najpoważniejszym kandydatem " - dalej utwierdzam się w przekonaniu, że nie umiesz czytać skoro słowa "a okaże się" bierzesz za pewnik... Dobra nie ma co się kłócić, nie rozdawałem mistrza, ani wicemistrza tylko napisałem wszystko w oparciu o tabelę, rozumiem, że nie można broń boże na 14 kolejek przed końcem napisac kto wygra, a kto zajmie 2 miejsce ? xD xD xD xD
0
Tak jak niektórzy parę kolejek temu skreślili Guardiolę i City xD Poza tym gdzie ja przyznałem taki tytuł ? Chyba, że czytać nie umiesz, na to nic nie poradzę :/
0
No i Man City wygrywając jutro będzie miało drugie miejsce w lidze i 2 punkty przewagi nad trzecim Tottenhamem i czwartym wiadomo kim. Tak się śmiali z Guardioli, że jest słaby, że się nie nadaje, a okaże się, że City będą najpoważniejszym kandydatem do pokrzyżowania planów Conte i Chelsea o zdobyciu mistrzostwa. Wicemistrzostwo Anglii zdobyte przez City w pierwszym sezonie Pepa na wyspach będzie moim zdaniem też nie najgorszym wynikiem na początek.
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16684186_655430011327034_6442216983628129004_n.jpg?oh=b521570e01fa828eb7ac94acbd37e599&oe=5908EB05
Szkoda, że Liverpool traci punkty z tymi słabszymi bo naprawdę w tym momencie bili by się z Chelsea o tytuł.
1
Jakaś dziwna kamera jest na Anflied czy mi się wydaję ?
0
O ku**a, ale brama !
12
Nie trzeba być lekarzem, ani geniuszem żeby stwierdzić, że ciężko będzie o powrót Vidala na boisko w tym sezonie. To nie jest mięsień gdzie może być zwykłe przeciążenie lub naderwanie, a wszystko wyjaśnia badanie. Nie wiem co tam Vidalowi się stało dokładnie, ale widok tak wykrzywionej nogi raczej daje jasno do zrozumienia, że mamy tutaj do czynienia z poważnym urazem.
2
Ta minuta, taki wynik i taki wślizg....To powinna być kara zawieszenia do końca sezonu... Co za bezmózg....
2
Ja chyba jednak Napoli - Real ;)
0
Jeszcze bramka albo najlepiej ze 2 Leo i będzie super ;)
2
Kto stroje wybierał ? Zlewają się trochę :/
19
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16649410_655324978004204_6041829897333330591_n.jpg?oh=016d97914e65ad4995ff04bb9bf230bc&oe=593FE289
Wszystko jasne :D
4
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/50885_1380234114.jpg
Nawet taka świnia była na Camp Nou, a ja nie... Kurczę muszę się w tym roku zebrać i w końcu ruszyć do Barcelony bo tak odkładam i odkładam aż w końcu Messi przestanie grać, Camp Nou przebudują, zmienią nazwę i tyle będzie z tego :/
0
Spalone tam gdzie ich nie ma lub uznawane gole z ewidentnych offside'ów, karne po symulkach lub brak jedenastek za ewidentny faul w polu karnym - takie akcje będą zawsze, a nawet coraz częściej bo futbol ciągle się rozwija, staje się niemal z roku na rok szybszy i coraz ciężej sędziom będzie podejmować prawidłowe decyzje, czasem mam wrażenie, że w niektórych przypadkach jest to po prostu loteria 50% na 50% czy arbiter pokaże w tą lub w drugą stronę. Wprowadzenie nowoczesnej technologii do świata piłki nożnej to po prostu mus, bez tego będzie tylko gorzej i nie ma co rzucać argumentów, że pomyłki to część futbolu i że piłka na tym straci, bo 100x lepiej (przynajmniej dla mnie) obejrzeć mecz gdzie będą powtórki, ale wszystko będzie jak należy bez wielkich kontrowersji, które wypaczają wynik meczu niż oglądać spotkanie gdzie głównym sprawcą takiego, a nie innego wyniku jest...sędzia, a nie drużyna/piłkarz.
5
Ozil to w ogóle jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy dla mnie. Co z tego, że 10 meczów zagra genialnie skoro kolejne 10 gra tak jakby nie było go w ogóle na boisku.
3
Po 1 TVP w ogóle nie transmituje już LM, a po 2 nigdy nie były transmitowane wtorkowe mecze, jedynie w środy kiedyś był.
5
Najlepiej niech przywita się z kibicami Alavés hat-trickiem :)
3
Czarnoziemy.
0
Jak ktoś niemal cały tydzień baluje to uwierz, że taka sobota jest po prostu jak nowe życie ;)
6
W sumie sobota od skoków się zaczęła i można powiedzieć, że skokami się zakończy, a między nimi mecz Barcy, Liverpoolu z Tottenhamem, Realu i jakiś dobry film koło 22:30. Fajnie to się zapowiada :D
0
To co dzisiaj wygrywamy, całe MSN strzela bramki, Real remisuje po tragicznej grze i czekamy spokojnie na LM ;)