bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra 50zł na Niemców postawione. Mogłoby być o jedno zero więcej wkładu, ale niestety brak większych środków :/
2
Jak dzisiaj stawiacie ? Moim zdaniem nawet bez Gomeza, Hummelsa i Khediry Niemcy wygrają to bez problemów.
0
Wczoraj też strzelał i ma asystę :D Teraz porównać piłki Leo za obrońców i te przypadkowe "asysty", ale co tam i to 2 i to 2...
37
Jeżeli Messiego krytykują w Argentynie za to że nie daje drużynie tyle ile powinien to Ronaldo powinni publicznie zlinczować za taką grę....
7
https://z-1-scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13606459_1605678709724860_7746401434716739836_n.jpg?_nc_eui2=v1%3AAeHCCkEIGgzYxA4J1IjmfzbDkusibqNQgm-5tVX79CQAsH9574y0yheKrmzXSvYb_8Itsiwfa2VCkYgP9KE5wG8D6kx4-PG9nrprk2HtxgHiOA&oh=c8e8d3f9dcdd3b6843a0c83052a54fca&oe=583280A6 Hahahaha :D
0
"i moją intencją zawsze było pozostanie w Palmeiras, a nie przejście na prawdziwy futbol" - tak w skrócie można zinterpretować niechęć przejścia do Europy.
0
Bravo Sport xD
13
To miał być Leo....
0
Wróci i wygra to. Dojdzie Dybala, Icardi i Di Maria oraz Aguero będą w pełni zdrowi i trafią z formą na te MŚ i wtedy nikt nie ma prawa ich zatrzymać.
0
Gignacson
0
Mają za małą mentalność żeby odrobić Islandczycy :/
1
yyy chyba odwrotnie....
6
5-4 dla Islandii będzie.
2
Jedno mnie pociesza: Niemcy lub Francja powinny spokojnie poradzić sobie z farciarzami roku (Portugalią).
11
Poleć ten komentarz albo w nocy nawiedzi Cię dreptak Zaza i będzie na Twoich oczach strzelał rzuty karne.
10
Portugalia w półfinale Euro = podczas wszystkich 5 spotkań ani razu nie wygrali meczu w ciągu 90 minut.
Francja (prawdopodobnie) w półfinale Euro = na drodze do półfinału napotkali takie "potęgi" jak Rumunia, Albania, Szwajcaria, Irlandia i Islandia.
Dziwne to Euro....
0
Może to zabrzmieć dosyć dziwnie, ale do tej pory na tym turnieju Francja nie grała jeszcze z tak dobrym przeciwnikiem jak... Islandia, a ich forma i tak nie zachwycała nawet w meczach z tymi słabszymi drużynami. Jedyna nadzieja dla Francji moim zdaniem to fakt, że nie mogą każdego meczu zagrać tak słabo jak do tej pory, bo jeżeli dzisiaj również tak będzie to gospodarz pożegna się z turniejem w co w sumie głęboko wierzę.
2
Polecam włączyć TVP 1, właśnie skończyła się dogrywka i zaraz powtórka karnych Niemcy - Włochy ;)
1
Jak to mówią, nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone i Niemcy większość strzelali poza zasięgiem bramkarza, a Buffon te które były mało precyzyjnie wykonane (Muller i Bastian) obronił i taka jest rola bramkarza w karnych: rzucić się w dobrą stronę i mieć nadzieję, że strzelec nie uderzy aż tak precyzyjnie.
37
Ronaldo.
6
Buffon na 9 rzutów karnych Niemców, aby 2 razy rzucił się w złą stronę, no klasa !
9
Ciągle mi się wydaję, że jest Umitti zamiast Umtiti, tak jakos bardziej pasuje moim zdaniem :D Trzeba się przyzwyczaić.
18
Śmiechem żartem, ale Oblak obroniłby więcej karnych niż Neuer jakby stał w środku :D
0
Skąd wiesz, że karne śmierdzą, a nie pachną ?
1
Haha bez kitu Conte to włoski klon Simeone, zachowanie identyczne :D
0
Myślę, że można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy mecz to przedwczesny finał Euro 2016. Spotykają się dwie najlepsze drużyny tego turnieju i ta, która dzisiaj wygra to moim zdaniem raczej spokojnie powinna wygrać cały turniej. Francja jest słaba, mimo, że grają u siebie to nie pokazują nic ciekawego, grali do tej pory 1 mecz z rywalem, który jest w miarę dobry podkreślam w miarę (Szwajcaria) i zremisowali, ale myślę, że na Islandię jeszcze to wystarczy, a w półfinale polecą z hukiem, a Portugalia wiadomo jak na razie cały turniej grają słabo, ale mimo to znając ich szczęście Walię też pewnie przejdą tym bardziej, że nie gra Ramsey, a to duże osłabienie Walijczyków, ale wątpię żeby nagle gra Portugalczyków poprawiła się na tyle by byliby w stanie pokonać Niemców czy Włochów, a szczęścia też już chyba tyle mieć nie można.
14
Oglądam właśnie "Droga do mistrzostwa: FC Barcelona" na Eleven i uświadomiłem sobie jak bardzo tęsknię za meczami Barcy... La Ligo, Ligo Mistrzów, Barcelono wróóóóóć !
0
Neymar will now earn €25 million per season after tax. That’s three million more than Messi. He’s the best paid footballer ever [Marca].
źródło: http://www.101greatgoals.com/news/neymar-earns-more-than-messi/
Whaaat ? Neymar ma zarabiac więcej niż Leo ?! Jeżeli to prawda to niezłe jaja....
1
Messiego Niemcy pozbawiły MŚ, dlatego liczę, że to samo zrobią z CR i jego marzeniami o triumfie w Euro. Włochy jak Włochy, mogą też oczywiście pokonać Portugalię, ale większe szanse na to mają moim zdaniem zdecydowanie Niemcy, dlatego też będę dzisiaj za nimi. Gdybym miał wybór Niemcy, a inny zespół niż Portugalia to wiadomo, że wybrałbym ten inny, ale Portugalia po prostu dla mnie jest numerem 1 na liście drużyn, których najbardziej nie chciałbym żeby wygrały Euro i ze względu na ich słabą grę od samego początku turnieju i ze względu na ich jednego zawodnika, którego nie lubię i zawsze będę życzył mu źle także dzisiaj wybieram Germany.
2
Taksówkarzem xD