bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
No pewnie.... A tak szczerze to nawet nie chciałbym żeby Polacy awansowali w taki sposób. Przegrali w karnych i tyle, trzeba przyjąć porażkę z godnością.
5
No dzisiaj meczyk, który spokojnie mógłby być finałem, a może i przyćmi sam finał, zobaczymy. Genialne i utytułowane drużyny, piłkarze i trenerzy staną naprzeciw siebie, tego nie można przegapić !
1
Nie ma to jak genialne zasady, że zawodnik pauzuje mecz po zaledwie 2 żółtych kartkach, a kartki zerują się dopiero.... w finale... Bezsens i bzdura totalna.
0
Jakby trafił z formą i przy odrobinie szczęścia miałby teraz z 5 bramek, Polska grałaby w półfinale, a Milik byłby głównym kandydatem do MVP turnieju.
0
Co to za bezsens totalny z tym, że kartki nie zerują sie nawet na półfinał.... Bez Ramsey'a z Portugalia :D No nie wierzę po prostu haha :D
3
Tak niektórzy tutaj piszą, że a to Pogba przereklamowany, a to Hazard ale tak szczerze mówiąc to najbardziej przereklamowany jest moim zdaniem Ronaldo.
7
Bo nie ma takiego piłkarza
55
"W ciągu ostatnich dziesięciu lat bez wątpienia był najlepszym piłkarzem na świecie." Machnął się staruszek o jedno zero ;D
18
Wiadomo mecze ligowe czy w LM Barcy to tez piękne chwile, duże emocje i chwile wielkiej radości, ale kurczę oglądanie meczów drużyny narodowej na takim turnieju jeszcze tak grającej w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny to jest cos wspaniałego ! Będzie mi brakowało tej atmosfery, tej calej otoczki wokół tego, tych emocji podczas spotkania, tych chwil jedności całego narodu... Ehh piękne momenty, następna taka impreza MŚ 2018 w Rosji, ale we wrześniu juz mecze eliminacyjne i chociaż to nie to samo to i tak będzie sie z niecierpliwością czekało nawet na te spotkania.
7
Kurczę Messi podczas mundialu w Rosji będzie miał 31 lat, piękny wiek na zdobycie MŚ, a rok później jeszcze akurat CA w Brazylii. Mam nadzieję, że jednak wróci do reprezentacji i zagra na tych dwóch ostatnich wielkich turniejach w jego karierze.
62
PILNE: Manchester United przechodzi właśnie testy medyczne u Zlatana.
1
Oglądając w obojętnie jakim meczu Messiego od razu widać, że gość się wyróżnia na tle reszty, widać, że robi różnicę i jest lepszy o kilka klas od niemal każdego na boisku, od razu rzucają się w oczy dryblingi i rajdy z piłką czy próby zagrywania genialnych podań za linię obrońców, a Ronaldo nie da się odróżnić od reszty Portugalskich piłkarzy no chyba, że po machaniu rękami można go w sumie rozróżnić.
1
Ja wolałbym promować ofensywny futbol i jeżeli już zdarza się sytuacja, że awansuje drużyna z 3 punktami do kolejnej rundy, to lepiej żeby awansowała taka, która wygrała chociaż raz i przegrała 2 razy niż taka co 3 razy zremisowała i nie zaliczyła żadnej wygranej.
1
Polska reprezentacja piłki nożnej doszła do ĆWIERĆFINAŁU Mistrzostw Europy 2016, przegrali mecz o PÓŁFINAŁ ME 2016 nieszczęśliwie po rzutach karnych, zaszliśmy w Euro dalej niż takie kraje jak: Hiszpania, Chorwacja, Anglia, Szwecja, Turcja. To jest duży sukces !!! Nie ma co się smucić chociaż wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i wiele osób będzie jeszcze przez dłuższy czas smutnych z powodu tego jak odpadliśmy i na jakim etapie, ale powtarzam: odnieśliśmy na tych Mistrzostwach Europy duży sukces i trzeba się z tego cieszyć !
7
Ależ mi się smutno zrobiło jak oglądałem przed chwilą wywiad Fabiańskiego, który ze łzami w oczach mówił, że jest zły na siebie, że nie pomógł drużynie w rzutach karnych. Gdyby nie jego interwencje to nawet by tych karnych ani tych ze Szwajcarią nie było także szacun Fabian i cała reprezentacja za ten turniej.
22
Wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał prawdę o "wielkim" Ronaldo. Gdy drużyna gra dobrze to może i Ronaldo jest jednym z najlepszych na świecie, ale kiedy trzeba szarpnąć, zrobić różnicę, wziąć na swoje barki ciężar gry to gościa nie ma i wtedy nie różni się niczym od solidnego napastnika, który wykorzysta dobrą wrzutkę czy podanie, ale nic poza tym, sam sobie nic nie stworzy, nie zagra genialnej piłki, która zmieni losy meczu, nie przejdzie dryblingiem 2-3 zawodników żeby zrobić przewagę, nie rozegra, no po prostu bida.
0
Po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się, jakby sięgnęli co najmniej po mistrzostwo świata, ale to w sumie całkiem normalne. Problem tkwi w tym, że ich celem nie była gra do przodu i zdobywanie goli. Skupiali się tylko na obronie. Według mnie to mała mentalność, dlatego nic w tym turnieju nie osiągną - można by tak śmiało powiedzieć o Portugalii.
0
Nie mogę się już doczekać kolejnej wielkiej imprezy z udziałem Polaków po takim występie !! Dawać te MŚ w Rosji już !
0
Mylę sie czy Fabiański nie rzucił się ani razu w dobrą stronę podczas 10 karnych rywali ? I tutaj absolutnie bez hejtu dla naszego golkipera, tylko pytam.
8
Nie wiem co Ronaldo ma w sobie nie wiem, ale czy to Real czy Portugalia to z Ronaldo w składzie drużyny mają takie szczęście, że to jest szok, a w tym roku to po prostu nie da się uwierzyć w ten fart, co by sie nie działo to i tak drużyna Ronaldo wychodzi zwycięska... I nie chodzi tutaj na pewno o słynne powiedzenie "szczęście sprzyja lepszym".
4
Ale boli........
1
Messi na CA, a Ronaldo na Euro = niebo, a ziemia, nic więcej nie mam do powiedzenia.
13
Jest remis do połowy w meczu ćwierćfinałowym Euro z Portugalią a ja jestem wkurzony że straciliśmy bramkę i nie wygrywamy :D No gdyby mi ktoś to powiedzial 6 miesięcy temu to bym go wyśmiał.
9
Michał Szpak.
1
Skoro Umtiti już oficjalnie to może ktoś coś więcej o nim powiedzieć bo kompletnie nie znam zawodnika, ani nie mam pojęcia o jego umiejętnościach. Dobrze zapowiadający się młody stoper ? Czy już teraz gra bardzo solidnie, że Barca spokojnie może na niego postawić w podstawowym składzie ?
20
"Zdobyłeś sobie prawo do decydowania". W 5 słowach najlepsze podsumowanie odejścia Leo z reprezentacji i tego czy powinien wrócić czy nie.
1
6
Ja jako wielki fan Leo Messiego i Argentyny, gdyby był mecz Polska - Argentyna to kibicowałbym oczywiście naszym, ale fakt, że przy ewentualnej porażce Biało-Czerwonych wygrywa Leo i Albicelestes w dużym stopniu osłodziłoby mi gorycz po przegranej naszych piłkarzy i myślę, że tak samo będzie dzisiaj w przypadku fanów CR ;)
13
Błaszczykowski na króla strzelców !
2
https://web.facebook.com/NHeuwdiniFooty/videos/816206051812202/ Smutny, a zarazem piękny filmik o Leo w reprezentacji.