bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
74
"Zidane: Rywale przeciwko nam grają swoje mecze roku." xD Dobry gagatek.
3
Taki jest sport :)
0
Spokojnie My nawet w zimie gramy na orliku ( w tym roku jakos aby nie graliśmy bo osób duzo wyjechalo na studia )jak odsniezony takze troche jestem odporny ale wiadomo przeziebienie moze dopaść zawsze :) Kiedys pamietam (bodajze rok temu) graliśmy przy -25 to to byla troche przesada :D ale takie -5 czy -10 to mozna smialo grać jak sie jest trochę wlasnie udopornionym.
1
Okolice Lublina :D podejrzewam ze w wielu miejscach tak jest dzisiaj :D Przed chwila znowu 5 minut sniegu z takimi duzymi platkami i juz po opadach, zaraz Słońce wyjdzie :D
0
Za godzinkę na orlik, ależ mi brakowalo tego. Jednak granie na hali to nie jest to samo co giereczka na świeżym powietrzu. Dzisiaj moze byc ciekawie bo raz pada snieg przez 10 minut a pozniej wychodzi Słońce i pogoda jakby byla wiosna i tak ciagle :D
10
Dla mnie zwolnienie Ranieriego w trakcie sezonu to trochę brzydkie zachowanie Leicester. Wiem ze klub dba najbardziej o swoje dobro, a lisy ostatnio grają żenadę i muszą coś zmienić aby utrzymać się w ogóle w Premier League, ale za to ze zdobył mistrzostwo powinien dostać czas przynajmniej do konca sezonu, za to co osiągnął rok temu należy mu się to jak psu buda według mnie. Wygranie tytułu przez graczy Ranieriego to bylo jedno z najbardziej zaskakujących i najpiękniejszych wydarzeń w historii sportu i nikt im juz tego nie odbierze, a jeden z ojców tego sukcesu jest nagle wywalony z klubu na zbity pysk bo druzyna walczy o utrzymanie... A co, ktoś może spodziewał się walki o obronę tytulu ? :D Leicester bylo beniaminkiem i ich przeznaczeniem byla walka o utrzymanie, a oni dokonali czegoś wielkiego, ale to nie znaczy że co roku będą robić takie rzeczy. Wyszli z grupy LM, graja w 1\8 i przegrali mecz na wyjeździe 2-1 i w rewanżu wszystko jest dalej mozliwe, a w Premier League walczą o utrzymanie, obecnie zajmując 17 miejsce. Ktos serio uwaza ze ten klub jest na samiutkim dnie i ze trzeba zwalniac trenera, który razem z pilkarzami dokonali cudu ? Wolałbym wygrać tytuł i spaść z ligi niz zająć 10 miejsce i grać dalej w Premier League.
3
Zapomniała "leków" wziąć.
6
Ja to chyba mecze, ale zastanawiam się nad koniami.
4
W tej La Lidze jest wiele wiele się zmieni, ale jedno wiem na pewno: Real nie pierwszy i nie ostatni raz stracił punkty. Być może Barca nie da rady z Atletico, ale to i tak nie zakończy walki o tytuł.
0
Ależ niedzielnym mecz z Atletico będzie cholernie ważny w kontekście tytułu, tym bardziej, że kilka godzin później Real gra na wyjeździe z Villarrealem.
0
I wchodzi najlepszy piłkarz Realu :/ Ciężko będzie utrzymać to 2-1.
1
Z taką grą Valencii to do 90 minuty będzie 4-5 bramek na koncie Realu.
1
Rzygać mi się chce jak widzę te symulki co mecz.... Jak można być tak żałosnym ?
0
Wierzę 100x bardziej w szczęście Realu niż szczęście Barcy.
7
Ja pi....No z niczego są te bramki, zwykle klepanie piłki w ogóle bez szybkości, nagle piłka w pola karne i gol...
0
Isco i Bale mogą namieszać jak wejdą na boisko i tego się boję :/
41
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16807632_1951416565082398_3267999247091874637_n.jpg?oh=3b1443684798a213fe2b8b254d985a42&oe=593BE302
Był już każdym :D
1
Co za bzdury.... Gra się od samego początku rozgrywek czy to w La Liga, czy w CDR czy w LM żeby pod koniec sezonu były tego efekty i właśnie to co do tej pory się wydarzyło ma wielkie znaczenie. Można by było tracić 15 punktów do lidera La Liga, można by było odpaść z CDR i według Ciebie to ma małe znaczenie jak się gra na początku sezonu ? Myślisz, że punkty ligowe i przejście do finału CDR to za darmo się dostaje ? Cały rok drużyna pracuje na trofea, cały rok musi grać równo i czy to marzec czy wrzesień to tak samo ważne bo można zawalić grę w okresie jesień/zima i na wiosnę już grać o nic, także to co do tej pory się zdarzyło ma ogromne znaczenie w kontekście całego sezonu i w kontekście ciągłej walki o wszystkie trofea.
0
Nie wypowiadaj się o ZP bo zaraz Cię zjedzą, że jest dopiero luty itp. a prawda jest taka, że ZP mimo, że w teorii jest przyznawana za rok kalendarzowy to i tak naprawdę decyduje sezon.
2
Nie rozumiem :D Właśnie o to chodzi, że powiedzmy w dwa lata (nie licząc tego sezonu) zdobyliśmy tyle, że każdy by chciał zdobyć to co my bo tego naprawdę było dużo ;)
17
Nawet jeżeli chodzi o te gwizdy to ktoś mu się dziwi ? Jesteśmy w finale CDR, walczymy o ligę i mamy rewanż na Camp Nou w LM, a niektórzy traktują ten sezon jako stracony... W ostatnie 3 lata wygraliśmy 2x La Ligę, 2x CDR, LM, Superpuchar Europy, Superpuchar Hiszpanii i KMŚ + to co będzie w tym sezonie, a niektórym i tak mało... Większość klubów na świecie oddałaby wszystko aby wygrywać tyle co Barca. Nie można być ciągle na TOPie, nie można bez przerwy wygrywać, ale nawet jeżeli Barca nie zdobyłaby w tym sezonie żadnego pucharu to i tak mamy świetny bilans zdobytych pucharów i nie dziwie się Leo, że się wkurza tym, że ludzie są zawiedzeni....Chłopaki robią co mogą aby uszczęśliwiać kibiców, ale czasem po prostu nie dają rady, czasem jest ktoś lepszy, czasem jest słabsza dyspozycja dnia i tak się dzieje. Tym co narzekają na Barcę proponuje zacząć kibicować Arsenalowi, Man Utd czy Liverpoolowi to dopiero wtedy przekonają się co to znaczy słaba gra i brak sukcesów.
1
Obecnie Dorociński, ale Chyrę też lubię i szanuję ;)
72
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16649526_1471005666291677_822625401718280406_n.jpg?oh=ea93a3802a99a6ee82e552f6b571dcff&oe=594A19A1
Demonstracja odnośnie Trumpa, a gość taki transparent xD
26
A czemu głowy świni nie zabrali przy kontroli ? :D
2
Podrażniła go tak dotkliwa porażka z PSG i kytyka zespołu. Szczerze współczuję PSG 8 marca, bo rozgniewać Leo to jak rozgniewać samego Zeusa :D
0
A CR ile ma ?
3
Ja słyszałem ze tak naprawdę leci negocjować super kontrakt z jakimś egipskim klubem, a ta promocja to tylko przykrywka.... Nie zdziwiłbym sie naprawdę gdyby nawet takie bzdury pojawiły sie w gazetach biorac pod uwage ostatnie "rewelacje" szmatławcow.
24
Ja nie wiem jak Wy mozecie w ogole wierzyć w te brednie co gazety wypisują, że Leo chce kogos z klubu wywalić, że rządzi bardziej niz trener, ze chce takiego a nie innego trenera, ze nie ma feelingu z Lucho, ze jest zmeczony grą w Barcelonie, ze chce wrócić do Argentyny za rok.... Ludzie jeszcze się nie nauczyliscie jakie to brednie te gazety wypisują ? Zobaczcie ze zawsze takie cos pojawia sie tylko i wyłącznie wtedy kiedy Barca ma jakis lekki kryzys, kiedy przegrywaja, kiedy zle grają. Kiedy wszystko jest OK to nawet słowa nie ma o czyms takim. Ile to juz razy według gazet Messi rządził szatnia, ile razy mial konflikt z LE i odchodził do City czy PSG ? Ile to razy sam ustawial sklad i taktyke drużyny ? Przecież to wszystko to tylko i wylacznie brednie wypisywane zeby gazeta sie lepiej sprzedawala lub zeby klikniecia w artykul sie zgadzaly. Naprawde po tylu bredniach pisanych wczesniej na temat Leo ktos jest w stanie jeszcze w cos takiego wierzyć ?
0
Najgorsze to jego strzały, 99% ląduje w środku bramki...Zauważyłem to od dłuższego czasu, że gość ma duży problem strzelić gdzieś indziej niż w bramkarza i to mnie przeraża...Nie mogę tego pojąć, taki technik, a takie strzały choć gdyby nie Neymar to byśmy dopiero leżeli i kwiczeli.
0
Fajnie by było jakby Sutton sprawiło niespodziankę dzisiaj.